Paul Walker egyik szívügye az óceánok védelme, ezért szívesen csatlakozott a National Geographic cápakutató expedíciójához.
A teljes cikkhez kattints ide!
Paul Walker cápákkal forgatott
2013. június 14. 17:23
#3
|
|
haverlaand |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.23. Hozzászólás: 560 Csatolások: 3 Azonosító: 198458 offline
|
Jól van.. Kér érte Oscar-díjat? ._.
2013. június 14. 17:24
#4
|
|
chelseagirl18White Wave™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.21. Hozzászólás: 3016 Csatolások: 311 Azonosító: 123303 offline
|
Szerettem azt a műsort, örülök, hogy megint velük forgat. Imádom Paulban, hogy ennyi minden érdekli, és nem csak saját magával, meg a filmekkel foglalkozik. Igazán jó ember.
2013. június 14. 18:11
#7
Remek ember.Látszik,hogy mennyire magán viseli az állatok életét.
2013. június 14. 18:19
#8
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
tök jó h ennyire szereti az állatokat
2013. június 14. 18:21
#9
|
|
strawberryy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.30. Hozzászólás: 945 Csatolások: 1 Azonosító: 201136 offline
|
Nagyon szimpatikus ember
látszik, hogy nem a hírnév miatt csinálja, hanem azért, mert tényleg védeni próbálja a tengert
2013. június 14. 20:15
#10
|
mirjam333333 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.16. Hozzászólás: 1549 Csatolások: 439 Azonosító: 198007 offline
|
Ugyan az a véleményem, mint strawberryy-nek!
2013. június 15. 02:59
#12
|
|
Hailie95Ani_1D |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.21. Hozzászólás: 7221 Csatolások: 0 Azonosító: 158900 offline
|
Mekkora rajongoja voltam ennek az egesz capas dolognak!
Nagyon erdekes volt..ugyanis mar regota szeretem ot.
Es mikor megkaptam a sajat tv-met kb 2 evvel ezelott es neztem a net geo-t, ugyanis imadom az allatos adokat, es lattam, hogy adnak capakrol adast elkezdtem nezni, es majdnem lefordultam az agyrol mikor meglattam benne OT! Hatalmas meglepetes volt
Emlkeszem, meg a weblapjukra is felneztem
SOkaig kovettem az adast, aztan mikor kikoltzotunk Londonba abba maradt az egesz :/
De sokat tanultam a capakrol:)
Nagyon erdekes volt..ugyanis mar regota szeretem ot.
Es mikor megkaptam a sajat tv-met kb 2 evvel ezelott es neztem a net geo-t, ugyanis imadom az allatos adokat, es lattam, hogy adnak capakrol adast elkezdtem nezni, es majdnem lefordultam az agyrol mikor meglattam benne OT! Hatalmas meglepetes volt
Emlkeszem, meg a weblapjukra is felneztem
De sokat tanultam a capakrol:)
2013. június 15. 10:24
#13
Szerintem nagyon kedves dolog tőle, hogy így foglalkozik az állatokkal.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

online
0 felhasználónak tetszik:

offline


