Megjelent az énekesnő legújabb videoklipje, amelynek érdekessége, hogy a barátaival forgatta.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: Taylor Swift — 22
2013. március 13. 16:02
#3
Nekem nagyon tetszik a klip, a dal meg olyan kis heppi-zene.
2013. március 13. 16:04
#5
|
|
Lady Suzy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.11. Hozzászólás: 8501 Csatolások: 349848 Azonosító: 98426 offline
|
Én imádom, és ez most nem elfogultság.
A dal ugyan nem a kedvencem az albumról, időbe telt, mire megbarátkoztam vele, de mára már egész jóban vagyunk. A klip viszont nagyon tetszik, hangulatos és fiatalos lett, na meg azok a táncok.
2013. március 13. 16:04
#6
|
|
Noeemihummelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.05. Hozzászólás: 400 Csatolások: 2 Azonosító: 193332 offline
|
Jó a vidi csak a sapival Harryt parodizálta és ez nagyon gyerekes!
2013. március 13. 16:06
#8
|
|
Crazy000._.♥´¯`*•.¸´¯`*•.¸¸♥ ๓αяιηα tєђ ๔ ια๓° η๔s ♥´¯`*•.´¯`*•.¸¸♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.02. Hozzászólás: 1106 Csatolások: 88 Azonosító: 176996 offline
|
Wáá *-* nagyon joo lett (: jo a zene meg a klipp is *-*
2013. március 13. 16:10
#12
|
|
ElodyEinzelgänger |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.08. Hozzászólás: 9489 Csatolások: 674 Azonosító: 154912 offline
|
Nem lett rossz klip, bár még mindig nem értem, miért akar Taylor egy furcsa, kissé dilis kiscsajnak látszani a klipjeiben. Viszont az a cicafüles rész nagy tetszik
ja ott jártam, h mutathatna többet a szépségéből meg a nőies Taylorból. De a számhoz végül is illik ez a klip, én nem csalódtam benne, mindig is imádtam őt
♥
2013. március 13. 16:11
#13
Már rettentően vártam.*-* TÖkéletes lett a klip,eddigi kedvencem.
2013. március 13. 16:11
#14
|
|
IamPrincessBeautiful rose in the dark. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.26. Hozzászólás: 1915 Csatolások: 0 Azonosító: 176523 offline
|
Ennek még vannak barátai? Amúgy szörnyű... Szegény Harry, de bénán utánozta Swiftecske.
2013. március 13. 16:12
#15
|
|
Rekka2Mrs.Styles♥xx |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.07. Hozzászólás: 1492 Csatolások: 43 Azonosító: 179702 offline
|
A dalt egészen bírom, és a klipp is egész jó lett, jó benne az égősoros hinta, és a végén a csobbánás.
De a "Harry-szerkó" megőrjít! És azokkal a cicafülekkel kicsit ribis...
De a "Harry-szerkó" megőrjít! És azokkal a cicafülekkel kicsit ribis...
2013. március 13. 16:16
#19
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
A zene és a klip is borzalmasan unalmas. Taylor zenéjének és a klipjeinek is a minősége egyre romlik az idővel. Két-három éve még egészen élvezhető volt, amit csinált.
2013. március 13. 16:19
#20
|
|
bubblegum..hivatásos boszorkány |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.13. Hozzászólás: 2173 Csatolások: 14 Azonosító: 175571 offline
|
nem lett olyan rossz csak unalmas... és a Harry szerkó borzasztóan áll Taylornak, tök nyilvánvaló, ha nem esett volna le neki...
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


1 felhasználónak tetszik:
offline

