Starity

Csobot Adél mégsem érettségizik

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 12. 22:04 #61
Mona2OO3
Mona2OO3
új tag
 
StátuszOlyan jó érzés mikor rád talál a szerelem <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 201018
Offline offline
FangBanger
Kifejezetten meglepő.

Amúgy nem, sík hülye a lány, neki is csak a hiperaktív imidzs meg a gyökérkedés megy... Meg sem lepődök. Olyan meg nincs hogy nem lehet elintézni a papírokat, főleg olyannak nem mint Magyarország nagy reménye "Adélka"...


Forrás: http://starity.hu/magazin/37713-csobot-adel-megsem-erettsegizik/#ixzz2T6v7L0JY
Na jó... szerintem ha nem tetszik valakinek valaki/valami vagy Adél akkor MI A ... -NAK NÉZI A STARITY-S LAPJÁT... ILYEN KORLÁTOLT NÉPSÉGET MÁR MEGBOCSÁSSATOK, HOGY EZT ÍGY MONDTAM DE MINDEGY.
2013. május 12. 23:43 #62
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Rubi123 @ 2013.05.08. 20:19)
Te egy abszolút hülye vagy! Senkinek sem kell magyarázni hogy mi az az érettségi! Atyám! Ez komoly? Azt hittem ide csak NORMÁLIS  emberek regisztrálnak! TÉVEDTEM!!+! grrr.gif  grrr.gif  grrr.gif  grrr.gif  bokkod.gif  crazy.gif  crazy.gif  crazy.gif  cow.gif  cow.gif  cow.gif  cow.gif  bringa.gif  bringa.gif  bringa.gif  ooo.gif  ooo.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  bolond.gif  monkey.gif

Most nézem, nem is neked válaszoltam - akkor meg hol a probléma? Hirtelenjében azt hittem, hogy te írtad azokat a butaságokat, innentől kezdve, azt hiszem, aki kettőnk közül IQ hiányos, az te vagy és nem én a milliónyi szmájliddal. Átszerkesztve a hozzászólásomat is csak annyit tudok mondani, hogy nagy az Isten állatkertje...
2013. június 22. 13:06 #63
- törölt felhasználó -    
Ez a csaj frankón hülyének nézi az embereket. H felejtették volna el a vizsgáját? És ő? Ez egy hatalmas hazugság.A vizsgáztató iskola mindent számon kell, h tartson, a vizsgázónak úgyszintén. A fejében, ha meg feledékeny, írja fel valahova. Elhiszem, h elfoglalt, de ilyen egyszerűen nincs. Ha fontos lenne neki az a rohadt bizonyítvány, többet ment volna utána.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok