Starity

A tíz legtöbb díjjal rendelkező sztár

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 01. 19:37 #101
- törölt felhasználó -    
gratulálok nekik. Whitney Houstonon, és Michael Jacksonon egyáltalán nem csodálkozom biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Éowyn
2013. április 01. 19:38 #102
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
510 és 409 díj? úr isten hogy volt idejük ezeket mind átvenni? Lady Gaga is nagyon profi, ilyen kis idő alatt ennyi díjjal:D
2013. április 01. 19:41 #103
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
4 év alatt 309 díj! Ez aztán nem semmi.. Van, aki több tíz éve van a pályán, és jóval kevesebb! Hihetetlen teljesítménye van Mommy Monsternek! ♥ smileeee.gif
2013. április 01. 19:43 #104
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Na meg egyébként sem meglepő (hozzátéve az előző kommentemhez), mivel egyértelműen ő a legjobb. biggrin.gif Itt alább írták, hogy sok szar sem érő díj van, na igen, de Gaga nem azokkal van tele, sőt... biggrin.gif
2013. április 01. 19:53 #105
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
"Beyla": Gaga igenis sokkal jobb, mint Madonnácska. biggrin.gif Ha már így írtad Gaga nevét. Igen, sokkal jobb a stílusa, a zenéje, és minden téren. Hiába, hogy Madonna sokkal több éve van a pályán, Gagának 4 év alatt sokkal többet sikerült felépítenie, és rengeteg rajongót szereznie, mint Madonnának. Új stílust hozott létre! Még, hogy ne ő lenne a pop koronázatlan királynője?!?! Saját magától jutott oda, ahova jutott, nem mások által kitaposott úton... sleep.gif Nem volt szép ez a kommented egyik Gaga rajongóra sem nézve, és magára az énekesnőre sem. Én is utálom Madonnát, mert egy beképzelt rib*nc, de mégsem mondok róla semmit. Csak így, hogy te is mocskolódsz...
2013. április 01. 19:53 #106
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Tiszta jó csak így tovább Lady Gaga!(és a többiek)
2013. április 01. 19:55 #107
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (MachineMagic @ 2013.04.01. 19:53)
"Beyla": Gaga igenis sokkal jobb, mint Madonnácska. biggrin.gif Ha már így írtad Gaga nevét. Igen, sokkal jobb a stílusa, a zenéje, és minden téren. Hiába, hogy Madonna sokkal több éve van a pályán, Gagának 4 év alatt sokkal többet sikerült felépítenie, és rengeteg rajongót szereznie, mint Madonnának. Új stílust hozott létre! Még, hogy ne ő lenne a pop koronázatlan királynője?!?! Saját magától jutott oda, ahova jutott, nem mások által kitaposott úton... sleep.gif Nem volt szép ez a kommented egyik Gaga rajongóra sem nézve, és magára az énekesnőre sem. Én is utálom Madonnát, mert egy beképzelt rib*nc, de mégsem mondok róla semmit. Csak így, hogy te is mocskolódsz...

Kezdjük azzal, hogy ha Gaga stílusa jó, akkor Madonnáé is, hiszen a 2 egy és ugyanaz. biggrin.gif Csak az egyik hamisabb.
6 felhasználónak tetszik: antonia12, Beyla, Jolie_77, MadHatter, _ToTo_, Éowyn
2013. április 01. 19:55 #108
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
ViviOsztCshőő: Itt most a díjak száma alapján rangsoroltak. smileeee.gif
2013. április 01. 19:58 #109
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Csak szerintem nem jó az összehasonlítási alap? Úgy értem, régen nem volt annyi felesleges díj. Pl. Kids Choise Awards, hanem valóban rangos díjakkal jutalmazták a zenészeket. Ma már mindenféle felesleges díj van amit tinik szavaznak oda a 0 szakmai hozzáértésükkel a shit sztároknak. Whitneyn és MJ-n viszont nem lepődtem meg. Ők a legnagyobbak. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Éowyn, Beyla, MadHatter
2013. április 01. 20:08 #110
- törölt felhasználó -    
Milyen világ az, ahol Gaga előbb van egy listán, mint Madonna? Egyébként nem a díjak számítanak. Az 1D-nek is azért van annyi hülyesége, mert van egy csapat zombira emlékeztető tini rajongótáboruk, akik ráérnek egész nap nyomkodni a 'szavazok' gombot.
7 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, Jolie_77, Éowyn, bibicsibi, MadHatter, LadyAlba88
2013. április 01. 20:24 #111
- törölt felhasználó -    
Idézet (MachineMagic @ 2013.04.01. 19:53)
"Beyla": Gaga igenis sokkal jobb, mint Madonnácska. biggrin.gif Ha már így írtad Gaga nevét. Igen, sokkal jobb a stílusa, a zenéje, és minden téren. Hiába, hogy Madonna sokkal több éve van a pályán, Gagának 4 év alatt sokkal többet sikerült felépítenie, és rengeteg rajongót szereznie, mint Madonnának. Új stílust hozott létre! Még, hogy ne ő lenne a pop koronázatlan királynője?!?! Saját magától jutott oda, ahova jutott, nem mások által kitaposott úton... sleep.gif Nem volt szép ez a kommented egyik Gaga rajongóra sem nézve, és magára az énekesnőre sem. Én is utálom Madonnát, mert egy beképzelt rib*nc, de mégsem mondok róla semmit. Csak így, hogy te is mocskolódsz...


El kell, hogy keserítselek, de Caca semmit újat nem hozott magával. A legextrémebb előadók stílusát összemosták és ráadták erre a tök' szürke nőre. Bagatell dalszövegeket írt (p-p-p pokerface, rah-rahh-rommamaaa, usw.), vagy korábbi slágereket átdolgozott és ennyi. Mit sikerült 4 év alatt véghezvinnie? Többen követik a közösségi oldalokon? Esetleg többen nézik a YouTube-on? Több rajongója van? Majd elmúlik. Jön helyette másik Gaga, ő pedig szépen lassan el lesz felejtve. És, hogy miért neveztem Cacának a "művésznőt? Állítólag a Queen Radio Gaga dala "inspirálta" a név választását, de ahogy elnézem, nagyon nem nézett annak keletkezésének hátterére... Inkább idézem:
"Amikor 1984-ben Giorgio Moroder zeneszerző tervbe vette, hogy zenét készít Fritz Lang 1927-es filmklasszikusához, a Metropolishoz, többek között a Queent is felkérte dalok írására. Nyilvánvalóan a dal írásakor Taylort ez is vezérelte, ezért szól a dal egy olyan jövőről, ahol a régi értékek kivesztek, felülkerekedtek az értéktelen divathullámok – egy ilyen korban énekel a rádióhoz, mint „gyermekkora egyetlen barátjához”. Roger állítása szerint a kisfia inspirálta a dalt:
Egyik nap otthon szól a rádió és a hároméves fiam, Felix megszólal: „radio caca” – mondja. Olyan jól hangzott, hogy eljátszottam vele, és ebből lett a Radio Ga Ga."

Cacāre, latin eredetű, "üríteni" és az angol szlengben a "caca" szó gyökere. Ja egyébként spanyolul és azt jelenti, "kaki", felteszem a magyar is innen vette át... De érdekes! Nemde? Nevedben a jellemed...

De inkább az idézet vastagon szedett soraira célzok. És ezzel el lett találva a Lédi zeneiségének lényege: amit "megteremtett" vagy inkább újrahasznosított, annak ez lett az eredménye.
6 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Jolie_77, Im a SlaveForBritney, Beyla, _ToTo_, Éowyn
2013. április 01. 20:32 #112
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Norah @ 2013.04.01. 20:24)
El kell, hogy keserítselek, de Caca semmit újat nem hozott magával. A legextrémebb előadók stílusát összemosták és ráadták erre a tök szürke nőre. Bagatel dalszövegeket írt, vagy korábbi slágereket átdolgozott és ennyi. Mit sikerült 4 év alatt véghezvinnie? Többen követik a közösségi oldalokon? Esetleg többen nézik a YouTube-on? Több rajongója van? Majd elmúlik. Jön helyette másik Gaga, ő pedig szépen lassan el lesz felejtve. És, hogy miért neveztem Cacának a "művésznőt? a Állítólag a Queen Radio Gaga dala "inspirálta" a név választását, de ahogy elnézem, nagyon nem nézett annak keletkezésének hátterére... Inkább idézem:
"Amikor 1984-ben Giorgio Moroder zeneszerző tervbe vette, hogy zenét készít Fritz Lang 1927-es filmklasszikusához, a Metropolishoz, többek között a Queent is felkérte dalok írására. Nyilvánvalóan a dal írásakor Taylort ez is vezérelte, ezért szól a dal egy olyan jövőről, ahol a régi értékek kivesztek, felülkerekedtek az értéktelen divathullámok – egy ilyen korban énekel a rádióhoz, mint „gyermekkora egyetlen barátjához”. Roger állítása szerint a kisfia inspirálta a dalt: 
Egyik nap otthon szól a rádió és a hároméves fiam, Felix megszólal: „radio caca” – mondja. Olyan jól hangzott, hogy eljátszottam vele, és ebből lett a Radio Ga Ga."
Cacāre, latin eredetű, "üríteni" és az angol szlengben a "caca" szó gyökere. Ja egyébként spanyolul és azt jelenti, "kaki", felteszem a magyar is innen vette át... De érdekes! Nemde? Nevedben a jellemed... 
De inkább az idézet vastagon szedett soraira célzok. És ezzel el lett találva a Lédi zeneiségének lényege: amit "megteremtett" vagy inkább újrahasznosított, annak ez lett az eredménye.


Csak egyetérteni tudok. meghajolo.gif meghajolo.gif
Egyébként én úgy ismerem a történetet, hogy Felix azt mondta: Radio Ga Ga - a Ga Ga pedig angolul azt jelenti, hogy gagyi, ócskaság. A lényeg ugyanaz.
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Im a SlaveForBritney, Beyla, Éowyn
2013. április 01. 20:37 #113
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2013.04.01. 20:24)
El kell, hogy keserítselek, de Caca semmit újat nem hozott magával. A legextrémebb előadók stílusát összemosták és ráadták erre a tök szürke nőre. Bagatel dalszövegeket írt, vagy korábbi slágereket átdolgozott és ennyi. Mit sikerült 4 év alatt véghezvinnie? Többen követik a közösségi oldalokon? Esetleg többen nézik a YouTube-on? Több rajongója van? Majd elmúlik. Jön helyette másik Gaga, ő pedig szépen lassan el lesz felejtve. És, hogy miért neveztem Cacának a "művésznőt? a Állítólag a Queen Radio Gaga dala "inspirálta" a név választását, de ahogy elnézem, nagyon nem nézett annak keletkezésének hátterére... Inkább idézem:
"Amikor 1984-ben Giorgio Moroder zeneszerző tervbe vette, hogy zenét készít Fritz Lang 1927-es filmklasszikusához, a Metropolishoz, többek között a Queent is felkérte dalok írására. Nyilvánvalóan a dal írásakor Taylort ez is vezérelte, ezért szól a dal egy olyan jövőről, ahol a régi értékek kivesztek, felülkerekedtek az értéktelen divathullámok – egy ilyen korban énekel a rádióhoz, mint „gyermekkora egyetlen barátjához”. Roger állítása szerint a kisfia inspirálta a dalt: 
Egyik nap otthon szól a rádió és a hároméves fiam, Felix megszólal: „radio caca” – mondja. Olyan jól hangzott, hogy eljátszottam vele, és ebből lett a Radio Ga Ga."
Cacāre, latin eredetű, "üríteni" és az angol szlengben a "caca" szó gyökere. Ja egyébként spanyolul és azt jelenti, "kaki", felteszem a magyar is innen vette át... De érdekes! Nemde? Nevedben a jellemed... 
De inkább az idézet vastagon szedett soraira célzok. És ezzel el lett találva a Lédi zeneiségének lényege: amit "megteremtett" vagy inkább újrahasznosított, annak ez lett az eredménye.

Húú Nóri, te aztán megmondod a tutit, bezzeg amikor másnak igaza van és általában a hablatyoláson és a rosszindulaton kívül, érvelni nem tudsz, előveszed ezt a stílust, ami valljuk be nem áll jól. Lehet, hogy Gaga merít innen-onnan, de attól még igazi. Számtalanszor bizonyította, hogy jó ember, szereti a rajongóit és jössz ezzel a szar dumával,hogy nem ér semmit, hogy sok rajongója van. De ér valamit. Meg ha ilyen művelt vagy, akkor gondolom sikerül a dalszövegei mögé látnod.Ajánlom figyelmedbe Madonna nagy értékű, rendkívül sokatmondó dalát:"Give Me All Your Luvin' Ez a kakás dolog meg... biggrin.gif abszolút nem érdekel honnan jött a neve ...
2013. április 01. 20:42 #114
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Rendben, mondjatok, amit akartok, szerintem akkor is Gaga jobb, mindenkinél, mert én ugye rajongó vagyok. Természetesen egy Madonna rajongó szerint Madonna, és így tovább. Amúgy annyit hozzá tennék, hogy Madonna Girl Gone Wild c. számához készült klip erősen Gaga koppintás, pl. nézéttek épp ugyanúgy, mint az Alejandro-ban a férfiak magassarkúban vannak... Ez csaknem véletlen. Mivel ugye Madonna klipje későbbi.
2013. április 01. 20:44 #115
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.04.01. 20:37)
Húú Nóri, te aztán megmondod a tutit, bezzeg amikor másnak igaza van és általában a hablatyoláson és a rosszindulaton kívül, érvelni nem tudsz, előveszed ezt a stílust, ami valljuk be nem áll jól. Lehet, hogy Gaga merít innen-onnan, de attól még igazi. Számtalanszor bizonyította, hogy jó ember, szereti a rajongóit és jössz ezzel a szar dumával,hogy nem ér semmit, hogy sok rajongója van. De ér valamit. Meg ha ilyen művelt vagy, akkor gondolom sikerül a dalszövegei mögé látnod.Ajánlom figyelmedbe Madonna nagy értékű, rendkívül sokatmondó dalát:"Give Me All Your Luvin' Ez a kakás dolog meg... biggrin.gif abszolút nem érdekel honnan jött a neve ...


Már elnézést, de nem kéne személyeskedned holembo. Ez egy netes fórum, ahol nem ismerjük egymást személyesen általában, és nem tudjuk ki ül a "vonal másik végén". Ne írj már le, és ne sértegess légy szíves olyat akit nem ismersz. Köszönöm szépen!
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, _ToTo_
2013. április 01. 20:55 #116
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
mindenkinek gratulálok. smileeee.gif
2013. április 01. 20:56 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.04.01. 20:44)
Már elnézést, de nem kéne személyeskedned holembo. Ez egy netes fórum, ahol nem ismerjük egymást személyesen általában, és nem tudjuk ki ül a "vonal másik végén". Ne írj már le, és ne sértegess légy szíves olyat akit nem ismersz. Köszönöm szépen!

Nem sértegettem senkit, az nem ilyen lenne, amúgy olvastam a hozzászólásait többször, ő is reagált az enyémre, én is az övére, tehát tudom,hogy miről beszélek, de ettől függetlenül nem szándékom megbántani.
2013. április 01. 21:19 #118
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
Az én drága gagám a legjobb:)
2013. április 01. 21:25 #119
Leighanne
Leighanne
visszatérő vendég
 
Státusz"Szeretni és szeretve lenni a legnagyobb boldogság a világon!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.24.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 1242
Azonosító: 18148
Offline offline
Gratulálok nekik!
2013. április 01. 22:14 #120
Brix3
Brix3
visszatérő vendég
 
StátuszÜdv, 2014!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 198914
Offline offline
Gartulaaaaa nekik:D
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!