Starity

Reign / Az uralkodónő (2013-2017)

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 23. 20:09 #1
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Reign (2013–2017)

Szereplők: Adelaide Kane, Anna Popplewell, Caitlin Stasey, Celina Sinden, Jenessa Grant, Megan Follows, Toby Regbo (The Town), Torrance Coombs (Endgame)
16 felhasználónak tetszik: Toxic, duracell, Nita09, Lady Suzy, Lindsay019, zsuzsye, Minimanó94, TheDanush, Cintii, miss_areo, AmyVie, Alison Lerman, zsofeeh, Genevieve, ScreamQueens, LDreamP
2013. június 30. 11:53 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2013.06.23. 20:09)
Reign (2013– )
Szereplők: Adelaide Kane, Anna Popplewell, Caitlin Stasey, Celina Sinden, Jenessa Grant, Megan Follows, Toby Regbo (The Town), Torrance Coombs (Endgame)

Biztosan jó sorozat lesz, ha Adelaide Kane szerepel benne wink.gif
2013. október 19. 17:32 #3
- törölt felhasználó -    
A mai nap sikerült megnézem a sorozat első részét és bevallom őszintén nekem nagyon tetszett. Nagyon jól megcsinálta a CW ezt a sorozatot is, és maga a történet is nagyon tetszik. Várom már a következő részeket, és remélem, hogy sikereket fog elérni a sorozat! wink.gif
4 felhasználónak tetszik: TheDanush, miss_areo, Cintii, Fancsilio
2013. október 19. 20:25 #4
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Huh már alig várom, azt a feliratot. biggrin.gif
2013. október 19. 20:33 #5
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Képek alapján bejövős sorozat, valaki tud online linket, ahol megtudom nézni az első részt?blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. október 19. 21:05 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2013.10.19. 20:33)
Képek alapján bejövős sorozat, valaki tud online linket, ahol megtudom nézni az első részt?blush.gif

Itt találsz linket, én általában sockshareről (a putlocker másik verziója) nézem, angolul, nincs felirat. blush.gif Remélem tudtam segiteni.
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Fancsilio
2013. október 22. 19:00 #7
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.10.19. 21:05)
Itt találsz linket, én általában sockshareről (a putlocker másik verziója) nézem, angolul, nincs felirat. blush.gif Remélem tudtam segiteni.


Itt is van egy link. Én majd itt nézem meg:
http://nezzsorozatokat.info/?s=1206&&e=29031
2013. október 24. 17:46 #8
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hű, amúgy nem tudom ti mit szóltok a sorozathoz, de én imádtam az első részét. Már alig várom a következőt. Szerintem érdekes volt az első rész, mondjuk mindig is szerettem a hasonló sorozatokat. Bevallom nekem Adelaide Kane egyedül a Teen Wolfból ismerős, de ott nem nagyon győzött meg. Szerettem, de azért nem sírtam tele a párnám, mert elment. blush.gif Itt azonban tetszik és nagyon szeretem a karakterét is. A főszereplő srácok meg... Jézusom!!! blush.gif Komolyan, nem akartam ennyire nyáladzani, de amilyen szemei vannak Torrance Coombsnak, hát az kész. Meseszépek! smileeee.gif Sebastian nekem érdekesebb és titokzatosabb karater, mint Francis, tehát jelenleg mindenképpen Sebastiannak drukkolok, de úgy sem jön majd neki össze, szerintem Mary -vel. dry.gif De azért a remény hal meg utoljára. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Cintii, Fancsilio
2013. október 27. 09:54 #9
- törölt felhasználó -    
Egyszerűen beleestem ebbe a sorozatba. Eszméletlen jó minden egyes rész, és egyre jobban várom mindegyiket. Nagyszerű volt az előző is, izgalmas volt, és végre kezd lenni egy kis bonyodalom is, gondolok én most a Francis-Bash párosra, hiszen nyilvánvaló hogy Bash odavagy Maryért. Egyedül azt nem értem, hogy Francis is odavan Maryért, de akkor miért nem mutatja ezt ki neki? Egyébként nagyon szimpatikus Toby számomra, nem gondoltam volna hogy ennyire megszeretem összesen 2 résztől, de igen, bekövetkezett. Alig várom már a pénteket, hogy láthassam az új részt. Komolyan, ez lesz az új kedvenc sorozatom! heart.gif
6 felhasználónak tetszik: Zsuzsy93, Minimanó94, duracell, Lindsay019, Cintii, Fancsilio
2013. november 02. 18:26 #10
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.10.27. 09:54)
Egyszerűen beleestem ebbe a sorozatba. Eszméletlen jó minden egyes rész, és egyre jobban várom mindegyiket. Nagyszerű volt az előző is, izgalmas volt, és végre kezd lenni egy kis bonyodalom is, gondolok én most a Francis-Bash párosra, hiszen nyilvánvaló hogy Bash odavagy Maryért. Egyedül azt nem értem, hogy Francis is odavan Maryért, de akkor miért nem mutatja ezt ki neki? Egyébként nagyon szimpatikus Toby számomra, nem gondoltam volna hogy ennyire megszeretem összesen 2 résztől, de igen, bekövetkezett. Alig várom már a pénteket, hogy láthassam az új részt. Komolyan, ez lesz az új kedvenc sorozatom! heart.gif



Ezzel nem vagy egyedül, nekem is jelenleg a kedvenc sorozatom, jobban szeretem és jobban várom is, mint mondjuk a TVD-t, amiről most inkább nem írnék. rohog.gif
Arra meg, hogy Francis miért nem borult még Mary lába elé, annyi a válasz, hogy hamar vége lenne a sorozatnak. rohog.gif Amúgy én bevallom, nekem Bash jobban tetszik - épp azért mert titokzatosabb - , mint Francis. pardon.gif Torrance Coombs hihetetlenül jól játssza a szerepét! blush.gif És a szemei meg... drool.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Cintii
2013. november 02. 19:38 #11
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Sziasztok, megint én. Azt hiszem itt kérek segítséget. blush.gif Sikerült letöltenem a sorozat első 3 részét azonban, nem megy el felirattal, hiába karom egy mappába, egy címen. Még az ajánlott lejátszót is letöltöttem, hozzá, de azzal meg nem lehet megnyitni a videót, mert azt írja, hogy nem Win32 fájl. blush.gif Na akkor most, mi kellene csinálnom??? blush.gif

(Pedig már annyira örültem a fejemnek, hogy le tudtam tölteni, jó minőségben.) cray.gif
2013. november 03. 19:54 #12
- törölt felhasználó -    
Gondoltam én is megosztom az észrevételeimet a sorozattal kapcsolatban. Remélem nem gond.
Eredetileg Anna és Adelaide miatt akartam megnézni, ezért hát féltem is kicsit tőle, mert általában nem jönnek be az ilyen fajtájú sorozatok. Amikor elindítottam az első részt úgy voltam vele, hogyha csak kicsit is jó lesz, akkor maradok és végignézem, azután azt vettem észre, hogy vége a résznek. Én meg: Nehogy már vége legyen. rohog.gif Nagyon tetszett. Mary egyszerűen annyira aranyos, konkrétan nem bírja ki, hogy lakatot tegyen a szájára és csak beszél és beszél. Francis és Bash is szimpatikus, de azért mégis szurkolok a Mary-Francis párosnak, annyira édesek tudnak lenni együtt. Francis még a saját anyját is megfenyegette miatta. Ez azért csak jelent valamit. Ennek ellenére is azt mondom, valahol érthető a királyné gyilkolási vágya, végül is megjósolták neki a saját fia halálát, de nem lesz könnyű dolga, ha Clarissa mindig közbeavatkozik. Lehet róla beszélt a kislány az első rész elején, sőt szinte biztos. Viszont van humorérzéke, a piros X a lepedőn nagy poén volt. Legalább a királyné is félhet egy kicsit.
A király mekkora nőcsábász már, nem elég neki egy szerető, még Mary barátnőjét is megakarja kapni. Mondjuk azon jót nevettem, hogy megparancsolná a pasinak, hogy vegye el. Lolát sajnáltam, főleg, hogy szegény kétszer vesztette el a szerelmét. Bennem az is felmerült, hogyha sikerült volna a terv, akkor sem tudták volna bebizonyítani, hogy megtörtént, mert jobb esetben is csak 3 tudtak volna róla. Mary, Colin(?) és a királyné. Mary simán letagadhatta volna, hiszen nyilván neki hittek volna, mint egy szolgának, a királyné meg nem mondhatott volna semmit, mert akkor rájöttek volna, hogy benne volt.
Azt hiszem lesz még Mary-nek elég gondja az angolokkal és a királynéval is, főleg, hogyha újra szövetségre lépnek egymással.

Összességében nekem eddig nagyon tetszett, alig várom, hogy láthassam a harmadik részt is. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Minimanó94, Cintii
2013. november 10. 18:03 #13
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Nekem kifejezetten tetszett ez a rész, mondjuk nagyon beleszerettem a sorozatba, tehát én mindig tűkön ülve várom a következő részt. Most néztem meg a 3. részt, ami nekem azért eléggé meglepő volt. Szerintem ez a Thomas nem az akinek mondja magát. Nem tudom miért, de nekem annyira sárosnak tűnik a pasi! rohog.gif
Mary szokás szerint alakított, nagyon jó volt a fára mászós jelenete Meg aztán tényleg szegény nagyon szorult helyzetben volt.
Francis nekem mindig tetszik, most is, hogy pitizni próbált szegény Marynek, eredménytelenül eleinte aztán meg jött neki a nagy sokk, hogy hoppon maradhat, holmi Portugál hercegecske miatt. rohog.gif Be kellett húznia... laugh.gif
Mondjuk nekem az örök kedvenc mindig is Bash, csak az a baj, hogy elég keveset van még benne.
Mégis a legjobb jelenet kétségtelenül a szakács gyereké meg a szőke lányé, akinek nem tudom a nevét. blush.gif És az a bizonyos sebhely a srác arcán. yahoo.gif
Aztán mikor Bash visszatér cray.gif hát majdnem leestem az ágyról. Most komoly? Mondjuk én ilyen esetekben abban reménykedem, hogy még nem volt vele semmi sem, tehát azért egy bizonyos szinten még alakulhat Bash és Mary téren a dolog, éppen ezért nem lehet semmi drasztikus a sorozatban.
És az lehetséges, hogy mondjuk maga Tomas legyen az áruló? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. november 12. 18:40 #14
- törölt felhasználó -    
Hozzátok hasonlóan én is beleestem ebbe a sorozatba,minden héten alig várom az epizódjait.Egyébként a CW berendelte egy teljes évadra!Szóval szerencsére nem csak 13 részes lesz az évad.Én így egybe leírnám a véleményem az eddigi részekről,főleg 4.-ről,szóval aki még nem látta még annak *spoiler*
Szóval már az 1.résznél beleszerettem,fantaszikus sorozat!Adelaide fantasztikus színésznő.Eddig a 4.rész volt a kedvencem,mivel Frary fan vagyok heart.gif Olyan aranyosak Francissal,ugyanakkor mondjuk Bash is olyan asdfghjl (jobb "szót" nem találtam blush.gif ) Imádtam a csókjeleneteiket és amikor Francis azt mondta,hogy "You're a true queen, a queen any king would kill for." wub.gif Mondjuk kicsit meglepett,amikor tényleg megölte azt a herceget,de tényleg meg is érdemelte,hogy viselkedett már meg amúgy is valahogy nagyon gyanús volt.És a 4.rész végén rendesen megijedtem Clarissa (? nem vagyok biztos benne,hogy ő volt) nagyon ijesztő ráadásul Mary ágya alatt volt. unsure.gif ohmy.gif .
Nagyon várom már a következő részt!
1x05 Előzetes ( Francis,megverlek reklamalo.gif )
3 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Alison Lerman, Cintii
2013. november 13. 22:18 #15
- törölt felhasználó -    
Sikerült végre nekem is megnéznem a negyedik részt. Örülök, hogy végre eltűnt az a Thomas fickó. Hihetetlenül irritált már, ezzel a jobb vagyok mindenben, mint Francis dologgal. Legszívesebben odamentem volna és az arcába kiabáltam volna, hogy fogja vissza kicsit magát. Szegény Mary-t is, hogy megfenyegette. Ritka nagy őstulok volt. Szerencsére a fiúk elintézték örökre.
Amiről még szót ejtenék az a király és Kenna(?) kapcsolata. Csak engem borít ki, hogy az a lány mennyire ostoba? Konkrétan kihasználja a király, ő meg hagyja. Egyenlőre Lola az egyetlen, meg talán a Greer(?), akit kedvelek Mary társaságából. Lola a mostani részben hihetetlenül aranyos volt, főleg, amikor ápolgatta Bash-t. Milyen édesek lehetnének együtt, persze ez nyilván nem következik be, mert ott van még Mary is. Apropó Mary, nagyon tetszett, ahogy a sarkára állt végre és Francissal még mindig jó párost alkotnak. Kár, hogy a következő részben jön a másik lány. Remélem, amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan is megy. rohog.gif

Most csak ennyi lettem volna. Alig várom az új részt.
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. november 14. 18:21 #16
- törölt felhasználó -    
A harmadik és a negyedik rész is eszméletlenül jó volt, ugyan csak most jutott eszembe hogy meg kellene osztani, valamint már alig várom a holnapot, hogy láthassam az új részt. Ez a Thomas egy s*ggfej - már bocsánat - de komolyan. Amit csinált/csinálni akart Maryvel az szörnyű lett volna, örülök hogy Francis és Bash megállitották. Kiváncsi vagyok erre a Lola-Bash párosra is, mert biztos lesz köztük valami - ugyan eléggé nyilt titok hogy Bash Maryt szereti, de ez már az első rész végén kiderült, amikor Bash anyja mondta, hogy egy olyan lányt szeretsz aki soha nem lehet a tied. A Frary részek pedig awh wub.gif A kedvenc jeleneteim...
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2013. november 15. 20:49 #17
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21368
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Én is becsatlakozok a témába, a minap találtam rá a sorozatra, és tegnap sikerült az első négy részt bedarálnom. Bevallom nekem a pilot annyira nem jött be, túl sok volt zenei aláfestés - és kezdtem úgy érezni magam, mint egy Charlie Chaplin filmben, ahol ugye a zene a domináns, hiszen némafilmről van szó. Viszont a többi résznél már nem éltem felfedezni ezt a Charlie Chalin-féle hangjelenséget. Nekem megtetszett a sorozat, talán azért, mert szeretem ezt az 1500-1600-as éveket, rajongók az ilyen kosztümös filmekért és sorozatokért egyaránt. Kane kisasszonyt én is csak a Teen wolfból ismerem, viszont nekem ott jobban tetszett a szereplése, mint itt. Itt nekem az jut róla eszembe, mint a Twilightban Belláról. Tehát, mintha nem tudná, hogyan is következik a következő sora. Picit mintha megaludna a tej a szájában, vagy nem is tudom, ezt mihez hasonlítani. A többi szereplőt meg bevallom, nem igazán ismerem. Mondjuk tetszik nekem ez a Bash-Francis-Mary páros. Szerintem Francis és Bash hihetetlenül aranyosak, készek feláldozni önmagukat is Maryért, no meg hát elég helyesek is :blush:
Mondjuk Francis anyja szerintem elég idegesítő, főle, hogy mennyire hisz a jóslatban - ami lehet, hogy bekövetkezi, de lehet, hogy nem. Tény, mi tény, Nostradamus látta ugye, hogy valakit elszúrnak, és ez lesz a háború következménye, és ugye ez Bash volt, de szerintem ez nem utal egyértelműen arra, hogy be fog teljesedni. És szerintem tök durva, hogy ilyen módon ki akarja őt rakni a kastélyból, hogy biztosan ne legyenek együtt. Mondjuk az nekem nagyon tetszett, hogy még a sorozat elején Francis kőkeményen állt amellett, hogy ő márpedig csak barátként gondol Maryre, azért a tóparton, és már a Thomas-féle "párbajnál" is látszott, hogy mennyire oda is van Maryért. Amúgy az a fura, hogy én magát a színészt, aki alakította Thomast, imádom. Vagyis a Covert Affairsban szerepelt, és ott nagyon megszerettem. És váá, itt meg az, hogy Migulet bűnbaknak használta, és verte őt, az kiakasztó és kiábrándító volt. De persze, a rossz 'herceg elnyerte méltó büntetését Francis által, és így Marynek sem kellett távozni.'
2013. november 16. 00:22 #18
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Amennyire az első rész lázba hozott... a másodikig most jutottam el. Lehet majd holnap. Nincs türelmem és hangulatom a szériához egyenlőre de vannak benne ígéretes ötletek. Ki tudja, még alakulhat. A főszereplő Miss Kane szimpatikus, a két srác kevésbé, valahogy nem tudom őket hova tenni. Lehet kiöregedtem belőlük biggrin.gif De adok még neki esélyt. Mindenesetre a kosztümös szériák közül régóta nem láttam jót, úgyhogy... folytatást majd beiktatom. beer.gif
2013. november 16. 16:39 #19
- törölt felhasználó -    
Ma megnéztem egyhuzamban az első 4 részt, és bevallom, teljesen beleszerettem a sorozatba. heart.gif Nem számítottam rá, hogy ennyire tetszeni fog, kellemesen csalódtam. A történetet nagyon jól kitalálták, és a szereplőkkel is teljesen meg vagyok elégedve! happy.gif
Az 5.részt sajnos még nem láttam (Felirat nélkül nem merem blush.gif), de biztos vagyok benne hogy jó rész volt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Cintii
2013. november 20. 20:18 #20
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Eddig mind az 5 megjelent részt láttam. Annak ellenére, hogy több tucat könyvet olvastam a témában, és ismerem az igazi sztorit, nagyon tetszett. Imádnivalóak a karakterek, jól játszanak a színészek, drámai, romantikus..szinte minden filmes műfaj elemei megtalálhatók a sorozatban. Adelaide Kane nagyot nőtt a szememben. Nekem nagyon tetszik, hiába nem korhű és történelmileg pontatlan. Így legalább okozhatnak még meglepetéseket. smileeee.gif
Ezt jól összehozta a CW az tuti. Jaa, és a zenék! Basszus, nem győzöm írogatni a zeneszámokat, annyira jól összeválogatják őket a jelenetekhez. Marhára nem illenek be ebbe a korba, pont ezért tetszenek.
Ja és még egy utolsó közhely, Team Bash már a legeslegelső perc óta amikor megláttam! tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Cintii, Minimanó94, Misao
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!