Starity

Agents of S.H.I.E.L.D. / A SHIELD ügynökei (2013– )

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 13. 00:07 #1
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Hivatalosan is megerősítették, hogy (feltehetőleg ősszel) jön a S.H.I.E.L.D. ügynökök saját sorozata az ABC-n. thumbsup.gif
Coulson visszatér. cool.gif

Szereplők:
Clark Gregg ... Phil Coulson
Ming-Na Wen ... Melinda May
Brett Dalton ... Grant Ward
Chloe Bennet ... Skye
Iain De Caestecker ... Leo Fitz
Elizabeth Henstridge ... Jemma Simmons

Logo & Promo kép
10 felhasználónak tetszik: miss_areo, Minimanó94, saii, Lindsay019, Éowyn, Bessie, Toxic, Barak Stefánia, Bettyke94, LDreamP
2013. május 13. 07:08 #2
- törölt felhasználó -    
Hát tuti belenézek, úgyis imádom mostanában az ilyen képregényadaptációkat. És itt egy hat másodperces kis betekintés is:

http://megneztem.blog.hu/2013/05/12/elso_pillantas_marvel_s_agents_of_shield
1 felhasználónak tetszik: duracell
2013. május 13. 09:27 #3
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.05.13. 07:08)
Hát tuti belenézek, úgyis imádom mostanában az ilyen képregényadaptációkat. És itt egy hat másodperces kis betekintés is:
http://megneztem.blog.hu/2013/05/12/elso_pillantas_marvel_s_agents_of_shield

Én is így vagyok. biggrin.gif Kíváncsi vagyok, mit dobnak össze a szuperhősök nélkül, illetve hogy lesz-e azért egy-két cameó. biggrin.gif
Nem semmi kis betekintés, de szerintem túl hosszú lett. unsure.gif Egy-két másodpercet még lefaraghattak volna. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. május 13. 10:41 #4
- törölt felhasználó -    
Meg kérdés hogy az ABC mostani sorban bebukott újoncai után mennyire lesz életképes ez a sorozat.
1 felhasználónak tetszik: duracell
2013. május 13. 11:29 #5
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.05.13. 10:41)
Meg kérdés hogy az ABC mostani sorban bebukott újoncai után mennyire lesz életképes ez a sorozat.

Ha igazán jól megcsinálták, akkor a Marvel-fanok reményeim szerint majd eltartják. smileeee.gif Hat másodperc alapján persze nem lehet sok mindent megállapítani, de szerintem lesz itt akció bőven. Kérdés, hogy ez mennyi ideig tart majd ki. Kár, hogy a nézőket nem csak megszerezni, hanem megtartani is kell. biggrin.gif
Majd a pilot alapján talán tudunk bővebb következtetéseket is levonni. Személy szerint nagy reményeket fűzök hozzá.
Cameokkal egyébként nagy lenne a nézettség szerintem. biggrin.gif
2013. május 15. 10:39 #6
- törölt felhasználó -    
Hosszabb előzetes:

1 felhasználónak tetszik: duracell
2013. május 15. 22:34 #7
Invisible
Invisible
visszatérő vendég
 
StátuszDaryl fucking Dixon.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.24.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 7
Azonosító: 190334
Offline offline
Nekem egy kicsit tölteléknek tűnik, hogy nézzen valamit a nép, amíg vár a filmekre... de a hosszú előzetes elég érdekes, egyet értek duracell-el, cameokkal nagyot aratnának... Meglátjuk. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2013. május 16. 00:28 #8
gandalf007
gandalf007
új tag
 
StátuszBSG fanatik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.15.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 3555
Azonosító: 122862
Offline offline
Korábban olvastam, hogy állítólag Robin is benne lesz. Erről lehet tudni valamit???
2013. május 16. 06:26 #9
- törölt felhasználó -    
Én úgy hallottam, hogy ez ilyen nyomozgatós lesz - megint -, ahol minden részben feltűnik valami szuperhős, isten, vagy földönkívüli, stb. Én tuti belenézek. Bár a halott ügynök visszahozása kissé fura, habár a Marvel Univerzumban bármi megtörténhet.
1 felhasználónak tetszik: duracell
2013. május 20. 14:30 #10
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12094
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
S1 Promoshoot HQ
9 felhasználónak tetszik: Minimanó94, saii, duracell, Lindsay019, Toxic, Barak Stefánia, Bettyke94, otyg, Minerva
2013. május 20. 15:56 #11
- törölt felhasználó -    
csak én érzem azt hogy ez egy bőr lenyúzás? mellow.gif rolleyes.gif
2013. május 20. 18:48 #12
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2013.05.20. 15:56)
csak én érzem azt hogy ez egy bőr lenyúzás? mellow.gif  rolleyes.gif


az első rész után kiderül biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2013. május 20. 20:25 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2013.05.20. 15:56)
csak én érzem azt hogy ez egy bőr lenyúzás? mellow.gif  rolleyes.gif


Állítólag fel fogja vezetni a második filmet.
2013. május 21. 00:13 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.05.20. 20:25)
Állítólag fel fogja vezetni a második filmet.


aham! hmm és mit kell azon felvezetni? Rá kell szabadítani egy ütős forgatókönyvvel a Skrullokat a Föld nevű bolygóra bedobni egy két nagy nevű Marvel hőst a jelenlegi Bosszú Angyalai közé mondjuk Ms Marvel-t vagy Amazon-t aztán mehet a csihi puhi vagy nyugodtan bele lehetne fogni a Marvel Hősök polgárháborújába is ahol két részre szakad a hősök tábora a kormánypártiakat Vasember vezeti a szakadárokat pedig Amerika kapitány. Az egésznek a lényege hogy az USA kormánya regisztráltatni akarja az összes hőst hogy figyelni tudja őket és ha veszélyessé válnának azonnal lekapcsolják őket mint ahogy a Nácik tették a zsidókkal! De Amerika kapitány nem ért egyet a törvénnyel és egy maroknyi hőssel az oldalán szembe száll az USA kormányával azon belül a Shield-el és Vasember rezsimjével! De ott van akár a Titkos háború is ami egy Latvéria nevű titkos birodalomban játszódik és egy elég epikus harcban teljesedik ki. Le vannak írva ezek a történetek a képregényekben mit kell ezeken fel vezetni én nem értem. Ha filmet akarnak csinálni akkor csinálják itt vannak a készalapanyagok. De hááá sikeresen meggyalázták a Vasemebert is a harmadik résszel! rolleyes.gif De ezzel a véleménnyel úgy is magamra maradok ezen a fórumon! biggrin.gif De hááá a tömeg örjöng a mozi pénztáraknál dől a pénz a fogadtatás pedig pozitív ez van. dry.gif Mi pedig akik ezeken a "gyalázatos" Amierikai szuperhősös képrgényeken nőttünk fel örök elégedetlenkedők maradunk! smileeee.gif
De azért én abban reménykedem hogy ez a SHIELD sorozat talán a polgárháborút fogja előkészíteni mert az egy epizód egy hős egy eset felállás ennek adhatna táptalajt mivel a SHIELD kutatja fel a szuperképességgel rendelkező egyéneket. smileeee.gif de nemtom én sok reményt nem fűzök ehhez a sorozathoz! mellow.gif
2013. május 21. 06:27 #15
- törölt felhasználó -    
Kezdjük ott, hogy a "halott" ügynök nem is halt meg. Amúgy ne engem kérdezz, én csak azt írom, amit olvastam.
2013. május 21. 06:32 #16
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Valahogy nem vonz, főleg, hogy csak Coulson a felismerhető arc benne.

Ming Na nem igazán húzónév, a többirpl pedig még csak nem is hallottam
2013. május 21. 10:01 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.05.21. 06:27)
Kezdjük ott, hogy a "halott" ügynök nem is halt meg. Amúgy ne engem kérdezz, én csak azt írom, amit olvastam.


aham! háá én pedig csak rákontráztam arra amit olvastál! smileeee.gif
háá a "halott" ügynökről pedig csak annyit hogy eleve rossz a koncepció mivel esetleg Maria Hill-re a S.H.I.E.L.D. vezetőjére kellene építeni ennek a sorozatnak a történetét nem egy Coulson nevű ügynök karakterre akinek köze nincs a képregényekhez és a filmben ráadásul meghal. biggrin.gif De még csak a szereposztás között sem látom a Maria Hill vagy a Cobie Smulders nevét. nahh mindegy! smileeee.gif
2013. május 21. 10:52 #18
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2013.05.21. 10:01)
aham! háá én pedig csak rákontráztam arra amit olvastál! smileeee.gif 
háá a "halott" ügynökről pedig csak annyit hogy eleve rossz a koncepció mivel esetleg Maria Hill-re  a S.H.I.E.L.D. vezetőjére kellene építeni ennek a sorozatnak a történetét nem egy Coulson nevű ügynök karakterre akinek köze nincs a képregényekhez és a filmben ráadásul meghal. biggrin.gif  De még csak a szereposztás között sem látom a Maria Hill vagy a Cobie Smulders nevét. nahh mindegy! smileeee.gif


ha olvastad volna a képregényt akkor tudhatnád hogy Coulson miért nem halt meg biggrin.gif
2013. május 21. 11:22 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2013.05.21. 10:52)
ha olvastad volna a képregényt akkor tudhatnád hogy Coulson miért nem halt meg  biggrin.gif


Akkor áruld el. Én sem ismerem a képregényt.
2013. május 21. 16:06 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Macaroth @ 2013.05.21. 10:52)
ha olvastad volna a képregényt akkor tudhatnád hogy Coulson miért nem halt meg  biggrin.gif


Csak a Marvel univerzumból van több 100 képregényem ! rohog.gif A többi kiadótól még több 100! biggrin.gif
De azt én sem ismerem melyik képregényre gondolsz? És úgy mire gondolsz egyáltalán hogy miért nem halt meg? Coulson eddig csak filmvásznakon bukkant fel érdemlegesen és asszem a 2011-ben induló Ultimate Spider man rajfilm sorozatban volt mellékszereplő!smileeee.gif Oké hogy az Ultimate világú képregényekben már felbukkan.
Van valami csavar a történetben belőle lesz Vision vagy ilyesmi?? Mert ilyesmit olvastam! smileeee.gif bár mondjuk azt sem értem hogy hozzák össze mivel az első Vision egy Viktor Shade nevű fazon volt! biggrin.gif
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!