Starity

13 napig koplalt Anne Hathaway

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 07. 20:40 #61
Goldenretriver.goldi
Goldenretriver.goldi
 
Státusz,,And i hope that you remember me..."!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 0
Azonosító: 158304
Offline offline
Nem kellett volna igyis olyan mind egy léc
2012. december 07. 20:58 #62
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Hát én nem tettem volna meg, hisz ez nem egészséges. Jó igaz, ha túlsúlyos lenne és így adott volna le 11 kilót azt mondom jó, de csont és bőr... Sztárság bolondság pardon.gif
2012. december 07. 21:00 #63
- törölt felhasználó -    
Ez már nagyon durva... ooo.gif
2012. december 07. 22:26 #64
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
nem semmi. remélem azért vigyáz magára. smileeee.gif
2012. december 08. 09:24 #65
DoD619
DoD619
visszatérő vendég
 
StátuszOkey...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 97
Azonosító: 179979
Offline offline
Vigyáznia kéne magára..smileeee.gif
2012. december 08. 12:19 #66
- törölt felhasználó -    
Egyébként is vékony,és még ennyit leadott?Jó, hogy nem esett össze. ooo.gif
2012. december 08. 12:26 #67
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
ez már nem normális. :|
2012. december 08. 14:06 #68
regi99
regi99
visszatérő vendég
 
StátuszRegi99 soha az életben nem fogja beállítani a státuszát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.27.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 188407
Offline offline
OMG!!Ez beteges :/
2012. december 08. 16:30 #69
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Ez is hülyeség, 2 hét alatt nem igen fogy az ember....képzeljétek el mikor a kövér emberek hónapokig alig esznek és mégse fogynak...ez tényleg nagy hülyeség volt.
2012. december 08. 16:51 #70
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
A színészet átka... bár alapból vékony alkat, ez a fogyás most nem igazán tett jót neki. De az, hogy ezt is bevállalja, bizonyítja, hogy szívvel lélekkel csinálja a munkáját. smileeee.gif heart.gif
2012. december 08. 17:36 #71
- törölt felhasználó -    
Íj, ez így nagyon egészségtelen, akkor már inkább az egészsége mint a munkája.
2012. december 08. 20:30 #72
CrainRock
CrainRock
visszatérő vendég
 
StátuszUnd wenn mir nachts die Sonne scheint ist niemand da der mit mir weint.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.13.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 189653
Offline offline
Na ez azért már túlzás.. Mit akar ezzel elérni,hogy csontváz legyen? Ó bocsánat már az..:/
2012. december 09. 03:32 #73
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Kyra99 @ 2012.12.07. 16:39)
Ha jól értelmezem, 13 napos koplalásának eredménye az, hogy 6 kilót leadott? 
Úgy tudtam, hogy ha koplalás után elkezd XY enni, akkor az összeszűkült gyomraq nem tudja feldolgozni a kaját, és elraktárolja, azaz XY hízik tőle. Ha ez nem igaz, javítsatok ki, kérlek. : D

Csapj fel egy dietetikus könyvet és rá fogsz jönni, hogy egy orbitális marhaságot írtál. Csak, mert a Vámpírnaplós topikba írtad, hogy nem adok a véleményedre. Nos, ha a biológia úgy működne, ahogyan te felvázoltad, akkor én lennék a világ legboldogabb embere. Napi minimális fehérje és szénhidrát bevitellel (különböző étkezési zavarok miatt - leginkább étvágytalanság, puffadás és emésztési zavarok) 53 kilóról lefogytam kemény 40-re. Ha xy a koplalás után újra elkezd enni, akkor az összeszűkült gyomor kitágul és akár még többet is eszik, mint előtte, hiszen éheztette a sejtjeit. Ilyenkor gyakran fordul elő az, hogy a vizeletben acetont találnak. Van, akinek fel tudja dolgozni a kaját és van, akinek nem. Pontosan attól fog hízni, hogy az anyagcseréje lelassul és a hizlalóbbnál hizlalóbb étrenddel fogja élni a minden napjait - ekkor történik az, hogy az illető a dupláját szedi vissza. Ha pedig a gyomor nem emészt (ahogyan nálam is volt egy időben), akkor folyamatos rosszul létek gyötrik az illetőt. Folyamatos hányingert lehet érezni, hisz a gyomor nem akarja befogadni az ételt, valamint ilyenkor kevés a pepszin (gyomornedv), amelyet különböző citrusfélékkel például lehet serkenteni. Ha nincs elég gyomorsavad, akkor nincs ami megeméssze a bevitt tápanyagot. Egyébként a hízást azt a pajzsmirigy is tudja szabályozni. Akinek gyors az anyagcseréje, arra egy deka sem megy fel, még, ha megeszik egy lovat is. Akinek pedig lassú, az akár még a levegőtől is hízik. Ez újabban megint csak genetikai hajlam kérdése, na meg azé, hogy mit eszik, mennyit eszik és, hogy be e van iktatva a rendszeres mozgás (például sport) az életébe.

Egyébként lazán lehet, hogy leadott majdnem két hét alatt hat kilót. Rólam egy hét alatt majdnem négy ment le, mert nótorikus hasmenésem volt az antibioticum miatt.
2012. december 09. 12:07 #74
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.09. 03:32)
Csapj fel egy dietetikus könyvet és rá fogsz jönni, hogy egy orbitális marhaságot írtál.

Idézet (Kyra99)
Ha ez nem igaz, javítsatok ki, kérlek.


Idézet (Beyla)
Csak, mert a Vámpírnaplós topikba írtad, hogy nem adok a véleményedre. Nos, ha a biológia úgy működne, ahogyan te felvázoltad, akkor én lennék a világ legboldogabb embere. Napi minimális fehérje és szénhidrát bevitellel (különböző étkezési zavarok miatt - leginkább étvágytalanság, puffadás és emésztési zavarok) 53 kilóról lefogytam kemény 40-re. Ha xy a koplalás után újra elkezd enni, akkor az összeszűkült gyomor kitágul és akár még többet is eszik, mint előtte, hiszen éheztette a sejtjeit. Ilyenkor gyakran fordul elő az, hogy a vizeletben acetont találnak. Van, akinek fel tudja dolgozni a kaját és van, akinek nem. Pontosan attól fog hízni, hogy az anyagcseréje lelassul és a hizlalóbbnál hizlalóbb étrenddel fogja élni a minden napjait - ekkor történik az, hogy az illető a dupláját szedi vissza. Ha pedig a gyomor nem emészt (ahogyan nálam is volt egy időben), akkor folyamatos rosszul létek gyötrik az illetőt. Folyamatos hányingert lehet érezni, hisz a gyomor nem akarja befogadni az ételt, valamint ilyenkor kevés a pepszin (gyomornedv), amelyet különböző citrusfélékkel például lehet serkenteni. Ha nincs elég gyomorsavad, akkor nincs ami megeméssze a bevitt tápanyagot. Egyébként a hízást azt a pajzsmirigy is tudja szabályozni. Akinek gyors az anyagcseréje, arra egy deka sem megy fel, még, ha megeszik egy lovat is. Akinek pedig lassú, az akár még a levegőtől is hízik. Ez újabban megint csak genetikai hajlam kérdése, na meg azé, hogy mit eszik, mennyit eszik és, hogy be e van iktatva a rendszeres mozgás (például sport) az életébe.
Egyébként lazán lehet, hogy leadott majdnem két hét alatt hat kilót. Rólam egy hét alatt majdnem négy ment le, mert nótorikus hasmenésem volt az antibioticum miatt.

Hidd el, hogy -sajnos- elég sokat foglalkozom és foglalkoztam fogyókúrás, hízókúrás, mindenféle kalóriákkal kapcsolatos dologgal az étkezési zavaraim és mindenféle gondjaim miatt.
Ha X nevű internetes oldal állít valamit, akkor Y nevű könyv az ellentétét állítja, úgyhogy teljesen bele vagyok kavarodva ezekbe a dolgokba. Valószínűleg azért, mert majdnem mindenkinek máshogy dolgozza fel a teste a kalóriákat, ezért sem jó mindenkinek ugyanaz a fogyási/hízási mód.
2012. december 09. 14:02 #75
Panni66
Panni66
lovelorn ♥
 
StátuszFalling down is a part of life,getting up is living.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.11.
Hozzászólás: 1049
Csatolások: 0
Azonosító: 169074
Offline offline
Jajj,jajj Anne...
2012. december 09. 19:55 #76
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
Mit meg nem tesznek egy szerepért ohmy.gif
2012. december 09. 20:06 #77
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Kyra99 @ 2012.12.09. 12:07)
Hidd el, hogy -sajnos- elég sokat foglalkozom és foglalkoztam fogyókúrás, hízókúrás, mindenféle kalóriákkal kapcsolatos dologgal az étkezési zavaraim és mindenféle gondjaim miatt.
Ha X nevű internetes oldal állít valamit, akkor Y nevű könyv az ellentétét állítja, úgyhogy teljesen bele vagyok kavarodva ezekbe a dolgokba. Valószínűleg azért, mert majdnem mindenkinek máshogy dolgozza fel a teste a kalóriákat, ezért sem jó mindenkinek ugyanaz a fogyási/hízási mód.

Szakkönyvet vegyél és ne adj az interneten megírt marhaságokra! Én is onnan tudom ezeket, hogy az egyik főtantárgyam a dietetika, magyarul a táplálkozástan. Megvettem egy szaktankönyvet is, és ne haragudj, de én előbb fogok hinni a dietetika tanáromnak, akinek dietetikus végzettsége van, valamint a Medicina által kiadott dietetika tankönyvnek. Feketén-fehéren minden ilyesmi le van írva külön lebontva. Interneten bárki írhat bármit, akiknek a nagyja laikus és fingja sincs a táplálkozástanról. Mint ahogyan írtam a hízás-fogyás a pajzsmirigytől és az anyagcserétől függ. Minél gyorsabb az anyagcseréd, annál kevesebb felesleg tud rád rakódni, ez pedig már mind genetika. Ha a családodban több ember hízásra hajlamos, akkor valószínűleg te is a hízékony kategóriába fogsz tartozni, de nem minden esetben. Az én családomban szinte mindenki a pufibb kivitelű testalkattal rendelkezik, én meg hát... gebe vagyok.
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. december 10. 12:21 #78
Csucsu
Csucsu
 
StátuszOlvasom kedvenc oldalam, a Starity-t :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.31.
Hozzászólás: 795
Csatolások: 0
Azonosító: 185134
Offline offline
Basszus...csak egy filmszerepért?? :S Ez azért már nagyon durva........
2012. december 10. 12:43 #79
Bius99
Bius99
visszatérő vendég
 
StátuszGrowl~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.25.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 1
Azonosító: 174219
Offline offline
Ez már télleg túlzás.ohmy.gif Csak egy filmszerepért!?
2012. december 10. 23:46 #80
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
de szinte semmit se enni elég egészségtelen. bár biztos jó kezekben volt
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok