Starity

Éjjel-nappal Budapest (2013-)

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 29. 10:55 #21
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Egyetértek a többiekkel. Az a baj hogy amíg nagy a nézettség addig úgyis adni fogják. Szerintem ettől a sorozattól sem szabadulunk meg soha, mint a Barátok közt-től. (bár azért ezerszer inkább BK, mint ez) Amúgy azt sem akarom elhinni hogy Mo.-nak tényleg csak ennyire telik, nemhogy valami értelmes sorozatot csinálnának, normális színészekkel. Mert bár nem sok, de azért itt is akadnak jó színészek akikkel nagyrészt a kutya sem foglalkozik. Erre hívnak ilyen Anikó féléket, aki csak teszi a fejét meg nyávog és még el is hiszi magáról hogy jó színész. Jah meg volt egy cikk hogy ők mennyit dolgoznak. Aha, eltudom képzelni milyen nehéz és nagy munka lehet zabálni a chipseket majd benyögni egy hülye szöveget a kanapén. Amúgy lényegében tényleg olyan mint a VV.
9 felhasználónak tetszik: Luckie, Lucky5, chelseagirl18, Beyla, Adrianna, Minimanó94, Sally Sparrow, ViviOsztCshőő, MadHatter
2013. március 29. 19:48 #22
adri001
adri001
 
Státuszzene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 245
Azonosító: 192844
Offline offline
Idézet (Sztár Mániás @ 2013.03.27. 15:23)
Nektek tetszik a sorozat?
Ha tetszik ki a kedvencetek ?
Nekem egy kicsit bejön(van benne igazság ami ott történik ).
Nekem a kedvencem Rita.

Nekem nagyon tetszik
Nekem a kedvencem Regina és Lali mert Regi mindig rendet tud tenni az emberek között Lali pedig mert ő a legviccesebb és a leghülyébb
2013. március 31. 13:07 #23
mrs.Chocarro
mrs.Chocarro
új tag
 
StátuszTe Amo I! <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.29.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 198986
Offline offline
Eleinte hányingerem volt az egésztől,majd meg kellett szoknom,hogy tesóm állandóan ezt bámulja.Az első pár részt kínkeservesen néztem végig,de utána én se értem,hogy de megtetszett.És a kedvencem Rita.Bírom a fejét,Anikót én is utálom és engem is Ritának hívnak. smileeee.gif
2013. április 01. 15:11 #24
Mrs.Malik00
Mrs.Malik00
visszatérő vendég
 
Státuszsalalaa.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 63
Azonosító: 198827
Offline offline
Nekem Rita a legszimpatikusabb. A Zsófi már rohadt íritál...még az Anikó is...
2013. április 02. 19:35 #25
Lilla3
Lilla3
visszatérő vendég
 
Státuszgoddamn it, now the end of everything, into the cunt it :\
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 192603
Offline offline
amit ezek ott muvelnek undorítóak pont olyan rossz mint a való világ reklamalo.gif
2013. április 02. 20:01 #26
- törölt felhasználó -    
Én szeretem a sorozatot .
A kedvencem belőle Zsófi,Anikó és Regina.

Rita annyira nem tetszik de kicsit 70 / százaléka tetszik


És nem is az az igazi nevük Kristófot igazából Dániel-nek hívják



Amúgy jó sorozat ,én ezt mondom más mondhat amit akar.
2013. április 06. 16:51 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.03.27. 19:20)
Nem, egy kalap k@k@.
Igen, van, és már csak ezért sem jó. Épp elég a való életben ismerni ilyen idiótákat. dry.gif Empátiátlan, egoista, hedonista népség, akiknek másról sem szól az élete, mint a piáról, buliról és szexről. Minden másra sz@rnak magasról. Dolgozni büdös, tanulni szintén. Szánalmasak. Az ilyen embereket a való életben is messziről kerülöm, nem ám még nézegessem is őket a tévében... dry.gif
Meglátásom szerint felesleges pénznyelő ez a "műsor". Ehelyett csinálhattak volna inkább valami olyat, ami talán pozitívan befolyásolná a fiatalokat. Helyette mutogatják a rossz példát... No comment. mad.gif



Szívemből szóltál. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, ViviOsztCshőő, Sally Sparrow
2013. április 07. 08:46 #28
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Egy világ omlott össze bennem, mikor észrevettem, hogy ennek is van külön topikja.. 110.gif
9 felhasználónak tetszik: Adrianna, Beyla, Hayley.5, Twilight6, Luckie, ViviOsztCshőő, Sally Sparrow, Lizania, MadHatter
2013. április 08. 15:43 #29
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Egy-kettő kép..
2013. április 08. 15:53 #30
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Dzsízösz, ennyire azért nem rossz, nem rosszabb, mint a VV egy fokkal sem, az a tizenéves, akit meg ilyen szinten tudnak befolyásolni az ilyen műsorok, hogy majd emiatt ő is ezt meg azt akarja csinálni, az enélkül a műsor nélkül is eltévedne, higgyétek el. De ezt csak azért mondom, mert én néha az ilyen csúnya csúnya szemétre is vevő vagyok, nem csak a magas színvonalú művészfilmekre, mint ugye mindenki, aki nem néz ilyen színvonaltalan dolgokat. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Hustler, hellorl
2013. április 08. 16:00 #31
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Én nem szoktam nézni, csak egy részt láttam, amiben valami fekete hajú csaj siránkozott a tetkós munkájáért, nem tudom pontosan. Én sokszor a Családi Titkokat nézem. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Hayley.5
2013. április 15. 16:35 #32
adri001
adri001
 
Státuszzene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 245
Azonosító: 192844
Offline offline
hát ez brutális sorozat
2013. április 15. 16:39 #33
Black Horse
Black Horse
 
StátuszMegbocsátok, de nem felejtek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.12.
Hozzászólás: 552
Csatolások: 8
Azonosító: 199996
Offline offline
Még egy részt se láttam belőle, de nem is akarok. Valami új béna sorozatnak tűnik a reklámok alapján, nem nagyon érdekel. Ez a RTL- TV2 harc ez már uncsi. RTL- Gyanu árnyékában, aztán a TV2 jött a Családi titkokkal. Mindkettőt szeretem, gyakran nézem. Aztán most az RTL indította az Éjjel nappal Budapestet. Azt hiszem a TV2 meg a Veled is megtörténhet c. sorozatféleséget, vagy mit... Szal már nem is nézem egyiket se, néha a Családi titkokat vagy a Gyanú árnyékábant...
2013. április 20. 16:05 #34
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Utálom azt a sorozatott kinem állhatom nem is tudom ,hogy kik tudják el viselni oda kapcsolok az RTL-clubra látom ,hogy megy az a béna műsor máris el kapcsolom
2013. április 30. 19:20 #35
- törölt felhasználó -    
Az összes osztálytársam mondta milyen jó sorozat, meg hogy mennyit lehet rajta röhögni, szóval belenéztem. 10 percig bírtam, ami szerintem elég nagy teljesítmény. Borzalmas volt, az egész egy értelmetlen baromság. A sztori nulla, a színészi játék úgyszintén. Mondjuk mégis mit vártam egy magyar sorozattól? Azt hiszem, inkább maradok a Vámpírnaplóknál és egyéb amerikai vagy még esetleg angol sorozatoknál, azoknak legalább van értelme és IGAZI színészek játszanak bennük.
1 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő
2013. május 04. 19:47 #36
Patyó12
Patyó12
Mrs. Lautner
 
StátuszA tündérmeséknek mindig okkal van vége...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 1230
Csatolások: 10
Azonosító: 156581
Offline offline
Szerintem remek a sorozat, mert semmi mást nem közvetít, csak a valóságot. Így legalább van min elgondolkozniuk az embereknek, hátha észhez térnek..
Egyébként Marcit és Lalit bírom a legjobban heart.gif
2013. május 05. 10:34 #37
Guliwer321
Guliwer321
új tag
 
Státuszéppen bóklászok az oldalon, mert most fedeztem fel, és nagyon tetszik!! <3 :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.05.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 201411
Offline offline
Én nagyon imádom az Éjjel nappal budapestet én nekem viszont Rita eggyáltalán nincsen a top listán..
2013. május 05. 10:43 #38
- törölt felhasználó -    
Egyébként a legrosszabb az az egészben, hogy Magyarország legnépszerűbb sorozataként hírdetik, ami szerintem baromi ciki, hogy az országunk ezt a sorozatot szereti a legjobban(mármint úgy átlagban ugye), és a 16 év fölötti fiatalokat is várják, hogy jelentkezzenek szereplőnek. Előttük az élet, de most elrontják őket, k*rvát csnálnak belőlük, mert ez a sorozat nem igen szól másról, csak buli, pia, egyéjszakás-kalandok, stb, képzelem, hogy mi lesz belőlük így.

Meg szerintem ha már leadnak egy ilyen sorozatot, legalább ne főműsor időben, amikor a családok együtt leülnek mondjuk tv-zni, és ott vannak a kisgyerekek is. Mert azért valjuk be, hogy eme sorozatban szokott előfordulni olyan jelenet, amit 16-os karikával kellene jelölni.
Bezzeg más, értelmesebb sorozat éjszaka megy, amikor én alszom, vagy egyszerűen le sem adják az rtl-en.
6 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő, Sally Sparrow, Adrianna, Lizania, teamdelenax3, Luckie
2013. május 05. 10:55 #39
- törölt felhasználó -    
Egyszer néztem bele. Kb. 3 percig bírtam, az a rész volt, amikor valamelyik csávó gatyában mászkált. Elég is volt 3 percig néznem, el is kapcsoltam. Szörnyű, ami ott megy. Már a reklámukban látni, hogy beteges és szörnyű sorozat. A TV-ben utálom nézni a hisztiző nőket, akik ráadásul úgy viselkednek, mint egy k*rva. Nálunk szinte az egész osztály ezt nézi, de nem tudom, mit esznek rajta, hisz ez a sorozat egy szemét. Színészkedni egyik se tud, azt észrevettem.
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Destiny015
2013. május 05. 12:09 #40
- törölt felhasználó -    
én nem ott látom a problémát hogy az emberek le mernek elé ülni, sőt... még képesek is élvezettel bámulni a képernyőt.
Addig amíg nem ez a népbutítás ösztönzi az embereket, nem az amit ott látnak nincs gond.
Viszont míg egy 17 éves értelmes embert nem befolyásol ez a hétköznaponként 1 óráig tartó sorozat, egy jóval fiatalabbat aki teszem azt még azt gondolja hogy ő a világ közepe is amit egyre többen hisznek magukról, kicsit sincs jó hatással.
Igazából azok akik ebből tanulnak jobb lenne ha nem is néznék. Az meg a szülők dolga mit engednek meg és mit nem.
Meg ugye van hogy vkit nem befolyásol még fiatalon se, mert értelmes és nem az ilyenekből éli az életét.
1 felhasználónak tetszik: teamdelenax3
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!