Starity

Angelina Jolie eltávolíttatta a melleit

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 14. 21:11 #121
- törölt felhasználó -    
Minden tiszteletem az övé hogy ezt meglépte. meghajolo.gif
2013. május 14. 21:25 #122
- törölt felhasználó -    
Szegény, megértem
2013. május 14. 21:38 #123
Baharka34
Baharka34
visszatérő vendég
 
StátuszTake a small bite
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 434
Csatolások: 0
Azonosító: 199630
Offline offline
Elképesztő hogy milyen bátor nőszemélyek vannak! Angelina minden tiszteletem a tiéd! Számomra ugyanolyan nőies vagy + merészebb is a kelleténél. smileeee.gif
2013. május 14. 21:50 #124
judy91
judy91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.22.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3169
Azonosító: 12396
Offline offline
Idézet (Jal @ 2013.05.14. 15:31)
Az egész internet ezzel a hírrel van tele és olvasva mind magyar, mind külföldi kommenteket megdöbbenek azon, hogy milyen nagymértékű az emberi hülyeség/butaság és azon, hogy az emberek mennyire nem érzik át Angelina döntésének és tettének a súlyát, helyette megvetik és viccet csinálnak belőle, ami engem mélységesen felháborít. Az amit ő tett elképesztő, bátor, inspiráló és tiszteletre méltó! Azzal, hogy megtette ezt a szerintem elképesztően nehéz lépést és utána nyilvánosság elé állt és elmondta, hogy ezzel is bátorítsa a nőket,elmondani nem tudom, hogy mennyire tisztelem őt!  meghajolo.gif  meghajolo.gif


Köszönöm, teljesen egyetértek veled! meghajolo.gif
2013. május 14. 21:55 #125
judy91
judy91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.22.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3169
Azonosító: 12396
Offline offline
Idézet (mirjam33 @ 2013.05.14. 20:23)
Uhhh..
Hát én nem tettem volna
Inkább meghagyom a nőiességemet és talán a méltóság ami ebben benne van.. Nem állnék senki elé így..  :/


Ha alaposabban utánaolvasol Angelina esetének, megtudhatod, hogy implantátumot kapott, illetve a mellbimbóját sem távolították el, úgyhogy lényegében nőként továbbra is teljes értékű életet élhet.

A többi, hasonlóan tájékozatlan és primitív hozzászólónak pedig azt javaslom - és ezt bármilyen más cikk alatti megnyilvánulásra is értem -, hogy először tájékozódjon, és utána tegyen megjegyzést, mert ezzel csak saját magát minősíti.
3 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889, Jal, Beyla
2013. május 14. 22:06 #126
Olcsi
Olcsi
 
StátuszFejlődésben lévő otaku :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.16.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 0
Azonosító: 160661
Offline offline
A cikket látva nagyon megijedtem, tudtam, hogy Marche is rákban hunyt el, és, tudtam, hogy ez a Betrandoknál öröklődő, ezért kissé idegesen olvastam a cikket.
Természetesen nagyon sok bátorság kellett hozzá, hogy megtegyen egy ilyen komoly lépést, ezért most még jobban csodálom, már ha ez lehetséges.
Teljes mértékben egyetértek vele, hiszen nyilván az élete a fontosabb, nem pedig a mellei természetes volta, ő különben sem azért kapott implantátumot, mert meg akarta volna növelni a mellei méretét, szóval ettől ő nem lett kevesebb vagy kevésbé nőiesebb.
Ezzel csak bebizonyította, hogy lelkileg erős, és racionálisan gondolkodó nő, és nem olyan, mint a kommentelők 1/3, hogy megdöbben és undorodik.
Akik undorítónak találják, azoknak üzenem, hogy gondoljanak bele az ő helyzetébe.
4 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889, mse90, Jal, judy91
2013. május 14. 22:21 #127
AnnaHuong
AnnaHuong
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not perfect, never have been, never will be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 0
Azonosító: 157434
Offline offline
Ez a solog hogyan mukodik? ohmy.gif leszivatja a mellet, vagy hogy? Valaki magyarazza mar el legyszi. smileeee.gif egyebkent hosies tett volt. Angelina joliet mindig is tiszteltem es mindig is tisztelni fogom!!
2013. május 14. 23:09 #128
niktuka
niktuka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.10.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 161930
Offline offline
Minden tiszteletem az övé komolyan! Én is ezt csinálnám az ő helyébe ki tudja bárkivel megtörténhet. Nekem is vannak/voltak daganataim a mellembe, de "szerencsére" jóindulatúak bár azért zavaró, fájó meg műtétek egyszer lehet nekem is kell ilyet csinálni, persze remélem nem, de ki tudja. Én voltam egy kórterembe olyan nőkkel akiknek a mellét vették le és ugyanolyan teljes életet élnek,mint akiknek megvan mind2 mellük. Ők elfogadják ez van legalább élnek.
2013. május 14. 23:39 #129
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Idézet
AnnaHuong
Ez a solog hogyan mukodik?


Ebben a cikkben maga Jolie számol arról hogyan zajlott ez az egész:
http://hvg.hu/divat_design/20130514_angelina_jolie_mellrak_prevencio
2013. május 15. 00:04 #130
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (mirjam33 @ 2013.05.14. 20:23)
Uhhh..
Hát én nem tettem volna
Inkább meghagyom a nőiességemet és talán a méltóság ami ebben benne van.. Nem állnék senki elé így..  :/

És mondod te ezt, aki mindössze tizennégy évet élt le az életéből. Annyira szeretem, amikor idejöttök és elkezdtek okoskodni a 10-14 évetekkel, hogy ti mi mindent csinálnátok. Biztos, hogy nem csináltattad volna meg, ha lett volna rá lehetőséged és pénzed? Tudod mi az a tumor? Tudod milyen az, amikor valakinek rákos megbetegedése van? Nem csak azzal a ténnyel kell szembe néznie, hogy az áttétes rákjával pár hónap múlva meghal, hanem mellette kínozzák a kemó- és sugárterápiával is. Az egyik szétmarja belülről az ereit és a belső szerveit, a másik meg szétégeti a bőrét a sugárzástól, és még így sem garantált a gyógyulás. Komolyan, ha ennyire ostobák vagytok, akkor inkább maradjatok csöndbe, és ne tudassátok azt velünk, hogy a jövő nemzedékének az átlag IQ-ja 50 alatt van! blink.gif Mert aztán, ha meghalsz, akkor nem, hogy méltóság nem marad benned, de még élet sem, de, ha neked ez kell, akkor áldásomat adom rád! Ha tudnám csökkenteni a rák kialakulásának az esélyét, és lenne megfelelő anyagi keretem, én is lazán megcsináltatnám, bár előtte még szülnék egy csöppséget, hogy anyatejjel tudjam táplálni.

Idézet (k.renáta @ 2013.05.14. 13:32)
Csak hozzátenném, hogy a rákos megbetegedéseknél általában egy generáció ki szokott maradni.

Extra gigamega headshot! mega_shok.gif Most szórakoztok, vagy tényleg ennyire buták vagytok? Ha neked az édesanyád rákos lenne, akkor nagy eséllyel te nálad is előbb vagy utóbb kialakulna, mivel is öröklődik a dolog. Ám különböző rákkeltő kémiai, illetve szerves karcinogének léteznek. Ja, és megjegyzem, hogy a rák mindenkiben úgymond "benne van". Miért? A szervezetünk nap mint nap találkozik mutagén anyagokkal, amelyek elkezdik mutálni a sejteket. Egy bizonyos anyag (már nem emlékszem, hogy mi, nekem már nem tananyag, csak órán elhangzott és megjegyeztem) van a sejtekben, amik visszafordítják a mutálódást, amely mint tudjuk egy ideig reverzibilis folyamat. Ha ez a funkció megszűnik a sejtekben, nem termeli azt a speciális anyagot, így nem lesz, ami visszafordítsa a mutációt. Megszületik pár mutáns sejt, amik egyedül érzik magukat, így brutális sebességű osztódásba kezdenek - a későbbiekben ez lesz a tumor, ismertebb nevén daganat. Plusz az érdekesség kedvéért léteznek olyan vírusok is, amik határozottan rákot keltenek. Tényleg csak minden második generációban lelhető fel eme betegség?

Tudom, hogy meghalnátok, ha valamelyest olvasni kell, pláne, ha az a dolog tudományos témájú és nem vempájördájöríz, piros pötyis könyv meg nyállájt. De kérlek titeket, ha buták akartok maradni, akkor legalább ne villogjatok egy teljesen publikus fórumon, amit még az is el tud olvasni, aki nincs felregisztrálva. Eskü, ha a hülyeség fájna, akkor visítoznátok, mint a vágásra váró kismalac. unsure.gif

Topikhoz szólva, Angie-nek egy hatalmas respect emiatt! Fantasztikus dolgot tett, talán mindig is a személyisége (és természetesen a tehetsége) miatt kedveltem a legjobban. Bátor, fantasztikus és csodálatra méltó. Nagyon szeretnék ennyire kitartó és erős lenni! Igazából szavakat nem találok rá, hogy őszinte legyek. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Sally Sparrow, judy91
2013. május 15. 00:15 #131
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Beyla:

Minden tiszteletem a véleményedé!

Annyit hozzáfűzve, hogy a hülyeség kortól független, nem csak 10-14 évesek gondolkodnak teljesen agyamenten a kérdésről, ahogy itt sem csupán azok fűzték ide, mondjuk úgy naivan, amit :/
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 15. 07:14 #132
ElizaH
ElizaH
visszatérő vendég
 
StátuszI can be nice only 1 person a day. And today isn't your day.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.13.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 195950
Offline offline
Beyla:
mirjam33 írta:
Uhhh..
Hát én nem tettem volna
Inkább meghagyom a nőiességemet és talán a méltóság ami ebben benne van.. Nem állnék senki elé így.. :/ És mondod te ezt, aki mindössze
tizennégy évet élt le az életéből.
Annyira szeretem, amikor idejöttök és
elkezdtek okoskodni a 10-14 évetekkel,
hogy ti mi mindent csinálnátok. Biztos,
hogy nem csináltattad volna meg, ha lett volna rá lehetőséged és pénzed?
Tudod mi az a tumor? Tudod milyen az,
amikor valakinek rákos megbetegedése
van? Nem csak azzal a ténnyel kell
szembe néznie, hogy az áttétes rákjával
pár hónap múlva meghal, hanem mellette kínozzák a kemó- és
sugárterápiával is. Az egyik szétmarja
belülről az ereit és a belső szerveit, a
másik meg szétégeti a bőrét a
sugárzástól, és még így sem garantált a
gyógyulás. Komolyan, ha ennyire ostobák vagytok, akkor inkább
maradjatok csöndbe, és ne tudassátok
azt velünk, hogy a jövő nemzedékének
az átlag IQ-ja 50 alatt van! Mert aztán, ha meghalsz, akkor nem, hogy
méltóság nem marad benned, de még
élet sem, de, ha neked ez kell, akkor
áldásomat adom rád! Ha tudnám
csökkenteni a rák kialakulásának az
esélyét, és lenne megfelelő anyagi keretem, én is lazán megcsináltatnám,
bár előtte még szülnék egy csöppséget,
hogy anyatejjel tudjam táplálni.
_________________________________________

Teljesen egyetértek, nekem a keresztapám is rákos, három éve mutatták ki nála, és most 35 éves. A Dédnagymamám is rákban halt meg tavaly, a nagyanyámnak vesecisztály van, amit már vagy 20 éve kimutattak, de akkor már szült 3 gyereket, akik mind örökölték a hibás gént. Apát meg kellet műteni, nagynénémnek ki kellett venni a fél veséjét, a nagybátyámról nem tudok. És mi négyen, unokatesók, reménykedünk benne hogy nem örököltük, habár nem tudom erre mennyi az esély. Ha pechem van, rákos ia vagyok meg vesecisztás is.
És még így mondja vki hogy nem műtette le volna a mellét.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 15. 07:16 #133
ElizaH
ElizaH
visszatérő vendég
 
StátuszI can be nice only 1 person a day. And today isn't your day.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.13.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 195950
Offline offline
Beyla írása az „Es mond”-nál kezdődik
2013. május 15. 07:39 #134
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (judy91 @ 2013.05.14. 21:55)
Ha alaposabban utánaolvasol Angelina esetének, megtudhatod, hogy implantátumot kapott, illetve a mellbimbóját sem távolították el, úgyhogy lényegében nőként továbbra is teljes értékű életet élhet.

Pontosan. És bár nem akarom Angie érdemét kissebbíteni, de pont emiatt nem értem ezt a nagy felhajtást. Tulajdonképpen "semmi nem változott", hála a műtéti beavatkozásnak. Erre viszont lássuk be, az átlagembereknek nincsen pénze és gondolom a TB sem támogatja. (nálunk legalábbis) Nem akarok hülyeséget mondani, csak a sejtéseimet írom le.
Inkább az a szomorú, hogy az emberek egészségére is iparágak nőtték ki magukat. Ha van pénzed, az esélyed is arányosan nő vele, hogy meggyógyulsz.
Ahogy már írtam, szerintem a legtöbb nő ugyanezt megtenné, mint Jolie, ha lenne miből. Sajnos azonban sokaknak csak annyi jut, hogy leoperálják a mellüket és a helyén semmi sem marad. Ez szerintem sokkal megterhelőbb lelkileg, mint az implantátumos megoldás...
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla
2013. május 15. 11:07 #135
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Elöljáróban csak annyit, hogy én nagyon kedvelem Angelina Joliet. Nagyon szép nő és remek színésznő. DE! Már megint túl van lihegve ez az egész ügy. Sok helyen azt olvastam, hogy levágatta a melleit. Úristen! Hogy lehetett ilyen hülyeséget leírni? Azért ez az eljárás messze van attól, hogy egyszerűen csak levágják a mellét és nem marad ott semmi, csak a nagy üresség. Maga a műtéti eljárás nyilván egy hosszú, drasztikus beavatkozás, de akárhogyis nézzük, azért csak oda tettek neki két szép cicit. Most nagyon morbid lesz, amit írok, de ez az egész akkor lett volna érdekes, ha nem marad ott semmi, csak a csupasz mellkasa. Megnéztem volna, hogy akkor mennyire lett volna bevállalós. Egyetértek az előttem szólóval. Van pénze, s ebből kifolyólag még több esélye van az életre. Ennyi. A nőiességén nem esett csorba, a régi cumis mellek helyett kapott egy jobbat.
2013. május 15. 14:46 #136
regi99
regi99
visszatérő vendég
 
StátuszRegi99 soha az életben nem fogja beállítani a státuszát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.27.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 188407
Offline offline
Szerintem ez egy igen okos döntés volt, és hát biztosan kapott implantátumot, tehát teljes értékű életet élhet.
2013. május 15. 19:36 #137
Mercy Lisa
Mercy Lisa
visszatérő vendég
 
StátuszSTOP BITCHING, START A REVOLUTION!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 3
Azonosító: 143373
Offline offline
Okos döntést hozott! Látszik, hogy számára a gyerekei nagyon fontosak! Én nagyon tisztelem őt! <3
2013. május 15. 20:32 #138
OneHundredMillion
OneHundredMillion
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.16.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 194145
Offline offline
Először meghökkentem, hogy Angelina képes volt ilyet tenni. Én biztos nem csinálnám utána még ha az életem is lenne a tét és tudatában lennék ennek, de épp ez az ami miatt felnézek rá ,mert ő képes volt áldozatot hozni a családjáért, és én tudom h ezt fordított helyzetbe nem tudnám megcsinálni.
2013. május 15. 20:55 #139
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Nagyon kemény nő! Igazán büszke lehet rá mindenki!!!
2013. május 15. 21:14 #140
- törölt felhasználó -    
Elég durva!Tiszteletre méltó!A cselekvése és maga a nő is!!Bátorság kellett ahhoz amit tett!És megfontolás.hisz mégis a büszkeségétől válik meg!De sztem jól tette,mert így legalább megelőzte a bajt! smileeee.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok