Starity

Újabb fellépést mondott le Alizée

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 02. 12:23 #1
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Alig kezdődött el az év, de Alizée már a második fontosabb koncertjét mondta le. Ezúttal a francia énekest, Alain Chamfortot bosszantotta fel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. február 02. 12:37 #2
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Hát... Igazából nem tudhatjuk mi is volt valójában a háttérben, Én csak egyet tudok. A legrosszabb dolog amit megtehet egy énekes/előadó a rajongóival az az, hogy az utolsó pillanatban mondja le a fellépést. Képzeljétek már el mekkora csalódás, hogy megveszed a méregdrága jegyet a koncertre, és nem is láthatod/hallhatod a kedvencedet.

Én ugyan nem vagyok jártas Alizée karrierjében, sem személyében egyáltalán. De ez nem vethet jó fényt rá semmiképp.
2013. február 02. 12:55 #3
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Egyetértek veled Pöttömke! Ezek után nem csodálkoznék, hogy egy jó páran kiszeretnének belőle..pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. február 02. 12:58 #4
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9302
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Nagyon jó kis dal ez a Clara veut la lune, pedig általában nem bíroma az ilyen elektronikus stílust. A csalódott rajongókat sajnálom, remélem, hamarosan láthatják a kedvencüket.
2013. február 02. 14:11 #5
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Na jó lett a dal!
2013. február 02. 15:06 #6
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Sajnos azok közül, akik elmentek, többen megjegyezték, hogy ezentúl nem fogják nyomon követni a karrierjét... Mellesleg az Enfoirés-n végigénekelt 6 koncertet, és ha még beteg is lett, akkor sem az utolsó pillanatban kellett volna lemondania. Bizonyos szempontból érthető, de nem teljesen. Legalábbis számomra. Félreértés ne essék, ettl függetlenül én még imádom és tisztelem őt, de az effajta viselkedését sajnos nem tudom teljes mértékben tolerálni.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. február 02. 18:30 #7
Enchanted Hunter
Enchanted Hunter
comfortably numb
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1348
Csatolások: 1245
Azonosító: 221
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2013.02.02. 12:37)
... A legrosszabb dolog amit megtehet egy énekes/előadó a rajongóival az az, hogy az utolsó pillanatban mondja le a fellépést. Képzeljétek már el mekkora csalódás, hogy megveszed a méregdrága jegyet a koncertre, és nem is láthatod/hallhatod a kedvencedet. ...


Ezzel együtt, egyesek képesek voltak azért ekézni a Nightwisht, mert nem mondtak le egy fellépést, amikor Anette megbetegedett. blink.gif
2013. február 02. 18:33 #8
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9302
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Melle Ketrin @ 2013.02.02. 15:06)
Sajnos azok közül, akik elmentek, többen megjegyezték, hogy ezentúl nem fogják nyomon követni a karrierjét... Mellesleg az Enfoirés-n végigénekelt 6 koncertet, és ha még beteg is lett, akkor sem az utolsó pillanatban kellett volna lemondania. Bizonyos szempontból érthető, de nem teljesen. Legalábbis számomra. Félreértés ne essék, ettl függetlenül én még imádom és tisztelem őt, de az effajta viselkedését sajnos nem tudom teljes mértékben tolerálni.


Igen. Mert azt mindenki megérti, hogy vannak okok, amik miatt le lehet mondani egy koncertet, de az alapvető udvariasság, hogy az okot közlik a rajongókkal és a másik fellépővel, nem pedig, csak hallgatunk, mint fű a síron.
2013. február 02. 18:54 #9
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Engem speciel nem érintett ez a dolog, olyan szinten, mint akik Franciaországban élnek. De akkor is illett volna hamarabb szólnia legalább... mert ha valóban beteg volt, akkor gondolom már a nap elején is érezte, hogy valami nem oké, ha pedig lányával volt gond, akkor azt is elárulhatta volna. Ha azzal volt a gond, hogy nem hagyhatta volna egyedül, szerintem azt a 3-4 perces fellépést kibírta volna, úgy értem, a színfalak mögött biztos tudott volna rá valaki vigyázni. A volt férje, Jérémy ott él Párizsban, ő is vigyázhatott volna rá, vagy Ajaccio-ban a szülei. Szóval valami itt nekem sántít, de az lenne a minimum, hogy legalább bocsánatot kér, de sajnos ezt nem tette meg, sem most, sem legutóbb, csak kijelentette, hogy nem megy. Mellesleg az albuma is féléves késéssel fog megjelenni, és a halasztásokért sem igazán kért elnézést. Nem tudom mi van vele az elmúlt 3/4 évben, de nem jól csinálja most a dolgokat...
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. február 02. 21:02 #10
NeonNyusszi
NeonNyusszi
új tag
 
Státuszmikó' lössz a tüntetés és mi ellen tüntetünk ? tudodmit, az mind1 én biza megyek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 184956
Offline offline
Melle Ketrin eggyetértek
2013. február 03. 00:24 #11
principessa1121
principessa1121
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.18.
Hozzászólás: 187
Csatolások: 339
Azonosító: 61185
Offline offline
Nekem rögtön az ugrott be még a találgatások előtt, hogy a lányával lehet valami. Akkor talán még elfogadható, hogy nem kürtöli világgá az okot, és azt bizonyára senkinek nem kell bemutatni, hogy van olyan helyzet, hogy senkire nem lehet rábízni a gyerekemet (esetleg azért, mert pont rám, az anyjára van szüksége). Mellesleg lehet valaki olyan beteg, hogy beszélni sem bír (főleg mivel ha így volt, az Enfoirés miatt tudjuk, hogy az volt az első napja, amikor "kijött rajta" a betegség). Mondjuk persze ezt közölhette volna, mert mostanában valóban kicsit sikertelenül lavírozik a magánélete védelme és az előadói kötelességei közötti határmezsgyén, amivel sokaknál kihúzza a gyufát.

Melle Ketrin, Claire egyébként nem helyettesítette Alizée-t, hanem ő is énekel egy duettet Alain-nel az albumon, csak azért került képbe, mert ő influenzásan elment a koncertre, ezért hangzott el az ominózus mondat. Valami Lussi nevű lány helyettesítette Alizée-t.
2013. február 03. 00:42 #12
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Erről nem tudtam, nekem ennyi információm volt az egészről, mást nem közöltek velem sem. Egyébként ahogy elnézem, a többiek sem nagyon ismerték Claire-t ettől függetlenül, pedig az egyik "informátorom" úgymond félig Franciaországban lakik biggrin.gif
2013. február 03. 00:44 #13
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Ami azt illeti, ha a lányával volt gond, az természetesen érthető, csak ezek az utolsó pillanatban való lemondások kezdenek gyanússá és bosszantóvá válni. De idővel úgyis elfelejtik majd ezt az incidenst a rajongók is, bár Alain nem hiszem, hogy el fogja. Főleg így, hogy elvileg elég jó barátságot ápoltak Alizée-vel... De ha kijön az új album, az remélhetőleg eltereli a figyelmet erről az egészről. Remélhetőleg.
2013. február 03. 10:12 #14
sehi102
sehi102
 
StátuszSelenator vagyok , ha neked van ezzel bajod , kattints a visszanyilra <-- ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.06.
Hozzászólás: 991
Csatolások: 30
Azonosító: 187233
Offline offline
engem nagyon nem izgat mivel eddig még nem is hallottam eről a nőről!!
2013. február 03. 11:49 #15
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Akkor ne kommentelj smileeee.gif Az ilyen felesleges hozzászólásokra senki sem kíváncsi.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Alizée Alizée 597.
Claire Keim Claire Keim 12239.