Starity

Taylor Swift és Harry Styles szakítottak?

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 11. 14:06 #161
Rocky.99
Rocky.99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 187404
Offline offline
Előre láttam, hogy ennek a "kapcsolatnak" nem lesz értelme. De cuki párt alkottak!!!! biggrin.gif
2013. január 11. 14:18 #162
pinkgirl
pinkgirl
◕◡◕
 
StátuszÁlmomban az enyém vagy. Életemben az álmom vagy. *-*♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 54
Azonosító: 154198
Offline offline
hát ez a csaj sem szimpatikusabb biggrin.gifD
2013. január 11. 14:20 #163
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
és megint! hogy tudtam!
az viszont borzasztóan zavar, hogy valaki (általában Beyla) veszekedést generál, amint meglátja, hogy valaki védi a kedvenceit.
2013. január 11. 14:40 #164
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet
leyla113 
és megint! hogy tudtam! 
az viszont borzasztóan zavar, hogy valaki (általában Beyla) veszekedést generál, amint meglátja, hogy valaki védi a kedvenceit.
KÖSZÖNÖM SZÉPEN! Végre valaki belátta az igazamat, erre vártam már mióta... Több ilyen ember kéne a világra, mint amilyen te vagy! wub.gif
2013. január 11. 14:48 #165
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.01.11. 14:40)
KÖSZÖNÖM SZÉPEN! Végre valaki belátta az igazamat, erre vártam már mióta... Több ilyen ember kéne a világra, mint amilyen te vagy! wub.gif

Miért? Mert feltettem egy egyszerű kérdést, azért, hogy megérthessem a nagyvonalú rajongásotokat??? Nem kötelező reagálni a hozzászólásaimra, sőt, ha ti akkora intelligenciával bírtok, akkor a kötekedő hozzászólásokat figyelembe se vennétek. Most tehetek arról, hogy minden negatív sz*rra kell reagálnotok? Pontosan erről beszéltem az ominózus hozzászólásomban tegnap. Ha én veszekedést akarok generálni, higgyétek el, az nagyon nem így néz ki. De, ha elegetek van belőlem, és untok engem, akkor ne reagáljatok, ennyi. Tényleg nagyon buták lehetnek néhányan, ha ezt kell magyarázni... Néha van olyan, amire én sem reagálok, mert úgy gondolom, hogy fölösleges - pölö a hozzászólásod, amihez csak negatívat tudnék írni, veszekedés lenne belőle, ezért inkább kihagyom. Hát én tényleg veszekedést akarok generálni.XD Feltettem egy olyan kérdést, amire a választ nem kaptam, és valószínűleg nem is fogok kapni. Attól meg, hogy nem tetszik nektek a véleménynyilvánításom, az egyéni szociális probléma. Még mindig fenn áll a privát lehetőség, hogy írjatok nekem, hogy megbeszéljük, de általában irtóztok ettől a funkciótól. Ez pedig még mindig egy fórum, mint ahogyan leírtam, csak úgy látszik képtelenek vagytok felfogni - eleget tettem a felhasználási feltételeknek. Most nem fogom azért magamba tartani a véleményemet, mert néhány óvodásnak ez nem tetszik. blink.gif

Jó tanács úgy effektíve mindenkinek: Ha nem reagáltok a negatív hozzászólásokra, akkor nincsenek veszekedések. - Na, most ki is a ludas??? Csupán csak arra szeretnék rájönni, hogy mitől megy el ennyire az eszetek, és van egy kerek véleményem, amit általában szeretek leírni. Most, hogy az negatív vagy pozitív, tök mindegy. Nekem nem szokott célom lenni a veszekedések szítása, csupán vitatkozni szeretek. Kultúr ember tudja, hogy veszekedés és vitatkozás között hatalmas különbség van. Én vitatkozni szeretek, érvelni és más aspektusok felé is nyitni. De gondolom a kettőt egy kaptafára húzod a kedves Sorstársaiddal együtt, és azt hiszem igazatok van: mi a francért pazarolom rátok a drága időmet? crazy.gif Minden áldott alkalommal falakba ütközök, soha sincsen egy lélek, aki legalább meghallgatna, és amikor vehemesen reagáltok a negativitásra, akkor én is átmegyek nyersebb stílusba.
2013. január 11. 14:50 #166
zsófi tóth
zsófi tóth
új tag
 
StátuszNina Nesbitt-The apple tree <333333333Mindenki nézze meg!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.04.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 5
Azonosító: 193269
Offline offline
nagyon nem lehettek szerelmesesk egymásba ha rögrön tovább lépett harry...
2013. január 11. 14:52 #167
majuss
majuss
új tag
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.10.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 193746
Offline offline
Idézet (Zs08 @ 2013.01.10. 14:10)
igen hála istennek szakítottak... ez várható volt hiszen Taylor kapcsolatai sosem voltak hosszúak tongue.gif  -.-' én örülök ennek a szakításnak...jobb lesz így Harry-nek! smileeee.gif <3

hát ennek én is örülök! biggrin.gif igen... sejthető volt az, hogy ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani! laugh.gif
2013. január 11. 14:53 #168
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2013.01.11. 14:40)
KÖSZÖNÖM SZÉPEN! Végre valaki belátta az igazamat, erre vártam már mióta... Több ilyen ember kéne a világra, mint amilyen te vagy! wub.gif

Ez egy borzasztóan ostoba hozzászólás volt, mint ennél a cikknél körülbelül az összes amit te írtál... omg.gif Ezek szerint te azt mondod, hogy Beyla rossz ember, csak azért mert nem azt szereti amit te és erről kifejti a véleményét. És egyébként meg nagyon nincs igazad, hiába hiszed azt. És csodálkoztok, hogy elkönyvelnek benneteket őrültekként, amikor így viselkedtek, utána pedig hisztiztek. rolleyes.gif
Szerk.: azt kifelejtettem, hogy mindig Taylor-t támadják a Directionerek, a kis Harry-kétek semmiben nem lehet hibás, persze, annyira ismeritek. rolleyes.gif Ki nem állhatom azt a lányt az álszentségével együtt, de amit ti műveltek bőven kimeríti a szánalmas és a nevetséges kategóriát. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 11. 15:05 #169
- törölt felhasználó -    
Hát...nagyon hosszu kapcsolat wolt...XĐ
2013. január 11. 15:10 #170
- törölt felhasználó -    
Ha személyesen bejelentik, akkor tényleg igaz. De így még nem hiszem...
2013. január 11. 15:10 #171
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
hát én örülök neki:D
2013. január 11. 15:15 #172
- törölt felhasználó -    
Ez sem tartott túlságosan sokáig, mint azt remélni lehetett. rolleyes.gif
leyla113 most miért kell ilyeneket írni? Beyla - vagy itt a fórumon bárki más -, aki nincs oda a dájreksönért nem nyilváníthat véleményt csak azért mert neked nem tetszik? Ez egy fórum, ahová bárki leírhatja, hogy mit gondol. A negatív véleményeket is el kell fogadni és ha nem tetszik, akkor szimplán elmész mellette! Nem kell belekötni! Persze ha nagyon pocskondiázó stílusban van megírva a hozzászólás, akkor még érthető, hogy rászólsz "ezt nem kéne", de Beyla esetében ez nem igazán szokott így lenni. El kell fogadni, hogy nem mindenki szereti azt, amit te is, mert - akár hiszed akár nem - pár év múlva iszonyú ciki lesz visszaemlékezni ezekre a napokra, amikor eszementül rajongtál pár nyálas kisfiúért.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 11. 15:15 #173
- törölt felhasználó -    
Áááááá.. Ribizlit most is dobták. xdd de tudom sajnálni! (Nagyonneem!)xdd
2013. január 11. 15:25 #174
Pannus
Pannus
új tag
 
StátuszZendaya&Bella Fan Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.31.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 176914
Offline offline
szerintem jó hogy dopta Harry Taylokát
2013. január 11. 15:27 #175
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
Aszt nem értem hogy szeretett bele Taylorba?Mongyuk az tudni lehet hogy egy pasifaló de hát ez igy van.Én csak örülök hogy szakitottak mert egyébként is Taylor 4 évvel idősebb Harrynél.Jó mongyuk Conor Kennendyvel való kapcsolata 2 évig tartott de Conor is már 18 éves.Taylor legyen vele ne Harryvel.Harry meg nem komplett most egy ilyen ronda csajjal kavar(aki a képen van)megáll az eszem.Na mindegy remélem nem fognak ujbol összejőnni.De egyébként is mikor jelentik be hogy szakitottak.Remélem szakitottak se Taylor meg se ez a nő aki a képen van nem illik hozzà.Most Harry hiába a kedvencem az 1D-ből de most valahogy.Erre nem tudok semmit mondani.

UI:Szerintem Taylor mennyen vissza Conor Kennendyhez! smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2013. január 11. 15:29 #176
Zendayaa
Zendayaa
visszatérő vendég
 
Státusz:heart: http://www.youtube.com/watch?v=EPMIW8neXOA :heart:
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 175537
Offline offline
Ja csak szólok,hogy személyesen ismerem a fiúkat mert kiköltöztem nyáron Londonba!
2013. január 11. 15:33 #177
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
Zendaya mért hol találkoztál velük hogy személyesen ismered őket?(Londonban ugy értem)
2013. január 11. 15:34 #178
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zendayaa @ 2013.01.11. 15:29)
Ja csak szólok,hogy személyesen ismerem a fiúkat mert kiköltöztem nyáron Londonba!


Én vagyok a retardált vagy más se érti, hogy mi köze van a kettőnek egymáshoz? think.gif Mármint, oké, ha kinn laksz Londonban (amit erősen kétlek, bár kit tudja) de ettől még hogy ismernéd a fiúkat?
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 11. 15:34 #179
- törölt felhasználó -    
szeretném megjegyezni hogy ez egy puszta véleménykinyilvánítás lesz - mert ugye itt azt kell - senkit sem akarok megsérteni!! mint tudjuk Taylornak eddig nem voltak hosszú kapcsolatai..és?! nem találta még meg az igazit nincs elkésve sehonnan sem! azért mert sok barátja volt de egyik mellett sem érezte jól magát azért nem kell bántani! nem találta meg a nagy "Ő"-t..majd megtalálja ! wink.gif nem szereted a One Direction-t, nem is tudsz róluk semmit és úgy szidod őket ? Édesem, járd végig az utukat utána nyugodtan mondhatsz róluk bármit! Fiúk! Buzik? Bocsika de akkor az azt jelenti hogy lányok milliói szeretnek öt buzit és nem pedig téged wink.gif Gondolkozz el rajta! Mindenkinek csak gratulálni tudok ! Szépen - anélkül hogy tudnátok - beleugattok más életébe ami annak a személynek nagyon is fáj! Csak gondold bele magad az Ő helyzetébe ! Na ugye..nem is olyan könnyű nekik?
2013. január 11. 15:41 #180
- törölt felhasználó -    
Jó,hogy szakítottak.smileeee.gif
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok