Újra együtt van Kristen és Rob
2013. április 06. 21:26
#81
|
|
heyitsamyMT▪chatnoir |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 2032 Csatolások: 34 Azonosító: 143368 offline
|
kisbabája.... az
2013. április 06. 22:19
#88
|
|
ladylucy99új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.19. Hozzászólás: 63 Csatolások: 0 Azonosító: 180844 offline
|
örülök:)<3333 összeillenek<3 álompár!!
2013. április 06. 22:20
#89
|
|
gizike1998 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.21. Hozzászólás: 772 Csatolások: 337 Azonosító: 156036 offline
|
Hát .. szerintem tök jó hogy együtt vannak mert szerintem így tök jó páros alkotnak
2013. április 06. 23:19
#93
|
|
ianninafocus on the good |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.06. Hozzászólás: 5249 Csatolások: 34903 Azonosító: 138106 offline
|
Remélem, hogy tényleg együtt vannak, mert több újságban is olvastam,hogy Robert azért megy vissza Kristenhez, hogy utána ő is otthagyja őt, és átérezze azt amit ő korábban, amikor Kristen megcsalta őt. Na ezt egy kicsit erősnek találom. Szóval szerintem tényleg együtt vannak. Amint a képeket látom, tök boldognak tűnnek, és nem hiszem, hogy csak a pletyka miatt. Kristen nagyon is az a csaj aki nem szokta megjátszani magát. Amikor először olvastam, hogy szakítottak és Robert visszament Londonban, rendesen megállt bennem az ütő. Nekem mindig is ők voltak az álompárjaim. Remélem, hogy a hír igaz és jó sokáig fogják még boldogítani egymást.
Amúgy pedig több olyat olvastam a hozzászólóknál, hogy jobbat érdemel mint Kristen. Aki ismeri Kristent az tudja, hogy egyáltalán nem olyan mint amilyennek mutatják. Vannak neki is rossz tulajdonságai, de hát kinek nincs? Meg hogy nem kellett volna visszafogadni Kristent. Ha valakit nagyon szeret akkor mindent megtesz érte - szerintem. - Minden esetre ha Kristen megint csaj hülyítené, akkor Robert biztosan nagyon a padlóra kerülne.. És jöhetne a negatív hozzászólások. Nem érdekel, ugyan is ez csak az én véleményem. Van aki szereti őket és van ki nem.
2013. április 07. 00:03
#95
|
|
Zoe232677visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.14. Hozzászólás: 498 Csatolások: 0 Azonosító: 185994 offline
|
Imádom Robot, és Kristent együtt. Olyan lazán kezelik a helyzetet, és ez annyira megnyugtató. Az biztos, hogy egymás mellett van a helyük, csak az a kérdés, hogy a szemét pletykák nem szedik majd szét őket. Mindenesetre,a "Robsten"-pártiak mellett állok, sok sikert nekik a jövőben!
2013. április 07. 07:30
#99
Csúnya mindkettő igy pontosan illenek egymáshoz... Mindkettőt utálom, ugyhogy nemérdekel hogy boldogok-e vagy sem xD
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline
0 felhasználónak tetszik:


