Starity

Cody Simpson Justin Bieber miatt törölte turnéját

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 25. 16:54 #1
Genoveva01
Genoveva01
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Little Liars :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 202964
Offline offline
Cody Simpson és Justin Bieber legjobb barátok, ezért is törölte Cody a Belive turné miatt utolsó öt show-ját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. június 25. 16:57 #2
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Ez aztán a pofátlanság, szerencsétlen rajongókat cserben hagyja, csak mert az állítólagos barátjának a koncertjére megy, csakhogy új rajongókat szerezzen, hát gratulálok, Cody.sleep.gif
2013. június 25. 16:59 #3
BlackRose69
BlackRose69
|100% CUTE|
 
StátuszWrite your life & Read the chapters
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1123
Csatolások: 145
Azonosító: 196491
Offline offline
érdekes egy döntés,de nem értek vele egyet
grat Cody :/
2013. június 25. 17:00 #4
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Így meg elveszti azt a pár tinijánykát, aki egyébként "rajongott" érte még valamennyire. Bíbőr sem kedvencem, de nekem inkább kihasználás szagú az egész, s jusztinka hátán akar felkapaszkodni, hogy némi hírnevet szerezzen magának. Egyik kutya, másik eb, ahogyan szokták mondani. Bár nem hiszem, hogy a kis kölök olyan nagy rajongói táborra tett volna szert, mert azon kívül, hogy bíbőr klón külsőleg és úgy zeneileg is (szerintem egy kaptafa), mást nem igazán tud felmutatni.
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, Pöttömke, Lizania
2013. június 25. 17:00 #5
- törölt felhasználó -    
Én szeretem Cody-t... de ez durva ohmy.gif a rajongók felháborodtak és egyet értek velük. A jegyeket megvették, bunkóság így lemondani...
2013. június 25. 17:01 #6
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Ezek a mainstream kis sztárocskák aztán nagyon megbecsülik a rajongóikat. Fölöslegesen kidobott pénz... Nem is a rajongóknak, hanem a szülőknek, akik valószínűleg keményen megdolgoztak a pénzért. Ha rajongó lennék, most kiábrándultam volna belőle, mert ez szemétség. Az meg pláne pofátlanság, hogy nem is tartja igazi rajongónak azt, aki JOGOSAN felháborodik ezen. Micsoda öntelt fickó sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. június 25. 17:02 #7
Selli gomez fan.
Selli gomez fan.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.16.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 17
Azonosító: 196175
Offline offline
Szerintem nem kellene lemondania . Egyrész , a rajongóinak biztosan nem esik jól . Másrészt , minek kell egy ilyen tehetségtelen buzival koncerteznie , nem hinném , hogy túl sok új rajongót szerezhetne egy bieber koncerten .
2013. június 25. 17:09 #8
- törölt felhasználó -    
jó fej, mondhatom. úgy akar új rajongókat szerezni, hogy közben átveri a régieket?
2013. június 25. 17:09 #9
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Igazán nem akarok belemagyarázni semmit,de szerintem Cody inkább Justin népszerűségére hajt,mintsem a "barátságára".Bár nem hiszem,h annyi rajongóra szert tudna tenni,én legalábbis a falat kapartam tőle világéletemben.
Viszont sajnos vagy sem,de a legtöbben Justinnal a hírneve miatt lógnak,de itt nem csak a nagy "barátságokról" van szó.Nem is egy lányt láttam a közelében az elmúlt hónapokban,akik maximum egy hét után varázslatos módon felszívódtak.Más kérdés,h mindegyik ugyanúgy néz ki,az erős smink-agyonfestett és/vagy póthaj-kidobott mellek-semmit se takaró koktélruha kombináció mindnél megvan.
Sose fogom megérteni miért jó az,ha más hátán akar valaki felkapaszkodni,csak magukról állítják ki az ilyenek a szegénységi bizonyítványt.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 25. 17:11 #10
Selli gomez fan.
Selli gomez fan.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.16.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 17
Azonosító: 196175
Offline offline
Hmm , egyébkén lehetségesnek tartom , hogy Cody , mivel Bíbör egyre inkább csúszik lefelé , át akarja venni a helyét . Először ellopja a haját , aztán át veszi a szerepét .XD. Bár én ezt attól a kölyöktől vártam volna akit jb felfedezett .Mellesleg szerintem is mind 2 egy kutya , csak az egyik népszerűtlenebb .
2013. június 25. 17:11 #11
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
új rajongókat szerez a régieket meg elveszti fuck logic
2013. június 25. 17:13 #12
DennyKeh
DennyKeh
King of series
 
StátuszJust be YOU..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.05.
Hozzászólás: 1404
Csatolások: 44
Azonosító: 163321
Offline offline
Hát nem semmi.. így cserbenhagyni a rajongókat..
grat Cody
2013. június 25. 17:17 #13
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.06.25. 17:00)
Így meg elveszti azt a pár tinijánykát, aki egyébként "rajongott" érte még valamennyire. Bíbőr sem kedvencem, de nekem inkább kihasználás szagú az egész, s jusztinka hátán akar felkapaszkodni, hogy némi hírnevet szerezzen magának. Egyik kutya, másik eb, ahogyan szokták mondani. Bár nem hiszem, hogy a kis kölök olyan nagy rajongói táborra tett volna szert, mert azon kívül, hogy bíbőr klón külsőleg és úgy zeneileg is (szerintem egy kaptafa), mást nem igazán tud felmutatni.

Ebben teljes mértékben egyetértek! Mondjuk csak a haja hasonlít Dzsásztínra, de körülbelül ugyanolyan, mint dzsíbí. A zenéje, a stílusa. Újakat szerez, régieket veszt. Marha logikus. blink.gif Aztán még annyi se lesz neki, mint volt.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania
2013. június 25. 17:18 #14
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Eddig nem igen hallottam a létezéséről, szvl nem alkothatott nagyot. Külsőre egy újabb klónnak néz ki. A régi rajongóit feladja, csakhogy újakat szerezzen? Logikája megcsillant a felzselézett séróján. Legjobb barátok? Ugyan már, Biebernek már mindenki volt legjobb barátja.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, An_d_a
2013. június 25. 17:18 #15
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen, hogy Justin nem veszi észre mennyire kihasználja ez a Cody gyerek, aki ha nem lenne Bieber hírhedt "barátja" valószínűleg sehol se lenne...
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2013. június 25. 17:22 #16
Zuchinii9
Zuchinii9
 
StátuszAz élet túl hosszú ahhoz, hogy kimondjuk, amire gondolunk. (~Doctor House)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.26.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 15
Azonosító: 194713
Offline offline
Hát, erre nem nagyon van mit mondanom. :/ Sajnálom a rajongóit.
2013. június 25. 17:24 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (An_d_a @ 2013.06.25. 17:09)
Igazán nem akarok belemagyarázni semmit,de szerintem Cody inkább Justin népszerűségére hajt,mintsem a "barátságára".Bár nem hiszem,h annyi rajongóra szert tudna tenni,én legalábbis a falat kapartam tőle világéletemben.
Viszont sajnos vagy sem,de a legtöbben Justinnal a hírneve miatt lógnak,de itt nem csak a nagy "barátságokról" van szó.Nem is egy lányt láttam a közelében az elmúlt hónapokban,akik maximum egy hét után varázslatos módon felszívódtak.Más kérdés,h mindegyik ugyanúgy néz ki,az erős smink-agyonfestett és/vagy póthaj-kidobott mellek-semmit se takaró koktélruha kombináció mindnél megvan.
Sose fogom megérteni miért jó az,ha más hátán akar valaki felkapaszkodni,csak magukról állítják ki az ilyenek a szegénységi bizonyítványt.

gondolom, mert egyszerűbb így nevet szerezni, mint megdolgozni érte. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 25. 17:30 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (An_d_a @ 2013.06.25. 17:09)
Igazán nem akarok belemagyarázni semmit,de szerintem Cody inkább Justin népszerűségére hajt,mintsem a "barátságára".Bár nem hiszem,h annyi rajongóra szert tudna tenni,én legalábbis a falat kapartam tőle világéletemben.
Viszont sajnos vagy sem,de a legtöbben Justinnal a hírneve miatt lógnak,de itt nem csak a nagy "barátságokról" van szó.Nem is egy lányt láttam a közelében az elmúlt hónapokban,akik maximum egy hét után varázslatos módon felszívódtak.Más kérdés,h mindegyik ugyanúgy néz ki,az erős smink-agyonfestett és/vagy póthaj-kidobott mellek-semmit se takaró koktélruha kombináció mindnél megvan.
Sose fogom megérteni miért jó az,ha más hátán akar valaki felkapaszkodni,csak magukról állítják ki az ilyenek a szegénységi bizonyítványt.



Mert sokkal könnyebb! biggrin.gif
Amúgy teljesen igazad van!
2013. június 25. 17:31 #19
cintia2000
cintia2000
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.08.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 55
Azonosító: 191157
Offline offline
hát igen! Justin sokaknak fontos smileeee.gif én is inkább a Believe-re mennék biggrin.gif heart.gif
2013. június 25. 17:33 #20
- törölt felhasználó -    
Szóval jó barátok... aha... akkorm ár világos, miért hasonlít annyira a nyávogásuk egymáséra biggrin.gif
Új rajongókat szerezzen magának? Ez olyan, mintha csak ezért menne oda, és nem azért, h a barátját ne hagyja cserben. De igen, ilyenek manapság a barátok, gratulálok taps.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok