Starity

Adatlapos topik

332 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. május 28. 12:54 #21
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni ezt és ezt a lapot, illetve ha az elcsatolás nem számít, akkor ezt a lapot is.
Köszönöm.
2013. május 28. 13:13 #22
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Most látom,hogy három kedvencem lapja a starity profilra került így ha lehetséges szeretném elkérni Ram, Ujin és Zin lapját.Mivel utóbbi kettőnek nincs életrajza egy kisebbet írtam nekik hirtelen. blush.gif

Zin
Kwak Su Ji vagy ahogy többen ismerik Zin 1993.április 10-én született Szöulban.
Zin 2012. augusztus 1-én debütált a D-unit tagjaként, ahol, mint a csapat egyik énekese van jelen, de alkalom adtán rapperi pozíciót is betölt.

A sikeres debütálás után 2-ánmár meg is kezdődtek az I’m Missing You promóciózása valamint első mini albumuk is ugyan ezen a napon jelent meg Welcome To The Business címmel.

Érdekességek
~ A 165 cm-ével ő a legmagasabb a csapatban.
~ Sokak szerint nagyon hasonlít a 2NE1 rapperére CL-re.
~ A promóciók során általában mindig szemüveget hord, mert túl kicsinek érzi a szemét.
~ Remekül játszik zongorán.
~ Kedvenc színészei: Ha Jung Woo, Gong Hyo Jin, Kim Soo Hyun, Vanessa Hudgns.
~ Kedvenc énekesei: Jessie J, Nicole Scherzinger, Chrisette Michele.
~ Keresztény vallású.


Ujin
Jung Yoo Jin vagy művésznevén Ujin 1989. október 23-án született Dél-Korea fővárosában Szöulban.
Zenei karrierjét a YG Entertainmentnél kezdte, mint gyakornok, de végül kilépett a cégtől, hogy részt vehessen a D-Business Entertainment által meghirdetett új lány csapatának a meghallgatásán. Ujin-nak nem volt önnyű dolga ugyanis 300 másik tehetséges fiatal is pályázott az üres helyre, de végül a cég Ujint választotta.

A sikeres meghallgatás után pedig Ram és Zin mellett Ujin is debütálását tette a csapat 2012. augusztus 1-én megjelent I’m Missing You című dalukkal. Majd másnap már el is kezdték a dal promóciózását valamint ezzel egy időben megjelent a csapat első mini albuma is mely a Welcome To The Business címet kapta.


Előre is nagyon szépen köszönöm! meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Betti90, silenc, FruFruChan
2013. május 28. 13:21 #23
- törölt felhasználó -    
Ha még senki nem kérte el, szeretném az ő adatlapját szerkeszteni. köszönöm szépen! smileeee.gif
2013. május 28. 16:20 #24
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3169
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (CanDee Sweet @ 2013.05.27. 23:58)
Még elég frissek a lapjai, egy járt le, azt elcsatoltam, várjuk ki az egy hónapot!

Asli lapja már vagy fél éve nála van, tudtommal, mivel előtte nálam volt, majd átadtam egy barátnőmnek, aki neki, de törölte a szép életrajzot amit írtam és beírta a jelenlegit, ami kicsit sem nevezhető életrajznak. Rossz így ránézni...Mennyi esély van arra, hogy visszakerüljön hozzám? unsure.gif
2013. május 28. 16:37 #25
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Sziasztok!hi.gif

Örömmel elvállalnám JeA lapját.

Előre is köszönöm! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Betti90, FruFruChan
2013. május 28. 16:58 #26
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Kedves moderátorok, Toto/Bessie/CanDee !
Szeretném ha át tennétek hozzám Fernando Torres adatlapját. Ugyanis a szerkesztője Victorie nekem adta!
Köszönjük előre is a csatolást! meghajolo.gif
2013. május 28. 16:58 #27
- törölt felhasználó -    
Szerintem az adatlapjai mehetnek Starity profilra, mert nem voltak szerkesztve évek óta, ahogyan a szerkesztő sem lépett már be jó ideje.
2013. május 28. 20:12 #28
trina
trina
heart attack.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.01.
Hozzászólás: 2325
Csatolások: 0
Azonosító: 130399
Offline offline
Sziasztok!
Kérlek szépen, tegyétek át hozzám Liam Payne lapját, mert Victorie átadta nekem.
Előre is köszönöm smileeee.gif
2013. május 28. 20:28 #29
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni Park Jung Hwa lapját köszönöm meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Betti90, silenc, lA-dONNA, FruFruChan
2013. május 28. 20:33 #30
SunnySolya
SunnySolya
 
StátuszESC 2018❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.15.
Hozzászólás: 786
Csatolások: 32
Azonosító: 147357
Offline offline
Kedves moderátorok, Toto/Bessie/CanDee !
Szeretném Hyorin
adatlapját újra szerkeszteni/ megkapni:)
Az életrajz:
Cég:Starship Entertainment
Hyolyn, vagy művésznevén Hyorin, 1991. január 11-én látta meg a napvilágot Incheon, Dél-Korea egyik városában.
A "koreai Beyoncé"-nak is szokták nevezni.
Életéről:
2011. márciusában Hyorin a Strong Heart nevű műsor vendége volt, ahol fel fedte titkát, miszerint ő koraszülött volt.
Az édesanyja terhessége alatt víz keletkezett Hyorin gyomrában ami következtében koraszülött lett.
Sajnos emiatt lett később egy betegsége amit epe-arteria-nak neveznek, s amit műteni kellett. A műtét életveszélyes volt
de Hyorin képes volt túlélni a 10 órás operációt.
Karrier:
Hyorin a JYP Enteritainment nevű céghez jelentkezett gyakornokként. A jelentkezését másodszorra fogadták el.
Eredetileg JiEun-al (Secret) és Yujin-el(EXID) debütáltak volna, azonban Hyorin elhagyta a JYP céget és jelentkezett
a Starship Enteritainment nevezetű céghez, Christina Aguilera "Hurt" című számával.
A jelentkezését elfogadták.
Itt ismerte meg a leendő csapattársait: Soyou-t, Bora-t és Dasom-ot.
2010. júniusában debütáltak SISTAR néven a KBS Music Bank színpadán, a sikert meghozó dalukkal a "Push Push"-al.
2010. augusztus 25-én kiadták a 2-ik single-jüket "Shady Girl" címen. A videó ezen a napon jelent meg, amiben szerepelt a
Super Junior egyik ismert tagja, Heechul.
A banda egyre népszerűbb lett, és nem csak a koreai rajongók körében. Szeptember 14-én a Sistart felkérték, hogy szereplejen
a Japánban megrendezett "Hallyu Music Festival"-on, mint egyetlen koreai lánybanda.
Ezen kívül Thaiföldön is hivatalosak voltak a "Teen Superstar" műsoron, ahol a már ismert "Push Push" és a "Shady Girl"
dalukat adták elő.
A csapat végül novemberben harmadik single-jüket is megjelentette "How Dare You" néven. A zenei videót kisebb tolódással
december 2-án adták ki. A dal több zenei listán át vette az első helyet. Az év végére jó pár díjat bezsebeltek.
2011-ben a SISTAR bejelentette, hogy debütálni fog az első alcsoportjuk a Sistar19.
A csapat tagjai: Hyorin és Bora
2011. májusában debütáltak először "Ma Boy" című számukkal. A dal nagyon sikeresnek bizonyult.
Július 31.-én a cég bejelentette, hogy a SISTAR augusztus 9-én visszatér egy teljes albummal. A fődal címe "So Cool" volt.
A dal készítésében közreműködött a híres Brave Brothers is.
Többek között olyan információ is kiszivárgott, miszerint Soyou 8kg-t fogyott a comeback(visszatérés) érdekében.
Még ebben az évben, Hyorin szerepet kapott az "Immortal Song 2" nevű műsorban, ahol megragyogtatta csodás hangját.
Közreműködött az Electroboyz nevű koreai fiúbanda "Ma boy 2" című dalában, amit 2011. október 17-én mutattak be.
Szerepelt a KBS csatorna egyik drámájában a “Dream High Season 2”-be, ahol több híresség is szerepet kapott. Ő alakította
Nana szerepét.
8 hónappal a "So Cool" megjelenése után Soyou a következő minialbumok megjelenéséről beszélt. A Starship később azt is
elmondta, hogy a mostani album teljesen eltér az eddig megszokott "Sistar stílus"-tól. 2012. Április 12-én kiadták a minialbumot
"Alone" címmel. Az "Alone" daluk mellett az albumon megtalálható "Lead Me" nevű dalukat is promótálták.
Időközben megjelent saját dala is "I Choose to Love You" címen.
Nyáron sem pihentek. Ki adtak egy "különleges albumot" ami tartalmaz 2 új dalt, ( Loving U, Holiday) valamint az eddigi
megjelent dalaik átdolgozását.
2012 október 21.-én megjelent egy kis film az SBS Inkigayo-n melyben a 20 legkeresettebb
idol tűnt fel,amibe Hyorin is szerepelt. Később kiderült, hogy ez egy éves projekt mellyel decemberben fel is léptek.
Hyorin a Dazzling Red nevű projektbe volt benne.
A banda tagjai olyan híres idolok voltak még mint pl.: a Secret-ből HyoSung, a KARA-ból Nicole, az After School-ból Nana és
a 4minute-ból Hyuna. A dalt 2012. december 26-án adták elő. A dal címe: "This Person". Ezzel a dallal több díjat is szereztek.
Decemberben Hyorin az "A Walk with the Stars" nevű műsor vendége volt, ahol elárulta, hogy a következő év januárjában
a Sistar19 visszatér.
2013. január 23-án megjelent a Sistar19 második mini albuma. A vezető dal a "Gone Not Around Any Longer" lett, ami nagyon
népszerű lett a rajongók körében, valamint több zenei toplistán az első helyen végzett.
Hyorin kijelentette, hogy már dolgoznak a második SISTAR albumon.


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: dori08
2013. május 28. 21:08 #31
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Sziasztok! Volt egy észrevételem: az Ő adatlapjai eléggé furcsán vannak szerkesztve. Mind a négy Little Mix lány adatlapját 2013.05.16. 16:04-kor frissítette, ami gyakorlatilag lehetetlen. rolleyes.gif
2013. május 28. 21:11 #32
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Másfél éve nem frissült: http://starity.hu/sztarok/debi-mazar/

Ahogyan a másik három lapja is: http://starity.hu/profil/149688-selenalaura2001/sztaradatlapok/
2013. május 28. 21:13 #33
- törölt felhasználó -    
Több lapját is ugyanabban az időben szerkesztette, csak másik napon. :/ Nem értem, mire jó az effajta szerkesztés.

Idézet (Törpemókus @ 2013.05.28. 21:08)
Sziasztok! Volt egy észrevételem: az Ő adatlapjai eléggé furcsán vannak szerkesztve. Mind a négy Little Mix lány adatlapját 2013.05.16. 16:04-kor frissítette, ami  gyakorlatilag lehetetlen.  rolleyes.gif
2013. május 28. 21:31 #34
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Idézet (SunnySolya @ 2013.05.28. 20:33)
Kedves moderátorok, Toto/Bessie/CanDee ! 
Szeretném Hyorin  
adatlapját újra szerkeszteni/ megkapni:)
Az életrajz:
Cég:Starship Entertainment
Hyolyn, vagy művésznevén Hyorin, 1991. január 11-én látta meg a napvilágot Incheon, Dél-Korea egyik városában.
A "koreai Beyoncé"-nak is szokták nevezni.
Életéről:
2011. márciusában Hyorin a Strong Heart nevű műsor vendége volt, ahol fel fedte titkát, miszerint ő koraszülött volt.
Az édesanyja terhessége alatt víz keletkezett Hyorin gyomrában ami következtében koraszülött lett.
Sajnos emiatt lett később egy betegsége amit epe-arteria-nak neveznek, s amit műteni kellett. A műtét életveszélyes volt
de Hyorin képes volt túlélni a 10 órás operációt.
Karrier:
Hyorin a JYP Enteritainment nevű céghez jelentkezett gyakornokként. A jelentkezését másodszorra fogadták el.
Eredetileg JiEun-al (Secret) és Yujin-el(EXID) debütáltak volna, azonban Hyorin elhagyta a JYP céget és jelentkezett
a Starship Enteritainment nevezetű céghez, Christina Aguilera "Hurt" című számával.
A jelentkezését elfogadták.
Itt ismerte meg a leendő csapattársait: Soyou-t, Bora-t és Dasom-ot.
2010. júniusában debütáltak SISTAR néven a KBS Music Bank színpadán, a sikert meghozó dalukkal a "Push Push"-al.
2010. augusztus 25-én kiadták a 2-ik single-jüket "Shady Girl" címen. A videó ezen a napon jelent meg, amiben szerepelt a 
Super Junior egyik ismert tagja, Heechul.
A banda egyre népszerűbb lett, és nem csak a koreai rajongók körében. Szeptember 14-én a Sistart felkérték, hogy szereplejen
a Japánban megrendezett  "Hallyu Music Festival"-on, mint egyetlen koreai lánybanda.
Ezen kívül Thaiföldön is hivatalosak voltak a "Teen Superstar" műsoron, ahol a már ismert "Push Push" és a "Shady Girl" 
dalukat adták elő. 
A csapat végül novemberben harmadik single-jüket is megjelentette "How Dare You" néven. A zenei videót kisebb tolódással 
december 2-án adták ki. A dal több zenei listán át vette az első helyet. Az év végére jó pár díjat bezsebeltek.
2011-ben a SISTAR bejelentette, hogy debütálni fog az első alcsoportjuk a Sistar19.
A csapat tagjai: Hyorin és Bora
2011. májusában debütáltak először "Ma Boy" című számukkal. A dal nagyon sikeresnek bizonyult.
Július 31.-én a cég bejelentette, hogy a SISTAR augusztus 9-én visszatér egy teljes albummal. A fődal címe "So Cool" volt.
A dal készítésében közreműködött a híres Brave Brothers is.
Többek között olyan információ is kiszivárgott, miszerint Soyou 8kg-t fogyott a comeback(visszatérés) érdekében.
Még ebben az évben, Hyorin szerepet kapott az "Immortal Song 2" nevű műsorban, ahol megragyogtatta csodás hangját.
Közreműködött az Electroboyz nevű koreai fiúbanda "Ma boy 2" című dalában, amit 2011. október 17-én mutattak be.
Szerepelt a KBS csatorna egyik drámájában a “Dream High Season 2”-be, ahol több híresség is szerepet kapott. Ő alakította
Nana szerepét.
8 hónappal a "So Cool" megjelenése után Soyou a következő minialbumok megjelenéséről beszélt. A Starship később azt is 
elmondta, hogy a mostani album teljesen eltér az eddig megszokott "Sistar stílus"-tól. 2012. Április 12-én kiadták a minialbumot
"Alone" címmel. Az "Alone" daluk mellett az albumon megtalálható "Lead Me" nevű dalukat is promótálták.
Időközben megjelent saját dala is "I Choose to Love You" címen.
Nyáron sem pihentek. Ki adtak egy "különleges albumot" ami tartalmaz 2 új dalt, ( Loving U, Holiday) valamint az eddigi 
megjelent dalaik átdolgozását.
2012 október 21.-én megjelent egy kis film az SBS Inkigayo-n melyben a 20 legkeresettebb
idol tűnt fel,amibe Hyorin is szerepelt. Később kiderült, hogy ez egy éves projekt mellyel decemberben fel is léptek.
Hyorin a Dazzling Red nevű projektbe volt benne.
A banda tagjai olyan híres idolok voltak még mint pl.: a Secret-ből HyoSung, a KARA-ból Nicole, az After School-ból Nana és
a 4minute-ból Hyuna. A dalt 2012. december 26-án adták elő. A dal címe: "This Person". Ezzel a dallal több díjat is szereztek.
Decemberben Hyorin az "A Walk with the Stars" nevű műsor vendége volt, ahol elárulta, hogy a következő év januárjában 
a Sistar19 visszatér.
2013. január 23-án megjelent a Sistar19 második mini albuma. A vezető dal a "Gone Not Around Any Longer" lett, ami nagyon
népszerű lett a rajongók körében, valamint több zenei toplistán az első helyen végzett.
Hyorin kijelentette, hogy már dolgoznak a második SISTAR albumon.
 
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! smileeee.gif


Sya, ne haragudj, hogy én válaszolok, de ez az életrajz kicsit előbb is elkészülhetett volna, hiszen jó ideje nálad volt a lap és még figyelmeztetést is kaptál. Most viszont ha már elcsatolták, akkor majd csak pályázat útján tudod újra megszerezni (már ha te nyered meg), és mindezt azért, mert 1000-res sorszám alatti lapról van szó rolleyes.gif
[Az aktuális pályázatokról pedig a moderátorok (többnyire _ToTo_, Bessie és CanDee Sweet) profiljain láthatsz információkat, hogy melyiké mikor esedékes.

Valamint dori08 hozzászólására is reagálva: ez nem lenyúlásnak számít, hanem csak a szabályokhoz igazodunk, amit ahogy látom neked sem ártana átolvasni dry.gif
7 felhasználónak tetszik: silenc, TheDanush, Luckie, Lizania, FruFruChan, Betti90, Saranghae
2013. május 29. 01:38 #35
- törölt felhasználó -    
Nagyon szépen köszönöm Candee Sweet a lapokat!! wub.gif meghajolo.gif /a nagyja frissítésen már túl is estek biggrin.gif happy.gif /
2 felhasználónak tetszik: FruFruChan, Betti90
2013. május 29. 01:46 #36
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.05.28. 21:13)
Több lapját is ugyanabban az időben szerkesztette, csak másik napon. :/ Nem értem, mire jó az effajta szerkesztés.


Azért ne legyünk már ennyire vérre menőek. Ugyan az ő lapjait és szerkesztési stílusát nem ismerem, de én pl, mindig megírom worldbe amit frissíteni akarok és csak utána másolom be ide, szóval nálam is előfordult, hogy 1-2 percen belül akár 3 lapom is frissült, és került bele új dolog, vagy akár egy tök új életrajz...
Egy bandánál, mint a little mix, meg szerintem ha történik velük valami ami említésre méltó az mind a 4ükkel történik, szóval elég az egyiküknél megírni és utána átmásolni a többiekhez.
9 felhasználónak tetszik: TheDanush, mse90, miss_areo, Luckie, Lizania, FruFruChan, lA-dONNA, duracell, FruzShina.
2013. május 29. 08:51 #37
- törölt felhasználó -    
köszönöm szépen Torri lapját, Candee! beer.gif Már rendbe is tettem. biggrin.gif
2013. május 29. 11:58 #38
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Sziasztok!
Zayn Malik lapját a szerkesztője nekem adta, lenne szíves valaki csatolni hozzám? blush.gif Előre is köszönöm! meghajolo.gif
2013. május 29. 13:00 #39
- törölt felhasználó -    
elnézést, hogy megint kunyerálni jövök, de láttam, hogy Jadin Gould lapja a Starity profilon van és szeretném elkérni, hogy szerkesszem. köszönöm szépen. smileeee.gif
2013. május 29. 15:32 #40
Whiteberry
Whiteberry
visszatérő vendég
 
StátuszThen life taught me a harder lesson, beloved: it is better to forgive an enemy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 178
Csatolások: 84
Azonosító: 202268
Offline offline
Sziasztok!Lenne egy kérdésem: megírtam egy sztáradatlapot,aminek az életrajzi részében sajnos nem fért bele a teljes diszkográfia,ezért csak nagyon röviden írtam bele.Lehet hogy én írtam túl hosszúra,de nem hinném,mert pont hogy 500 karakter volt.Minden mást tökéletesen kitöltöttem,mégse írták jóvá.Hogyan töltsem ki az életrajz részt úgy,hogy minden beleférjen,de túl tömör se legyen a leírás? unsure.gif
332 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!