Starity

Taylor Swift: „Nem üldözöm a pasikat”

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 12. 09:13 #1
- törölt felhasználó -    
Az énekesnő az Elle magazinnak adott interjút, mely során elmondta, nem az a fajta, aki szerelmével ostromolja a férfi nemet.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. február 12. 09:14 #2
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Ezek szerint a pasik állnak sorba előtte, hogy járjon velük? Vagy inkább így próbálja meg helyrerakni a megtépázott hírnevét és azt, hogy férfifalónak és egyébnek nevezik.
2013. február 12. 09:15 #3
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Most már aztán tényleg sajnálom Taylort, pedig ki nem állhatom. Tudom eddig is ilyen pasi faló volt, de a sok kritikát mégis csak Harry miatt kapta. Ezek a Directioenerek már aztán tényleg messzire mennek.
2013. február 12. 09:24 #4
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
"azt vallja, ha valaminek véget kell érnie, akkor véget ér, nem küzd ellene" - Aha, már értem, szóval ezért ír minden egyes szakításáról egy számot! Ha annyira ezt vallja akkor nem azzal lenne elfoglalva, hogy számokat írjon a volt pasijainak, hanem egyszerűen tovább lépne!
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, SmileyZ
2013. február 12. 09:25 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet
Nem üldözöm a pasikat

Már ezen a mondaton röhögőgörcsöt kaptam.
Ha nem üldözi őket, akkor miért menekülnek előle? Mind Harryke, mind az a másik 13 (vagy hány) srác azért hagyta ott, mert út közben leleplezték igazi valóját. És az távolról sem olyan, mint amilyenek a dalai.
Szerintem neki is az lenne a legjobb, ha egy kis időre visszavonulna, vagy minimum felhagyna egy időre a párkapcsolatokkal.
Régen még a dalaival került címlapra, de most már csak a fiúbotrányaival, ez pedig minden híresség karrierjében csak egyet jelenthet: stúdióba vagy kamera mögé kell vonulni, és egy időre fékezni vágyait, akármennyire is nehéz, de ha ezt nem bírja ki, akkor vissza kell vonulni egy bizonyos időre.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. február 12. 09:30 #6
- törölt felhasználó -    
Uramisten.... XD emberek olvassátok vissza, hogy mit írtatok... Ő dal írással vezeti le a feszültséget... Ti nektek is biztos megvan a receptetek...
2013. február 12. 09:32 #7
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Igazán nem értem, hogy mi a máknak piszkálják ezzel. Igen, elismerem, vicces, hogy a szakításairól írt dalokból lemezeket tehet összetenni, de azontúl nem mintha bárkinek fájna az, hogy hány pasival járt eddig. Beleértve a kérdéses pasikat. Annyi szent, hogy senki sem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy jöjjenek össze vele.

Másik kérdés, hogy neki már nem kell hírnevet építenie, Amerikában messze ő az egyik legismertebb előadó, és így is úgy is úgy veszik a lemezeit, mint a cukrot. Nem értem, hogy minek ez a rengeteg támadás meg mű-pletyka mostanság (ha már meg lett említve a Bradley Cooperes eset, azt is igazán bele lehetett volna szőni, hogy hogyan röhögött az érintett azon a kitaláción), Taylor Swiftet lehet nem kedvelni, lehet ócsárolni a zenéjét, de a tényeket azért már tessék elismerni.
4 felhasználónak tetszik: Glamster, Misao, Bettyke94, Lady Suzy
2013. február 12. 09:53 #8
Luna0124
Luna0124
visszatérő vendég
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favor. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.04.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 195405
Offline offline
Taylor Swift nem "pasifaló"! Ő egy normális ember akinek nem jön össze mindig. Most gondoljatok bele, hogy milyen kevés olyan pár él akik 18 éves koruk óta szerelmesek...hát nem sok! Taylor csak próbálja megtalálni az igazit ( úgy ahogy mindenki más ), de ez neki nem elsőre megy, és nem is másodszorra. Amit meg mondott, hogy nem küzd a szakítások ellen, az is azt bizonyítja , hogy akkor jön rá, hogy nem ő az igazi.Ha pedig "pasifaló" lenne akkor most nem akarna visszamenni Harry-hez, hanem inkább valaki mást cserkészne be. Szerintem semmi baj nincs azzal , hogy a szakításairól ír dalt, mert addig amíg ti 100-as zsepiket használtok, és csak szipogtok, addig ő ezt megírja dalban. Én szeretem Taylort, mert nagyon szép, és jó hangja van!
2013. február 12. 10:04 #9
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Hát szerintem se üldözi a pasikat. Mióta összejött Harrykével rádöbbentem, hogy Taylor a nőstényekre vadászik. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2013. február 12. 10:08 #10
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.02.12. 09:32)
Igazán nem értem, hogy mi a máknak piszkálják ezzel. Igen, elismerem, vicces, hogy a szakításairól írt dalokból lemezeket tehet összetenni, de azontúl nem mintha bárkinek fájna az, hogy hány pasival járt eddig. Beleértve a kérdéses pasikat. Annyi szent, hogy senki sem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy jöjjenek össze vele.
Másik kérdés, hogy neki már nem kell hírnevet építenie, Amerikában messze ő az egyik legismertebb előadó, és így is úgy is úgy veszik a lemezeit, mint a cukrot. Nem értem, hogy minek ez a rengeteg támadás meg mű-pletyka mostanság (ha már meg lett említve a Bradley Cooperes eset, azt is igazán bele lehetett volna szőni, hogy hogyan röhögött az érintett azon a kitaláción), Taylor Swiftet lehet nem kedvelni, lehet ócsárolni a zenéjét, de a tényeket azért már tessék elismerni.


A debil egydét sztároló kislányok csinálják csak a műbalhékat, mert herri nem őket választotta - kínjukban mindenkit támadnak - röviden összefoglalva ennyi az ami a sok sületlenség mögött áll. Viszont így belekényszerítik Taylort olyanba, ami a grammyn is megtörtént, hogy elkezd ő is üzengetni és beszólógatni a töketlen herrinek.



egy beszólást megért, megérdemelte herri és a sok egydéfan is azok után amit művelnek, de remélem nem lesz belőle rendszer és nem süllyed le a béka segge alá ahol az egydé és rajongótábora úszik a csatornában a sok többi szemét mellett.
4 felhasználónak tetszik: mse90, Misao, Bettyke94, Lady Suzy
2013. február 12. 11:50 #11
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
mse90 egyetértek! Az a vicces, hogy sokan még mindig a 13 pasit emlegetik, amiből az az igazság, hogy 18 éves kora óta volt 6 pasija, ami összességében véve egyáltalán nem sok, másnak is van ennyi. Taylor egy gyönyörű lány, aki vágyik a szerelemre, és simán elhiszem, hogy ha valaki kedves vele és jó társaságnak tartja, akkor elképzeli, hogy akár lehetne is valami. Ezért is volt annyi kapcsolata amennyi. De mindig elmúlik a varázs, egy-két hónap után rájön, hogy mégsem ő az, akit keres. Totál ugyanígy vagyok ezzel én is. Fogjátok fel végre, hogy a sok műbalhét csak a féltékeny kiscsajok hiszik el, akik alapból sem szeretik már Tayt, mert ezzel vagy azzal járt. És lehet nem szeretni őt, de azért gyűlölni nem kéne. És akármiről ír is dalt, el kell ismerni, hogy jó lesz. Taylornak nem kell pasi ahhoz, hogy sikeres legyen, már régóta elismert.
2 felhasználónak tetszik: mse90, Bettyke94
2013. február 12. 12:46 #12
Rekka2
Rekka2
Mrs.Styles♥xx
 
StátuszI'm addicted to you...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 1492
Csatolások: 43
Azonosító: 179702
Offline offline
Abban egyet értek hogy a pasik ezt nem szeretik, de sztem Taylor kikasztja a pasikat! _ToTo_, elolvastam a cikket, amit ide lnkeltél. A véleményeddel nem értek, egyett, de ez nagyon csúnya dolog volt Taylor-tól! Most törlöm a kedvenc sztárjaim közül!!!
2013. február 12. 12:59 #13
CeCeJones
CeCeJones
visszatérő vendég
 
StátuszA lovak is angyalok, csak láthatatlan a szárnyuk❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.23.
Hozzászólás: 314
Csatolások: 1
Azonosító: 188165
Offline offline
Mi van? ohmy.gif Ezt az hiszi el akinek 6 anyja van biggrin.gif
2013. február 12. 13:04 #14
xx Lex xx
xx Lex xx
új tag
 
Státusz♥ Happy Birthday Liam James Payne alias Batman ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.30.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 179060
Offline offline
Áhh.. tényleg nem üldözöd! biggrin.gif jó vicc biggrin.gif
2013. február 12. 13:05 #15
- törölt felhasználó -    
Vicces _nevet.gif Nem tudja hogy jó módjában mit csináljon és sajnáltatja magát... wink.gif
2013. február 12. 13:05 #16
- törölt felhasználó -    
Ezt annak mesélje be, aki el is hiszi! -.-" Micsoda egy olcsó lotyó.
2013. február 12. 13:13 #17
- törölt felhasználó -    
Még hogy nem ?Hahahahahaha ezen jót nevettem!
2013. február 12. 13:21 #18
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Kedvelem Taylort, de hát..........
2013. február 12. 13:40 #19
- törölt felhasználó -    
Hogy is ostromolnál a szerelmével őket, mikor csak alany kell neki az új albumához? rohog.gif
2013. február 12. 13:40 #20
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
ez a Grammys dolog rohadt nagy volt :DDD
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok