Starity

Kézilabda

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 03. 21:12 #81
Andee McDanno
Andee McDanno
visszatérő vendég
 
StátuszKAHLAN AND RICHARD MY LOVE
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.16.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 138
Azonosító: 180561
Offline offline
Győri lányok közül 3 kedvencem is van: Amorim, Anita és a kapusuk.
1 felhasználónak tetszik: Anna_Toth
2012. november 05. 19:17 #82
- törölt felhasználó -    
huhh.kedvenc csapatom a Győr,a csajok közöttfiúk között pedig egyértelmű,hogy a Veszprém! heart.gif Második kedvencem az FTC heart.gif kiemelem őket:
Görbicz Anita,Löke és Gábor biggrin.gifD pompom.gif És még,aki meghalt az MKb Veszprémnél,MArian Cozma sad.gif sad.gif heart.gif heart.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: KrisztiGabi, Anna_Toth
2012. november 08. 14:02 #83
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1547
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Tegnap elég jól (és egy kissé nehezen)verte meg az ETO a Fradit!Számomra a legjobb érzés a rászámolás volt.Elnézést a Fradistáknak az előbbi ért,de nagyon "büszkén" szurkoltak a Fradisták a Ferencvárosnak akkor is amikor nem voltak a toppon!Valamint Görbe gólja is fantasztikus volt kaputól kapuba(ig).Itt az összefoglaló:
Összefoglaló
2013. január 21. 15:16 #84
KrisztiGabi
KrisztiGabi
új tag
 
Státusz" Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt nem pedig az akadályokat ! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.02.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 1
Azonosító: 182271
Offline offline
MA MAGYARORSZÁG - LENGYELORSZÁG 21:15 SPORT1
VB NYOCADDÖNTŐ (egyenes kiesés) HAJRÁ FIÚK SIKERÜLNI FOG!!
<3 <3 <3 <3
2013. január 24. 17:47 #85
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Igaz azt ígértem, hogy már decemberbe írok, de nem igazán tudtam figyelemmel kísérni a lányok meccseit az tv csatorna hiány miatt. De ettől függetlenül minden elismerésem a lányoké, megérdemelték a bronzt és remélem hasonló eredményeket fognak elérni és remélem ,hogy már azokat látni fogom. biggrin.gif
A fiúkat viszont végig követtem, ha még csak neten is, de végig szurkoltam a vb-t. Az egyiptomiakkal szépen kezdtünk és az ausztrálok se bizonyosodtak túl nagy falatnak. Az igazi kérdés az volt, hogy Horvátországot vagy Spanyolországot megtudjuk-e verni. Nos a horvátok ellen szó mi szó, nem úgy harcoltunk, ahogy kellett volna. Viszont a spanyoloknál az első félidő maga volt az álom. Aztán az álom kezdett szerte foszlani és a második fél idő már nem volt olyan diadalmas. Algériát azt hiszem mellőztük is, hisz a legjobb játékosainkat hagytuk, hogy a nyolcaddöntőre készüljenek és így is sikerült legyőznünk Algériát. Megjegyzem szerintem a vége azért volt olyan szoros, mert a fiúk tényleg kiengedtek és tartalékolták az erejüket. A lengyelekkel való találkozás szintén csodálatos volt, azt hiszem, hogy a fiúknak itt mutatkozott ki a teljes erejük a vb-n. Azt hiszem ez a meccs is azok közé tartozik ,ami feledhetetlen lesz. Viszont az ezt követő meccs is feledhetetlen, bár megjegyzem ,hogy nem mi kerültünk ki győztesen, de a fúk tényleg megváltották a csodát. Az első fél idő nagyon nem ment támadásba, viszont a második fél idő azt hiszem maga volt az a mentális kézilabda, mait a fiúk kitudnak hozni. Kár azért az első félidőért, hisz, ha ilyen jól kéziznek az elsőbe is, akkor meglett volna a legjobb 4. Sokan mondták, hogy a fiúknak csodát kell tenniük annak érdekében ,hogy legyőzzék Dániát, félidőben dupla csodát. Viszont a fiúk megvalósították a csodát és a végén, ha lett volna egy kis szerencsénk is, akkor legalább hosszabítás lehetett volna és nekünk is kedvezett volna a rúd. Tehát lényegében a dánok se olyan nagyon erősek ,ahogy mondják, hisz ,ahogy az olimpián is itt is döntetlent tudtunk volna játszani a rendes játékidőbe, ha kedvezett volna a szerencse.
Lényegében nagyon szép vb volt a magyarok részéről. Voltak benne feledhetetlen, siratós és persze lenyűgöző dolgok is magyar részről. És főleg azért vagyok büszke a fiúkra, hogy nem a könnyebb utat választották, megmutatták, hogy nekünk nem kell könnyebb út a nyeréshez.Bár nem nyertek érmet, számomra ezekkel a feledhetetlen meccsekkel érmesek lettek nálam. Bosszant azért, hogy nem tud végre jönni egy elismerés a fiúk részéről ,hisz ez a csapat annyira megérdemelne már egy érmet. De azt hiszem ,hogy az olimpiai 4.helyezet is egy lenyűgöző teljesítmény a csapattól, amit már nem tud elvenni tőlük senki. Én büszke vagyok a fiúkra, ezt nem győzöm elégszer hangsúlyozni! És ez a vb 8. hely az tükrözi ,hogy még mindig ott vagyunk a világ legjobb kézilabda csapatai között.
Én személy szerint összpontosítok a következő meccsükre, hisz az élet megy tovább és addig-addig kell próbálkozni, míg e nem jön a pillanat, amire várunk. Áprilisba például Horvátországgal fogunk vetekedni az első helyért a csoportban ,hogy bejussunk az eb-re. de, ha ellenük se megy, akkor i, ha megtartja ezt a pozíciót, vagy is a második helyet szint úgy bejuthat a bajnokságra. Remélem ,hogy a szlovákok nem tudnak meglepni, mert biztos helyünk van az eb-n.
2013. március 22. 16:32 #86
- törölt felhasználó -    
A kedvencem a Győr! heart.gif heart.gif
2013. április 12. 10:00 #87
- törölt felhasználó -    
Igen!A Győr legyőzte az Oltchim-ot!A Győr ott lesz a döntőben, hajrá Győr! heart.gif pompom.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Anna_Toth
2013. április 12. 11:51 #88
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Én inkább a férfit szeretem, ott a kedvencem a Pick Szeged, benne Tatai. De még a kéziben nagy kedvencem Nagy Laci is. A nőiben pedig csak Görbicz Anitát szeretem. smileeee.gif
2013. április 12. 12:35 #89
- törölt felhasználó -    
Én nagyon szeretem a női illetve a férfi kézilabdát is.

Kedvenc női kézilabda csapatom,Győr.Nagyon tehetséges játékosok.
A férfi kézilabdában nagyon szeretem a Pick Szeged-et,de a szívem a Veszprémhez húz.
2013. június 14. 22:48 #90
- törölt felhasználó -    
Én szegedi vagyok de ki nem állhatom a Picket. 100 százalékban Veszprém szurkoló vagyok pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Cat23
2013. augusztus 19. 18:14 #91
Cat23
Cat23
♥Magical angel♥
 
StátuszHa valakinek van Instagramja,privátba kérném a címet(:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 1062
Csatolások: 21
Azonosító: 202480
Offline offline
Férfiba Veszprém wub.gif
Nőibe Győr wink.gif
2013. augusztus 20. 10:37 #92
- törölt felhasználó -    
Én is szeretem a kézilabdát, ha adja valamelyik adó, mindig megnézem. smileeee.gif
2015. szeptember 21. 21:44 #93
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Ki kèzizik?
2015. szeptember 22. 15:30 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kincses Bogi @ 2015.09.21. 21:44)
Ki kèzizik?

En!
Es szeretem, de nagyon faraszto... nezni jobb biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi
2016. március 05. 20:35 #95
Ancsiii99
Ancsiii99
új tag
 
StátuszCsak az ETO! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.25.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 237748
Offline offline
én is biggrin.gif
nagyon imádom biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi
2016. március 24. 15:01 #96
- törölt felhasználó -    



én is rolleyes.gif

nagyon imádom rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi
2016. május 06. 03:53 #97
Stannis
Stannis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.02.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 9
Azonosító: 256047
Offline offline
Nemsokára FF, hajrá Eto! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!