Starity

Szulejmán (Muhteşem Yüzyıl) 2010

70 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 03. 16:06 #261
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Rasi97 @ 2013.07.02. 22:33)
Úgy tudom Mahidevrannak sokkal több gyereke volt, de a sorozatban szerintem csak Musztafa fog szerepelni .


Pedig úgy még érdekesebb lett volna a sorozat. Megnéztem volna Hürrem arcát amikor megtudja,hogy Mahidevran várandós.biggrin.gif

Egyébként ma olvastam az Epizódban a Szulejmános cikket...Azért elég durván mást irkálnak... Most például még ott tartanak,hogy nincs meg az új Hürrem és úgy fogják valószínűleg eltüntetni,hogy elrabolják,és Hatice-t fogja a szultán vádolni.
A múlt héten meg ugye az volt benne,hogy vajon ki lehet majd az új Hürrem,erre már itt lehetett olvasni,hogy már lement az a rész Törökországban,ahol az idősebb Hürrem látható.biggrin.gif Mindig jókat kacagok.biggrin.gif
2013. július 03. 17:32 #262
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.07.02. 18:39)
Ő a sorozatban nem fog megszületni.

Nem?! Hát hogyhogy?! Ez furcsa. think.gif Egyébként utánajártam és gyanús, hogy Abdullahot sem tették bele a sorozatba. Hürrem következő babája már Selim lesz... De miért hagyták ki ezeket a gyerekeket? Szerintem nagyon izgalmas téma lehetett volna mindegyik. Abdullah a tragikussága miatt, Raziye pedig azért, mert Hürrem valóban puffoghatott volna, hogy a riválisa is várandós vele egyidőben. Később persze megnyugodna, mert Mahidevrán lányt szült, ő meg fiút ismét... smileeee.gif

Idézet (Rasi97 @ 2013.07.02. 22:33)
Úgy tudom Mahidevrannak sokkal több gyereke volt, de a sorozatban szerintem csak Musztafa fog szerepelni.

Én úgy tudom, hogy Mahidevrán csak kétszer szült Szulejmánnak a valóságban, először Mustafát, illetve később Raziyét. Hol olvastál erről?

Idézet (JadeB @ 2013.07.03. 16:06)
Pedig úgy még érdekesebb lett volna a sorozat. Megnéztem volna Hürrem arcát amikor megtudja,hogy Mahidevran várandós.biggrin.gif 
Egyébként ma olvastam az Epizódban a Szulejmános cikket...Azért elég durván mást irkálnak... Most például még ott tartanak,hogy nincs meg az új Hürrem és úgy fogják valószínűleg eltüntetni,hogy elrabolják,és Hatice-t fogja a szultán vádolni. 
A múlt héten meg ugye az volt benne,hogy vajon ki lehet majd az új Hürrem,erre már itt lehetett olvasni,hogy már lement az a rész Törökországban,ahol az idősebb Hürrem látható.biggrin.gif Mindig jókat kacagok.biggrin.gif

Szerintem is. smileeee.gif
Az Epizód egy kalap k@k@, nem szabad adni rá. Gusztustalan egy újság. Volt idő, amikor még hiteles és minőségi volt a lap. Emlékszem, amikor indult az újság, még általános iskolás voltam és minden csütörtök(?) reggel az újságoshoz mentem megvenni a lapot. Eredetileg latin-amerikai sorozatokkal foglalkozott és tényleg az interjúik döntő többségét maguk készítették. Kiutaztak Mexikóba, Argentínába, Venezuelába, stb. Anno még faggattam is a riporterüket, mert mázlista volt és találkozott Fernando Colungával. smileeee.gif Meg a fotósukat is megkerestem egy rakás kérdéssel. smileeee.gif Akkor még jó volt. Most meg félhíreket átvesznek és kerekítenek belőle valami hülyeséget, meg külföldi bulvársz@rokat fordítanak le, de úgy, hogy utána sem néznek, hogy van-e valóságalapjuk. De az sem ritka, hogy hasraütésszerűen írnak egy hírt, amit ők találtak ki. Szóval tényleg nem szabad elhinni nekik semmit. Inkább olvass Rubicont, ha a történelem érdekel. biggrin.gif Vagy menj könyvtárba és nézz utána a témának. Én tervezem, hogy ősszel veszek HITELES szakirodalmat Hürrem és Szulejmán szerelméről, kapcsolatáról, illetve a másik nagy vágyam egy könyv az Ottomán Birodalomról és Szulejmánról. Majd összespórolom az árukat. smileeee.gif
2013. július 03. 18:37 #263
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Hát mondjuk az Epizódot nem a Szulejmán miatt olvasom,tudom,hogy arra nem az a megfelelő.biggrin.gif (itt is most rá a példa)
Már elő van fizetve lassan 3 éve,akkor még elég normális hírek voltak benne,de mostanában...Néha van benne egy-két interjú,amit ugye ők saját maguk készítenek,mikor félévente kiutaznak,azok érnek valamit, a többi meg tényleg a valóságnak egy elferdített része.biggrin.gif Ha meg véletlen valami normális,hiteles hírt írnak,azzal meg épp az a baki,hogy van már vagy 3 hónapos az infó,külföldön már rég el is felejtették.biggrin.gif De most azért öröm és boldogság is van,mert Szulejmános poszter van benne.*.* biggrin.gif
Amúgy üdv a klubban,én is Fernando fan vagyok.biggrin.gif

Ó és ma végre megint Szulejmán,azért azt se felejtsük el! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. július 03. 18:52 #264
Rasi97
Rasi97
visszatérő vendég
 
StátuszA barátok megosztják egymással a titkaikat. Ez tartja őket közel egymáshoz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 83
Azonosító: 138488
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.07.03. 16:06)
Pedig úgy még érdekesebb lett volna a sorozat. Megnéztem volna Hürrem arcát amikor megtudja,hogy Mahidevran várandós.biggrin.gif 
Egyébként ma olvastam az Epizódban a Szulejmános cikket...Azért elég durván mást irkálnak... Most például még ott tartanak,hogy nincs meg az új Hürrem és úgy fogják valószínűleg eltüntetni,hogy elrabolják,és Hatice-t fogja a szultán vádolni. 
A múlt héten meg ugye az volt benne,hogy vajon ki lehet majd az új Hürrem,erre már itt lehetett olvasni,hogy már lement az a rész Törökországban,ahol az idősebb Hürrem látható.biggrin.gif Mindig jókat kacagok.biggrin.gif


Hát azt én is megnézném thumbsup.gif

Am nem tudom a törökök hol tarthatnak a storyban, de szerintem elég hülyén jönne ki, ha Hürrem karakterét úgy írnák ki, hogy elrabolják. dry.gif
2013. július 03. 19:00 #265
Rasi97
Rasi97
visszatérő vendég
 
StátuszA barátok megosztják egymással a titkaikat. Ez tartja őket közel egymáshoz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 83
Azonosító: 138488
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.07.03. 17:32)
Nem?! Hát hogyhogy?! Ez furcsa. think.gif Egyébként utánajártam és gyanús, hogy Abdullahot sem tették bele a sorozatba. Hürrem következő babája már Selim lesz... De miért hagyták ki ezeket a gyerekeket? Szerintem nagyon izgalmas téma lehetett volna mindegyik. Abdullah a tragikussága miatt, Raziye pedig azért, mert Hürrem valóban puffoghatott volna, hogy a riválisa is várandós vele egyidőben. Később persze megnyugodna, mert Mahidevrán lányt szült, ő meg fiút ismét... smileeee.gif
Én úgy tudom, hogy Mahidevrán csak kétszer szült Szulejmánnak a valóságban, először Mustafát, illetve később Raziyét. Hol olvastál erről?
Szerintem is. smileeee.gif
Az Epizód egy kalap k@k@, nem szabad adni rá. Gusztustalan egy újság. Volt idő, amikor még hiteles és minőségi volt a lap. Emlékszem, amikor indult az újság, még általános iskolás voltam és minden csütörtök(?) reggel az újságoshoz mentem megvenni a lapot. Eredetileg latin-amerikai sorozatokkal foglalkozott és tényleg az interjúik döntő többségét maguk készítették. Kiutaztak Mexikóba, Argentínába, Venezuelába, stb. Anno még faggattam is a riporterüket, mert mázlista volt és találkozott Fernando Colungával. smileeee.gif Meg a fotósukat is megkerestem egy rakás kérdéssel. smileeee.gif Akkor még jó volt. Most meg félhíreket átvesznek és kerekítenek belőle valami hülyeséget, meg külföldi bulvársz@rokat fordítanak le, de úgy, hogy utána sem néznek, hogy van-e valóságalapjuk. De az sem ritka, hogy hasraütésszerűen írnak egy hírt, amit ők találtak ki. Szóval tényleg nem szabad elhinni nekik semmit. Inkább olvass Rubicont, ha a történelem érdekel. biggrin.gif Vagy menj könyvtárba és nézz utána a témának. Én tervezem, hogy ősszel veszek HITELES szakirodalmat Hürrem és Szulejmán szerelméről, kapcsolatáról, illetve a másik nagy vágyam egy könyv az Ottomán Birodalomról és Szulejmánról. Majd összespórolom az árukat. smileeee.gif


Az interneten néztem utána, már nem tudom melyik oldalon, azt írják, hogy Mahidevrannak több gyereke volt, ebből megemlít hármat: Musztafát, Raziyét és Ahmedet és azt írja, hogy több is volt. Nem 1000 %, de el tudom képzelni, hogy több gyereke is lehetett, ha más nem, még a Hürremes korszak előtt.
2013. július 03. 19:05 #266
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Rasi97 @ 2013.07.03. 18:52)
Hát azt én is megnézném  thumbsup.gif 
Am nem tudom a törökök hol tarthatnak a storyban, de szerintem elég hülyén jönne ki, ha Hürrem karakterét úgy írnák ki, hogy elrabolják. dry.gif


Azt írják benne,hogy Hürrem valamelyik fia,(pontosan most nem tudom melyik,de majd meglesem) valahol betegeskedik és Hürrem oda siet hozzá,de közben elrabolják. A szultán pedig megfenyeget mindenkit,hogyha megtudja ki volt akkor halál várja. Utána meg mindenki Hatice-re gyanakszik köztük a szultán is,mert megutálta Hürremet.
Egyébként hülyeség,nem fogják elrabolni,kicserélték egy idősebb színésznőre.
2013. július 03. 19:41 #267
Rasi97
Rasi97
visszatérő vendég
 
StátuszA barátok megosztják egymással a titkaikat. Ez tartja őket közel egymáshoz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 83
Azonosító: 138488
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.07.03. 19:05)
Azt írják benne,hogy Hürrem valamelyik fia,(pontosan most nem tudom melyik,de majd meglesem) valahol betegeskedik és Hürrem oda siet hozzá,de közben elrabolják. A szultán pedig megfenyeget mindenkit,hogyha megtudja ki volt akkor halál várja. Utána meg mindenki Hatice-re gyanakszik köztük a szultán is,mert megutálta Hürremet. 
Egyébként hülyeség,nem fogják elrabolni,kicserélték egy idősebb színésznőre.



Szerintem is hülyeség, Hürrem tuti tovább fog élni, mint Hatice
2013. július 04. 09:05 #268
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.07.03. 18:37)
Hát mondjuk az Epizódot nem a Szulejmán miatt olvasom,tudom,hogy arra nem az a megfelelő.biggrin.gif (itt is most rá a példa) 
Már elő van fizetve lassan 3 éve,akkor még elég normális hírek voltak benne,de mostanában...Néha van benne egy-két interjú,amit ugye ők saját maguk készítenek,mikor félévente kiutaznak,azok érnek valamit, a többi meg tényleg a valóságnak egy elferdített része.biggrin.gif Ha meg véletlen valami normális,hiteles hírt írnak,azzal meg épp az a baki,hogy van már vagy 3 hónapos az infó,külföldön már rég el is felejtették.biggrin.gif De most azért öröm és boldogság is van,mert Szulejmános poszter van benne.*.* biggrin.gif
Amúgy üdv a klubban,én is Fernando fan vagyok.biggrin.gif 
Ó és ma végre megint Szulejmán,azért azt se felejtsük el! thumbsup.gif

Értem. Hát nem tudom, én már jó sok évvel ezelőtt felhagytam a lappal, 10 éve biztosan. Akkor lett elegem belőlük. biggrin.gif Amúgy mi is előfizettük, mert mindenféle ajándékok voltak. Lehetett tőlük rendelni eredeti fényképeket a hírességekről például. Így szereztem magamnak Colungáról 5 különbözőt. rohog.gif Egyszer például, amikor már nem csak előfizetésre adták, hanem rendelésre is, akkor rendeltem még Colungásat és akkor tűnt fel, hogy összekeverték a negatívokat és egy másik képet küldtek, mint amit anno előfizetéssel kínáltak. rohog.gif Nem volt sok különbség a fotók között, de én annyira nagy lelkesedéssel tanulmányoztam, hogy kiszúrtam a különbségeket. biggrin.gif Egy másik képet pedig a riportertől szereztem, azt meg sem lehetett vásárolni sehogy. biggrin.gif
Tényleg Szulejmán-poszter van a közepén? Hűha. biggrin.gif Igen kecsegtető ajánlat, de szerintem nem tudnék mit kezdeni vele. A korábbi posztergyűjteményem is valahol lent porosodik egy mappában a tárolóban. A többit meg nem olyan rég dobtam ki a kukába (amikből sok egyforma volt). A szobámba amúgy se tudnám hová tenni. Faliképeim vannak. Bár, ha lenne egy eredeti, aláírt fényképem Halittól, azt kitenném. rohog.gif Chris Eccleston és Thalía aláírása is kint van a falamon. laugh.gif
Bizony, tegnap megint volt Szulejmán és én már megint kivertem az álmot a szememből. Mikor kezdődik tök álmos vagyok, mire vége, teljesen felébredek és közben lelkes is vagyok és kattog az agyam a látottakon. rohog.gif Szulejmántól tegnap azt hittem, elolvadok. Mikor Hürrem visszatért és olyan hetykén leste... Nagyon cuki volt. biggrin.gif Meg amikor este átment Hürremhez... biggrin.gif Hürrem pedig kezd kikupálódni és egyre inkább úgymond lehet azonosulni a karakterével. Nagyon tetszett a belső monológja, hogy majd egyszer mind ők fognak neki kaftánt csókolni... És tényleg. biggrin.gif

Idézet (Rasi97 @ 2013.07.03. 18:52)
Hát azt én is megnézném  thumbsup.gif 
Am nem tudom a törökök hol tarthatnak a storyban, de szerintem elég hülyén jönne ki, ha Hürrem karakterét úgy írnák ki, hogy elrabolják. dry.gif

Közben gondolkoztam és lehet, hogy a régi Hürremre gondoltak. Akkor viszont lehet, hogy mégis van benne valami. Ilyen pontossággal nem követtem a történetet. De elképzelhetőnek tartom, hogy Meryem elindult... De ugye nem forgatott és kitalálták, hogy elrabolták. Szulejmán kétségbeesetten kereste, másokban látta Hürremet... Aztán a 103. rész végén visszahozták neki. Az tuti, hogy Hürrem eltűnik valamilyen okból és a szultán tényleg aggódik érte.

Idézet (Rasi97 @ 2013.07.03. 19:00)
Az interneten néztem utána, már nem tudom melyik oldalon, azt írják, hogy Mahidevrannak több gyereke volt, ebből megemlít hármat: Musztafát, Raziyét és Ahmedet és azt írja, hogy több is volt. Nem 1000 %, de el tudom képzelni, hogy több gyereke is lehetett, ha más nem, még a Hürremes korszak előtt.

Értem. Én az angol és török Wikit olvasgattam, de persze nem hiszek el 100%-osan nekik semmit. Lehet, hogy azokat a gyerekeket, akik nem éltek meg egy bizonyos kort, bele sem vették a felsorolásba. Hürremnél is hiányzik Abdullah például. Levették. ?? Pedig még a Rubicon is említi, szóval biztos, hogy Abdullah is megszületett.

Idézet (JadeB @ 2013.07.03. 19:05)
Azt írják benne,hogy Hürrem valamelyik fia,(pontosan most nem tudom melyik,de majd meglesem) valahol betegeskedik és Hürrem oda siet hozzá,de közben elrabolják. A szultán pedig megfenyeget mindenkit,hogyha megtudja ki volt akkor halál várja. Utána meg mindenki Hatice-re gyanakszik köztük a szultán is,mert megutálta Hürremet. 
Egyébként hülyeség,nem fogják elrabolni,kicserélték egy idősebb színésznőre.

Neked is azt írom, amit az előbb. Ha Meryem hirtelen kiszállását meg akarták oldani, elképzelhető, hogy ez volt a beleszőtt szál. Hiszen Szulejmán tényleg nagyon kereste Hürremet, mindenkiben őt látta... Szóval lehet, hogy ez kivételesen helyes infó. Ennyire nem néztem utána, de majd megteszem, most, hogy kicsit több időm van.

Idézet (Rasi97 @ 2013.07.03. 19:41)
Szerintem is hülyeség, Hürrem tuti tovább fog élni, mint Hatice

Igen, tovább. Hatice a 102. vagy 103. (?) részben hal meg, amikor megmérgezi magát és tulajdonképpen Szulejmán fejéhez vág egy csomó mindent, mielőtt a karjaiba omlik. Ez 1538-ban történik, Hürrem pedig 1558-ban, 20 évvel később huny el. Szóval a sorozatban most van 1538. Márhogy a törököknél. Nálunk még nem járunk itt. smileeee.gif
2013. július 04. 09:09 #269
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Hatice megfogja mégezni magát meghall??? De miért?? blink.gif blink.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2013. július 04. 09:13 #270
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.07.04. 09:09)
Hatice megfogja mégezni magát meghall??? De miért?? blink.gif  blink.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif

SPOILER Mert a szultán kivégzi Ibrahimot és ezt Hatice nem tudja megbocsájtani. Megtagadja a testvérét, bosszút esküszik Hürrem ellen is. Végül belefárad és öngyilkos lesz, de előtte Szulejmán szemére veti az összes sérelmét. SPOILER VÉGE
2013. július 04. 09:15 #271
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.07.04. 09:13)
SPOILER Mert a szultán kivégzi Ibrahimot és ezt Hatice nem tudja megbocsájtani. Megtagadja a testvérét, bosszút esküszik Hürrem ellen is. Végül belefárad és öngyilkos lesz, de előtte Szulejmán szemére veti az összes sérelmét. SPOILER VÉGE



óóóóó tényleg. Ezt nem is tudtam, pedig Ibrahim és Hatice miatt nézem az egészet, pedig én láttam egy kis részletet, hogy gyerekük lesz és boldogan élnek. Csalódtam. Nagyot. És miért végzik ki Ibrahimot?
2013. július 04. 09:17 #272
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.07.04. 09:15)
Csalódtam. Nagyot. És miért végzik ki Ibrahimot?

SPOILER Mert többször elárulja a szultánt. És mert Hürrem is közben jár az ügyben. SPOILER VÉGE
2013. július 04. 09:19 #273
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.07.04. 09:17)
SPOILER Mert többször elárulja a szultánt. És mert Hürrem is közben jár az ügyben. SPOILER VÉGE




Értem sad.gif sad.gif Köszönöm az infót.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. július 04. 09:21 #274
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.07.04. 09:19)
Értem  sad.gif  sad.gif  Köszönöm az infót.

Nagyon szívesen.
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. július 04. 09:56 #275
- törölt felhasználó -    
De az milyen már, hogy 5 perc egy rész, és 10 perc a reklám?
5 felhasználónak tetszik: Betti90, Sally Sparrow, JadeB, Andika66, nicol bellox
2013. július 04. 10:07 #276
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.07.04. 09:56)
De az milyen már, hogy 5 perc egy rész, és 10 perc a reklám?



Igen igazad van, azért tart nagyon sokáig mert nagyon sok benne a reklám, pedig sokkal jobban lehetne élvezni a sorozatot, ha nem lenne benne ennyi reklám.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. július 04. 10:32 #277
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7185
Csatolások: 83731
Azonosító: 114760
Offline offline
Tegnap belenéztem, mert állandóan látom Facebookon, hogy megőrülnek az emberek, ha kezdődik!! (wtf?) Komolyan. rohog.gif Engem nem fogott meg, szóval kétlem, hogy elkezdem. Kicsit gagyinak is tűnik néhol. unsure.gif Nem is tudom eldönteni, hogy ez most szappanopera akar lenni? Abból a pár percből nem tudtam leszűrni. Épp hogy elkezdődött, de már jött a reklám. mellow.gif
2013. július 04. 10:39 #278
LadyHady
LadyHady
visszatérő vendég
 
StátuszFight For Your Dreams and Never Give Up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.12.
Hozzászólás: 306
Csatolások: 709
Azonosító: 160477
Offline offline
Imádtam a tegnapi részt.Hurrem ezzel csak jót tett magának,hiszen a szultán az buszke rá. Imáddoomm
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. július 04. 10:45 #279
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (LadyHady @ 2013.07.04. 10:39)
Imádtam a tegnapi részt.Hurrem ezzel csak jót tett magának,hiszen a szultán az buszke rá. Imáddoomm



Igen valóban, most a szultán nagyasszony is jobban megkedvelte, csak azt nem tudom Leo(a festő)-nek miköze Hürremhez. Mikor Ibrahim nézegget a rajzait pont azt a képet nem láttam, amin Hürrem volt.
2013. július 04. 10:47 #280
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.07.04. 10:45)
Igen valóban, most a szultán nagyasszony is jobban megkedvelte, csak azt nem tudom Leo(a festő)-nek miköze Hürremhez. Mikor Ibrahim nézegget a rajzait pont azt a képet nem láttam, amin Hürrem volt.

Ne hidd. A Válide azért Hürremet vitte magával, hogy ne tudjon fúrkálódni amiatt, hogy Sadikát küldte a szultánhoz 'szórakoztatni'. A Válide továbbra sem csippantja túlságosan Hürremet.

Leo Hürrem régi, gyerekkori szerelme volt.
1 felhasználónak tetszik: Corby
70 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!