Starity

Újra sokkolta a londoniakat Dynamo

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 24. 17:34 #41
Taylor00
Taylor00
visszatérő vendég
 
StátuszI'm Lovatic. ♥ ♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.04.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 10
Azonosító: 174818
Offline offline
AZTA!Ezt-Ezt hogy a fenébe csinálta??
2013. június 24. 17:35 #42
- törölt felhasználó -    
Ha rajtam múlna, akkor egész álló nap el tudnám nézegetni, ahogy bűvészkedik. Mellesleg nagyon szimpatikus ez a ritka csodabogár.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. június 24. 17:43 #43
angel000girl
angel000girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.07.
Hozzászólás: 814
Csatolások: 36
Azonosító: 189277
Offline offline
Bírom Dynamo-t Jó lehetett abba a buszba ülni biggrin.gif
2013. június 24. 18:07 #44
Doddy White
Doddy White
visszatérő vendég
 
StátuszCher Llyod is Merried <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 361
Csatolások: 0
Azonosító: 193627
Offline offline
Dynamo hihetetlen imádom komolyan természetfeletti ez az ember egy igazi Isten nem hiszem el libabőrös leszek tőle fantasztikus egyszerűen imádom
2013. június 24. 18:11 #45
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Én már meg sem próbálom megérteni, miért és legfőképpen hogyan csinálja, nekem bőven elég, hogy még mindig mg tud lepni. Egyszerűen hihetetlen ez a pasi. smileeee.gif
2013. június 24. 18:12 #46
KocskyB
KocskyB
visszatérő vendég
 
Státuszaz élet fair, csak jól kell játszani
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 0
Azonosító: 134645
Offline offline
A kéz, amivel támaszkodik, fake, és valahol a ruhája alatt rögzítve van a testéhez, ííígy nem kell karból tartania magát.
aki nem hiszi járjon utána.
vannak az utcán is ezek a figurák, akik boton tartják egymást meg hasonlók, szinte ugyanaz.
2013. június 24. 18:19 #47
Mogyorócska
Mogyorócska
visszatérő vendég
 
Státusz"Etiam ille est fur,qui fidutiam hominum rapit."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 187662
Offline offline
#aztakutyamegamacskahétnyócát xDDDDDDDD
2013. június 24. 18:20 #48
Adul
Adul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 541
Csatolások: 1
Azonosító: 178786
Offline offline
Idézet (KocskyB @ 2013.06.24. 18:12)
A kéz, amivel támaszkodik, fake, és valahol a ruhája alatt rögzítve van a testéhez, ííígy nem kell karból tartania magát.
aki nem hiszi járjon utána.
vannak az utcán is ezek a figurák, akik boton tartják egymást meg hasonlók, szinte ugyanaz.

Szerintem ez nem arról szól, hogy kifogásokat keressünk. Nem baj, megértem, hogy hihetetlennek tűnik, amit ez a fazon csinál, de ha elhiszed, hogy valódi és csinált valamit amire egy átlagember nem képes az úgy gondolom neked is tök nagy élmény. Én speciel nagyon szeretem Dynamot, és mindig meg tud lepni, le tud nyűgözni. Az utca emberével olyan dolgokat csinál, miközben kamera veszi, hogy az hihetetlen. smileeee.gif
2013. június 24. 18:27 #49
BlackAngel.x.100
BlackAngel.x.100
 
StátuszHere's to never growing up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 11
Azonosító: 203373
Offline offline
KocskyB nem az a lényeg ,hogy igazi-e vagy sem. Hanem az ,hogy látványos. smileeee.gif
2013. június 24. 18:28 #50
BlackAngel.x.100
BlackAngel.x.100
 
StátuszHere's to never growing up.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 11
Azonosító: 203373
Offline offline
Ez a csávó mindig valami nagyon látványos dolgot csinál! Nagyon bírom wink.gif
2013. június 24. 18:31 #51
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Remélem, ha visszaolvastok itt a kommenteknél, észre fogjátok venni, hogy mit reagáltam erre első körben. dry.gif
Amúgy ügyes, csak a leírt dolgok alapján irritál - nem is kicsit. És marha nagy mákja van itt Európában a Discovery csatorna miatt. Enyhén érdemtelennek érzem.
2013. június 24. 18:34 #52
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Látom két pártra szakadt a Starity... Vajon hányan nézték a kétkedők között a műsorát? Mert abban csinált olyanokat hogy ámultam és bámultam, és csak bámultam Magam elé. Amikor kicserélte a kólát, és a narancslevet, úgy, hogy nem volt felbontva egyik doboz sem. Vagy amikor benyúlt az üvegvitrinbe és kivett egy karkötőt. Emberek szeme láttára csinálja, és nem úgy hogy előtte van a közönség, és van a háta mögött egy backstage vagy vmi.

Nem vagyok az a fajta aki hisz az ilyen természetfeletti mizériákban, de attól, mert Én nem rendelkezem ilyen képességekkel nem kérdőjelezem meg a létezését.

Mindenképpen érdekes jelenség Dynamo bárhogyan is csinálja amit csinál.
2013. június 24. 18:39 #53
DennyKeh
DennyKeh
King of series
 
StátuszJust be YOU..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.05.
Hozzászólás: 1404
Csatolások: 44
Azonosító: 163321
Offline offline
Wow, nem semmi a fickó biggrin.gif
2013. június 24. 18:40 #54
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Éowyn @ 2013.06.24. 18:31)
Remélem, ha visszaolvastok itt a kommenteknél, észre fogjátok venni, hogy mit reagáltam erre első körben. dry.gif 
Amúgy ügyes, csak a leírt dolgok alapján irritál - nem is kicsit. És marha nagy mákja van itt Európában a Discovery csatorna miatt. Enyhén érdemtelennek érzem.


Éowyn. Én olvastam a kommented. Sajnos minden bűvészt, illuzionistát nem kaphatnak fel, de mire való a YouTube? Dynamo egyébként szépen kitaposta magának az utat. 2004-ben már ismert volt lakóhelyén, mert az utcán bűvészkedett. Később amikor bejött a YouTube, oda feltöltögette a videóit, és ott figyeltek fel rá. Nem vitatkozni szeretnék Veled, vagy kötekedni, Isten ments. És lehet hogy Dynamo körött van egy kis felhajtás, de megdolgozott érte úgy gondolom.
2013. június 24. 18:42 #55
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2013.06.24. 18:34)
Látom két pártra szakadt a Starity... Vajon hányan nézték a kétkedők között a műsorát? Mert abban csinált olyanokat hogy ámultam és bámultam, és csak bámultam Magam elé. Amikor kicserélte a kólát, és a narancslevet, úgy, hogy nem volt felbontva egyik doboz sem. Vagy amikor benyúlt az üvegvitrinbe és kivett egy karkötőt. Emberek szeme láttára csinálja, és nem úgy hogy előtte van a közönség, és van a háta mögött egy backstage vagy vmi.
Nem vagyok az a fajta aki hisz az ilyen természetfeletti mizériákban, de attól, mert Én nem rendelkezem ilyen képességekkel nem kérdőjelezem meg a létezését. 
Mindenképpen érdekes jelenség Dynamo bárhogyan is csinálja amit csinál.


Criss Angel évekkel ezelőtt már ezeket is megcsinálta, megint hangsúlyozom ... Dinamó nem változtatott semmit a trükkökön, pedig akkor nem lennék rá mérges, ha egy picit a saját maga stílusára alakította volna. Criss-Copy dry.gif

--

Amúgy meg: Criss Angel is megmondta, megmutatta, hogy neki sincs semmiféle természetfeletti képessége, sima átverés, szemfényvesztés, illúzió a mutatványok döntő többsége. A bűvészet egy külön szakma. Éppen ugyanúgy meg kell tanulni, mint a többit.
Criss olyan ördögűzést játszott el (trükkökkel) az egyik műsorában, hogy visítva menekültek az emberek laugh.gif

Criss is és Dinamó is bűvészek, illuzionisták. Értik a szakmájukat.
2013. június 24. 18:43 #56
- törölt felhasználó -    
Annyira hihetetlennek tűnik az egész... Meglepődtem. Először nem tudtam elhinni, de miután végig néztem a videót rájöttem. Ez az ember beteg! - Természetesen jó értelemben. Kamunak, nem kamu, hiszen a nyílt utcán csinálja, és a hétköznapi emberek is megbámulták a buszt. Hihetetlen!
2013. június 24. 18:45 #57
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2013.06.24. 18:40)
Éowyn. Én olvastam a kommented. Sajnos minden bűvészt, illuzionistát nem kaphatnak fel, de mire való a YouTube? Dynamo egyébként szépen kitaposta magának az utat. 2004-ben már ismert volt lakóhelyén, mert az utcán bűvészkedett. Később amikor bejött a YouTube, oda feltöltögette a videóit, és ott figyeltek fel rá. Nem vitatkozni szeretnék Veled, vagy kötekedni, Isten ments. És lehet hogy Dynamo körött van egy kis felhajtás, de megdolgozott érte úgy gondolom.


Nem tagadom, hogy megdolgozott érte. Csak ne másolná egy az egyben. Akkor szeretném a kis dögöt biggrin.gif Mert amúgy szeretem a bűvészeket.
(2004?! Crissnek akkor már sikeres Broadway-show-ja volt, ha már az évszámoknál tartunk ... de ezt csak megjegyeztem, nem kötekedés heart.gif )
2013. június 24. 18:49 #58
- törölt felhasználó -    
Én is csak ámulva néztem a videót.Hihetetlen amit művel
Idézet (KocskyB @ 2013.06.24. 18:12)
A kéz, amivel támaszkodik, fake, és valahol a ruhája alatt rögzítve van a testéhez, ííígy nem kell karból tartania magát.
aki nem hiszi járjon utána.
vannak az utcán is ezek a figurák, akik boton tartják egymást meg hasonlók, szinte ugyanaz.

Kedves KocskyB.Szerinted ez az egész "Fake",hazugság.Ajánlom a YouTube-ot,írd be a keresőbe "Dynamo" és valamelyik videót nézd meg.Látni fogod,hogy ez nem hazugság.Nyílt utcán csinálta/csinálja és hétköznapi emberek nézik wink.gif
2013. június 24. 18:49 #59
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Dynamot én speciel nem szeretem túlságosan.

Szerintem megközelítőleg sincs benne a világ illuzionista elitjében, vagy legalábbis én még nem fedeztem fel tőle egy darab eredeti trükköt sem.

Igaz, ez a műfaj nem is igazán fekszik nekem, körülbelül 5 percig tart rájönnöm a trükkök lényegére és a másoknál tapasztalt rácsodálkozás sem jellemző rám.

Ez is egy gyermeteg trükk, amihez még kifejezett szakmai fortély, vagy ügyesség sem kell (ahogy Dynamo mutatványainak 90%-hoz).

Már maga a mellény is elárulja, hogy rögzítve van. Ráadásul erős a gyanúm, hogy a kéz, amivel ugyanott, ugyanazzal a kinyújtott tartással "kapaszkodik" a buszhoz nem is egy kéz smileeee.gif

Inkább egy műkéz, ami hozzá van illesztve a testéhez és ami a hátán egy hámmal csatlakozik az egész alakját rögzítve a buszhoz tongue.gif

Bármelyikőtöket a helyére lehetne szerelni Dynamo-nak és akkor ti lennétek a nagy illuzionisták :/
2013. június 24. 19:03 #60
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
symor így, hogy mondod, tényleg olyan mintha műkéz lenne... Köszi! smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok