Starity

Szulejmán (Muhteşem Yüzyıl) 2010

70 oldal 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 24. 13:40 #1341
Spanyola
Spanyola
visszatérő vendég
 
Státusz"Nem gyűlölök, mert bölccsé tett a baj."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.31.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 14
Azonosító: 214512
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2014.07.23. 13:32)
Ezt tudom, de nem ezt kérdeztem. biggrin.gif

Ja,bocsi,hogy félreértelmeztem.
2014. július 24. 13:40 #1342
Spanyola
Spanyola
visszatérő vendég
 
Státusz"Nem gyűlölök, mert bölccsé tett a baj."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.31.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 14
Azonosító: 214512
Offline offline
Idézet (Pinky Lili @ 2014.07.19. 14:08)
SPOILER:A következő részben megfogják égetni Hürrem arcát sad.gif  mad.gif  Hogy fog rá reagálni Szulejmán?

Na mondjuk erre kíváncsi vagyok..
2014. július 24. 19:13 #1343
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
A két dance mestser rohog.gif rohog.gif Ez a következő részben lesz biggrin.gif



És ha valakit érdekel, mi lesz Fatmával ( a lány aki megégette Hürrem arcát) spoiler:

1:27-től nézzétek. biggrin.gif

5 felhasználónak tetszik: Pinky Lili, Betti90, elavan2000, Paul_Wesley, Nikikke
2014. július 25. 07:38 #1344
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2014.07.24. 19:13)
A két dance mestser  rohog.gif  rohog.gif Ez a következő részben lesz biggrin.gif


rohog.gif rohog.gif rohog.gif Ez hali egy videó, imádom ezt a két karaktert, ahogy tudják egymást piszkálni, de ez mindent visz. Ez a táncolás benne lesz a sorozatban? smileeee.gif
2014. július 25. 14:06 #1345
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2014.07.25. 07:38)
rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  Ez hali egy videó, imádom ezt a két karaktert, ahogy tudják egymást piszkálni, de ez mindent visz. Ez a táncolás benne lesz a sorozatban? smileeee.gif


A következő részben smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2014. július 25. 18:51 #1346
Paul_Wesley
Paul_Wesley
visszatérő vendég
 
Státusz- Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 460
Csatolások: 0
Azonosító: 156594
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2014.07.24. 19:13)
A két dance mestser  rohog.gif  rohog.gif Ez a következő részben lesz biggrin.gif


Ez nagyon jó XDD
2014. augusztus 01. 01:56 #1347
Vik21
Vik21
visszatérő vendég
 
Státusz''Mi az, hogy nem tudtál róla? Akkor minek vagy?''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.06.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 208376
Offline offline
Az előző rész az nagyon jó volt - Ibrahim-ot majd a végén Mustafát is leordította a szultán.

Mahidevran meg kezet emel Hürremre, a szultán pont a legjobbkor jött - de utána amilyen mérgesen nézett rohog.gif

Gülsah pedig megérdemelte a pofontot biggrin.gif

Nora (Efsun) nekem nagyon szimpatikus karakter, nektek mi a véleményetek róla? smileeee.gif
2014. augusztus 03. 13:44 #1348
Tassire
Tassire
visszatérő vendég
 
StátuszI can hear sirens, sirens
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 30
Azonosító: 227173
Offline offline
Idézet (Vik21 @ 2014.08.01. 01:56)
Az előző rész az nagyon jó volt - Ibrahim-ot majd a végén Mustafát is leordította a szultán.
Mahidevran meg kezet emel Hürremre, a szultán pont a legjobbkor jött - de utána amilyen mérgesen nézett rohog.gif
Gülsah pedig megérdemelte a pofontot biggrin.gif
Nora (Efsun) nekem nagyon szimpatikus karakter, nektek mi a véleményetek róla? smileeee.gif

Az Ibrahimos rész nekem is tetszett laugh.gif De Mustafa-t kicsit sajnáltam, mert ő csak az anyját próbálta védeni.
Daye viszont nagyon aranyos volt, hogy Nigar miatt ezt megtette..smileeee.gif
2014. augusztus 04. 08:09 #1349
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nora nekem egy viszonylag semleges karakter. Nem antipatikus, de nem is szimpatikus. Plusz olyan hűdeszéplánynak se látom, mint ahogy beállítják. Még sminkben is egy egészen átlagos csaj, aki eléggé hasonlít Gülfemre. tongue.gif

A napokban voltam Szigetváron és Pécsen is. Megnéztem újra a szigetvári várat. Nos, meg kell mondjam, csalódtam. Elég béna kiállítás. Korábban is láttam már nyilván, de akkor kevéssé érdekelt, meg kicsi is voltam, annyira nem kötött le. Most viszont kifejezetten csalódás volt. Sok mindenhez nincs kiírva, hogy mi, találjam ki. Ahol ki van, ott csak magyarul. És mi van a külföldiekkel? Ja, meg hát a kiírások és képek egy nagyon jelentős része Gugliból van kinyomtatva. A képek pixelesek, a térképek béndzsák, a szövegek meg olyan hosszúak, hogy beleőszül az ember, mire végigolvassa. Ráadásul bent meg sok helyen sötét van, nuku világítás. Szulejmán szultán dzsámijában például konkrétan nem tudtam elolvasni az ismertetőt, mert alig volt fény, plusz egy nagy kődarabot még elé is "hajítottak", nehogy véletlenül közelebb lehessen lépni... Pff. De maga a vár és a dzsámi tetszett.

Pécsen pedig bementem NEM A NAGYTÉREN álló nagy dzsámiba (hanem abba, ami "nem lett megkeresztelve" - pontosabban egy időben meg lett, de már nincs, abba, amelyik Magyarország egyetlen teljesen épen maradt dzsámija). Szerintem itt még nem voltam, csak a nagyban. De nagyon érdekes volt, a néni tartalmas ismertetőt tartott a vallásról és a dzsámi történetéről. Aki arra jár, majd feltétlenül nézze meg. De fotózni csak saját célra lehet, netre tilos felrakni a képeket, mert szerzői jogok védik... És engedélyt kell kérni hozzá.

Visszakanyarodva a sorozathoz: tényleg nem értem, mit esznek szegény Mehmet Günsürön. rohog.gif Majd Bayezit és Selim herceg lesz szemrevaló. rohog.gif Szerintem. biggrin.gif Pontosabban nekem inkább csak a Selimet alakító színész "az esetem", annyit leszámítva, hogy szöszi a lelkem. laugh.gif

Nemsokára "borul a bili", egyre többen megtudják, mi van Ibrahim és Nigar között...
4 felhasználónak tetszik: Vik21, Betti90, Corby, Average Girl
2014. augusztus 04. 15:43 #1350
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Nem tudom hogy az emberek miért szeretik anyira a Szulejmán sorozatot, de az biztos hogy én nem rajóngok érte!
2014. augusztus 05. 12:31 #1351
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Egyre jobban közeledünk,a sorozat végéhez vagy is a második évad végéhez..( Azért írom hogy a sorozat végéhez mert az RTL még most sem vásárolta meg az utolsó két évadot így nekünk "vége" de nem biztos)
Mik várhatóak?
- Ibrahim és Szulejmán "összevesznek" a szultán megfosztja mindentől,de mint tudjuk kibékülnek.
- Hürrem és Szulejmán gyermeke,Cihangir beteg lesz..púp nő a hátára.
- Hürrem Efsunnal (Norával) megmérgeztetti Mustafa Herceget aki beteg lesz,de nem hal meg.
- Efsun terhes lesz,de Mahidevran abortuszra ítéli aki ebbe belehal.
- A Válide tudomást szerezz Nigar és Ibrahim kapcsolatáról majd meghal.
- Hürrem is tudomást szerezz aki mind ezt elmondja Haticének.
- Hatice elváll Ibrahimtól
- Hürrem megkapja a Válide státuszt.
3 felhasználónak tetszik: Average Girl, Vik21, Betti90
2014. augusztus 05. 17:34 #1352
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Klauflau @ 2014.08.04. 15:43)
Nem tudom hogy az emberek miért szeretik anyira a Szulejmán sorozatot, de az biztos hogy én nem rajóngok érte!


Rajongok nem rajongók.
És amúgy meg akkor mit keresel itt és minek hozol még képeket is? 110.gif
2014. augusztus 06. 08:44 #1353
Vik21
Vik21
visszatérő vendég
 
Státusz''Mi az, hogy nem tudtál róla? Akkor minek vagy?''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.06.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 208376
Offline offline
Idézet (Nikikke @ 2014.08.05. 12:31)
Egyre jobban közeledünk,a sorozat végéhez vagy is a második évad végéhez..( Azért írom hogy a sorozat végéhez mert az RTL még most sem vásárolta meg az utolsó két évadot így nekünk "vége" de nem biztos) 
Mik várhatóak?
- Ibrahim és Szulejmán "összevesznek" a szultán megfosztja mindentől,de mint tudjuk kibékülnek. 
- Hürrem és Szulejmán gyermeke,Cihangir beteg lesz..púp nő a hátára. 
- Hürrem Efsunnal (Norával) megmérgeztetti Mustafa Herceget aki beteg lesz,de nem hal meg. 
- Efsun terhes lesz,de Mahidevran abortuszra ítéli aki ebbe belehal. 
- A Válide tudomást szerezz Nigar és Ibrahim kapcsolatáról majd meghal. 
- Hürrem is tudomást szerezz aki mind ezt elmondja Haticének. 
- Hatice elváll Ibrahimtól 
- Hürrem megkapja a Válide státuszt.



Az biztos, hogy izgalmas lesz. smileeee.gif
2014. augusztus 06. 14:21 #1354
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Nikikke @ 2014.08.05. 12:31)
Egyre jobban közeledünk,a sorozat végéhez vagy is a második évad végéhez... ( Azért írom hogy a sorozat végéhez mert az RTL még most sem vásárolta meg az utolsó két évadot így nekünk "vége" de nem biztos) 
Mik várhatóak?

Remek, hogy mindezt leírtad, de raktad volna legalább elé a 'spoiler' jelzőt, vagy írtad volna apróbb betűkkel. Nem illik ennyire látványosan sehol lelőni a poént... mellow.gif (Az más kérdés, hogy az ide járók többsége azért képben van az eseményekkel, sok újat nem mondtál. rolleyes.gif )

Örülök, hogy ma lesz a következő "rész", de már lelkiekben előre készülök a reklámözönre. Fel kell készülni, máskülönben az ember idegrohamot kapna és kihajítaná a tévéjét az ablakon. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Vik21
2014. augusztus 06. 14:32 #1355
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Average Girl @ 2014.08.05. 17:34)
Rajongok nem rajongók. 
És amúgy meg akkor mit keresel itt és minek hozol még képeket is? 110.gif

A negatív kritikához mindenkinek joga van. A topik arra való, hogy az emberek a véleményüket (kulturált keretek között) megoszthassák adott témában. Akár pozitív, akár negatív az a bizonyos vélemény. Tévedés azt hinni, hogy egy-egy téma csak a fanoknak van. Ha már nehezményezés, akkor én azt nehezményezem Klautól, hogy nem fejtette ki bővebben nemtetszésének okát. Mert ha véleményt írunk, akkor fejtsük is ki. Az egy mondatos "odaböffentésnek" tényleg nincs sok értelme. És a másik: ilyen aprócska "selejt" képeket hozni elvileg amúgy is TILOS. A topik a nagy felbontású vagy jó minőségű fotóknak ad teret. Az ilyen kis izéket maximum beágyazni lehetne, nem pedig konkrétan feltölteni. Tényleg semmi értelme teleszemetelni a témát apró kis képecskékkel. mad.gif
2014. augusztus 06. 16:54 #1356
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.08.06. 14:32)
A negatív kritikához mindenkinek joga van. A topik arra való, hogy az emberek a véleményüket (kulturált keretek között) megoszthassák adott témában. Akár pozitív, akár negatív az a bizonyos vélemény. Tévedés azt hinni, hogy egy-egy téma csak a fanoknak van. Ha már nehezményezés, akkor én azt nehezményezem Klautól, hogy nem fejtette ki bővebben nemtetszésének okát. Mert ha véleményt írunk, akkor fejtsük is ki. Az egy mondatos "odaböffentésnek" tényleg nincs sok értelme. És a másik: ilyen aprócska "selejt" képeket hozni elvileg amúgy is TILOS. A topik a nagy felbontású vagy jó minőségű fotóknak ad teret. Az ilyen kis izéket maximum beágyazni lehetne, nem pedig konkrétan feltölteni. Tényleg semmi értelme teleszemetelni a témát apró kis képecskékkel. mad.gif



Csak a képek miatt akadtam ki... ugyanis ha én valahol olyasmit írok, hogy nem rajongok a sorozatért vagy ilyesmi, nem hozok róla még képeket is. Ez tett be nekem. 110.gif Meg látszott, hogy csak idelökött valamit, hogy egy hozzászólással több legyen neki. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. augusztus 07. 01:30 #1357
billiumix
billiumix
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.07.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 231000
Offline offline
Sziasztok! Most tévedtem ide és láttam, hogy már az előzőekben elég sokan feszegették ezt a Bali bég-Aybige dolgot. Én úgy tudom, hogy nem lesz boldog vége a dolognak. Aki esetleg már megnézte előre és tudja eltudná mesélni esetleg? Mert én inkább az a típus vagyok aki örül ha hamarabb megtudja a dolgokat..úgy nem bosszant annyira.. biggrin.gif Köszönöm előre is!
2014. augusztus 07. 08:05 #1358
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.08.06. 14:21)
Remek, hogy mindezt leírtad, de raktad volna legalább elé a 'spoiler' jelzőt, vagy írtad volna apróbb betűkkel. Nem illik ennyire látványosan sehol lelőni a poént... mellow.gif (Az más kérdés, hogy az ide járók többsége azért képben van az eseményekkel, sok újat nem mondtál. rolleyes.gif )
Örülök, hogy ma lesz a következő "rész", de már lelkiekben előre készülök a reklámözönre. Fel kell készülni, máskülönben az ember idegrohamot kapna és kihajítaná a tévéjét az ablakon. rohog.gif



Igen a legtöbbet már én is tudtam pedig én aztán nem annyira vagyok képbe, de azért jó tudni, hogy ezek még a mostani évadban lesznek.
Úgy látom Aybige és Musztafa házasságáról nincs semmi, pedig kíváncsi leszek mi lesz belőle. Amúgy aranyosak ők is együtt, főleg mikor egymás mellett ültek a Validénél, de Bali béghez jobban illene. Már nem is bánnám ha kiderülne ez a Nigar - Ibrahim dolog, egy az nagyon idegesít ez a bájolgó Ibrahim másrészt Matrakost is nagyon sajnálom. Nem tudom ki hogy van vele, de én már a Validét sem szeretem. Még Hürremnél is sokkal gonoszabb, közben meg játsza a szentet Hürrem nagyon megérdemli majd ez a címet, csak azt nem értem, nem a tróörökös anyjának kell lenni a Validének?
2014. augusztus 07. 11:38 #1359
Vik21
Vik21
visszatérő vendég
 
Státusz''Mi az, hogy nem tudtál róla? Akkor minek vagy?''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.06.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 208376
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2014.08.07. 08:05)
Igen a legtöbbet már én is tudtam pedig én aztán nem annyira vagyok képbe, de azért jó tudni, hogy ezek még a mostani évadban lesznek. 
Úgy látom Aybige és Musztafa házasságáról nincs semmi, pedig kíváncsi leszek mi lesz belőle. Amúgy aranyosak ők is együtt, főleg mikor egymás mellett ültek a Validénél, de Bali béghez jobban illene. Már nem is bánnám ha kiderülne ez a Nigar - Ibrahim dolog, egy az nagyon idegesít ez a bájolgó Ibrahim másrészt Matrakost is nagyon sajnálom. Nem tudom ki hogy van vele, de én már a Validét sem szeretem. Még Hürremnél is sokkal gonoszabb, közben meg játsza a szentet Hürrem nagyon megérdemli majd ez a címet, csak azt nem értem, nem a tróörökös anyjának kell lenni a Validének?


De az lehet, csakhogy a szultán szerinted hagyná, hogy Mahidevran vegye át a Valide szerepét és ne a hites felesége? biggrin.gif
2014. augusztus 07. 14:30 #1360
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Vik21 @ 2014.08.07. 11:38)
De az lehet, csakhogy a szultán szerinted hagyná, hogy Mahidevran vegye át a Valide szerepét és ne a hites felesége? biggrin.gif


Ha jól tudom a szultán először Mahidevránt akarja a hárem vezetőjének és csak utána sikerül Hürremnek megszereznie ezt a tisztséget.

Amúgy egy valamit nem értek... láttam a jövőheti előzetest amiben a Valide azt mondja, hogy ő még Aybigénél is fiatalabb volt, amikor Szelimhez hozzáment. Most meg, amiért Szulejman megnősült, mindenki kiverte a hisztit, hogy évszázadok óta nincs olyan, hogy a szultán házasodjon, mert ez hagyomány stb. Most akkor mi van? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
70 oldal 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!