Starity

Vampire Academy: Blood Sisters / Vámpírakadémia (2014)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 21. 17:15 #41
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Besírtam ezen a szinkronon. nevet2.gif

1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. szeptember 21. 17:38 #42
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.09.21. 17:15)
Besírtam ezen a szinkronon. nevet2.gif


Én úgy láttam a filmet... az elején még nekem is furcsa volt, de a végére már fel sem tűnt. rohog.gif Lehet, hogy azért, mert valami elterelte róla a figyelmem. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. november 30. 09:46 #43
- törölt felhasználó -    
Végre valahára én is megtekintettem a filmet smileeee.gif Bevallom fenntartással kezdtem bele. A könyvet olvastam és nálam a letehetetlen kategória volt. Izgalom, misztikum, szenvedély, dráma mind egy 6 kötetes remekműben ötvözve. Azonban mikor kijött a hivatalos trailer kicsit elkeseredtem; sokkal inkább emlékeztetett egy amcsi tinivígjátékra és nem egy remek adaptációra. Nos túlzás lenne azt mondani, hogy remek alkotás lett, viszont szerencsére a nyálas tinikomédia is elmaradt. Összeségében tetszett a film. Az akadémia területe, a szereplők nagyjából meg is feleltek annak a képnek, ami a fejemben megjelent olvasás közben. A kedvenc karakterem a könyvben és a filmben egyaránt Dimitri wub.gif természetesen. Danila teljes mértékben hozza a távolságtartó, jól kiképzett, erős őr karakterét, aki remekül palástolja a valódi érzelmeit. A másik kedvencem Christian Ozera.
Nem volt csalódás a film, sőt egy fárasztó nap után néztem és határozottan feldobott laugh.gif
Azért ennyire osztályzom, mert aki olvasta a könyvet az látja, hogy erősen próbálták a kötetet beletuszkolni ebbe a kb. másfél órába, amit több helyen is látványos vágásokkal oldottak meg. De nem vagyok telhetetlen, hisz tudom, hogy 300 oldalt vagy többet nem lehet másként belesűríteni egy estés mozifilmbe. 10/8

Kíváncsian várom a folytatást!
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bessie
2014. december 01. 00:11 #44
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Glorita @ 2014.11.30. 09:46)
Végre valahára én is megtekintettem a filmet smileeee.gif Bevallom fenntartással kezdtem bele. A könyvet olvastam és nálam a letehetetlen kategória volt. Izgalom, misztikum, szenvedély, dráma mind egy 6 kötetes remekműben ötvözve. Azonban mikor kijött a hivatalos trailer kicsit elkeseredtem; sokkal inkább emlékeztetett egy amcsi tinivígjátékra és nem egy remek adaptációra. Nos túlzás lenne azt mondani, hogy remek alkotás lett, viszont szerencsére a nyálas tinikomédia is elmaradt. Összeségében tetszett a film. Az akadémia területe, a szereplők nagyjából meg is feleltek annak a képnek, ami a fejemben megjelent olvasás közben. A kedvenc karakterem a könyvben és a filmben egyaránt Dimitri wub.gif természetesen. Danila teljes mértékben hozza a távolságtartó, jól kiképzett, erős őr karakterét, aki remekül palástolja a valódi érzelmeit. A másik kedvencem Christian Ozera.
Nem volt csalódás a film, sőt egy fárasztó nap után néztem és határozottan feldobott laugh.gif 
Azért ennyire osztályzom, mert aki olvasta a könyvet az látja, hogy erősen próbálták a kötetet beletuszkolni ebbe a kb. másfél órába, amit több helyen is látványos vágásokkal oldottak meg. De nem vagyok telhetetlen, hisz tudom, hogy 300 oldalt vagy többet nem lehet másként belesűríteni egy estés mozifilmbe. 10/8
Kíváncsian várom a folytatást!

nem valószínű hogy lesz, de lobbiznak érte a rajongók. Sajnos a nézettség nagyon alacsony volt. Még a DVD-n is csak sima, egylemezes verzió kapható. reklamalo.gif
2014. december 01. 17:15 #45
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.12.01. 00:11)
nem valószínű hogy lesz, de lobbiznak érte a rajongók. Sajnos a nézettség nagyon alacsony volt. Még a DVD-n is csak sima, egylemezes verzió kapható. reklamalo.gif


Pedig nem értem, hogy miért volt alacsony a nézettsége. Oké, a könyvhöz képest nem a legjobb, de annyira nem is szörnyű... unsure.gif Én legalábbis alig várom, hogy végre meg tudjam venni DVD-n. A borítóbakis DVD-n... rohog.gif
Hát persze, hogy lobbizunk érte... nehogymá' Adriant ne láthassuk. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. december 01. 17:40 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2014.12.01. 17:15)
Pedig nem értem, hogy miért volt alacsony a nézettsége. Oké, a könyvhöz képest nem a legjobb, de annyira nem is szörnyű... unsure.gif Én legalábbis alig várom, hogy végre meg tudjam venni DVD-n. A borítóbakis DVD-n... rohog.gif 
Hát persze, hogy lobbizunk érte... nehogymá' Adriant ne láthassuk. wub.gif

Így van, elvégre ha bukta volt a film, akkor el kéne gondolkozni miért is volt az. A könyvnek nagy sikere volt, szóval a sztori maximálisan eladható, csak más irányt kéne venni a vásznon való megjelenítéshez. Ehelyett fogják és itt abbahagyják?? Mikor épp gyülekeznek a strigák a csatára unsure.gif Hát pont most lehetne belevinni jó kis akciójeleneteket, na meg persze drámát Dimitri átalakulása miatt wink.gif És tényleg hát Adrian biggrin.gif Még egy szál, amivel bonyolódik a történet. És a különleges erejét is érdekes lenne a mozivásznon bemutatni. Pont akkor hagyják abba, mikor igazán beindulna a történet 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. december 01. 17:56 #47
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Glorita @ 2014.12.01. 17:40)
Így van, elvégre ha bukta volt a film, akkor el kéne gondolkozni miért is volt az. A könyvnek nagy sikere volt, szóval a sztori maximálisan eladható, csak más irányt kéne venni a vásznon való megjelenítéshez. Ehelyett fogják és itt abbahagyják?? Mikor épp gyülekeznek a strigák a csatára unsure.gif  Hát pont most lehetne belevinni jó kis akciójeleneteket, na meg persze drámát Dimitri átalakulása miatt wink.gif És tényleg hát Adrian biggrin.gif  Még egy szál, amivel bonyolódik a történet. És a különleges erejét is érdekes lenne a mozivásznon bemutatni. Pont akkor hagyják abba, mikor igazán beindulna a történet 110.gif


Szerintem ott tolták el a dolgot, hogy megpróbálták agyonra modernizálni és viccelni, emiatt pedig tökre máshogy jöttek ki néha a jelenetek. Hát amikor meghallottam, hogy "Viszlát Facebook, viszlát iPhone5", akkor én is majdnem kimentem a teremből. De úgy voltam vele, hogy ha már kiadtam rá a sok pénzt, akkor megnézem. cool.gif Meg azt sem láttam nagyon, hogy agyonra promóznák... itt a környékben legalábbis sehol semmi. Ha nem tudtam volna, hogy mikor van a premier és nem nézegetem folyamatosan a CinemaCity honlapját, szerintem nekem sem keltette volna fel a figyelmem. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. január 24. 19:49 #48
- törölt felhasználó -    
Dimitri wub.gif wub.gif
2017. február 15. 20:20 #49
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Pár darab új és nagyobb méretű pixelhalmocska. beer.gif

heart.gif
2 felhasználónak tetszik: LDreamP, Bessie
2017. május 07. 16:16 #50
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, LDreamP
2017. május 09. 19:24 #51
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Hát gyerekek , azt kell hogy mondjam hogy egy kicsit unalmas volt...csak akkor éledtem fel a mérhetetlen unalomból mikor Cameron Monaghan fel-felbukkant a képernyőn (lol) thumbsup.gif
2018. február 14. 18:29 #52
willkoy
willkoy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.01.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 3539
Azonosító: 168274
Offline offline
Posters (MQ)
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LDreamP
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!