Starity

Szulejmán (Muhteşem Yüzyıl) 2010

70 oldal 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 19. 20:56 #1021
HurremValide
HurremValide
új tag
 
StátuszÚt a mennyország felé... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.19.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 215534
Offline offline
Imádom Hürremet ♥ Minden Szulejmán rajongó jelöljön meghajolo.gif
2013. november 21. 13:01 #1022
- törölt felhasználó -    
Igaz nem kedvelem Isabellát de a spanyol nyelv lenyűgözött! laugh.gif
És a kijelentése ! : Ez a Szöszmösz aga ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbsup.gif rohog.gif lolhit.gif

Nagyon ciki volt amikor Hatice azt hitte Ibrahimról hogy egy másik nővel hál. mellow.gif
Nem tudom ki látta-e már ezt az oldalt ki nem lájkolja ki nem A Szulejmán oldalal foglalkozik és én vagyok az egyik admin. blush.gif wub.gif
https://www.facebook.com/pages/H%C3%BCrrem /510903495622597?ref=ts&fref=ts

Mostanában nagyon megkedveltem Gritti-t.Nem tudom miért. thumbup2.gif
Valaki tudja ki az a Valeria ??? Azt hallottam a szultán ágyasa és késöbb lesz gyereke . Ez igaz ?!! Szegény Hürrem sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Spanyola
2013. november 21. 13:50 #1023
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (dorinácska @ 2013.11.21. 13:01)
Valaki tudja ki az a Valeria ??? Azt hallottam a szultán ágyasa és késöbb lesz gyereke . Ez igaz ?!! Szegény Hürrem  sad.gif

Én csak annyit tudok, hogy Szulejmán kedvence, akit teherbe ejtett. (pedig állítólag meddővé tetette Hürrem az orvosokkal) Hürrem el akarja hajtani a picit valami módszerrel. Nem akarják, hogy fiú legyen...
2013. november 21. 14:25 #1024
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
EZT MÁR LÁTTUK? biggrin.gif
Vicces.. És ahogy Szulejmán a végén néz... rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. november 21. 20:59 #1025
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Valaki el tudná mondani, mi volt a mostani rész vége? A második reklámtól nem láttam, volt benne valami érdekes?
2013. november 22. 13:29 #1026
- törölt felhasználó -    
Idézet (Betti90 @ 2013.11.21. 20:59)
Valaki el tudná mondani, mi volt a mostani rész vége? A második reklámtól nem láttam, volt benne valami érdekes?



Igazából most nem nagyon emlékszem . unsure.gif
De itt nézheted újra ! biggrin.gif
http://www.rtlklub.hu/most/47061_szulejman_57_resz_-_amikor_ferdinand_megtagadja_a_katonai_se
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. november 22. 13:54 #1027
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A következő rész jó lesz (ami azt jelenti, hogy nálunk a következő 2 rész) biggrin.gif

Csak az olvassa el, akit érdekel a folytatás és nem zavarja, hogy SPOILER KÖVETKEZIK:
Hürrem tudomására jut végre, hogy Izabellát a szultán is látogatja. Utána megy és kilesi majd egy fa mögül szerelmét. Szemtanúja lesz, hogy Izabella kézen fogja a padisahot és felmegy vele a házba. Ami utána jön, azt már jobb is, hogy nem látja Hürrem. rohog.gif Izabella konkrétan levetkőzik a szultán előtt, anyaszült meztelenre. rohog.gif Ezzel lesz vége a két hét múlva esedékes félrésznek. Aki tudja, hogy folytatódik, az nem rágja tövig a körmét, de ennyire előre nem akarok szaladni és nem akarom lelőni a poént. rohog.gif
Gül agát megviccelik a háremben, ez is vicces lesz. biggrin.gif
És persze folytatódik Bali bey és Ármin története is. biggrin.gif
Amúgy a herceg le fog bukni majd, elkapják és a szultán elé hurcolják... rolleyes.gif

És most lesz az a rész, ahol Hürrem belibeg a kanárisárga ruhájában... Annyira szép lesz... Szulejmán is meregeti majd rá a szemét. biggrin.gif

SPOILER VÉGE
2 felhasználónak tetszik: Vik21, Average Girl
2013. november 23. 20:10 #1028
Vik21
Vik21
visszatérő vendég
 
Státusz''Mi az, hogy nem tudtál róla? Akkor minek vagy?''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.06.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 208376
Offline offline
Na akkor az utóbbi részről:

Ez a Szöszmösz aga beszólása Izabellának rohog.gif - no komment
Aztán amikor a szultán is, amikor elmondta neki, hogy az érte küldött követeket elküldte, hogy megmondta a magáét - a szultán tekintete meg az egyik pillanatból a másikba hogy megváltozott biggrin.gif
A szultán Musztafával is hogy kiabált, miután az tiszteletlen volt vele - szerintem a szultán ezt egy kicsit túlzásba vitte.

Hürrem amikor megtudta Gül agától, hogy a vadászkastélyba lévő nőhöz Ibrahim is eljár gyakran, hogy elmosolyogta magát thumbsup.gif Aztán ment is Hatice-nak elújságolni a hírt, az pedig el is hitte neki, sőt még Ibrahimmal is összeveszett...
Ibrahim amikor megtudta, hogy Hürrem mondta el ezt a dolgot, egyből magához hívatta és közölte vele, hogy továbbra is az élete a ő kezében van. Hürrem erre megjegyezte, hogy nincs bizonyítéka, de Ibrahim erre azt felelte, hogy ne vegyen rá mérget (amúgy én sem értem, hogy honnan lehetne bizonyítéka, max. Nigar asszony).

Bali Bey pedig bemászott Ármin szobájába aztán pedig le is ugrott onnan - na az elég vicces volt rohog.gif


58. rész (török 30/1.rész) tartalma (2013.11.27):

Frederick herceg is a szultán fogságába esik, mikor jegyese megmentésére siet. Azt azonban nem tudják belőle kiszedni, ki árulta el neki a hercegnő hollétét. Hatidzse megkéri a validét, hogy beszéljen a szultánnal Ibrahim ügyéról, de a nagyasszony nem jár sikerrel. Szulejmán ragaszkodik hozzá, hogy a pasa menjen Anatóliába, és verje le az ott kirobbant felkelést. Hürrem megbízza Gül agát, hogy derítse ki, miért tart a szultán egy ismeretlen nőt a vadászkastélyában, ám a szolga Szümbülre hivatkozik, aki viszont semmit nem mondhat erről.


59. rész (török 30/2.rész) tartalma (2013.12.04):
Ibrahim útnak indul, hogy leszámoljon az anatóliai felkelőkkel. A lázadó Kalender sah azonban igen komoly sereget állított fel, így a pasa titkos tárgyalásokat kezdeményez a sah híveivel. Ők azonban hűségesek maradnak Kalenderhez. Hatdizse egyre nehezebben viseli Ibrahim távollétét, és dühét rendszeresen Nigaron vezeti le. A szolga arra kéri Daje asszonyt, helyeztesse vissza a palotába, mert fél a szultánától. Hürrem továbbra sem sejti, ki a titokzatos nő a vadászkastélyban, ezért váratlanul megjelenik ott. Épp, amikor a szultán is tiszteletét teszi Izabella hercegnőnél. Izabella mindent megtenne, hogy jegyesét ne végezzék ki, ezért felajánlja Szulejmánnak a szolgálatait.

Ui: Előreláthatólag december végén az ünnepek végett 2 héten át nem lesz Szulejmán, remélem valahogy majd kibírjuk... sad.gif
2013. november 26. 19:51 #1029
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.11.22. 13:54)
A következő rész jó lesz (ami azt jelenti, hogy nálunk a következő 2 rész) biggrin.gif 
Csak az olvassa el, akit érdekel a folytatás és nem zavarja, hogy SPOILER KÖVETKEZIK:
Hürrem tudomására jut végre, hogy Izabellát a szultán is látogatja. Utána megy és kilesi majd egy fa mögül szerelmét. Szemtanúja lesz, hogy Izabella kézen fogja a padisahot és felmegy vele a házba. Ami utána jön, azt már jobb is, hogy nem látja Hürrem. rohog.gif Izabella konkrétan levetkőzik a szultán előtt, anyaszült meztelenre. rohog.gif Ezzel lesz vége a két hét múlva esedékes félrésznek. Aki tudja, hogy folytatódik, az nem rágja tövig a körmét, de ennyire előre nem akarok szaladni és nem akarom lelőni a poént. rohog.gif
Gül agát megviccelik a háremben, ez is vicces lesz. biggrin.gif
És persze folytatódik Bali bey és Ármin története is. biggrin.gif
Amúgy a herceg le fog bukni majd, elkapják és a szultán elé hurcolják... rolleyes.gif 
És most lesz az a rész, ahol Hürrem belibeg a kanárisárga ruhájában... Annyira szép lesz... Szulejmán is meregeti majd rá a szemét. biggrin.gif 
SPOILER VÉGE


HUH !! AAlig várom !! biggrin.gif thumbsup.gif

Az durva lesz Isabella és Szulejmán.. brrr ! sad.gif mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Vik21, Rasi97
2013. november 27. 16:49 #1030
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (dorinácska @ 2013.11.26. 19:51)

Nem tudom, mikor lesz cikk legközelebb, annyi mindenről szeretnék valamit alkotni, de ha sokat akar a szarka... Mint ismerjük a mondást. Tervben van még, nincs elfelejtve, bár szerintem ha most beküldeném sem kerülne ki túl hamar. Ráadásul olyan szinten képesek belejavítani, hogy a kedvem elmegy attól, hogy belekezdjek komolyabb cikk(ek)be. De rajta vagyok az ügyön.

Az új előzetesen meglepődtem, nem rémlik, hogy bármi köze lenne ennek a következő részhez/félrészhez. Na majd kiderül. Szinkronosan most látom én is majd először. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Rasi97
2013. november 28. 07:34 #1031
- törölt felhasználó -    
Imádom ♥ Gyönyörű sorozat, nem érdekelnek az utálkozó vélemények! Most Hürrem a jó vagy a gonosz? smileeee.gif
http://data2.whicdn.com/images/52221619/0135bsg7ojae_large.gif
2 felhasználónak tetszik: Vik21, Rasi97
2013. november 28. 07:36 #1032
- törölt felhasználó -    
Idézet (dorinácska @ 2013.11.21. 13:01)
Igaz nem kedvelem Isabellát de a spanyol nyelv lenyűgözött! laugh.gif 
És a kijelentése ! : Ez a Szöszmösz aga !  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  thumbsup.gif  rohog.gif  lolhit.gif 
Nagyon ciki volt amikor Hatice azt hitte Ibrahimról hogy egy másik nővel hál. mellow.gif 
Nem tudom ki látta-e már ezt az oldalt ki nem lájkolja ki nem A Szulejmán oldalal foglalkozik és én vagyok az egyik admin. blush.gif  wub.gif 
https://www.facebook.com/pages/H%C3%BCrrem /510903495622597?ref=ts&fref=ts
Mostanában nagyon megkedveltem Gritti-t.Nem tudom miért. thumbup2.gif 
Valaki tudja ki az a Valeria ??? Azt hallottam a szultán ágyasa és késöbb lesz gyereke . Ez igaz ?!! Szegény Hürrem  sad.gif

Szöszmösz aga xd hát azon én is nagyot nevettem! biggrin.gif
2013. november 28. 07:38 #1033
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mini AJ @ 2013.11.28. 07:34)
Most Hürrem a jó vagy a gonosz? smileeee.gif

Erkölcsileg semmiképpen sem makulátlan - ahogy egyik karakter sem, viszont az akkori időszak, illetve kultúra ismeretében a legtöbb cselekedete megérthető. Még ha nem is tartjuk éppen elfogadhatónak az eszközöket.
2013. november 28. 07:39 #1034
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.11.27. 16:49)
Az új előzetesen meglepődtem, nem rémlik, hogy bármi köze lenne ennek a következő részhez/félrészhez. Na majd kiderül. Szinkronosan most látom én is majd először. biggrin.gif

Na, hát így kapcsolódott hozzá. Ez a jelenet nekem abszolút kiesett. laugh.gif
2013. november 28. 15:01 #1035
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Most sem volt valami izgalmakkal teli rész, bár ez érthető a felezés miatt, de azért ennyire unalmas még nem nagyon volt.
Sajnos egyre jobban kezdem Haticén látni a szomorúságot és a félelmet, már most teljesen megváltozott előző személyiségehez képest. És a szultánnal mi történt, miért ilyen ideges és komor le maradtam valamiről?

Na meg ugye az sem tiszta nekem, hogy a szultán egy herceget csak úgy fogságba ejthet és nem történik semmi, meg Ibrahim is ott folytogatta sleep.gif

Na de ez a szöszmösz aga elnevezés egyre jobban tetszik.
1 felhasználónak tetszik: Vik21
2013. november 28. 19:22 #1036
Rasi97
Rasi97
visszatérő vendég
 
StátuszA barátok megosztják egymással a titkaikat. Ez tartja őket közel egymáshoz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 83
Azonosító: 138488
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.11.28. 15:01)
Most sem volt valami izgalmakkal teli rész, bár ez érthető a felezés miatt, de azért ennyire unalmas még nem nagyon volt.
Sajnos egyre jobban kezdem Haticén látni a szomorúságot és a félelmet, már most teljesen megváltozott előző személyiségehez képest. És a szultánnal mi történt, miért ilyen ideges és komor le maradtam valamiről?
Na meg ugye az sem tiszta nekem, hogy a szultán egy herceget csak úgy fogságba ejthet és nem történik semmi, meg Ibrahim is ott folytogatta sleep.gif 
Na de ez a szöszmösz aga elnevezés egyre jobban tetszik.



Szerintem jó rész volt. Nekem tetszett biggrin.gif Igen, Hatice is kezd megváltozni, ahogy a szultán is. Minél inkább haladunk előre az eseményekben, annál inkább eltorzul mindenkinek a személyisége.. Tényleg jó a szöszmösz aga _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Vik21, Sally Sparrow, Betti90
2013. november 28. 22:04 #1037
Spanyola
Spanyola
visszatérő vendég
 
Státusz"Nem gyűlölök, mert bölccsé tett a baj."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.31.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 14
Azonosító: 214512
Offline offline
Mit csibált legutóbb Musztofa amiért a szultán kiabált vele?
2013. november 29. 16:56 #1038
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Szulejmán kezd egyre komor lenni. De miért? Szegény Hürremet is úgy leszólta, meg nem is foglalkozik vele. Hatice meg mérges volt Hürremre mert, hogy nem is a gyerek érdekelte, hanem ez az egész vadászházas dolog, bezzeg Hürrem miatt van életben a gyereke.. nea.gif
1 felhasználónak tetszik: Vik21
2013. november 29. 18:16 #1039
- törölt felhasználó -    
Isabellával mi történik ?? blink.gif (Úgy értem hogy száműzik vagy valami ??)Mert egy komolyabb rész után elmegy nem ??
2013. november 29. 19:36 #1040
Spanyola
Spanyola
visszatérő vendég
 
Státusz"Nem gyűlölök, mert bölccsé tett a baj."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.31.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 14
Azonosító: 214512
Offline offline
Idézet (dorinácska @ 2013.11.29. 18:16)
Isabellával mi történik ?? blink.gif  (Úgy értem hogy száműzik vagy valami ??)Mert egy komolyabb rész után elmegy nem ??


Szia! Hürrem majd el fogja űzni.Simán felrakja 1 hajóra és kész.
A Szulejmán meg lecseszi,kicsit fojtogatja és a "többi" már megy magától.
2 felhasználónak tetszik: Vik21, Betti90
70 oldal 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!