Starity

Kiket sztárolnak leginkább Arábia tájékán?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 28. 23:03 #61
- törölt felhasználó -    
Tényleg nagyon hasonlítanak egymásra.biggrin.gif biggrin.gif
2014. augusztus 26. 20:00 #62
Zuchinii9
Zuchinii9
 
StátuszAz élet túl hosszú ahhoz, hogy kimondjuk, amire gondolunk. (~Doctor House)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.26.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 15
Azonosító: 194713
Offline offline
Imádom az arab kultúrát, és mondhatom, elég sok órát eltöltöttem azzal, hogy az ő zenéjüket hallgattam. Egész más élményt nyújtanak, mint a mai sztárok unalomig hallgatott slágerei. Haifa a kedvencem közülük a Boukra Bfarjik és az Ezzay Ansak megunhatatlan számok tőle! <3
2014. augusztus 26. 20:20 #63
Zuchinii9
Zuchinii9
 
StátuszAz élet túl hosszú ahhoz, hogy kimondjuk, amire gondolunk. (~Doctor House)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.26.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 15
Azonosító: 194713
Offline offline
Visszaolvastam a kommenteket, és b*sszus! Mindenki osztja az észt, hogy elítéli a kultúrájukat, mert rosszul bánnak a nőkkel, az egész vallásuk semmit nem ér, háborúznak, stb., stb. Hát akkor elmondom hogy lány vagyok, és oké, turistaként, de voltam háromszor Egyiptomban, egyszer Izraelben és kétszer Jordániában, és olyan élmémyeket szereztem, mint még soha, egyetlen nyaralásom alatt sem. Teljes tisztelettel bánnak a nőkkel. A saját országukban élőkkel is! Mindenki mosolyog, és olyan, mintha semmi gondjuk nem lenne az életben, pedig biztos van, csak egyszerűen jó az életfelfogásuk. Az arab kultúra (beleérve - csak hogy mindenki biztos legyen benne, hogy hogyan is értem - a zenét, vallást, meg úgy általában mindent, amit a művészethez lehet sorolni) az egyik legszebb, leggazdagabb és legfejlettebb a világon. Biztos vagyok benne, hogy nekik ugyanolyan furcsa a mi vallásunk, mint nekünk az övék. Nem kell őket elítélni sem a hagyományuk, sem a háborúk miatt sem. Nagyrészt nem ők tehetnek róla. Mindenki pattog itt egymás fejéhez vagdosva mindenfélét, de könyörgöm, miért?! Pff. Ja, és hogy ugyanúgy néznek ki? Sokan ezt mondják a távol-keleti emberekről is. De nem, nem ugyanolyanok, egyszerűen csak máshogy különböznek, mint mi. Oké, ez fura lett így leírva, de gondoljatok bele: amíg mi azt mondjuk, hogy ott egy szőke, kék szemű csaj, vagy amott egy magas, vörös hajú fiú, addig náluk mindenki sötétebb bőrű, fekete hajú és sokszor még az öltözékük is hasonló (itt - többek között - a csadorra gondolok). Őket máshogy, az arcvonások és tekintetek alapján lehet megkülönböztetni. Ha belegondolunk, az előítéletesség náluk itt akadályokba ütközne... Mindegy.
Na, ez elég hosszú komment lett, de kikívánkozott. Bocsi. blush.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Assala Assala 14989.