Starity

Justin Biebert drogozáson kapták

24 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 06. 01:47 #241
ImpressiveA
ImpressiveA
új tag
 
Státusz"Csodák csak azokkal történnek, akik hisznek bennük."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 178802
Offline offline
Szinte sosem kommentelem a Justinos cikkeket, mert csak felidegesítem magam azon, hogy mennyire naivak,rossz indulatúak és pofátlanok az emberek.De most muszáj volt.
Először is "egy másik meg is halt miatta"? Nem az ő hibája volt, még akkor sem lett volna az övé, ha egyáltalán ott ült volna abban a kocsiban...
"Vodkával köszöntötte az újévet" ?Nem ő az egyetlen tinédzser aki alkoholt vesz magához szilveszterkor.Ha mértékkel issza, semmi baj nem lehet belőle.
A drogozás tényleg nem a legjobb döntés,de ez még nem jelenti azt, hogy drogos, vagy hogy ezentúl is drogozni fog.
Selena meg egy képmutató,hízelgő,önsajnáltató megcsinált sztárocska.A hangját a stúdiónak köszönheti, Justin hangja legalább az övé wink.gif
Kellett neki Justin, hogy beszéljenek róla,hogy népszerűbb lehessen.Én személy szerint örültem amikor szakítottak, és remélem nem is jönnek össze.
És értelmes cikkeket kérünk szerkesztők wink.gif
Puszi:*
2013. január 06. 02:03 #242
Vulpes Vulpes
Vulpes Vulpes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.04.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 193233
Offline offline
Mi lenne ha picit jobban utána néznétek a dolgoknak? unsure.gif Mindenki azt írja, hogy a képeken nem Justin, hanem Robin Verrecas látható. This is bullshit. Ha rákerestek a srác twitterére, már kiírta, hogy nem, nem ő látható a képeken (és nem is Justin), tehát valószínűleg nem ő található rajta.
Miért kell mindig rögtön azzal takarózni, hogy nem a kedvencetek látható a képen? Kristen Stewart botránynál is ez volt, hogy a fanok ezzel próbálták védeni őt. Emberek vagyunk, hibázunk. Attó, hogy ivott vodkát (19 évesen mekkora hatalmas bűnt követett el!), és füves cigizett, még nem lesz gyilkos, vagy rossz ember. Rihanna nyíltan füvezik, meg sem próbálja eltitkolni, még is milliók rajonganak érte. Lady Gaga a koncertjein füvezik, és a szörnyecskéi odavannak érte. Azok akik emiatt elfordulnak Justintól valószínűleg a 13-15 éves korosztályhoz tartoznak VAGY szimplán éretlenek. Persze, nem helyes, nem jó példát mutat, de aki azért kezd el füvezni, mert Justin is ezt tette annak valószínűleg nincs minden rendben az agyában, vagy csak szimplán hülyén nevelik a szülei és nem figyelnek rá.
Justin bulizott egyet szilveszterkor, és...?

(mellesleg, hogy miatta halt meg az a paparazzi undorító ilyet leírni, mert nem ő tehet róla, hogy vannak ilyen ostoba emberek, akik konkrétan mások zaklatásából élnek)
2013. január 06. 02:13 #243
renateflora
renateflora
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.17.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 187841
Offline offline
Vulpes Vulpes nagyon eggyet értek és a képen NEM Justin van hanem Robin...nagyon hasonlit rá de az NEM Justin smileeee.gif
2013. január 06. 02:24 #244
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Törpemókus @ 2013.01.05. 19:34)
Te atya úr Isten. Négy órája jelent meg a cikk, már több, mint 9 oldalnyi hozzászóló. Ez a buburka eléggé híres fazon lehet.  rohog.gif 
Ha jól esett neki, miért ne? Én már azon se lepődnék meg, ha meztelenül mászkálna New Yorkban:D.

Én most egykor estem haza, és délután kettőkor indultam el itthonról. Hogy hát én mekkorákat rötyögtem itt a kommenteken!XD Szavakkal le nem írható, és szánalmas az, amit itt művelnek egyesek, csak, hogy bevédjék a kis kedvenckéjüket, hiszen akkor nem lenne már meg az a tökéletes sztereotípia, amit ráhúztak bíbőrre. Az világban, az országban, sőt szerintem mindenki magánéletében van sokkal nagyobb probléma, minthogy egy ostoba nyomorék beszívott a füves cigi által.

A hozzászólásokat elnézve gyerekek az intelligenciátok mélyen a béka valaga alatt van. Egyszerűen olyan sok itt az ostoba ember, hogy felesleges kiemelni egyet, mert ennyi erővel a kommentelők 90%-át be lehetne oltani. Mikor jöttek azok a típusú kommentek, hogy hát fiatal, csinálja nyugodtan, mert mindenki ezt csinálja... hát azt hittem, hogy keresztbe nyelem le a kólás üveget. blink.gif Attól, hogy mindenki ezt csinálja (drogozik, iszik és d*g) a bulikban, akkor feltétel nélkül nektek is ezt kell művelnetek? Tény, abban igazatok van, hogy manapság szórakozóhelyeken az megy, hogy részegen vagy bedrogozva kefél mindenki mindenkivel - ugyanis eme szexuális aktus még közel sem szeretkezés. Én ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy akár bíbőr van rajta a képen, akár nem, megszívta. Ugyanis az Egyesült Államokban még a marihuána is drognak számít, és a kép bizony erős bizonyíték arra, hogy elkapják és lecsukják drogbirtoklásért. Az meg, hogy elmúlt 18 éves, megint csak nem esek hasra, ugyanis az USA-ban 21 éves kortól számítasz teljes mértékben nagykorúnak, addig csupán csak fiatalkorú.

Szerény véleményem szerint a képen bíbőr van, bár aztán ki tudja, mert nem eléggé éles ahhoz, hogy elemezgetni lehessen. A tetkók szerintem is ott vannak, és az, hogy ez a kép most került elő, közel sem biztos, hogy most készültek, szóval nem tudom, hogy honnan veszitek, hogy ez a fotó egyáltalán friss. Frissnek valóban friss, hiszen valakinek ki kellett szivárogtatnia, de ez akár lehet több éves is. Igen is nagy probléma az, hogy nekiállt drogozni, hiszen a rajongó köre csupa tizenévesekből áll, akik amúgy is annyira ostobák - legalábbis a többségük, szóval tisztelet a kivételnek! -, hogy utánozzák mindenben kedvencüket.

A kommentekről meg még annyit, hogy hihetetlenül elvakít egyeseseket a rajongás, és mindenféle kifogásokat keres azért, hogy bizonyítsa a saját igazát. Viszont az, ahogyan néhány véleményt megfogalmaztatok - primitív és undorító. Elhordotok mindenkit, aki esetleg nem ajnározza a kis kedvenceteket, a szerencsétlen cikkírót meg a földbe tiportátok, mert megírta az igazságot a kis bálványotokról. Bíbőr nem szent, nem Isten, hanem csak egy ember, és ezt mutatja a cikk is.
2013. január 06. 02:27 #245
zkitsu
zkitsu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.21.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 181068
Offline offline
Visszaszívóm amit én az imént írtam mert sajnos a képen Justin található mert twitterére kiírta hogy"az emberek hibáznka és most én is azt tettem .most csak a munkára fogok koncentrálni " nem szószerint de ez volt a lényeeg .Na és most bevallotta de az igazi Belieberek mellette állnak .De miaz hogy nem sajnálta hogy "miatta' gázoltak el egy lesifotóst ? Ez nem igaz mert képek is igazolják hogy másnap elment tett helyére a barátaival és ott imátkoztak érte .É s a szilvesztert ki nem kezdte egy kis alkohollal ? Már nem 10 éves hogy nem ihat .18 éves a felnőtt létbe már belépett .
2013. január 06. 02:53 #246
- törölt felhasználó -    
Szilveszter volt szórakozott és ő egy SZTÁR ez más helyzet mint egy átlagos embernek mert mi nem turnézunk nem adunk koncerteket.de szerintetek a többi sztár nem drogozik? És nem kell azt mondani hogy ez egy hasonmás meg ienek neki is vannak hibái mint mindenkinek.Nem ő ölte meg a lesifotóst a halálakor ott sem volt szoval... és a vodka mivan?? már 18 éves szabad neki.Meg hogy mutogatja magát és? már nem olyan vézna szoval ha van mit mutassa. És amúgy Selena meg most amúgy nem csinál semmit... Készül pár filmje meg Disney dolog de amugy meg amik cikkek meg interjui vannak általában JUSTIN miatt van... De attól én még Beliebers vok még mindig
2013. január 06. 09:05 #247
Life.and.Happy
Life.and.Happy
●winter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.02.
Hozzászólás: 1265
Csatolások: 5
Azonosító: 182238
Offline offline
Ezt nem gondoltam volna , de a mai világban akármi megtörténhet! wink.gif
2013. január 06. 09:20 #248
Aniko96
Aniko96
visszatérő vendég
 
Státusz♥ Belieber, Directioner, Smiler, Selenator, Lovatic ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.04.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 126384
Offline offline
jajj Justin mit csinálsz??? sad.gif
2013. január 06. 09:24 #249
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
Szilveszter volt ilyenkor a legtöbb ember iszik és szív és Justin is egy ember..
A lánnyal meg csak bulizott,honnan tudjátok,hogy Selena kivel szilvezterezett.??
és a többi esetről pl.:meghalt egy fotosa) arrol nem ő tehet.Az erről szolo cikkben benne is van,hogy nem ő tehet arrol,hogy a fotos meghalt.
Justiin heart.gif
2013. január 06. 09:25 #250
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
ezt nem gondoltam volna róla..De nem szeretném ha idáig süllyedne. Én csak Sel-t sajnálom, talán tényleg jobb lenne ha kidobná Justin-t. De az előttem szólók közül is sok mindenkinek igaza van hogy már megint jönnek a támadások hogy Justin drogos,elmebeteg,buzi stb. ezekből már nekem is nagyon elegem van! Pedig nem is vagyok a rajongója, de vannak egyesek akik mindenkit csak bántani tudnak....Amúgy meg remélem hogy rendeződnek ezek a dolgok közte és Sel között, és vagy külön, vagy együtt de remélem hogy Sel boldog lesz.biggrin.gif
2013. január 06. 09:34 #251
Mádáfákáá
Mádáfákáá
új tag
 
Státusz2 féle zene létezik. a ROCK meg a többi szar. Black Veil Brides <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 182102
Offline offline
ez a gyerek már k*rva beképzelt lett-.- az elején még okés volt meg tiszta normális de most?! szánalmas...
2013. január 06. 09:36 #252
manna2k
manna2k
visszatérő vendég
 
StátuszEvery finish line is the beginning of a new race!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.31.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 162990
Offline offline
ma már mindenki drogozik? ezt nem gondoltam volna pont róla...
2013. január 06. 09:38 #253
Grétuci80
Grétuci80
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.18.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 160849
Offline offline
Azért remélem hogy nem fog vele megtörténni az mint Britney Hustonnal is. :/
2013. január 06. 09:47 #254
pillango117
pillango117
F*ckedUpWorld
 
Státuszonline friends are just as valid as friends in real life<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.23.
Hozzászólás: 1150
Csatolások: 14
Azonosító: 156257
Offline offline
Atya úr ég!Na jóó én ezt nem néztem ki belőle,pedig
nagy utálója vagyok,de....ez már biztos megőrült
2013. január 06. 09:53 #255
- törölt felhasználó -    
Mostanában ez a drogozás nagyon felkapott dolog lett a sztároknál..........
2013. január 06. 10:10 #256
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Idézet (Grétuci80 @ 2013.01.06. 09:38)
Azért remélem hogy nem fog vele megtörténni az mint Britney Hustonnal is. :/


KIVEL??
2013. január 06. 10:11 #257
- törölt felhasználó -    
Muszáj mindenkinek drogoznia, mivan ez már elvárás a sztároknál vagy mi?? Sokan szeretik Justint, habár én nem, de nagyon sokan vannak akik példaképként tekintenek rá, de szerintem ez nem jó példa.
2013. január 06. 10:12 #258
Netti31
Netti31
új tag
 
StátuszDirectioner*-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.31.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 168246
Offline offline
nem ő az egyetlen sztár aki szívott! és amúgy manapság egy partin szinte majdnem mindenki drogozik, vagy totál be van rúgva.
2013. január 06. 10:12 #259
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Még mindig az ő dolga hogy mit csinál...
2013. január 06. 10:15 #260
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
A bagolytetkó a bal karján található és nem a jobbon! smileeee.gif
24 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok