Starity

Segítséget kérnék!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 04. 20:57 #1
ebihal
ebihal
 
StátuszI've told you time and time again I'm not as think as you drunk I am
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 96
Azonosító: 150583
Offline offline
SEGÍTÉG!!!!!!!!
A bemutatkozásomba szeretnék képet feltölteni, de sehogy sem sikerül... sad.gif
Rákattintok a "Kép" ikonra és a "Hivatkozás"-os izébe beírtam a kép URL-jét, megnyomtam a "Rendben"-t, de nem jeleníti meg a képet! Hanem csak egy piros X-et... LÉGYSZI VALAKI SEGÍTSEGEN!!!!! Nagy valóazínűséggel csak én vagyok túl béna hozzá! blush.gif mellow.gif
Előre is köszi!!!!!! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: AlvaPolly
2013. január 04. 21:09 #2
- törölt felhasználó -    
Szia. Szerintem mindent jól csináltál mert én is így szoktam képet feltölteni. Szerintem a képpel amit választottál azzal nem stimmelt valami. Próbáld meg másik képpel is, hát ha úgy már jó! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ebihal
2013. január 04. 21:45 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barbuush @ 2013.01.04. 21:09)
Szia. Szerintem mindent jól csináltál mert én is így szoktam képet feltölteni. Szerintem a képpel amit választottál azzal nem stimmelt valami. Próbáld meg másik képpel is, hát ha úgy már jó! smileeee.gif

Igen, szerintem is ezt próbáld meg wink.gif Én is kértem valamikor már régen segítséget, és sok nagyon kedves ember segített is nekem wub.gif
1 felhasználónak tetszik: ebihal
2013. január 04. 22:28 #4
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
A probléma a képpel van, és nem veled. Mindent jól csináltál, és ahogy már írták próbáld ki másikkal, ha úgy se jó akkor a gépen van gubanc...
1 felhasználónak tetszik: ebihal
2013. január 05. 11:36 #5
ebihal
ebihal
 
StátuszI've told you time and time again I'm not as think as you drunk I am
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 96
Azonosító: 150583
Offline offline
Nagyon-nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek blush.gif , de sajnos nem sikerült más képpel sem... unknw.gif sad.gif Tehát valószínűleg a gépemmel van baj. unsure.gif De már ezzel is nagyon sokat segítettetek!!! laugh.gif good.gif
Mostmár tudom, mi a probléma, úgyhogy megpróbálom inkább apukám gépéről! pardon.gif Remélem úgy már sikerülni fog!
Mégegyszer nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek!!! biggrin.gif hullam.gif
2013. január 05. 12:00 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (ebihal @ 2013.01.04. 20:57)
SEGÍTÉG!!
A bemutatkozásomba szeretnék képet feltölteni, de sehogy sem sikerül... sad.gif 
Rákattintok a "Kép" ikonra és a "Hivatkozás"-os izébe beírtam a kép URL-jét, megnyomtam a "Rendben"-t, de nem jeleníti meg a képet! Hanem csak egy piros X-et...  LÉGYSZI VALAKI SEGÍTSEGEN!!  Nagy valóazínűséggel csak én vagyok túl béna hozzá! blush.gif  mellow.gif 
Előre is köszi!!  laugh.gif

Az is lehet, hogy bemásolni kellett volna, és nem beírni. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. január 05. 12:07 #7
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Az sem mindegy, hogy, hogyan van megnyitva a kép. Lehet, hogy buta felvetés, de a képet konkrétan külön kell megnyitni. Ha úgy másoltad be, hogy egy oldalon belül van, úgy nem fog sikerülni. Régebben én is bénáztam, de majd csak sikerül neked is wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, ebihal
2013. január 05. 12:09 #8
- törölt felhasználó -    
szia!
nem tudom miért lehet, nekem is ez van. sad.gif ha egy google kép linkjét szúrom be, akkor csak jön a piros x, ha fanpop-ról, akkor viszont megjeleníti a képet, de csak pár percre, utána eltűnik, ezt szintén nem értem. Laptopról vagyok, a múltkor megpróbáltam apukám számítógépéről, és onnan sikerült, de sajnos ahoz a képhez ritkán férek csak hozzá. Bocsi, hogy most semmit sem segítettem, csak lásd, hogy nem vagy egyedül, velem is ez van. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: ebihal
2013. január 05. 12:19 #9
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Destiny015 @ 2013.01.05. 12:09)
szia!
nem tudom miért lehet, nekem is ez van. sad.gif ha egy google kép linkjét szúrom be, akkor csak jön a piros x, ha fanpop-ról, akkor viszont megjeleníti a képet, de csak pár percre, utána eltűnik, ezt szintén nem értem. Laptopról vagyok, a múltkor megpróbáltam apukám számítógépéről, és onnan sikerült, de sajnos ahoz a képhez ritkán férek csak hozzá. Bocsi, hogy most semmit sem segítettem, csak lásd, hogy nem vagy egyedül, velem is ez van. sad.gif

Nem mindegy, hogy akarod a Google-ből belinkelni. Ha így akkor nem fog sikerülni, de ha így akkor igen. És ez biztosan nem függ attól, hogy gép vagy laptop, én mindig laptopról vagyok és tökéletesen be tudom illeszteni a képet. Azzal sem árt számolni, hogy vannak oldalak amik levédetik a képeiket, ilyen az online-image-editor.com is, ha onnan linkelsz egy ideig látszódik, aztán nem, mert le van védetve. Ilyenkor érdemes lementeni és feltölteni egy képfeltöltő oldalra (képfeltöltés.hu, kephost.com).
1 felhasználónak tetszik: ebihal
2013. január 05. 12:22 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2013.01.05. 12:19)
Nem mindegy, hogy akarod a Google-ből belinkelni. Ha így akkor nem fog sikerülni, de ha így akkor igen. És ez biztosan nem függ attól, hogy gép vagy laptop, én mindig laptopról vagyok és tökéletesen be tudom illeszteni a képet. Azzal sem árt számolni, hogy vannak oldalak amik levédetik a képeiket, ilyen az online-image-editor.com is, ha onnan linkelsz egy ideig látszódik, aztán nem, mert le van védetve. Ilyenkor érdemes lementeni és feltölteni egy képfeltöltő oldalra (képfeltöltés.hu, kephost.com).


szia!
köszi a tanácsot, kipróbálom, remélem, sikerül!! smileeee.gif
2013. január 05. 16:49 #11
ebihal
ebihal
 
StátuszI've told you time and time again I'm not as think as you drunk I am
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 96
Azonosító: 150583
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2013.01.05. 12:19)
Nem mindegy, hogy akarod a Google-ből belinkelni. Ha így akkor nem fog sikerülni, de ha így akkor igen. És ez biztosan nem függ attól, hogy gép vagy laptop, én mindig laptopról vagyok és tökéletesen be tudom illeszteni a képet. Azzal sem árt számolni, hogy vannak oldalak amik levédetik a képeiket, ilyen az online-image-editor.com is, ha onnan linkelsz egy ideig látszódik, aztán nem, mert le van védetve. Ilyenkor érdemes lementeni és feltölteni egy képfeltöltő oldalra (képfeltöltés.hu, kephost.com).



NAGYON KÖSZÖNÖM!! w00t.gif
Hála neked sikerült!!! good.gif thumbsup.gif Eddig a Google-ból linkeltem be... omg.gif
MINDENKINEK NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!! wub.gif ok.gif yahoo.gif


Ui.: Látszik, hogy a számítástechnika világában kicsit sötét vagyok... wacko.gif
2013. január 05. 17:29 #12
- törölt felhasználó -    
Lenne nekem is egy kérdésem:Színes betűket szeretnék,meg is van,hogy milyet akarok,meg hogy hol lehet beállítani de nem megy.Kérhetnék segítséget ebben? blush.gif
2013. január 05. 17:37 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2013.01.05. 12:19)
Nem mindegy, hogy akarod a Google-ből belinkelni. Ha így akkor nem fog sikerülni, de ha így akkor igen. És ez biztosan nem függ attól, hogy gép vagy laptop, én mindig laptopról vagyok és tökéletesen be tudom illeszteni a képet. Azzal sem árt számolni, hogy vannak oldalak amik levédetik a képeiket, ilyen az online-image-editor.com is, ha onnan linkelsz egy ideig látszódik, aztán nem, mert le van védetve. Ilyenkor érdemes lementeni és feltölteni egy képfeltöltő oldalra (képfeltöltés.hu, kephost.com).


nem megy sad.gif beütöm google-ba hogy pl alma, és uye ott vana sok kicsi kép, de ha rámegyek egyre, akkor csak behozza azt az oldalt, ahol fent van. és ahogy te szurtad be a képet, ugy nekem nem jön elő.(tehát hogy csak a kép van az oldalon, és nincs a háttérben ott az oldal).
pls valaki segítsen!!
elég béna vagyok ehhez :-/
1 felhasználónak tetszik: ebihal
2013. január 05. 19:12 #14
ebihal
ebihal
 
StátuszI've told you time and time again I'm not as think as you drunk I am
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 96
Azonosító: 150583
Offline offline
Idézet (Destiny015 @ 2013.01.05. 17:37)
nem megy sad.gif beütöm google-ba hogy pl alma, és uye ott vana  sok kicsi kép, de ha rámegyek egyre, akkor csak behozza azt az oldalt, ahol fent van. és ahogy te szurtad be a képet, ugy nekem nem jön elő.(tehát hogy csak a kép van az oldalon, és nincs a háttérben ott az oldal).
pls valaki segítsen!!
elég béna vagyok ehhez :-/



Ha idáig megvan, akkor jobb klikk a képre, és "Kép megjelenítése" wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. január 05. 19:18 #15
ebihal
ebihal
 
StátuszI've told you time and time again I'm not as think as you drunk I am
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.04.
Hozzászólás: 800
Csatolások: 96
Azonosító: 150583
Offline offline
Idézet (Viní001 @ 2013.01.05. 17:29)
Lenne nekem is egy kérdésem:Színes betűket szeretnék,meg is van,hogy milyet akarok,meg hogy hol lehet beállítani de nem megy.Kérhetnék segítséget ebben? blush.gif


Rákattintasz a "Betűszín" ikonra kiválasztod a színt (rákattintasz a színre), és már színesen írsz. smileeee.gif

VAGY

Ha egy már leírt szöveg színét akarod megváltoztatni, akkor ugyan ezt kell tenned, csak előtte ki kell jelölnöd az egészet. wink.gif
2013. január 06. 01:34 #16
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (ebihal @ 2013.01.05. 19:12)
Ha idáig megvan, akkor jobb klikk a képre, és "Kép megjelenítése"  wink.gif

Vagy pedig kép megnyitása új lapon. Ezt csak azért írom, hogy nem kell megijedni ha nem konkrét kép megjelenítése szöveggel hozza elő, kinek mi. Ki kell tapasztalni wink.gif
Egyébként ez még nem is konkrét számítástechnika. Bele lehet jönni, én 1 évvel ezelőtt még szerencsétlenkedtem, most meg már álmomból felverve is el tudnám hadarni rohog.gif Szóval senki ne adja fel soha, itt úgy is annyi kedves tag van, hogy valaki biztos elmagyarázza mit, hogy kell laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: ebihal
2013. január 06. 14:48 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (ebihal @ 2013.01.04. 20:57)
SEGÍTÉG!!
A bemutatkozásomba szeretnék képet feltölteni, de sehogy sem sikerül... sad.gif 
Rákattintok a "Kép" ikonra és a "Hivatkozás"-os izébe beírtam a kép URL-jét, megnyomtam a "Rendben"-t, de nem jeleníti meg a képet! Hanem csak egy piros X-et...  LÉGYSZI VALAKI SEGÍTSEGEN!!  Nagy valóazínűséggel csak én vagyok túl béna hozzá! blush.gif  mellow.gif 
Előre is köszi!!  laugh.gif


Nekem is ugyanez a problémám.. sad.gif
2013. január 07. 16:04 #18
- törölt felhasználó -    
ebihal és Lizania, nagyon köszi!!
2 felhasználónak tetszik: Lizania, ebihal
2013. január 08. 20:44 #19
csillaglány
csillaglány
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.29.
Hozzászólás: 1420
Csatolások: 37
Azonosító: 174497
Offline offline
nekem is lenne egy kérdésem. smileeee.gif valaki nem tudja hogy lehet egy mp3 számot megvágni? beszeretném tenni csengőhangnak. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: vdorina96
2013. január 08. 21:20 #20
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
Idézet (csillaglány @ 2013.01.08. 20:44)
nekem is lenne egy kérdésem. smileeee.gif valaki nem tudja hogy lehet egy mp3 számot megvágni? beszeretném tenni csengőhangnak. smileeee.gif


valamilyen program kell hozzá én pl vidiszekesztővel szoktam wink.gif ha gonolod írj üzit szívesen emgcsinálom neked wink.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!