Starity

Éjjel-nappal Budapest (2013-)

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 27. 15:23 #1
- törölt felhasználó -    
Nektek tetszik a sorozat?
Ha tetszik ki a kedvencetek ?
Nekem egy kicsit bejön(van benne igazság ami ott történik ).
Nekem a kedvencem Rita.
7 felhasználónak tetszik: ziziblans, Andika66, adri001, Viki3500, Eszti Henner, viki1995, Noncsii14
2013. március 27. 15:27 #2
- törölt felhasználó -    
Anikó tök szép !
4 felhasználónak tetszik: ziziblans, Andika66, Eszti Henner, Noncsii14
2013. március 27. 19:20 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sztár Mániás @ 2013.03.27. 15:23)
Nektek tetszik a sorozat? [...] van benne igazság ami ott történik.

Nem, egy kalap k@k@.
Igen, van, és már csak ezért sem jó. Épp elég a való életben ismerni ilyen idiótákat. dry.gif Empátiátlan, egoista, hedonista népség, akiknek másról sem szól az élete, mint a piáról, buliról és szexről. Minden másra sz@rnak magasról. Dolgozni büdös, tanulni szintén. Szánalmasak. Az ilyen embereket a való életben is messziről kerülöm, nem ám még nézegessem is őket a tévében... dry.gif
Meglátásom szerint felesleges pénznyelő ez a "műsor". Ehelyett csinálhattak volna inkább valami olyat, ami talán pozitívan befolyásolná a fiatalokat. Helyette mutogatják a rossz példát... No comment. mad.gif
39 felhasználónak tetszik: Jolie_77, chelseagirl18, Sztár Mániás, Ria1997, Beyla, Vampire Lady, Évike12, Rékakroki72, marti27, ViviOsztCshőő, House Of Wax, Destiny015, Ayame.01, pink_bunny, Pezz, Twilight6, x Maite_Sandra x, Lady Suzy, Adrianna, Minimanó94, Luckie, Lucky5, olsenfan.., AmyVie, Im a SlaveForBritney, csicsi20, Beba13, itsjustme, Patyó12, Vampiregirl1, Törpemókus, idone, teamdelenax3, lassie, Lizania, rencsi95, Jody, Violetta sztár2, MadHatter
2013. március 27. 19:21 #4
Katherinesexypierce
Katherinesexypierce
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 17
Azonosító: 198388
Offline offline
júúúúúj imádom az Anikó és a Kristóf a kedvencem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2013. március 27. 21:04 #5
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.03.27. 19:20)
Nem, egy kalap k@k@.
Igen, van, és már csak ezért sem jó. Épp elég a való életben ismerni ilyen idiótákat. dry.gif Empátiátlan, egoista, hedonista népség, akiknek másról sem szól az élete, mint a piáról, buliról és szexről. Minden másra sz@rnak magasról. Dolgozni büdös, tanulni szintén. Szánalmasak. Az ilyen embereket a való életben is messziről kerülöm, nem ám még nézegessem is őket a tévében... dry.gif
Meglátásom szerint felesleges pénznyelő ez a "műsor". Ehelyett csinálhattak volna inkább valami olyat, ami talán pozitívan befolyásolná a fiatalokat. Helyette mutogatják a rossz példát... No comment. mad.gif

Húgommal pont erről a retekről beszélgettünk vacsora után, mert sopánkodott, hogy az osztálytársai ezt a hányást nézik. Aki képes ezt a mocskot nézni, az valószínűleg a való életben is ilyen primitív, és csak ilyen marhaságokra futja az ingerküszöbe. Én múltkor néztem bele véletlenül, mert mentem fel a konyhából vacsora után, és kíváncsiságból belenéztem. Anikó azon sopánkodott, hogy kufircolt egyet az egyik barátnője pasijával, és, hogy ez mennyire megrázta, aztán öngyilkos akart lenni - eddig bírtam. Ezmijez?! Most komolyan! Tényleg ezt kell mutogatni, pláne főműsoridőben?! És akkor csodálkozik mindenki, hogy a tíz éves gyerek miért akar szexelni, tizenkét évesen meg miért esett teherbe. Nem lenne azaz Isten, amiért én ezt nézem, és valaki van olyan primitív, hogy leülje és nézze, hát az sem lehet valami IQ-val rendelkező egyed. Én úgy gondolom, hogy normális erkölccsel és általános műveltséggel rendelkező ember elutasítja ezt a szemetet. Szerintem még témát sem kellett volna nyitni itt a fórumon neki, mert minél kevesebben nézik ezt a retket, annál jobb. Agyrohasztó marhaság, ami aláássa az erkölcsöt és az emberi méltóságot.
24 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Sztár Mániás, ViviOsztCshőő, Ria1997, Destiny015, Ayame.01, pink_bunny, Pezz, Twilight6, x Maite_Sandra x, Adrianna, Minimanó94, Luckie, Lucky5, AmyVie, Beba13, Sally Sparrow, Vampiregirl1, idone, lassie, Lizania, Jody, Violetta sztár2, MadHatter
2013. március 27. 21:17 #6
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Ez az izé, egy retek. Annyira átlátszó az egész. Gusztustalan és elborzasztó ez a "sorozat". Egy részbe bele néztem, mert kíváncsi voltam mi az, amiért ennyien oda vannak. És hát, ha erre azt mondom hogy a trágya szintet megüti, a trágyát sértem meg. Ezek az emberek nem normálisak. Nem tudom hogy bírnak tükörbe nézni, és a lelkiismeretükkel elszámolni egy ilyen után. Bár az RTL is egy nagy szemét, hogy főmüsoridőben, csak 12-es karikával adják le ezt a sz@rt. Játszanak egymással, azt hiszik az emberek hogy ilyet lehet csinálni, mikor nem. Az ilyen valamik azt mutatják meg számomra - és szerintem minden épeszű embernek - hogy az emberi hülyeségnek határa mára nincs. Az a mennyiségű trágár beszéd, és viselkedés, ezt egy fenőttnek is rosz nézni, nem hogy a kissebbeknek, akikben meg ragad mindez, és felnéznek rá.
16 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, ViviOsztCshőő, Destiny015, Ayame.01, Beyla, Twilight6, x Maite_Sandra x, Adrianna, Luckie, Lucky5, Sally Sparrow, Vampiregirl1, lassie, Lizania, Violetta sztár2, MadHatter
2013. március 28. 07:17 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Évike12 @ 2013.03.27. 21:17)
Ez az izé, egy retek. Annyira átlátszó az egész. Gusztustalan és elborzasztó ez a "sorozat". Egy részbe bele néztem, mert kíváncsi voltam mi az, amiért ennyien oda vannak. És hát, ha erre azt mondom hogy a trágya szintet megüti, a trágyát sértem meg. Ezek az emberek nem normálisak. Nem tudom hogy bírnak tükörbe nézni, és a lelkiismeretükkel elszámolni egy ilyen után. Bár az RTL is egy nagy szemét, hogy főmüsoridőben, csak 12-es karikával adják le ezt a sz@rt. Játszanak egymással, azt hiszik az emberek hogy ilyet lehet csinálni, mikor nem. Az ilyen valamik azt mutatják meg számomra - és szerintem minden épeszű embernek - hogy az emberi hülyeségnek határa mára nincs. Az a mennyiségű trágár beszéd, és viselkedés, ezt egy fenőttnek is rosz nézni, nem hogy a kissebbeknek, akikben meg ragad mindez, és felnéznek rá.

Hát igen ,de sajnos az való életben is vannak ilyen semmire való emberek .Mindenkivel egyetértek ! Valami normálisabbak is adhatnának már Pl. A Pretty Little Liars ,mert olvastam,hogy elkezdték már nem tudom mikor szinkronizálni ,de még mindig nem adják és majd ettől a hülyeségtől nem lehet majd nézni,mert későre rakják . angry.gif
2013. március 28. 10:16 #8
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (Sztár Mániás @ 2013.03.28. 07:17)
Hát igen ,de sajnos az való  életben is vannak ilyen semmire való emberek .Mindenkivel egyetértek ! Valami normálisabbak is adhatnának már Pl. A Pretty Little Liars ,mert olvastam,hogy elkezdték már nem tudom mikor szinkronizálni ,de még mindig nem adják és majd ettől a hülyeségtől nem lehet majd nézni,mert későre rakják . angry.gif


Megnyitod ezt a témát, azt mondod tetszik, majd rávágod hogy hülyeség. Az értelem.
17 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Beyla, Twilight6, x Maite_Sandra x, Adrianna, Minimanó94, Luckie, Lucky5, olsenfan.., Cintii, Beba13, Sally Sparrow, Patyó12, idone, ViviOsztCshőő, Lizania, MadHatter
2013. március 28. 10:22 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.27. 21:04)
Húgommal pont erről a retekről beszélgettünk vacsora után, mert sopánkodott, hogy az osztálytársai ezt a hányást nézik. Aki képes ezt a mocskot nézni, az valószínűleg a való életben is ilyen primitív, és csak ilyen marhaságokra futja az ingerküszöbe. Én múltkor néztem bele véletlenül, mert mentem fel a konyhából vacsora után, és kíváncsiságból belenéztem. Anikó azon sopánkodott, hogy kufircolt egyet az egyik barátnője pasijával, és, hogy ez mennyire megrázta, aztán öngyilkos akart lenni - eddig bírtam. Ezmijez?! Most komolyan! Tényleg ezt kell mutogatni, pláne főműsoridőben?! És akkor csodálkozik mindenki, hogy a tíz éves gyerek miért akar szexelni, tizenkét évesen meg miért esett teherbe. Nem lenne azaz Isten, amiért én ezt nézem, és valaki van olyan primitív, hogy leülje és nézze, hát az sem lehet valami IQ-val rendelkező egyed. Én úgy gondolom, hogy normális erkölccsel és általános műveltséggel rendelkező ember elutasítja ezt a szemetet. Szerintem még témát sem kellett volna nyitni itt a fórumon neki, mert minél kevesebben nézik ezt a retket, annál jobb. Agyrohasztó marhaság, ami aláássa az erkölcsöt és az emberi méltóságot.

Akkor kb. olyan lehet mint a VéVé trutyi? Én abból ha fél órát bírtam, az nagy szó, egyszerűen idegesített az a sok marha, akinek annyi ész nem jutott, mint egy hangyának. Az szomorúú, hogy van olyan, aki nézi, és ráadásul tetszik is neki. Az milyen ostoba ember lehet már?
9 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Beyla, x Maite_Sandra x, Adrianna, Luckie, Lucky5, idone, Lizania, MadHatter
2013. március 28. 12:49 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ria1997 @ 2013.03.28. 10:16)
Megnyitod ezt a témát, azt mondod tetszik, majd rávágod hogy hülyeség. Az értelem.

Nincs mást néznem abban időban és még akkor sem mindig nézem akkor inkább olvasok ,ha van könyvem és hol mondtam ,hogy tetszik.Már bocsi.És amúgy erről még nem volt téma .amúgy meg szerintme is egy nagy hülyeség már bocsi és a sorozatban van igazság,hogy vannak iyen emberek akik piával meg stb--vel elrontják az életüket.amúgy meg szerintem már,ha itt járunk meg Rita az egyik legnormálisabb a képeken is elnézve.És még egyszer elmondom ,hogy nem szeretem a sorzatot és nem is írtam.
2013. március 28. 12:58 #11
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (Sztár Mániás @ 2013.03.28. 12:49)
Nincs mást néznem abban időban és még akkor sem mindig nézem akkor inkább olvasok ,ha van könyvem és hol mondtam ,hogy tetszik.Már bocsi.És amúgy erről még nem volt téma .amúgy meg szerintme is egy nagy hülyeség már bocsi és a sorozatban  van igazság,hogy vannak iyen emberek akik piával meg stb--vel elrontják az életüket.amúgy meg szerintem már,ha itt járunk meg Rita az egyik legnormálisabb a képeken is elnézve.És még egyszer elmondom ,hogy nem szeretem a sorzatot és nem is írtam.


Ha maga a téma nyitója is utálja amit nyit, akkor minek nyitja meg?
Amúgy tessék, csak neked, csak ma: "Nekem egy kicsit bejön" bejön=tetszik.
Igen, sajnos ez megy a valóéletben is, de azzal hogy indítanak egy ilyen sorozatot mi lesz jobb? Semmi, sb csak rontanak a helyzeten. Aztán a sok hülye leül nézni, na meg szegény gyerekek, akiknek még fogalmuk sincs az életről, de megtetszik majd ez nekik és ilyen emberek lesznek.belőlük.
11 felhasználónak tetszik: Beyla, Sztár Mániás, Adrianna, Luckie, Lucky5, Beba13, Sally Sparrow, idone, ViviOsztCshőő, Lizania, MadHatter
2013. március 28. 12:59 #12
Pixie Buue
Pixie Buue
This is fucking Saška♥
 
Státuszim back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.13.
Hozzászólás: 5272
Csatolások: 172
Azonosító: 117370
Offline offline
Ez helyett jobb műsort is adhatnának,de nem mondom hogy nem nézem.De egészet butaságnak tartom,amivel koppintani akarja Jersey Shore-t..
2013. március 28. 13:01 #13
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (Ria1997 @ 2013.03.28. 12:58)
Ha maga a téma nyitója is utálja amit nyit, akkor minek nyitja meg? 
Amúgy tessék, csak neked, csak ma: "Nekem egy kicsit bejön" bejön=tetszik. 
Igen, sajnos ez megy a valóéletben is, de azzal hogy indítanak egy ilyen sorozatot mi lesz jobb? Semmi, sb csak rontanak a helyzeten. Aztán a sok hülye leül nézni, na meg szegény gyerekek, akiknek még fogalmuk sincs az életről, de megtetszik majd ez nekik és ilyen emberek lesznek.belőlük.


*sb: sőt
Nem tudom ez hogy jött, mondjuk telóról írtam...xD
2013. március 28. 13:12 #14
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Sztár Mániás @ 2013.03.28. 12:49)
Nincs mást néznem abban időban és még akkor sem mindig nézem akkor inkább olvasok ,ha van könyvem és hol mondtam ,hogy tetszik.Már bocsi.És amúgy erről még nem volt téma .amúgy meg szerintme is egy nagy hülyeség már bocsi és a sorozatban  van igazság,hogy vannak iyen emberek akik piával meg stb--vel elrontják az életüket.amúgy meg szerintem már,ha itt járunk meg Rita az egyik legnormálisabb a képeken is elnézve.És még egyszer elmondom ,hogy nem szeretem a sorzatot és nem is írtam.


Először azt írtad, hogy bejön a sorozat, majd mikor mindenki leszólja, akkor mint egy kis birka, mész utánuk, és te is szidod. Fuck logic. sleep.gif
16 felhasználónak tetszik: Ria1997, pink_bunny, Beyla, Pixie Buue, Twilight6, x Maite_Sandra x, Adrianna, Luckie, Lucky5, olsenfan.., Beba13, Sally Sparrow, idone, ViviOsztCshőő, Lizania, MadHatter
2013. március 28. 13:16 #15
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2013.03.28. 13:12)
Először azt írtad, hogy bejön a sorozat, majd mikor mindenki leszólja, akkor mint egy kis birka, mész utánuk, és te is szidod. Fuck logic.  sleep.gif


meghajolo.gif Kezdtem azt hinni hogy csak nekem tűnt fel.
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Lucky5
2013. március 28. 13:43 #16
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2013.03.28. 10:22)
Akkor kb. olyan lehet mint a VéVé trutyi? Én abból ha fél órát bírtam, az nagy szó, egyszerűen idegesített az a sok marha, akinek annyi ész nem jutott, mint egy hangyának. Az szomorúú, hogy van olyan, aki nézi, és ráadásul tetszik is neki. Az milyen ostoba ember lehet már?

A látottak alapján szerintem még rosszabb is, mint a vévé, amiből én is elvétve párszor láttam öt perceket. Ez még ostobább, még primitívebb, még butítóbb műsor. Tegnap nézegettem a Gportálos oldalakat, és még hagyján, hogy ennek a trágyának valaki rajongói oldalt csinált, de beleolvastam a szereplők jellemzésébe. Komolyan mondom, ilyen emberek még a mesében sem léteznek, nemhogy a való életben. Az összes szereplő a megtestesült Mary Sue és Gary Stu. 110.gif Tippem szerint max a bulizás, piálás, drogozás és a szex megy, és ezt mutogatják főműsoridőben, amikor a gyerekek nagy része a még ostobább szülő miatt a televíziót nézi. Mit bánom én, hogy ilyet tűz műsorra, de akkor azt tegye este tizenegy után. Aki annyira meg akarja nézni, úgyis meg fogja, de így legalább a gyerekeket megkíméljük az eltorzulástól. Húgom osztálytársai 17-18 évesek és egytől egyig mindegyik nézi, tegnap szabályosan ki volt akadva - én is kiakadtam volna a helyében, bár nekem is van sajnos egy-két íkú fájtör osztálytársnőm, akik képesek ezt a mocskot nézni. blink.gif Egyébként, hogy ez igazából mi, jó kérdés. Állítólag sorozat, de úgy nyilatkoznak benne ezek a nagyvolumenű "szereplők", mintha egy rieliti só lenne. Elég butának és primitívnek kell lenni ahhoz, hogy nem csak, hogy leüljön nézni, de, hogy még tetszen is neki... ohmy.gif Biztos velem van a probléma, és tutira ízlés ficamos vagyok, de számomra felfoghatatlan, hogy ebben mi annyira csúcs szuper...
7 felhasználónak tetszik: Lucky5, AmyVie, Sally Sparrow, lassie, Lizania, Luckie, MadHatter
2013. március 28. 14:53 #17
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.03.28. 13:43)
A látottak alapján szerintem még rosszabb is, mint a vévé, amiből én is elvétve párszor láttam öt perceket. Ez még ostobább, még primitívebb, még butítóbb műsor. Tegnap nézegettem a Gportálos oldalakat, és még hagyján, hogy ennek a trágyának valaki rajongói oldalt csinált, de beleolvastam a szereplők jellemzésébe. Komolyan mondom, ilyen emberek még a mesében sem léteznek, nemhogy a való életben. Az összes szereplő a megtestesült Mary Sue és Gary Stu. 110.gif Tippem szerint max a bulizás, piálás, drogozás és a szex megy, és ezt mutogatják főműsoridőben, amikor a gyerekek nagy része a még ostobább szülő miatt a televíziót nézi. Mit bánom én, hogy ilyet tűz műsorra, de akkor azt tegye este tizenegy után. Aki annyira meg akarja nézni, úgyis meg fogja, de így legalább a gyerekeket megkíméljük az eltorzulástól. Húgom osztálytársai 17-18 évesek és egytől egyig mindegyik nézi, tegnap szabályosan ki volt akadva - én is kiakadtam volna a helyében, bár nekem is van sajnos egy-két íkú fájtör osztálytársnőm, akik képesek ezt a mocskot nézni. blink.gif Egyébként, hogy ez igazából mi, jó kérdés. Állítólag sorozat, de úgy nyilatkoznak benne ezek a nagyvolumenű "szereplők", mintha egy rieliti só lenne. Elég butának és primitívnek kell lenni ahhoz, hogy nem csak, hogy leüljön nézni, de, hogy még tetszen is neki... ohmy.gif Biztos velem van a probléma, és tutira ízlés ficamos vagyok, de számomra felfoghatatlan, hogy ebben mi annyira csúcs szuper...

Ne HIDD, hanem TUDD, hogy ROSSZABB mint a vévé sz@rság. wink.gif
8 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Lucky5, Vampire Lady, Beyla, Sally Sparrow, lassie, Luckie, MadHatter
2013. március 28. 19:57 #18
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
hát én azt hittem, hogy a "Vévé"-nél nincs lejjebb, hát nagy pofára esés volt részemről elkapni egy részt ebből a "sorozatból". (Mondjuk kis jóindulattal se nevezném annak.) Ennél még a Barátok közt is jobb. rohog.gif
Maga a műsor szerintem ugyan olyan semmitmondó, agysorvasztó, buta, mint a vv. Mondjuk azon akadtam ki a legjobban, hogy minden hétköznap főműsor időben adják, ráadásul ha jól tudom ismétlik is, hétvégén. Szóval még szombaton se nézhetek tv-t, mert ez a "valami" megy. rolleyes.gif
A szereplőket egyáltalán nem ismerem, hál Istennek. meghajolo.gif És van egy olyan sanda gyanúm hogy nem is fogom megismerni őket. rohog.gif Mondjuk azt mondja már el nekem valaki, hogy ezek e gy*kerek ott a sorozatban, mi a f*szkes fen*ből élnek meg? De most őszintén, dolgozik egyáltalán valamelyik, a g*gó táncoláson kívül. (szerencsém volt pont elkapni azt a részt, mikor "angyalom" felment a nagy és lehetőségekkel teli Bp-re, hogy majd ott mutogassa magát. Mert ő milyen okos, szép és tehetséges. Mert neki könnyű munka kellett. Na totál kiakadtam ezen. rohog.gif ) Egyik sem dolgozik. Rendes, tisztességes munkája egyiknek sincs. dry.gif Remek példa a fiataloknak. Mást sem csinálnak, csak összefekszenek a barátnőjük barátjával, hazudnak, lopnak, csalnak, drogoznak, isznak, buliznak, meg lepedő zsonglőrködnek, ja és a legfontosabb kimaradt: élősködik. mad.gif Köszönöm RTL Klub. Ismét egy remek műsor rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: Ria1997, Lucky5, Beyla, Sally Sparrow, teamdelenax3, ViviOsztCshőő, lassie, Luckie, MadHatter
2013. március 28. 22:37 #19
- törölt felhasználó -    
Elég sokan dumáltak az osztályban erről a (legjobb indulatból sem nevezhető) sorozatról, azért gondoltam annyira nem lehet rossz. Hát tévedtem. 10 percet bírtam nézni belőle. Azt viszont végig röhögtem és a végén könnyes szemmel kapcsoltam ki a TV-t egy reklámnál. Annyira, de annyira szánalmas egy műsor. Amit én láttam belőle, az annyira valótlan volt. Most komolyan. Fogalmam sincs kihez beállított egy nagy, kopasz, kigyúrt állat, aki pénzt kért. Természetesen a srác eljátszotta a 'nem vagyok otthon' kártyát, és agy megúszta a találkozást, de gerilla barátunk megvárta és a lépcsőházba, még felkente a falra 70.000 Ft-ért. Csodálatos. Annyira, de annyira életszerű (szarkazmus). Szégyen, hogy egyáltalán ilyet fel mernek venni a műsorba. Főleg főműsor időbe, könyörgöm! Én már ott tartok, hogy nem is nagyon nézek TV-t. Csak van egy nagy, fekete dobozunk a nappaliba, ami szépen csillog ha rásüt a nap. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Lucky5, Beyla, Minimanó94, MadHatter
2013. március 29. 00:29 #20
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Ez valami kegyetlen, de komolyan. mellow.gif Ekkora agysorvasztó butaságot nem tudom mikor láttam utoljára életemben. Talán még a barátok köztnél is rosszabb. Sőt, biztos. Az osztálytársaim mesélték, hogy nézik, én meg csak néztem rájuk ilyen WTF fejjel hogy ez most komoly? Ki az, aki akár öt percet is rá szán erre a valamire az életéből? Még régebben láttam belőle egy kis részletet, de köszönöm szépen, bővel elég volt. Számomra érhetetlen és szomorú, hogy manapság erre van igényük az embereknek. blink.gif
8 felhasználónak tetszik: Ria1997, Beyla, Adrianna, Minimanó94, Sally Sparrow, ViviOsztCshőő, Luckie, MadHatter
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!