Starity

Kiket sztárolnak leginkább Arábia tájékán?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 21. 15:39 #21
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.21. 15:33)
Szerintem Lady Gagát mindenhol ismerik és bírják biggrin.gif Rihannát nem feltétlenül, eléggé erkölcstelen életmódot folytat mostanában és ami ránk nézve a legnagyobb csapás, hogy évente szórja ki a selejtes 1slágeres albumait.

Elkeserítő, hogy akkor is ezekről a "sztároknak" csúfolt képződményekről írogattok, holott nem is ők most a cikk főtémája, de mindegy. unsure.gif Biztos belehaltál volna, ha elolvasod és azokhoz szólsz hozzá, ami le van írva. Megjegyzem némelyik énekesnő lazán lekörözi a nagy kedvencedet, missz gatyát... unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Jolie_77, Sally Sparrow
2013. március 21. 15:42 #22
Revens
Revens
visszatérő vendég
 
Státuszsuli :S
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 43
Azonosító: 195644
Offline offline
egyiket se ismerem a videóik szarok
2013. március 21. 15:50 #23
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.21. 15:33)
Szerintem Lady Gagát mindenhol ismerik és bírják biggrin.gif Rihannát nem feltétlenül, eléggé erkölcstelen életmódot folytat mostanában és ami ránk nézve a legnagyobb csapás, hogy évente szórja ki a selejtes 1slágeres albumait.

Jézusom fear.gif Nem bírom ki, hogy ne válaszoljak, sajnálom... Legjobb lett volna ha inkább csöndben maradsz. Gondolkozz már el egy kicsit! Az nem olyan világ, mint nálunk, hogy a TV-ben mások sztárjai is nyomatva vannak. Már csak azért sem, mert hasonló felfogásúak, mint a törökök:teljesen más vallással rendelkezünk, mint ők és ezért nem kívánatosak más kultúra sztárjai. Megjegyzem ők visszafele olvasnak, megmaradtak a jelnyelves írásnál és folyamatosan háborúznak, szóval ott annak örül az ember ha a saját sztárjaival is foglalkozhat azon túl, hogy menti az életét és megküzd a napi betevő falatért. Nem úgy, mint itthon! Az más világ, ezt kellene sokak fejében tisztázni!
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, Sally Sparrow
2013. március 21. 15:56 #24
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Van egy libanoni barátnőm, ő már említett nekem néhány ilyet, bár ő elég jól ismeri a nyugati sztárokat is (nem is szereti őket, de ő a legnagyobb Within Temptation fan akit ismerek, szóval csak a popkultúrát nem bírja biggrin.gif)
Persze az egy teljesen más kultúra, más vallás, eléggé elzárkózottak.
2013. március 21. 15:58 #25
szabina2522
szabina2522
 
StátuszI love my life!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 1359
Csatolások: 0
Azonosító: 195503
Offline offline
Nem hallottam még róluk
2013. március 21. 16:38 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2013.03.21. 15:50)
Jézusom fear.gif Nem bírom ki, hogy ne válaszoljak, sajnálom... Legjobb lett volna ha inkább csöndben maradsz. Gondolkozz már el egy kicsit! Az nem olyan világ, mint nálunk, hogy a TV-ben mások sztárjai is nyomatva vannak. Már csak azért sem, mert hasonló felfogásúak, mint a törökök:teljesen más vallással rendelkezünk, mint ők és ezért nem kívánatosak más kultúra sztárjai. Megjegyzem ők visszafele olvasnak, megmaradtak a jelnyelves írásnál és folyamatosan háborúznak, szóval ott annak örül az ember ha a saját sztárjaival is foglalkozhat azon túl, hogy menti az életét és megküzd a napi betevő falatért. Nem úgy, mint itthon! Az más világ, ezt kellene sokak fejében tisztázni!

nyugodtan válaszolj, nincs ezzel semmi baj. Miért kellett volna csöndbe maradnom, szerintem mindenki elmondhatja a véleményét és ez így jó. Elolvastam a cikket és belehallgattam az összes "cigányzenéhez" hasonlatos lecsós borzalomba. Lehet, hogy náluk őket nyomatják, ettől függetlenül ismerhetnek nyugati előadókat is. smileeee.gif
2013. március 21. 16:39 #27
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Nem tudom, érdekes cikk az tuti, de minden országban megvan a maga kultúrája.....
2013. március 21. 16:43 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.21. 15:39)
Elkeserítő, hogy akkor is ezekről a "sztároknak" csúfolt képződményekről írogattok, holott nem is ők most a cikk főtémája, de mindegy. unsure.gif Biztos belehaltál volna, ha elolvasod és azokhoz szólsz hozzá, ami le van írva. Megjegyzem némelyik énekesnő lazán lekörözi a nagy kedvencedet, missz gatyát... unsure.gif

Mióta van van megszabva, hogy mihez lehet és mit hozzászólni?Elolvastam a cikket és ami mégrosszabb: meghallgattam ... miben körözik le Gagát? ohmy.gif Tudjuk,hogy ott ez a stílus jön be, meg azt is,hogy tevével is házasodnak, de attól függetlenül nem kell égig magasztalni őket smileeee.gif
2013. március 21. 16:49 #29
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.21. 15:33)
Szerintem Lady Gagát mindenhol ismerik és bírják biggrin.gif Rihannát nem feltétlenül, eléggé erkölcstelen életmódot folytat mostanában és ami ránk nézve a legnagyobb csapás, hogy évente szórja ki a selejtes 1slágeres albumait.


Kit érdekel Gaga és Rihanna? Ez a cikk hála Istennek nem róluk szól. Nehéz lett volna A CIKKET kommentálnod?
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Sally Sparrow
2013. március 21. 16:50 #30
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Revens @ 2013.03.21. 15:42)
egyiket se ismerem a videóik szarok


Gratulálok a színvonalas véleményedhez. Kérlek, minden értelmes cikkhez írd ezt, és sztárold a gagyi szemetet.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Lizania
2013. március 21. 16:51 #31
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (szabina2522 @ 2013.03.21. 15:58)
Nem hallottam még róluk


Te semmit és senkit nem ismersz, csak a szent One Direction-t, szóval bölcsebb maradtál volna, ha meg sem szólalsz. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. március 21. 16:53 #32
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.21. 16:43)
Mióta van van megszabva, hogy mihez lehet és mit hozzászólni?Elolvastam a cikket és ami mégrosszabb: meghallgattam ... miben körözik le Gagát? ohmy.gif Tudjuk,hogy ott ez a stílus jön be, meg azt is,hogy tevével is házasodnak, de attól függetlenül nem kell égig magasztalni őket smileeee.gif


Húú, te aztán nagy IQ-fighter vagy, az biztos. Gondolom, az arab kultúrából doktoroltál, és mindent tudsz róla. Vagy ennyiből áll a tudásod, hogy tudod, hogy az araboknál van teve?
Mielőtt baromságot írsz le, azért gondold végig, mekkora hülyét csinálsz magadból. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Sally Sparrow
2013. március 21. 16:59 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.03.21. 16:53)
Húú, te aztán nagy IQ-fighter vagy, az biztos. Gondolom, az arab kultúrából doktoroltál, és mindent tudsz róla. Vagy ennyiből áll a tudásod, hogy tudod, hogy az araboknál van teve?
Mielőtt baromságot írsz le, azért gondold végig, mekkora hülyét csinálsz magadból.  110.gif


Nem tudom miről beszélsz, de kicsit higgadj le, ha ennyire heves érzelmeket vált ki belőled, hogy valakinek más véleménye van. Igyál 1 teát, vagy menj aludni, még mielőtt kárt teszel valakiben. biggrin.gif És te sem vagy valami túl intelligens, ha egyből a másikat szapulod és szidod. Gondolom az ismerőseid mondták már, hogy gondolkodj mielőtt beszélsz biggrin.gif
2013. március 21. 17:02 #34
FeketeCseresznye
FeketeCseresznye
that's gay
 
StátuszSaving people, hunting things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.13.
Hozzászólás: 1372
Csatolások: 17
Azonosító: 140689
Offline offline
Nekem valahogy egyik sem jön be.
2013. március 21. 17:03 #35
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.21. 16:59)
Nem tudom miről beszélsz, de kicsit higgadj le, ha ennyire heves érzelmeket vált ki belőled, hogy valakinek más véleménye van. Igyál 1 teát, vagy menj aludni, még mielőtt kárt teszel valakiben. biggrin.gif És te sem vagy valami túl intelligens, ha egyből a másikat szapulod és szidod. Gondolom az ismerőseid mondták már, hogy gondolkodj mielőtt beszélsz biggrin.gif


Engem nem az zavar, ha másnak más a véleménye, viszont azt nem bírom, ha valaki hülye és még büszke is rá. Mint a te kis beszólásod, hogy az arabok tevékkel házasodnak. Az araboknak már akkor fejlett kultúrájuk volt, amikor a legtöbb európai még a tűzgyújtással próbálkozott.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. március 21. 17:04 #36
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.21. 16:59)
Nem tudom miről beszélsz, de kicsit higgadj le, ha ennyire heves érzelmeket vált ki belőled, hogy valakinek más véleménye van. Igyál 1 teát, vagy menj aludni, még mielőtt kárt teszel valakiben. biggrin.gif És te sem vagy valami túl intelligens, ha egyből a másikat szapulod és szidod. Gondolom az ismerőseid mondták már, hogy gondolkodj mielőtt beszélsz biggrin.gif

Nézd egyikünknek sincsen baja veled, azt írsz amit akarsz, azt szeretsz amit akarsz, de egy olyan cikkben ami pont azt mutatja be, hogy ott kiket szeretnek, hadd ne Gagát meg Rihannát kelljen felemlegetni rolleyes.gif Csak példákat írtam, mellesleg szeretem Gagát, évek óta és semmi bajom vele, őket nem is én írtam bele a cikkbe, utólag javították át wink.gif Nem hiszed, elküldöm a cikk eredeti formáját...
2013. március 21. 17:08 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2013.03.21. 17:04)
Nézd egyikünknek sincsen baja veled, azt írsz amit akarsz, azt szeretsz amit akarsz, de egy olyan cikkben ami pont azt mutatja be, hogy ott kiket szeretnek, hadd ne Gagát meg Rihannát kelljen felemlegetni rolleyes.gif Csak példákat írtam, mellesleg szeretem Gagát, évek óta és semmi bajom vele, őket nem is én írtam bele a cikkbe, utólag javították át wink.gif Nem hiszed, elküldöm a cikk eredeti formáját...

Én értem, hogy mit mondasz, tudom mi van a cikkben, de ettől függetlenül nem kell azzal foglalkozni, hogy mit írtam, ez a személyes véleményem.köszi
2013. március 21. 17:10 #38
PoseidonXD
PoseidonXD
 
Státusz:) Bulii az all Time-ban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 186
Azonosító: 192186
Offline offline
Egyiket sem ismerem es a szamok sem jok!!!
2013. március 21. 17:13 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.03.21. 17:03)
Engem nem az zavar, ha másnak más a véleménye, viszont azt nem bírom, ha valaki hülye és még büszke is rá. Mint a te kis beszólásod, hogy az arabok tevékkel házasodnak. Az araboknak már akkor fejlett kultúrájuk volt, amikor a legtöbb európai még a tűzgyújtással próbálkozott.

Én is leírhatnám,hogy én pedig azt nem bírom, ha valakinek nagy a pofája és janizik névtelenül itt, osztja az észt és eldönti,hogy ki hülye meg ki nem. Megintcsak mondhatom, hogy nem vagy intelligens, lehet, hogy a lexikális tudásod nagy, nem komolyan írtam a tevés dolgot. Lehet,hogy fejlett a kultúrájuk, de amíg szétlövik egymást, és ahogyan a nőkkel bánnak, b@szhatják a kultúrájukat.
2013. március 21. 17:15 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (PoseidonXD @ 2013.03.21. 17:10)
Egyiket sem ismerem es a szamok sem jok!!!

Tessék akkor vele foglalkozni! Senki nem kérte, és senkinek nincs szüksége az ostoba kommentekre. Ki lehet fejteni a negatív véleményt normálisan is.
Mint már sokan előttem, én is gratulálni szeretnék a cikkhez Lizania, nagyon érdekes és tartalmas lett. meghajolo.gif Személy szerint sosem voltam az arab zene nagyon nagy kedvelője, ennek ellenére szerintem szép nyelv, és az itt felsorolt énekesnők is tehetségesek.
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Jolie_77
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Assala Assala 15251.