Starity

Drogok és táncoslányok — így bulizik Justin Bieber

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 14. 21:40 #41
Texy
Texy
visszatérő vendég
 
StátuszTexy még nem állította meg a státuszát..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 202532
Offline offline
Idézet (LaGirl9292 @ 2013.06.14. 20:44)
Hiába próbál Justin jófiú lenni, egyik barátja, King Kevi tisztázza a dolgokat Biebert illetően, meg persze arról, hogy bizony nem csak egyszeri megbotlásból nyúlt drogokhoz. 
A teljes cikkhez kattints ide!


Oké, nem csak ő bulizik így, de akkor is. Tudja mennyi tinicsaj 'rajong' Érte, és ők is ezt fogják csinálni.

Ez a baj azzal, ha túl hamar kerülsz a sztárvilágba. Elszállsz magadtól, fél méterrel a földfelett jársz, és azt hiszed mindent megtehetsz.. dry.gif
2013. június 14. 21:40 #42
- törölt felhasználó -    
mi az Istennek kell tagadnia, a karrierjének már úgy is lőttek, szerintem... vagyis remélem xd
2013. június 14. 21:43 #43
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
El is tudnám róla képzelni, hogy ezt csinálja, meg hogy mindent letagad, mert ciki lenne bevallani! biggrin.gif
2013. június 14. 21:45 #44
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1789
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Dögöljél bele a drogokba kis szardarab! Azt meg nem hiszem el, hogy a zsaruk nem jönnek ki ilyen házibulikhoz ha bejelentést tesznek a szomszédok!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. június 14. 21:50 #45
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
King Kevi, meggyőző neve van biggrin.gif Nagyon rászálltak erre a Justin gyerekre, kész rocksztárt kreálnak belőle, aztán lehet eközben bambit iszik pizsiben. biggrin.gif
2013. június 14. 21:53 #46
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Ez a cikk...olvastam már erről és sajnos nagyon úgy tűnik,h ez nem pletyka...
Fogalmam sincs mi történt vele,de ez így nagyon nem lesz jó.Ennyire nincs senki aki visszatartaná vagy jobb belátásra bírná?Kellene lennie valakinek,akire hallgat,h ne durvuljon el teljesen...
Nem fogom őt vèdeni,h márpedig ő nem ilyen életet él,mert sajnos egyre inkább úgy érzem,h közelsem annyira "jó",mint volt.Viszont ha lehet ilyet mondani egy olyan emberre akit nem ismerek személyesen,h "aggódom",akkor én ezt most ki is mondom.
Úgy veszem észre,h úgy igazán senki se áll mellette vagy tényleg ennyire bekattant volna...Nem tudom eldönteni.Mindenesetre nem piszkálni kéne,mert így rövid időn belül elég mélyre fog kerülni.Ha egyszer függő leszel,onnan nem igazán van visszaút.Èn pedig nem szívesen nézném vègig,ahogy teljesen leépül...
1 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő
2013. június 14. 21:53 #47
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Csak szerintem nem igaz? ohmy.gif Mért adta volna ki ezeket a titkokat ez a "Kevi gyerek"? ohmy.gif Főleg, ha Justin barátja volt...10000 százalék, hogy nem igaz ebből semmi! Meg állítólag aláírta azt a valamit, akkor alap, hogy nem kéne elárulnia. Szóval ezért kamu..
2013. június 14. 21:54 #48
- törölt felhasználó -    
Erre most mit lehet mondani?- Engem nem zaklat fel túlságosan, hogy mit kezd az életével, de ha továbbra is így folytatja... nem lesz ennek jó vége.
2013. június 14. 21:57 #49
- törölt felhasználó -    
Ha tényleg olyan jó barátja Justinnak, akkor biztos nem mondta volna el. Meg amúgy is én nagyon szeretem Justint, a barátait is "ismerem" de róla még nem hallottam.
2013. június 14. 21:59 #50
- törölt felhasználó -    
Ha tényleg van ez a titoktartási szerződés, akkor ezeket sem szabadott volna kikotyognia. sleep.gif
2013. június 14. 22:09 #51
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Egyrészt érdekes maga a gyerek neve is, és manapság az emberek a legnagyobb hülyeségekre képesek azért, hogy hírnevet szerezzenek maguknak. Másrészt, erről a taknyosról el tudom képzelni, hogy így él, pláne, hogy mostanában tőle zeng a sajtó, meg a hülyeségeitől - mellékesen megjegyzem, kezd unalmas lenni.
2013. június 14. 22:09 #52
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
A Kevi gyerek biztosan szép summát kapott ezért a vallomásért. És ha tényleg Bieber haverja, akkor ő sem fog többé bulizgatni a "poptitánnal". Feltéve, ha nem szándékosan tervezték be ezt a kis botrányt.
2013. június 14. 22:14 #53
szabka98
szabka98
 
StátuszHa az élet citrommal kínál, csinálj belőle limonádét ;) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.25.
Hozzászólás: 598
Csatolások: 0
Azonosító: 198639
Offline offline
Ha olyan "nagyon jó" barátja lenne,szerintem nem mondaná ezt el senkinek!Én ezt nem nagyon hiszem el!(ez saját vélemény)
2013. június 14. 22:14 #54
barbika1998
barbika1998
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.19.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 196314
Offline offline
Ez a cikk úgy hülyeség ahogy van ha Justin egy legjobb barátja lenne akkor ezt nem hozta volna nyilvánoságra szóval . És selena és Justin kapcsoltát nem ez tette tönkre hame az ,hogy Justin hris brow-al logott és ezt selena nem nézte jó semel
2013. június 14. 22:15 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (An_d_a @ 2013.06.14. 21:53)
Ez a cikk...olvastam már erről és sajnos nagyon úgy tűnik,h ez nem pletyka...
Fogalmam sincs mi történt vele,de ez így nagyon nem lesz jó.Ennyire nincs senki aki visszatartaná vagy jobb belátásra bírná?Kellene lennie valakinek,akire hallgat,h ne durvuljon el teljesen...
Nem fogom őt vèdeni,h márpedig ő nem ilyen életet él,mert sajnos egyre inkább úgy érzem,h közelsem annyira "jó",mint volt.Viszont ha lehet ilyet mondani egy olyan emberre akit nem ismerek személyesen,h "aggódom",akkor én ezt most ki is mondom.
Úgy veszem észre,h úgy igazán senki se áll mellette vagy tényleg ennyire bekattant volna...Nem tudom eldönteni.Mindenesetre nem piszkálni kéne,mert így rövid időn belül elég mélyre fog kerülni.Ha egyszer függő leszel,onnan nem igazán van visszaút.Èn pedig nem szívesen nézném vègig,ahogy teljesen leépül...


Nos leginkább neki egy jó nagy atyai pofon kellene, egyáltalán van apja?
Továbbá nem lett volna szabad ott hagyni az iskolát. Tudom, hogy az amcsiknál már az érettségi is legalább akkora népünnepély, mint Európában a diplomaosztó, de ettől függetlenűl jótt tett volna neki, hallot volna egy-két szentenciát. Nem hiszem, hogy az amcsi tanárok szarok lettek volna, és ebből kiindúlva, biztos kapott volna egy kis jellem formálást. Ottlik Géza a kőszegi katonai alreáliskola növendéke volt, megutálta a hadsereget, de valószínűleg nem lett volna belőle (olyan jó) író, ha az a iskola nem adott volna neki egy olyan lökést. Biebernek is egy lökés kellet volna.
Aztán ott van a managere és a lemezkiadója és még szponzorok, ezek mind olyan rövid pórázon tudnák tartani, ha akarnák. Gondoljatok bele a Nike gondol egyet, őt ne reklámozza egy sutyó mert akkor a vásárlókhoz az a üzenet jut el, hogy ha Nike cipőt veszel, akkor te is igazi sutyó lehetsz. És ezért bontanák a szerződést, zsebből kifizetnék az elállást Bieber meg ott maradna hoppon pár millával kevesebb bevétellel. Szóval lehetne őt rendszabályozni, de szarnak a fejére nagyívben. Írtátok, hogy milyen barátai vannak, elmondanám, hogy akik körbe veszik őt, azok nem a barátai, azok még a híresek is csak érdekből vannak, mindenkinek jól esik egy sztár mellet fotózkodni, még egy másik sztárnak is. Az igazi barátai azok a középiskolás osztály társai lennének, nem ezek. Szerintem az a probléma, hogy nem igazán találkozik a saját korosztályából olyanokkal, akik kritikával mernének élni vele szemben.
Ilyen rövid időn belül ilyen nagyott zuhanni is tudni kell, szóval nyílván nem annyira tehetségtelen a gyerek.
2013. június 14. 22:15 #56
szabka98
szabka98
 
StátuszHa az élet citrommal kínál, csinálj belőle limonádét ;) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.25.
Hozzászólás: 598
Csatolások: 0
Azonosító: 198639
Offline offline
Idézet (rocknroller @ 2013.06.14. 21:45)
Dögöljél bele a drogokba kis szardarab! Azt meg nem hiszem el, hogy a zsaruk nem jönnek ki ilyen házibulikhoz ha bejelentést tesznek a szomszédok!

Kicsit vegyünk már vissza!
Ha nem kedveled,ez van,de azért az ilyen szavakkal okosan bánjunk már!
2013. június 14. 22:15 #57
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Levin írta:
Nem inkább 60-70 táncosfiú? xD

Én is ezt akartam írni. biggrin.gif
2013. június 14. 22:16 #58
- törölt felhasználó -    
igen, ha jó barátja lenne, nem mondta volna el, (+ a titoktartási szerződés) de az is lehet, hogy csak egy botrányt akartak ezzel megrendezni. Amúgy ha ez igaz, és ezért szakítottak, akkor teljesen megértem Selenát .
2013. június 14. 22:24 #59
- törölt felhasználó -    
Wow... ez aztán a jó barát. -.-" Egyre jobban örülök, hogy én nem vagyok sztár.
2013. június 14. 22:27 #60
- törölt felhasználó -    
Sosem értettem miért tartja magát olyan nagyra, hogy őszinte legyek most is így érzek. Nem értem a mai fiataloknak mi tetszik ezen a felfuvalkodott hólyagon, persze ízlések és pofonok. Ez a bulizási rendszer elég elszomorító, nem is tudom hány millió lány vesz példát erről a majomról, és ő még így sem akar, csak egy picit normálisan viselkedni? Nem kell sok idő még a sok piálástól, drogozástól életét veszti.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok