Starity

Duncan James félt Isten haragjától

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 19. 09:59 #1
- törölt felhasználó -    
Duncan James, a Blue énekese bevallotta, hogy nagyon tartott attól, hogy Isten megbünteti biszexualitásáért.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. május 19. 10:02 #2
VictorieLeon01
VictorieLeon01
unikornis♥
 
Státuszoff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 368
Azonosító: 172377
Offline offline
érdekes lett a cikk.
2013. május 19. 10:13 #3
- törölt felhasználó -    
Valamilyen szinten jogos volt a félelme, de nem hiszem, hogy Isten emiatt elfordult volna tőle. Engem az a hároméves kapcsolat lepett meg, mert arról tudtam, h volt férfival is párkapcsolata, de három évig? ohmy.gif Azért ez meglepett...
2013. május 19. 10:26 #4
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Hát, sosem tartottam egy túl férfias jelenségnek, de tőlem azzal fekszik le, akivel jól esik.
2013. május 19. 10:27 #5
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Én sosem értettem, hogy miért kell elítélni a melegeket vagy a biszexeket... Szerintem szörnyű, hogy ebben a világban félni kell. Nem lehetsz az, aki vagy...
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 19. 10:28 #6
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azt elárulhatta volna, mit mondott neki a pap a vallomása után.
2013. május 19. 10:38 #7
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
A keresztények miért ilyen hülyék? Már elnézést. Ha létezne is Isten, akkor sem ítélné el a másságot. Az ember nem döntheti el, hogy milyennek születik, így amiről nem tehet, azért nem is lehet felelősségre vonni.

A másik dolog: nem tudom, mit értett azon, hogy szemben áll mindennel, amit az egyház képvisel. A bibliában szó sincs a melegek pokolra jutásáról, sőt azt tanítja, hogy fogadj el mindenkit olyannak amilyen. Ezt a homofób sz@rságot már csak utána rakta hozzá valami rasszista majom.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 19. 11:05 #8
ninanesbitt
ninanesbitt
visszatérő vendég
 
StátuszI've been up in the air...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.20.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 15
Azonosító: 200499
Offline offline
Undorító ez az ember
2013. május 19. 11:13 #9
BubuMaci6277
BubuMaci6277
új tag
 
StátuszProvehito In Altum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 182131
Offline offline
Idézet (ninanesbitt @ 2013.05.19. 11:05)
Undorító ez az ember


Mert miért is? blink.gif
2013. május 19. 11:20 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Meisan @ 2013.05.19. 10:27)
Én sosem értettem, hogy miért kell elítélni a melegeket vagy a biszexeket... Szerintem szörnyű, hogy ebben a világban félni kell. Nem lehetsz az, aki vagy...


Nekem semmi bajom velük. Azokkal a melegekkel van bajom, akik felvonulgatnak, meg kérkednek a másságukkal. Ők is ugyanolyan jogokkal rendelkeznek, mint bárki más. De attól, hogy kérkednek, csak még nagyobb visszatetszést keltenek az emberekben. És a mai emberi társadalom még nem elég toleráns, hogy mindent lenyeljen.

Nekem is volt meleg ismerősöm, de senki nem mondta volna meg róla, hogy az. Nem feltűnősködött, nem járt felvonulgatni, nem kérkedett vele, hogy ő a pasikat szereti. Tök normális volt, és mindenki el is fogadta olyannak, amilyen. A párját is ismertem, és bár nem díjazom a homoszexualitást, de elfogadom, ha valaki ilyen. Toleráns vagyok egy bizonyos fokig, ahogy szerintem minden normális ember.

Amúgy a kereszténységhez szólva, a Bibliában benne van, hogy a homoszexualitás - nem én találtam ki, tessék elolvasni! - Isten és a természet törvényei ellen való. Lehet ezzel egyet nem érteni, fikázni, meg minden. De ez így feketén-fehéren benne van a Bibliában. Ennek ellenére a katolikus papok között is bőven találni homoszexuálisokat és pedofilokat is. Az utóbbiakat amúgy akasztanám.
2013. május 19. 11:21 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candy_attack @ 2013.05.19. 10:38)
A keresztények miért ilyen hülyék? Már elnézést. Ha létezne is Isten, akkor sem ítélné el a másságot. Az ember nem döntheti el, hogy milyennek születik, így amiről nem tehet, azért nem is lehet felelősségre vonni. 
A másik dolog: nem tudom, mit értett azon, hogy szemben áll mindennel, amit az egyház képvisel. A bibliában szó sincs a melegek pokolra jutásáról, sőt azt tanítja, hogy fogadj el mindenkit olyannak amilyen. Ezt a homofób sz@rságot már csak utána rakta hozzá valami rasszista majom.


A Bibliában benne van, hogy a homoszexualitás Isten és a természet törvényei ellen való cselekedet. Olvasd el, nem én találtam ki.
2013. május 19. 11:49 #12
- törölt felhasználó -    
Mondja ezt olyan, akinek a legnagyobb kedvence egy kétszínű, álszent nőszemély taps.gif think.gif

Idézet (ninanesbitt @ 2013.05.19. 11:05)
Undorító ez az ember
3 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Jolie_77, itsjustme
2013. május 19. 11:49 #13
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
A Biblia valóban ír a homoszexualitásról és bűnnek is veszi, de a Bibliát sem Isten írta, már elnézést smileeee.gif Tudom, nem kéne ilyet írnom, de így gondolom, a vallási könyveket, Bibliákat, vagy akár a Koránt is mind emberek írták, és sajnos úgy, hogy azt mindenféle rossz vagy jó cselekedetre rá lehessen húzni.

Duncan-ről pedig annyit, hogy szerintem egy rettenetesen tehetséges ember és rendes fickó, és ha van Isten és ő hisz ebben akkor azt fogja nézni, hogy jó emberként élte le az életét vagy sem. Én ebben hiszek, nem a sok képmutató vallásban.
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, itsjustme
2013. május 19. 11:50 #14
- törölt felhasználó -    
Mindenki adja magát - de azért ezt tegye normális keretek között. Amíg így van, addig baj sincsen. De ott van egy halom ember, akik feltűnősködnek, mindenféle baromságot csinálnak - hát csoda, h ha egyes embercsoportokat támadnak?

Idézet (Meisan @ 2013.05.19. 10:27)
Én sosem értettem, hogy miért kell elítélni a melegeket vagy a biszexeket... Szerintem szörnyű, hogy ebben a világban félni kell. Nem lehetsz az, aki vagy...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 19. 11:53 #15
- törölt felhasználó -    
Nem Isten írta, ez egyértelmű, viszont elég érdekes olvasmány. Nem tudom, ki írta meg a Bibliát, és milyen indíttatásból, de tény, h nagy igazságok is vannak benne. És sajnos vannak, akik véresen komolyan veszik. Nem azt mondom, h ne legyen vki hívő, vagy jó keresztény, de túlzásba se kéne esni vele.

Idézet (Barbus87 @ 2013.05.19. 11:49)
A Biblia valóban ír a homoszexualitásról és bűnnek is veszi, de a Bibliát sem Isten írta, már elnézést smileeee.gif Tudom, nem kéne ilyet írnom, de így gondolom, a vallási könyveket, Bibliákat, vagy akár a Koránt is mind emberek írták, és sajnos úgy, hogy azt mindenféle rossz vagy jó cselekedetre rá lehessen húzni.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 19. 12:14 #16
haverlaand
haverlaand
 
StátuszWe're still Rock N Roll bitches! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.23.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3
Azonosító: 198458
Offline offline
Minek ilyen vallásosnak lenni?! Csinálja amit akar, szarja le, hogy mit mondd más, hisz' ez az Ő élete.
2013. május 19. 12:40 #17
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Hát, ha megbánta szerintem már az is elég.
2013. május 19. 13:17 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barbus87 @ 2013.05.19. 11:49)
A Biblia valóban ír a homoszexualitásról és bűnnek is veszi, de a Bibliát sem Isten írta, már elnézést smileeee.gif Tudom, nem kéne ilyet írnom, de így gondolom, a vallási könyveket, Bibliákat, vagy akár a Koránt is mind emberek írták, és sajnos úgy, hogy azt mindenféle rossz vagy jó cselekedetre rá lehessen húzni.
Duncan-ről pedig annyit, hogy szerintem egy rettenetesen tehetséges ember és rendes fickó, és ha van Isten és ő hisz ebben akkor azt fogja nézni, hogy jó emberként élte le az életét vagy sem. Én ebben hiszek, nem a sok képmutató vallásban.


Igen, a Bibliát is emberek írták, ahogy minden könyvet, ráadásul az évszázadok alatt sok minden változott benne. Hiszen mindig igazítottak rajta, kivettek, hozzátettek dolgokat. Pl. a korai Bibliákban sokkal brutálisabb dolgok voltak, mint amiket egy mai Bibliában olvasni.
2013. május 19. 13:18 #19
delfinke
delfinke
visszatérő vendég
 
StátuszDivergent ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.21.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 184148
Offline offline
féljen csak a kis...
2013. május 19. 13:19 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2013.05.19. 11:50)
Mindenki adja magát - de azért ezt tegye normális keretek között. Amíg így van, addig baj sincsen. De ott van egy halom ember, akik feltűnősködnek, mindenféle baromságot csinálnak - hát csoda, h ha egyes embercsoportokat támadnak?


Én is erre gondoltam. Amúgy ez a fajta viselkedés jellemző a rockkerek, punkok, emosok, animések (animés vagyok, szóval tudom), stb. egyes tagjaira is. Aki eltűnősködni akar, baromságokat csinál, az ne csodálkozzon, ha támadják.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lee Ryan Lee Ryan 1960.