Alizée új nagylemeze március 25-én jelent meg, mellyel visszatér a francia pop világába.
A teljes cikkhez kattints ide!
Megjelent Alizée új albuma
2013. március 27. 14:57
#1
|
|
Melle Ketrinvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.29. Hozzászólás: 335 Csatolások: 1789 Azonosító: 194943 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Porcicca
2013. március 27. 15:40
#3
Nem értem, amikor valakinek nincs igazán mondandója, az minek kommentál a cikk alá?
2013. március 27. 16:16
#6
|
|
Melle Ketrinvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.29. Hozzászólás: 335 Csatolások: 1789 Azonosító: 194943 offline
|
Az 100% hogy sikeresebb lesz, mint az előző volt. A maga stílusában az is nagyon jó volt, de nem elég populáris.
1 felhasználónak tetszik:
Porcicca
2013. március 27. 16:16
#7
|
|
Melle Ketrinvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.29. Hozzászólás: 335 Csatolások: 1789 Azonosító: 194943 offline
|
Bár hozzá kell tenni azt is, hogy a promóciót is elrontották ott, és most se tanultak a hibáikból, de reméljük ezután már észnél lesznek.
1 felhasználónak tetszik:
Porcicca
2013. március 27. 17:59
#8
|
|
Klaudia.SnuphfenEll |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.06. Hozzászólás: 546 Csatolások: 55 Azonosító: 195508 offline
|
Gratula neki
! !
2013. március 27. 20:17
#9
Egyszerűen IMÁDOM ennek az albumának a hangzását, csodálatos, de tényleg. Engem valamilyen szinten visszarepít a Moi...Lolita időkbe, számomra van benne egy kis kislányosság, de ugyanakkor az album kellő mértékben kifejezi, hogy Alizée már felnőtt, érett nőként tér vissza a francia zeneiparba. Nekem ez most nagyon bejön.
2013. március 28. 02:09
#10
|
|
principessa1121visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.18. Hozzászólás: 187 Csatolások: 339 Azonosító: 61185 offline
|
Hú, engem padlóra küldött, egyszerűen imáádom!
A 60-as évek amúgy is hatalmas kedvencem, és egyszerűen nem lehet abbahagyni az album hallgatását, még dolgozni sem tudok tőle, mert nem bírom lekapcsolni a zenét.
Nagyon remélem, hogy sikere lesz, igazán megérdemelné.
1 felhasználónak tetszik:
Porcicca
2013. március 28. 12:57
#12
|
|
Melle Ketrinvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.29. Hozzászólás: 335 Csatolások: 1789 Azonosító: 194943 offline
|
Az a baj, hogy hivatalos adatok még nincsenek az eladásról stb. Annyi infó van eddig, hogy pl. magyar iTunes-on 108. helyen nyitott hétfőn, de tegnap este már lecsúszott a 200. helyre. Viszont ami meglepő, hogy sokkal jobban szerepel nálunk az album, mint pl. a svájci, belga, német vagy luxemburgi listákon! A legjobb helyezést eddig Szaúd-Arábiában érte el, de Franciaországban benne van a top 10-ben még mindig. A Virgin Mega oldalán tegnap a 8. volt.
2013. március 28. 14:21
#13
|
|
principessa1121visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.18. Hozzászólás: 187 Csatolások: 339 Azonosító: 61185 offline
|
Egyébként akkor a magyar iTunes-ról bárki le tudja tölteni? Mert nem voltam biztos benne, hogy nem csak a díszdoboz megrendelése miatt elérhető-e nekem. Azért tök jó még így is, hogy ott vagyunk a listán.
Francia iTunes-on a francia dalok között most elvben a 4. az album.
2013. március 28. 16:13
#14
|
|
Melle Ketrinvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.29. Hozzászólás: 335 Csatolások: 1789 Azonosító: 194943 offline
|
Idézet (principessa1121 @ 2013.03.28. 14:21)
Egyébként akkor a magyar iTunes-ról bárki le tudja tölteni? Mert nem voltam biztos benne, hogy nem csak a díszdoboz megrendelése miatt elérhető-e nekem. Azért tök jó még így is, hogy ott vagyunk a listán.
Francia iTunes-on a francia dalok között most elvben a 4. az album. 
Elvileg igen. De nem igazán értek hozzá.
Egyébként most hallgattam az új dalokat... Totál meglepetés az egész lemez. És mindegyik dal tökéletes. Pozitívan csalódtam.
Szerintem a legjobbak közé lehet sorolni az első kislemezdalt, az A cause de l'automne-t, a Je veux bien-t (remélhetőleg ez lesz a következő kislemez), a Boxing clubot és a Le dernier souffle-t valamint a Happy endet. Ezek mind-mind nagyszerű kislemezek lennének. Reméljük okosan döntenek. Bár a többi dalt is imádom, a lassabbak közül a Dans mon sac-ot. Az a Paramore egyik dalára emlékeztet, a The only exception-re.
Visszatérve az albumra: szép, igényes dalok, remek zenével és gyönyörű dalszöveggel. Ez a legjobb albuma, függetlenül Myléne Farmer-től és Laurent Boutonnat-tól. Ezen nincs egyetlen olyan dal sem, ami kevésbé lenne jó, vagy nem tetszene. Megérte várni rá.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline



