A nyomorultak és A lány és a farkas szőke színésznője lesz a népszerű világmárka legújabb képviselője.
A teljes cikkhez kattints ide!
Amanda Seyfried lesz a Givenchy új arca
2013. május 01. 19:26
#2
|
|
PöttömkeMiss Brightside |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.05. Hozzászólás: 5011 Csatolások: 14884 Azonosító: 161655 offline
|
Én úgy gondolom könnyűszerrel megfog bukni Amanda kampánya főleg hogy Liv Tylert váltja, aki különleges szépség, Amandával ellentétben. Belőlem ez a nő nem vált ki semmi érzelmet, és nem is késztet arra hogy rohanjak megvenni a parfümöt.
2013. május 01. 20:05
#4
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
szerintem Amanda tökéletes választás: csodaszép, tehetséges és népszerű
keresve sem találhattak volna jobbat Nála^^
2013. május 01. 20:11
#5
|
|
Jolie_77♥generation terrorist♥ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 9318 Csatolások: 38950 Azonosító: 186395 offline
|
Nekem tetszik Amanda, a hatalmas szempárja, van valami különleges az arcában. Liv Tylertől sosem voltam elájulva, bár a Gyűrűk Urában tényleg nagyon szép volt.
1 felhasználónak tetszik:
Beyla
2013. május 01. 22:43
#10
|
flóranekem8 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.14. Hozzászólás: 1544 Csatolások: 2 Azonosító: 187732 offline
|
Nagyon szép, imádom ezt a csajszit! : )
2013. május 01. 23:07
#11
|
|
Irresistibleúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.16. Hozzászólás: 86 Csatolások: 0 Azonosító: 191728 offline
|
Szerintem ez a lány már idegesítően gyönyörű
2013. május 01. 23:16
#12
|
Beylacarter |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 8612 Csatolások: 2491 Azonosító: 186418 offline
|
Idézet (Jolie_77 @ 2013.05.01. 20:11)
Nekem tetszik Amanda, a hatalmas szempárja, van valami különleges az arcában. Liv Tylertől sosem voltam elájulva, bár a Gyűrűk Urában tényleg nagyon szép volt.
Egyet kell értenem veled teljes mértékben.
1 felhasználónak tetszik:
Jolie_77
2013. május 02. 10:14
#16
|
|
VictorieLeon01unikornis♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.31. Hozzászólás: 1917 Csatolások: 368 Azonosító: 172377 offline
|
nagyon jó választás!
2013. május 02. 12:55
#19
|
|
amandaaaaa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.31. Hozzászólás: 888 Csatolások: 0 Azonosító: 134198 offline
|
Amanda <3 én is az vagyok :3
Kapcsolódó sztárok
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline



