Selena Gomez is aggódik Bieberért
2013. február 27. 20:21
#121
|
|
mollyka80000visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.19. Hozzászólás: 277 Csatolások: 0 Azonosító: 178109 offline
|
csak ne csinaljon semmi nagyobb hulyesegeet es nehogy baja legyeen , nagyon feltem mar en isss ! de az utcso resz tok szomoru mivel szegeny justin egyedul mikozben selena bulizik es jol erzii magat ... ez igy nincs jool ! :\\\ :'(
2013. február 28. 10:48
#122
|
|
Nagy Nikyúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.11. Hozzászólás: 17 Csatolások: 0 Azonosító: 193802 offline
|
én nagyon sajnálom őt ez az egész nagyon megviselte őt és nem azért csinálja h felkeltés csináljon maga körül és ezt a dolgot se kellett volna ennyi felfújni sztem ebbe semmi rosz nincsen ...hülyült mint mindigg
:// de azii túltehetné magát !! :/ szegénykém
2013. február 28. 11:03
#123
|
|
Nonoka13visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.20. Hozzászólás: 216 Csatolások: 0 Azonosító: 186303 offline
|
j , csak ne csináljon semmi hülyeséget.. féltem , mert szeretem mindkettőjüket.. De ez igy nem jo h justin tisztára egyedül van és rosszul érzi magát sel meg bulizik és szórakozik . SAJNÁLOM !!
2013. február 28. 11:21
#124
|
|
Tigris2011visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.24. Hozzászólás: 343 Csatolások: 330 Azonosító: 162608 offline
|
Én nem szeretem anyira Bibert.Nekem nyálas de mind 1.De akkor is ne tegyen semmi hüeséget
2013. február 28. 16:53
#126
|
|
veronika04új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.01. Hozzászólás: 38 Csatolások: 0 Azonosító: 195145 offline
|
miért pont gázmaszk?
2013. február 28. 17:04
#127
Szerintem Hülye és kész!!! xD
DE NAGYON SZERETEM!!!!!! <3
DE NAGYON SZERETEM!!!!!! <3
2013. február 28. 20:03
#130
|
|
Lili5512 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.07. Hozzászólás: 1057 Csatolások: 371 Azonosító: 185626 offline
|
Egyszer volt rajtam gázmaszk, én meg majdnem megfulladtam benne(lehet hogy risszul vettem föl) és Justin is le fog nyugodni, pillanatnyilag több figyelmet akar a rajongóktól, mivel ezt Selenától valószinű nem kapta meg!
2013. március 01. 14:58
#133
|
|
Laura_hehe_1Dvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.30. Hozzászólás: 185 Csatolások: 0 Azonosító: 186940 offline
|
Számomra már túl sok amit az utóbbi időben Bieber csinál. Pereznek meg igaza van (bármennyire is utálom)
2013. március 01. 15:04
#134
|
sziliná gomezúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.02. Hozzászólás: 53 Csatolások: 0 Azonosító: 195180 offline
|
Utálom Biebert de most meg miért vette ezt föl?Ez nagyon furi.........
2013. március 01. 15:44
#135
|
|
Phoebe.disneyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.27. Hozzászólás: 133 Csatolások: 0 Azonosító: 176565 offline
|
2013. március 01. 21:48
#136
Szegénykém, teljesen kivan...
Ez most egy ilyen, nehéz időszak számára, de biztos vagyok benne hogy majd lenyugszik és minden rendben lesz.♥
2013. március 01. 23:17
#137
|
|
VampireGirl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.14. Hozzászólás: 889 Csatolások: 0 Azonosító: 175684 offline
|
Szegény,úgy sajnálom
De a szerelmi csalódás az élet része...
2013. március 02. 07:13
#138
|
|
ducsaiannasztármániás |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.13. Hozzászólás: 2140 Csatolások: 5 Azonosító: 162041 offline
|
Én úgy sajnálom,megszakad érte a szívem. Olyan rossz őt így látni
2013. március 02. 09:09
#139
|
|
anonimuska14 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.26. Hozzászólás: 537 Csatolások: 26 Azonosító: 135267 offline
|
Selena jól tönkre tette, mondtam én hogy ez lesz belőle
2013. március 02. 10:18
#140
|
|
Selena Bestvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.02. Hozzászólás: 496 Csatolások: 16 Azonosító: 195223 offline
|
Mit is mondjak,nem kell érte aggódnia már nagy fiú
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:





