Starity

Nádai Anikó félmilliót keres havonta

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 12. 07:33 #81
- törölt felhasználó -    
Hát úgy legyen. Majd meglátjuk mi lesz belőle.
2013. április 12. 13:13 #82
Ginus1D
Ginus1D
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction - Best Song Ever <3 <^3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 184
Csatolások: 0
Azonosító: 196726
Offline offline
Senhora te vagy a legnagyobb hülye a világon
2013. április 12. 15:01 #83
Dixi_5
Dixi_5
új tag
 
StátuszLady Gaga forever.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 187934
Offline offline
Megértem hogy miért szidják ennyien ezt a sorozatot, de ha azt nézzük,hogy Magyarországon milyen kevés filmet vagy sorozatot készítenek akkor világos miért keres ennyit.
2013. április 12. 18:31 #84
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Kíváncsi vagyok meddig bírja. Lehet hogy amint vége ennek a "sorozatnak" a feledésbe merül.. de ez már a jövő zenéje... pardon.gif
2013. április 12. 19:00 #85
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
de jóóóóó smileeee.gif nem is tudom mit mondjak.
2013. április 12. 21:54 #86
Daimon
Daimon
visszatérő vendég
 
StátuszAsk: http://ask.fm/ZsofiMata Fb.: http://www.facebook.com/zsofia.mata
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 168
Csatolások: 0
Azonosító: 193394
Offline offline
Ayame.01 adom! smileeee.gif
2013. április 12. 22:25 #87
- törölt felhasználó -    
Hát persze,az ilyen "tehetséges" embereket kell traktálni fél millió forintokkal havonta.Én is nézem a műsort,de az hogy amatőrként ki áll oda és csak végig káromkodja a napot,eszik-iszik nem érdemli meg hogy havonta fél milliókat keressen.Erre van Magyarországnak pénze mi? Istenem. omg.gif
2013. április 12. 23:14 #88
- törölt felhasználó -    
eljátsza a kurvát és megfizetik félmillió forinttal, tényleg korrekt. Aha valahogy nem. szánalmas. -.-
2013. április 12. 23:34 #89
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2013.04.10. 19:24)
bírom, hogy kis 13-15 évesek akik még életükben nem kellett, hogy dolgozzanak egy napot sem, beírják, hogy "a semmiből is meglehet élni"
 
majd amikor reggeltől estig talpon vagytok és "semmit" nem csináltok, akkor okoskodjatok! 
Nem kell irigykedni valakire akinek jól megy...még ha nem is tesz érte annyit, mint más a negyedéért! (de te azt nem tudhatod, hogy ki mennyit tesz meg érte)

És neked mi bajod is van ezzel?? Mert szerinted könnyebb az amikor éjjeli 2-ig tanul az ember és 6-kor már kelhet is? Könnyebb? Nagyon könnyű iskolai éveid lehettek, de elárulom, manapság tízszer annyit várnak el egy sima általános iskolában is!!! És igen idegesítő, mert anyám sok diplomával meg nyelvvizsgával nem keres ennyit, mint ez a nő, pedig anyám szakmájából kb 25 ember van az egész országban! De a "színészek" aztán nagyon fontosak, belőlük 1000 meg 1 van az országban! És visszakanyarogva az indító témámhoz, azért, mert valaki csak 13-15 éves és tanul, nem dolgozik (ez sem teljesen igaz, vannak akik már ilyen korban is dolgoznak), még nem kell lenézni!!
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, franzzz13
2013. április 13. 00:41 #90
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Lizania
Látszik, hogy nem tudod, hogy miről beszélsz!
15 éves kor alatt nem vállalhatsz munkát, max csak családi vállalkozásokban, és 15 éves kortól is csak idény munkát nyári szünetben! A Baromi extra ultra nehéz általános iskola mellett ugyan is nem lehet dolgozni!
Ha neked már az általános iskola ekkora szenvedést okoz, akkor te vért fogsz pisálni a későbbiekben!
Elhiszem ,hogy anyukád nem keres annyit mint az Anikó a "sok diplomája" mellett, és elhiszem ,hogy ez bosszantó, de attól, hogy idebajoskodsz rajta mi lesz jobb?
Lehet, hogy olyan szakmája van amiből nincs sok, de az is lehet, hogy kereslet sincs rá!
Igen, a Tv szereplőket megfizetik, ez mindig is így volt, de hidd el, ha utána járnál a dolgoknak és tudnád, hogy egyes emberek hogy teszik zsebre azt a pénzt amiért anyukád megdolgozik, akkor nem azt utálnád akit "éjjel-nappal" látsz a Tv-ben és aki amúgy nem tehet arról, hogy neki többet fizetnek mint egy orvosnak.
És el kell fogadni, hogy van olyan akinek volt akkora szerencséje, hogy sikerült olyan állást találnia, ahol jól keres, annak ellenére is, hogy esetleg az általános iskolát sem bírta befejezni (mert ugye az baromi nehéz, és meglehet szakadni benne)
Azt, meg hogy szerinted nekem könnyű iskolás éveim lehettek nem tudom honnan szeded, de biztos nagyon okos vagy és mindent tudsz, de azt be kell ismernem, hogy az általános iskolában nem döglöttem meg a sok tanulásban, bár az oktatási rendszer nem változott azóta, de neked biztos 10-szer nehezebb.....bár honnan is tudhatnád te azt, hogy pár éve milyen volt?
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. április 13. 01:35 #91
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2013.04.13. 00:41)
Lizania
Látszik, hogy nem tudod, hogy miről beszélsz!
15 éves kor alatt nem vállalhatsz munkát, max csak családi vállalkozásokban, és 15 éves kortól is csak idény munkát nyári szünetben! A Baromi extra ultra nehéz általános iskola mellett ugyan is nem lehet dolgozni! 
Ha neked már az általános iskola ekkora szenvedést okoz, akkor te vért fogsz pisálni a későbbiekben! 
Elhiszem ,hogy anyukád nem keres annyit mint az Anikó a "sok diplomája" mellett, és elhiszem ,hogy ez bosszantó, de attól, hogy idebajoskodsz rajta mi lesz jobb? 
Lehet, hogy olyan szakmája van amiből nincs sok, de az is lehet, hogy kereslet sincs rá! 
Igen, a Tv szereplőket megfizetik, ez mindig is így volt, de hidd el, ha utána járnál a dolgoknak és tudnád, hogy egyes emberek hogy teszik zsebre azt a pénzt amiért anyukád megdolgozik, akkor nem azt utálnád akit "éjjel-nappal" látsz a Tv-ben és aki amúgy nem tehet arról, hogy neki többet fizetnek mint egy orvosnak.
És el kell fogadni, hogy van olyan akinek volt akkora szerencséje, hogy sikerült olyan állást találnia, ahol jól keres, annak ellenére is, hogy esetleg az általános iskolát sem bírta befejezni (mert ugye az baromi nehéz, és meglehet szakadni benne)
Azt, meg hogy szerinted nekem könnyű iskolás éveim lehettek nem tudom honnan szeded, de biztos nagyon okos vagy és mindent tudsz, de azt be kell ismernem, hogy az általános iskolában nem döglöttem meg a sok tanulásban, bár az oktatási rendszer nem változott azóta, de neked biztos 10-szer nehezebb..bár honnan is tudhatnád te azt, hogy pár éve milyen volt?

Szerelmes vagy ebbe a nőbe, vagy mi van?XD Komolyan mondom így bevédeni egy nőt, nagyjából úgy, ahogyan az én párom tenné, ha valaki írna rám valami sértő megjegyzést.XD Totál úgy állsz a dolgokhoz, mintha tudnád, sőt ismernéd ezt a nőt. Ismered mégis csak? Egészségedre, én akkor is irtózni fogok tőle, ha pápává avatják, valamint akkor is ugyanolyan joggal fogom elítélni, mint pölö Lizania, mert amit írt, az jogos volt, igaza van. Egy huszadrangú ripacs illegeti magát a televízióban olyan szinten, hogy egyszerűen hánynom kell. Amikor arról volt szó, hogy kufircolgatott a legjobb barátnője pasijával... tudom, hogy egy megrendezett trágya az egész, de a gyomrom kifordult attól, hogy ilyet mutogatnak a tévében. Undorító és gusztustalan. Tudod a színészethez végzettség kell, egy diploma! Vannak olyan hollywoodi színészek, akiknek pl. van színművészetből diplomájuk. Azok joggal mondhatják, hogy színészek, de ez a képződmény mit keres egyáltalán ezen az oldalon? A színészet nem azon a fán terem, amelyről ő szedte. Engem speciel az is irritál, hogy vannak olyan színház színészek, akik lesöprik az ilyen buta libákat a szakmájukkal, annyira tudnak, mégsem ismeri őket senki sem. Posta Victor mindenidők egyik legjobb musical színésze, ehelyett ezeket a defektes nyomorékokat mutogatják főműsoridőben, és rámondják, hogy "színészkednek". Mondom, biztosan én vagyok túl kritikus és én tettem nagyon magasra a mércét, de, ha Anikócska színész, akkor nekem ide a kis Oszival! Az iskolára térve viszont valóban viszik felfelé az oktatás színvonalát. Habár én is már olyan tíz éve voltam általános iskolás, mégis emlékszem rá, hogy olykor hajnalban keltem fel tanulni, mert olyan sok volt az anyag, másképp nem ment, valamint ötödikben nekem a János vitéz első tizenkét énekét egy hét alatt be kellett vágnom. Attól függ, hogy az ember milyen színvonalú iskolába jár. Volt olyan gimi, ahonnan kihullottam, annyira magas volt a színvonal, utána meg átkerültem egy olyan középiskolába, ahol szinte semmit sem tanultam, és úgy leérettségiztem, hogy csak egy hármasom lett. Nagyon sok olyan dolgot tanultatnak meg a diákokkal, amik feleslegesek, én szerintem, de javíts ki, ha tévedek. Attól, hogy tudja, hogyan kell használni a synus vagy a cosinus tételt, az nem segít neki a talpon maradásban, ha kikerül a nagy betűs életbe. Nem kell lenézni a másikat csak, mert kevesebbet élt meg, mint te. Te sem úgy jöttél a világra, hogy a kisujjadból ráztál ki mindent! Te is ugyanúgy hibáztál és tapasztalatot gyűjtöttél, úgy, ahogyan ő vagy bárki más. Ne akarja megtudni, hogy milyen melózni, majd később lesz rá lehetősége úgyis, abban biztos vagyok. Nem értem miért jó oltogatni a másikat, és úgy beszélni vele, mintha egy... hogy is mondjam, mi lenne? Örülj annak, hogy te annyi tapasztalattal rendelkezel, és, ha majd kérdeznek, akkor oszd az észt! Kezd irritatívá válni a túlon túli okoskodásaid, amiben van azért blődség. Bár, akinek az okoz örömet, hogy beolthat egy tizenöt éves kislányt, hát őszintén gratulálok! unsure.gif

Szerk.: Annyit még hozzátennék, hogy a beírt korod alapján (velem vagy egy idős), ha a '91 az eredeti születési dátumod, akkor maximum négy év tapasztalattal rendelkezel, de úgy adtad elő, mintha legalább húsz éve dolgoznál.XD Érdekes, ugye? Mindegy, ne is firtassuk szerintem a dolgot, mert csak veszekedés lenne belőle, amúgy is csőlátó vagy és semmilyen érv nem hat rád, szóval részedről még a válasz is felesleges lenne, mert maximum ugyanazt írnád le, mint az előző hozzászólásaidban. Nem lenne értelme.
1 felhasználónak tetszik: Twilight6
2013. április 13. 10:09 #92
Im Directioner
Im Directioner
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 309
Csatolások: 0
Azonosító: 186702
Offline offline
Szeretem az éjjel nappal Budapestet és Anikonak jól megy
1 felhasználónak tetszik: fazekasa
2013. április 13. 10:18 #93
uramecz97
uramecz97
új tag
 
StátuszMit tom én !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 195709
Offline offline
Én is szoktam nézni sok igazság van benne!
1 felhasználónak tetszik: fazekasa
2013. április 13. 11:24 #94
BellaLove
BellaLove
♥Young, Wilde and Free♥
 
Státusz~ One ℬig ℛoom ℱull a ℬad ℬitches~ *w*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 0
Azonosító: 180095
Offline offline
na emberek érdemes jelentkezni a budapesti barmok közésmileeee.gif
2013. április 13. 12:58 #95
flóranekem8
flóranekem8
 
Státusz160408
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 2
Azonosító: 187732
Offline offline
szerintem többet is.
2013. április 13. 13:42 #96
dorottya
dorottya
visszatérő vendég
 
StátuszHa nevetsz, a világ mindig visszamosolyog rád. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 181363
Offline offline
Pont az ilyen embereket kell megfizetni, na ez szánalom! Megse érdemli! De az aki rengeteget tanul és gürizik h legyen állása és még okos is az szó szerint egy 100al törli a seggét. Gratulálok Magyarország, sajnos itt tartunk.
2013. április 13. 14:08 #97
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Hát én szeretem Anikót, de azért egyilyen szerepért nem kéne ennyit fizetin! : /
2013. április 13. 14:39 #98
- törölt felhasználó -    
Annyira nézhetetlen egy szar az a műsor. A VV-ben legalább nem kitalált hülyeségek mentek, mondjuk manipulálták őket is, de ez egy kalap ... Nem tudom a sok hülye miért nézi.. Valószínűleg mert hülyék.
2013. április 13. 16:34 #99
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Jól van Beyla biggrin.gif
csak annyit hogy
"ha majd kérdeznek, akkor oszd az észt! Kezd irritatívá válni a túlon túli okoskodásaid, amiben van azért blődség."
Bagoly mondja! smileeee.gif Nem is tudom, hogy ki az aki minden cikk alatt kérdezés nélkül, beírja az 56 mondatos véleményét egy másik kommentárra!
Nyugi nem is írok neked választ, mert részedről ez nagyon átment személyeskedésbe, amihez egy elég nagy adag alpáriságot is párosítasz!
Tudnék neked nagyon sok mindent írni, de igazad van....értelmetlen lenne, le se állok az ilyennel smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, TheDanush
2013. április 13. 23:42 #100
csibu
csibu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.15.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 183631
Offline offline
a mai életről szól az Éjjel-Nappal Bp......bár némely szereplő viselkedése nem tetszik : pl.: Hanna..........a sok 10-14 évesnek ő a példaképe.....Na és ez itt a nagy szégyen.... :S Nem is értem a szülők minek engedik a kisgyermekeknek nézni :S
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok