Starity

Pankráció III.

1050 oldal 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. február 01. 16:29 #3241
Tündiii
Tündiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1995
Csatolások: 228
Azonosító: 149865
Offline offline
Sziasztok. heart.gif Bocsi hogy már rég nem voltam, de nem tudtam feljönni Starityre. sad.gif
Idézet (Lilimooo @ 2013.01.31. 19:18)
Na szóval. Ez már régóta megfogalmazódott bennem, gondoltam leírom;
Pont valamelyik nap néztem John Cena vs Chris Jericho vs Christian meccset és áá! Meg így mostanában egyre többet tudok meg John-ról is. És most utálom. Komolyan, nézhet emiatt mindenki hülyének, mint ember tisztelem nagyon, de utálom. Viszont tudom, hogy a Doctor of Thuganomics-os korszakában az egyik kedvencem lett volna - nem fő, de szerettem volna…
Igazából nekem se éri meg megnézni se a RAW-okat se az SD-ket. Az egész egy folyamatos tekerés, mert nem vagyok kíváncsi Punk tisztelet dumájára, AJ táncikálására, vagy éppen valami utánzat pusztítására. Egyedül Cody meccsei érdekelnek, bár azok is úgy fel szoktak b*szni, hogy az hihetetlen. Komolyan, 2007 óta van a cégnél, de egyfolytában lejáratják. A Legacy-s időszaka valami eszméletlen volt, akkor tartották is valamire. Aztán mikor IC bajnok lett, reménykedtem, hogy hamarosan még feljebb jut. De persze tévedtem. Komolyan, ha jól számolom már 7 ismétlem HÉT éve van a cégnél és most ott tartunk, hogy egy rohadt Tag Team övet nem tudnak adni neki. Bezzeg aki kb. 2 éve – vagy még annyi se – van ott, rögtön Main Eventer, WHC és WWE övért megy. Ráadásul a PG erában voltak olyan meccsei, amiket mindenki szíve szerint az Attitude-be rakott volna. Meccselt HHH, Shawn Michales, Undertaker, Batista ellen a Vipera volt a mentora, a Hall of Famer Dusty Rhodes fia, és az Attitude era hatalmas sztárjának, Goldustnak a féltesója. Vérében van a wrestling kérem szépen. Hol itt az igazság? Sehol. 
Ettől függetlenül imádom őt. Nekem minden meccse nagyon sokat jelent, és lehet, hogy közhelyesen hangzik, de ha szarabb kedvemben vagyok, egy meccsével, vagy egy backstage jelenetével fel tudja dobni az amúgy nagyon elcseszett napom.
 
Régebben mondtam, hogy rajta kívül még nézem a díva meccseket – nem fogom. Laylat nem szeretem, Kaitlyn nekem még mindig egy utánzat, AJ-ről ne is beszéljünk, a többieket szintén nem kedvelem. Az egyetlen aki miatt megérné néznem, az Nattie, aki szintén generációs pankrátor, de azon kívül, hogy egy-két embert kikísér a ringhez, le se szarják. Komolyan, még egy 2 perces meccséért is ölnék! És igen, őszintén szólva megértem, hogy a Viasatosok miért nem raknak be soha egy Díva meccset sem. Ez a részleg meghalt. Akkor kezdett el, mikor Maryse elment, aztán jött a Bella ikrek távozása, és Eve se bírta tovább. A Díváknak lőttek. 
Randy. Imádom még mindig, de ez az unalmas face karakter… Mióta visszajött a WM előtt azóta ilyen, és egyszerűen nem tudom élvezni a meccseit. Pedig agyon tudnám dicsérni, a Legend Killert, a legfiatalabb WHC Champ-et… De nem. Elbaszták. Gőzöm sincs, hogy a McMahon család hogy engedheti meg ezt, aztán meg csodálkoznak, hogy senki sem érdeklődik irántuk. 
Akkor ott van még The Miz. Mióta face lett, és elvették tőle az IC övet, annyira katasztrofálisan unalmas meccseket nyomatnak vele, mintha valami kezdő lenne. Pre-showba rakják, miközben már WWE bajnok is volt. Pedig ő az egyik, aki a legjobban tudja hozni a karaktereit. De annyira kezdőnek állítják be, hogy legszívesebben sírnék néha. 
Aztán visszatért Y2J. Én vagyok az egyik legboldogabb, hogy ez így van. De kérlek, legalább nyerte volna meg ő az RR-t! Vitathatatlan bajnok, számomra BITW, meg minden egyéb, de biztos vagyok benne, hogy el fogják cseszni az ő szerepét is – kiét nem sikerült eddig? Hopsz, nem jut ilyen az eszembe… 
De napokig sorolhatnám ezeket a dolgokat; ott van Kane, akiről mindenki tudja, hogy mekkora sztár volt, sokszoros bajnok, most meg egy terápiára járatják, amin oké, jót röhögök, de 100x inkább látnám újra azt a pusztító szörnyeteget, aki a karrierje elején volt. Ott van még Ted DiBiase is. 3. generációs pankrátor, 2008-2010ig nagyon jó meccseket játszott, most meg még az RR meccsbe se rakták bele, sőt alig lehet látni, pedig visszatért. És ki ne hagyjam már Punkot, a mi kis ex-bajnokunkat. Mikor elkezdtem nézni a pankrációt 1 éve, nagyon szerettem. Annyira, hogy képes voltam több évig visszamenve megnézni, hogy honnan hova jutott, utána olvastam, sőt, ha valaki szidta meg is védtem. Mikor megmondta az igazat az egész cégről, McMahonról és úgy mindenről kialakult bennem egy olyan vélemény, amit megfogalmazni nem tudok. Akkora mérhetetlen tisztelet áradt belőlem a videó nézése közben, hogy egyszerűen nem érdekelt, hogy megvan-e játszva vagy sem. 
Imádtam az Attitude Erát. Lehet, nem tudok róla annyit, mint ti, de amennyit igen, az nekem elég. Tudom, hogy akkor élte fénykorát a pankráció. Tudom, hogy akkor és ott születtek nagy sztárok. Hogy egy rakat legenda onnan került ki. Tudom, hogy az egyetlen nő, aki képes volt igazából, bajnoki övért szétrúgni pár férfi seggét, az Chyna volt. Tudom, hogy sosem lesz még egy olyan női feud, mint ami Litáé és Trish Stratus-é volt. Tisztában vagyok vele, hogy egyetlen szabad szájú szupersztárunk van, volt, és lesz, aki mindent elért, amit akart. Tudom, hogy ha nincs, a DX a pankrációs univerzum nagyon sokat veszít. Tudom, hogy csak egy emberek bajnoka van. Tudom, hogy van egy halott ember, aki még egyetlen WrestleMania-s meccsen sem vesztett. Tudom, hogy van egy Hunterünk, akinek imádom a pörölyét, és hogy mindenkit szét tud azzal ütni. Tudom, hogy van egy HeartBreakKid-ünk, akinek a meccsei felejthetetlenek számomra. Tudom, hogy a 2005. november 11-én elhunyt pankrátor tiszteletére rendezett Viva La Raza! emlék műsör minden igazi rajongót megsirat. Tudom, hogy volt egy igazán extrém csapatunk, akik tökéletesen játszották a szerepüket, és akik egyszerre birtokolták a női és a csapatbajnok öveket is. Tudom, hogy volt egy Legend Killerünk, aki a legfiatalabb nehézsúlyú bajnok, aki valaha élt, és aki nélkül az Evolution nem lenne az igazi. Tudom, hogy egyetlen egy Vitathatatlan Bajnokunk van, és hogy csak egy Vörös szörnyeteg tudja úgy terrorizálni a pankrátorokat, hogy még a nézők is megijedjenek. Tudom, hogy van 4 lovas emberünk. Hogy a T&A csapat nagyon jó volt, a menedzserükkel együtt. Hogy rengeteg olyan pankrátor meghalt, akinek tényleg nem kellett volna. Tudom, hogy minden rajongó vissza szeretné kapni a régi időszakot. 
Ennyi lettem volna

Ezt komolyan senki sem tudta volna szebben leírni. cray.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. február 01. 16:38 #3242
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Tündiii @ 2013.02.01. 16:29)
Sziasztok. heart.gif Bocsi hogy már rég nem voltam, de nem tudtam feljönni Starityre. sad.gif
Ezt komolyan senki sem tudta volna szebben leírni.  cray.gif heart.gif


Szia heart.gif

És még egyszer, ez egy ideje már ott volt bennem, és senkiben sem akartam felkavarni semmit, csak tudtam, hogy ti meghallgatok ezzel kapcsolatban. smileeee.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Tündiii, riri17
2013. február 01. 16:41 #3243
Tündiii
Tündiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1995
Csatolások: 228
Azonosító: 149865
Offline offline
Off!
Imádom. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. február 01. 16:53 #3244
szandi99
szandi99
visszatérő vendég
 
Státusz(nem kötelező)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.17.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 3
Azonosító: 143503
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif

Nektek nem volt fura hogy Rock nyerte meg az övet?
Most nem kritizálni akarom,mert örülök hogy ő lett a bajnok!
Cena nyerte meg a Royalt és a Wrestlemanián úgy is a wwe övért fog menni!
szóval mint tavaly: Cena vs. The Rock a Wrestlemanián!
tudom hogy ez is meg lett játszva mint minden,de nekem azért is fura!
Örülök hogy Cena nyert meg Rock is! szerintem mind a ketten megérdemlik a győzelmet! smileeee.gif
Cena Forever! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Tündiii
2013. február 01. 16:56 #3245
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tündiii @ 2013.02.01. 16:41)
Off!
Imádom. heart.gif

Helyes, helyes! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Tündiii, riri17
2013. február 01. 17:47 #3246
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Ez csak nekem tetszik nagyon-nagyon? heart.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Tündiii, riri17
2013. február 01. 17:50 #3247
Tündiii
Tündiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1995
Csatolások: 228
Azonosító: 149865
Offline offline
Idézet (Lilimooo @ 2013.02.01. 17:47)
Ez csak nekem tetszik nagyon-nagyon? heart.gif laugh.gif

Nekem is! w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. február 01. 18:22 #3248
- törölt felhasználó -    
Sziasztook :smileeee.gif)
Tegnap ebédnél nagyba sorba állok, odaköszöntem hülyeségből a mögöttem álló (!) barimnak: olá széráá! erre a hátam mögül egy srác: a nevem, Santino Marella! olyat nevettem rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Tündiii
2013. február 01. 18:33 #3249
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilimooo @ 2013.01.31. 19:18)
Na szóval. Ez már régóta megfogalmazódott bennem, gondoltam leírom;
Pont valamelyik nap néztem John Cena vs Chris Jericho vs Christian meccset és áá! Meg így mostanában egyre többet tudok meg John-ról is. És most utálom. Komolyan, nézhet emiatt mindenki hülyének, mint ember tisztelem nagyon, de utálom. Viszont tudom, hogy a Doctor of Thuganomics-os korszakában az egyik kedvencem lett volna - nem fő, de szerettem volna…
Igazából nekem se éri meg megnézni se a RAW-okat se az SD-ket. Az egész egy folyamatos tekerés, mert nem vagyok kíváncsi Punk tisztelet dumájára, AJ táncikálására, vagy éppen valami utánzat pusztítására. Egyedül Cody meccsei érdekelnek, bár azok is úgy fel szoktak b*szni, hogy az hihetetlen. Komolyan, 2007 óta van a cégnél, de egyfolytában lejáratják. A Legacy-s időszaka valami eszméletlen volt, akkor tartották is valamire. Aztán mikor IC bajnok lett, reménykedtem, hogy hamarosan még feljebb jut. De persze tévedtem. Komolyan, ha jól számolom már 7 ismétlem HÉT éve van a cégnél és most ott tartunk, hogy egy rohadt Tag Team övet nem tudnak adni neki. Bezzeg aki kb. 2 éve – vagy még annyi se – van ott, rögtön Main Eventer, WHC és WWE övért megy. Ráadásul a PG erában voltak olyan meccsei, amiket mindenki szíve szerint az Attitude-be rakott volna. Meccselt HHH, Shawn Michales, Undertaker, Batista ellen a Vipera volt a mentora, a Hall of Famer Dusty Rhodes fia, és az Attitude era hatalmas sztárjának, Goldustnak a féltesója. Vérében van a wrestling kérem szépen. Hol itt az igazság? Sehol. 
Ettől függetlenül imádom őt. Nekem minden meccse nagyon sokat jelent, és lehet, hogy közhelyesen hangzik, de ha szarabb kedvemben vagyok, egy meccsével, vagy egy backstage jelenetével fel tudja dobni az amúgy nagyon elcseszett napom.
 
Régebben mondtam, hogy rajta kívül még nézem a díva meccseket – nem fogom. Laylat nem szeretem, Kaitlyn nekem még mindig egy utánzat, AJ-ről ne is beszéljünk, a többieket szintén nem kedvelem. Az egyetlen aki miatt megérné néznem, az Nattie, aki szintén generációs pankrátor, de azon kívül, hogy egy-két embert kikísér a ringhez, le se szarják. Komolyan, még egy 2 perces meccséért is ölnék! És igen, őszintén szólva megértem, hogy a Viasatosok miért nem raknak be soha egy Díva meccset sem. Ez a részleg meghalt. Akkor kezdett el, mikor Maryse elment, aztán jött a Bella ikrek távozása, és Eve se bírta tovább. A Díváknak lőttek. 
Randy. Imádom még mindig, de ez az unalmas face karakter… Mióta visszajött a WM előtt azóta ilyen, és egyszerűen nem tudom élvezni a meccseit. Pedig agyon tudnám dicsérni, a Legend Killert, a legfiatalabb WHC Champ-et… De nem. Elbaszták. Gőzöm sincs, hogy a McMahon család hogy engedheti meg ezt, aztán meg csodálkoznak, hogy senki sem érdeklődik irántuk. 
Akkor ott van még The Miz. Mióta face lett, és elvették tőle az IC övet, annyira katasztrofálisan unalmas meccseket nyomatnak vele, mintha valami kezdő lenne. Pre-showba rakják, miközben már WWE bajnok is volt. Pedig ő az egyik, aki a legjobban tudja hozni a karaktereit. De annyira kezdőnek állítják be, hogy legszívesebben sírnék néha. 
Aztán visszatért Y2J. Én vagyok az egyik legboldogabb, hogy ez így van. De kérlek, legalább nyerte volna meg ő az RR-t! Vitathatatlan bajnok, számomra BITW, meg minden egyéb, de biztos vagyok benne, hogy el fogják cseszni az ő szerepét is – kiét nem sikerült eddig? Hopsz, nem jut ilyen az eszembe… 
De napokig sorolhatnám ezeket a dolgokat; ott van Kane, akiről mindenki tudja, hogy mekkora sztár volt, sokszoros bajnok, most meg egy terápiára járatják, amin oké, jót röhögök, de 100x inkább látnám újra azt a pusztító szörnyeteget, aki a karrierje elején volt. Ott van még Ted DiBiase is. 3. generációs pankrátor, 2008-2010ig nagyon jó meccseket játszott, most meg még az RR meccsbe se rakták bele, sőt alig lehet látni, pedig visszatért. És ki ne hagyjam már Punkot, a mi kis ex-bajnokunkat. Mikor elkezdtem nézni a pankrációt 1 éve, nagyon szerettem. Annyira, hogy képes voltam több évig visszamenve megnézni, hogy honnan hova jutott, utána olvastam, sőt, ha valaki szidta meg is védtem. Mikor megmondta az igazat az egész cégről, McMahonról és úgy mindenről kialakult bennem egy olyan vélemény, amit megfogalmazni nem tudok. Akkora mérhetetlen tisztelet áradt belőlem a videó nézése közben, hogy egyszerűen nem érdekelt, hogy megvan-e játszva vagy sem. 
Imádtam az Attitude Erát. Lehet, nem tudok róla annyit, mint ti, de amennyit igen, az nekem elég. Tudom, hogy akkor élte fénykorát a pankráció. Tudom, hogy akkor és ott születtek nagy sztárok. Hogy egy rakat legenda onnan került ki. Tudom, hogy az egyetlen nő, aki képes volt igazából, bajnoki övért szétrúgni pár férfi seggét, az Chyna volt. Tudom, hogy sosem lesz még egy olyan női feud, mint ami Litáé és Trish Stratus-é volt. Tisztában vagyok vele, hogy egyetlen szabad szájú szupersztárunk van, volt, és lesz, aki mindent elért, amit akart. Tudom, hogy ha nincs, a DX a pankrációs univerzum nagyon sokat veszít. Tudom, hogy csak egy emberek bajnoka van. Tudom, hogy van egy halott ember, aki még egyetlen WrestleMania-s meccsen sem vesztett. Tudom, hogy van egy Hunterünk, akinek imádom a pörölyét, és hogy mindenkit szét tud azzal ütni. Tudom, hogy van egy HeartBreakKid-ünk, akinek a meccsei felejthetetlenek számomra. Tudom, hogy a 2005. november 11-én elhunyt pankrátor tiszteletére rendezett Viva La Raza! emlék műsör minden igazi rajongót megsirat. Tudom, hogy volt egy igazán extrém csapatunk, akik tökéletesen játszották a szerepüket, és akik egyszerre birtokolták a női és a csapatbajnok öveket is. Tudom, hogy volt egy Legend Killerünk, aki a legfiatalabb nehézsúlyú bajnok, aki valaha élt, és aki nélkül az Evolution nem lenne az igazi. Tudom, hogy egyetlen egy Vitathatatlan Bajnokunk van, és hogy csak egy Vörös szörnyeteg tudja úgy terrorizálni a pankrátorokat, hogy még a nézők is megijedjenek. Tudom, hogy van 4 lovas emberünk. Hogy a T&A csapat nagyon jó volt, a menedzserükkel együtt. Hogy rengeteg olyan pankrátor meghalt, akinek tényleg nem kellett volna. Tudom, hogy minden rajongó vissza szeretné kapni a régi időszakot. 
Ennyi lettem volna


százas pzs elő *lő szipogok* I HATE PG ERA! I HATE VINCE MCMAHON! és nemérdekel, de: I HATE WWE!!!
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17, Tündiii
2013. február 01. 18:42 #3250
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. smileeee.gif
Imádom ezt a számot, csak az a baj, hogy ha meghallom, néha elsírom magam. laugh.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17, Tündiii
2013. február 01. 18:51 #3251
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Nekem momentán nekem nem volt fura, hogy Rock megszerezte az övet, mível a műsort egy ideje nem követtem, ezért az igen, hogy Cena-t úgy hozták fől a képbe, hogy megnyeretik vele a RR-t, félreértés ne essék, nem Cena-val van a bajom, de elvileg már tavaly "beharangozták" a visszavágót, szóval a'la nature is megkapta volna.
Egy kicsit tovább gondolom a történeteket, ha nem baj.
Azt még nem tudom, hogy CM Punkkal mit csinálnak, csinálnak egy triple treath meccset, vagy kap valami más elfoglaltságot, még nem látom a történeteket, de szerintem Lesnart összepárosítják Triple H-el, a leendő goré majd rendbe teszi, aztán vagy lesz új szerződése Lesnarnak vagy nem, tudtommal limitált számú fellépést kell csak teljesítenie, remélem a meccsen, talán beleszól Kevin Nash HHH oldalán. Hogy a többiek mit csinálnak, azt nem tudom. Elimination Chamber után biztos többet fogok/fogunk látni belöle.
Hogy Undertaker, ha lesz kivel fog összecsapni nem tudom. Én reménykedem, hogy a kecskével szakít Kane, és egy uccsó Tag Teamre összeállnak, mindenféle ütközetben részt vett Taker, csapat meccs még nem volt a WM-en.
Nem tudom, hogy ti miként látjátok, de nekem ez az érzésem, legalább is egy év szünet után.
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17, Tündiii
2013. február 01. 19:23 #3252
- törölt felhasználó -    
Sziasztok..! heart.gif
Sajnos mennem is kell, mert aput ide kell engednem, de holnap ígérem leszek..! smileeee.gif Vigyázzatok magatokra..! heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17, Tündiii
2013. február 01. 19:51 #3253
- törölt felhasználó -    
Kedvenc meccsem! heart.gif ahogy Kells bevitte a Spear-t.. áhw!! w00t.gif w00t.gif

http://25.media.tumblr.com/a81c258b8c05ff933adabe6b35e16fbb/tumblr_mgvcv2O3v41rkmkc5o1_r1_250.gif
http://24.media.tumblr.com/de91e38ad1f1a93d4f92352d2be02171/tumblr_mgvcv2O3v41rkmkc5o2_r3_250.gif
http://25.media.tumblr.com/b0d73f16589bad73b9895d9c10c9aac2/tumblr_mgvcv2O3v41rkmkc5o4_r1_250.gif
http://24.media.tumblr.com/db489bbaaa7c62a8462a92d141673210/tumblr_mgvcv2O3v41rkmkc5o5_r1_250.gif
http://24.media.tumblr.com/ce6e039b8c85e33cc57610bacb927afa/tumblr_mgvcv2O3v41rkmkc5o6_r1_250.gif
http://25.media.tumblr.com/a6abc861891f74f23bf376b2b5a9e95e/tumblr_mgvcv2O3v41rkmkc5o7_r2_250.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17, Tündiii
2013. február 01. 20:10 #3254
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Skeeter @ 2013.02.01. 18:42)
Sziasztok.  smileeee.gif 
Imádom ezt a számot, csak az a baj, hogy ha meghallom, néha elsírom magam.  laugh.gif  heart.gif


Én is nagyon imádom wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: riri17, Tündiii
2013. február 01. 20:39 #3255
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Sziasztok. heart.gif Juj, ma leadnak 2 részt a kedvenc sorozatomból, rosszul vagyok.!! rohog.gif Másfél óra múlva. rohog.gif Kiszámoltam. biggrin.gif Amúgy beleejtettem a telómat a vízbe. blush.gif rohog.gif De kiszárítottam, meg ráraktam a radiátorra, és jobb, mint volt. laugh.gif *lekopog*

heart.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_md0v4n0yHa1r6d97so1_500.jpg

Off.
Amúgy ma egész nap ezt hallgattam. laugh.gif Amúgy is egy csomószor ezt hallgatom, de ma majdnem csak ezt hallgattam. heart.gif Ma ezen bőgtem. cray.gif Nem tudom, valahogy mindig elkezdek rajta bőgni... blush.gif De még mindig jobb, mint az, ami miatt tegnap bőgtem. rohog.gif Emiatt legalább nem néznek bolondnak. rohog.gif Egyébként nagyon feltudom magam húzni azon, hogy egy olyan idióta sz*r, mint a gangnam sztájl a legnézettebb klip a neten... dry.gif Semmi értelme nincs az egésznek és soha a büdös életbe nem fogunk hallani arról az emberről többet... dry.gif
Egyébként nagyon szeretnék elmenni Depeche Mode koncertre apuval, mivel apu nagy-nagy rajongójuk, de nem ér rá...cry.gif
Off vége.
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Tündiii
2013. február 01. 20:43 #3256
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2013.02.01. 20:39)
Sziasztok. heart.gif Juj, ma leadnak 2 részt a kedvenc sorozatomból, rosszul vagyok.!! rohog.gif Másfél óra múlva. rohog.gif Kiszámoltam. biggrin.gif Amúgy beleejtettem a telómat a vízbe. blush.gif  rohog.gif De kiszárítottam, meg ráraktam a radiátorra, és jobb, mint volt. laugh.gif *lekopog*
heart.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_md0v4n0yHa1r6d97so1_500.jpg
Off.
Amúgy ma egész nap ezt hallgattam. laugh.gif Amúgy is egy csomószor ezt hallgatom, de ma majdnem csak ezt hallgattam. heart.gif Ma ezen bőgtem. cray.gif Nem tudom, valahogy mindig elkezdek rajta bőgni... blush.gif De még mindig jobb, mint az, ami miatt tegnap bőgtem. rohog.gif Emiatt legalább nem néznek bolondnak. rohog.gif Egyébként nagyon feltudom magam húzni azon, hogy egy olyan idióta sz*r, mint a gangnam sztájl a legnézettebb klip a neten... dry.gif Semmi értelme nincs az egésznek és soha a büdös életbe nem fogunk hallani arról az emberről többet... dry.gif 
Egyébként nagyon szeretnék elmenni Depeche Mode koncertre apuval, mivel apu nagy-nagy rajongójuk, de nem ér rá...cry.gif
Off vége.


Szia! heart.gif
Don't wanna be an american idiot rock.gif biggrin.gif
Én meg a májusi bécsi Green Day koncertre akarok elmenni nagyon, de kevés esélye van.. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: riri17, Tündiii
2013. február 01. 20:46 #3257
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Lilimooo @ 2013.02.01. 20:43)
Szia! heart.gif 
Don't wanna be an american idiot  rock.gif biggrin.gif
Én meg a májusi bécsi Green Day koncertre akarok elmenni nagyon, de kevés esélye van.. sad.gif

Oda énis akarok menni, de hiába mondom anyunak, nem engedne el, meg amúgy is elég messze van. sad.gif Majd odaröpülök az eccavúmmal. rohog.gif

heart.gif
http://media.tumblr.com/tumblr_m7kuwlKQUz1ropebi.jpg
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Tündiii
2013. február 01. 20:46 #3258
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.02.01. 20:39)
Sziasztok. heart.gif Juj, ma leadnak 2 részt a kedvenc sorozatomból, rosszul vagyok.!! rohog.gif Másfél óra múlva. rohog.gif Kiszámoltam. biggrin.gif Amúgy beleejtettem a telómat a vízbe. blush.gif  rohog.gif De kiszárítottam, meg ráraktam a radiátorra, és jobb, mint volt. laugh.gif *lekopog*
heart.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_md0v4n0yHa1r6d97so1_500.jpg
Off.
Amúgy ma egész nap ezt hallgattam. laugh.gif Amúgy is egy csomószor ezt hallgatom, de ma majdnem csak ezt hallgattam. heart.gif Ma ezen bőgtem. cray.gif Nem tudom, valahogy mindig elkezdek rajta bőgni... blush.gif De még mindig jobb, mint az, ami miatt tegnap bőgtem. rohog.gif Emiatt legalább nem néznek bolondnak. rohog.gif Egyébként nagyon feltudom magam húzni azon, hogy egy olyan idióta sz*r, mint a gangnam sztájl a legnézettebb klip a neten... dry.gif Semmi értelme nincs az egésznek és soha a büdös életbe nem fogunk hallani arról az emberről többet... dry.gif 
Egyébként nagyon szeretnék elmenni Depeche Mode koncertre apuval, mivel apu nagy-nagy rajongójuk, de nem ér rá...cry.gif
Off vége.

Szia Netti. heart.gif
Off rész:
A November Rain-en én is mindig sírok, gyengébb napjaimon még a Patience-n is, de néha-néha a Yesterdays-en, meg a Paradise City-n is. blink.gif rohog.gif A Don't Cry-ról meg ne is beszéljünk. rohog.gif Egyszer a Nightrain-en is bőgtem, nem tudom miért.. rohog.gif
Nem vagyok érzékeny típus, de ha dalokról van szó, főleg GN'R-ről... rohog.gif
Én meg Slash-re... 6 nap múlva lesz. sad.gif Az egyik legnagyobb kedvencem és példaképem az országomban... sad.gif
3 felhasználónak tetszik: riri17, Lilimooo, Tündiii
2013. február 01. 20:47 #3259
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2013.02.01. 20:46)
Oda énis akarok menni, de hiába mondom anyunak, nem engedne el, meg amúgy is elég messze van. sad.gif Majd odaröpülök az eccavúmmal. rohog.gif 
heart.gif
http://media.tumblr.com/tumblr_m7kuwlKQUz1ropebi.jpg


Ha repülsz vigyél engem is rohog.gif
Annyira fuckingosan gyönyörű nő wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: riri17, Tündiii
2013. február 01. 20:48 #3260
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.02.01. 20:46)
Oda énis akarok menni, de hiába mondom anyunak, nem engedne el, meg amúgy is elég messze van. sad.gif Majd odaröpülök az eccavúmmal. rohog.gif 
heart.gif
http://media.tumblr.com/tumblr_m7kuwlKQUz1ropebi.jpg

Ez a kedvenc Maryse-fotózásom. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Tündiii, riri17
1050 oldal 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

A.J. Lee A.J. Lee 1166.