Starity

Klippremier: 2NE1 - Falling In Love

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 08. 17:00 #21
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
IMÁDOM! Első hallás után bekerült a kedvenceim listába. Lánycsapatok közül vitathatatlanul ők állnak nálam a csúcson, kivétel nélkül minden egyes dalukat szeretem.
Tetszik a nyárias videoklip, a tőlük nem megszokott hangzásvilág, tudom, hogy rongyosra fogom hallgatni. laugh.gif Darának tökéletes választás a szőke haj, nem mintha a barna nem állt volna jól neki. rolleyes.gif CL káprázatos, mint mindig. Bom ugyancsak csodaszép és Minzynek csodálatos hangja van. wub3.gif
2NE1 fighting! heart.gif
I am BLACKJACK for-forever. pompom.gif
2013. július 08. 17:12 #22
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Kíváncsi voltam már, mit tudnak hozni az I Love You után, mert nekem igazából a "régi" 2NE1 jobban tetszett mind stílusilag, de főleg zeneileg. Hát nem mondom hogy rossz dal, de nem fog a főbb kedvenceim közé tartozni, lassan meg kell szokjam ezt az "új" 2NE1-t biggrin.gif De azon kívül a klippel nincs kifogásom, megteremti a lazulós nyári hangulatot, a lányok pedig ebben is gyönyörűek, ahogy mindig biggrin.gif Bár Dara-nak szerintem borzalmasan áll ez a szőke szín blush.gif
2013. július 08. 21:07 #23
- törölt felhasználó -    
Régebben hatalmas BlackJack voltam, de valamiért eltávolodtam tőlük, és "átalakultam" Sone-á. Mostanra újra kezdtem megkedvelni a 2NE1-t, de még mindig inkább a SNSD felé hajlok. Nagyon szeretem ezt a 4 lányt is, mind tehetségesek, de meg kell valljam, hogy ez az új stílusuk, ami az "I Love You" óta működik, nem épp a kedvencem. Szerintem a "régi" 2NE1 sokkal de sokkal jobb volt.. De hát mit tehetek? Meg kell békélnem vele. A szám alapvetően nem rossz, sőt egyre jobban tetszik, a videó is nagyon szimpatikus, talán Sandara szőke haja az egyetlen ami nem tetszik benne. Nagyon jó kis dal, de nem lesz a kedvencem. Az "I am the Best"-et, a "Lonely"-t, az "Ugly"-t, a "Can't nobody"-t és a "Fire"-t, és a legnagyobb kedvencem; a "Let's Go Party"-t nem fogja túlszárnyalni. :3
2013. július 10. 12:23 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lisa7003 @ 2013.07.08. 17:00)
IMÁDOM! Első hallás után bekerült a kedvenceim listába. Lánycsapatok közül vitathatatlanul ők állnak nálam a csúcson, kivétel nélkül minden egyes dalukat szeretem. 
Tetszik a nyárias videoklip, a tőlük nem megszokott hangzásvilág, tudom, hogy rongyosra fogom hallgatni. laugh.gif Darának tökéletes választás a szőke haj, nem mintha a barna nem állt volna jól neki. rolleyes.gif CL káprázatos, mint mindig. Bom ugyancsak csodaszép és Minzynek csodálatos hangja van. wub3.gif 
2NE1 fighting! heart.gif 
I am BLACKJACK for-forever. pompom.gif


Detto biggrin.gif heart.gif
2013. július 10. 16:28 #25
- törölt felhasználó -    
Nekem CL rap részei nagyon tetszenek. Dara hangján egy kicsit meglepődtem...olyan fura. Ettől függetlenül nagyon jó lett a szám is meg a klip is! heart.gif 2NE1 heart.gif
2013. július 11. 12:14 #26
Esmee0001
Esmee0001
visszatérő vendég
 
StátuszHyunSeung <3 (örökké B2ST tag)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 158443
Offline offline
Nekem nagyon tetszik! biggrin.gif Kedvenc lánybandám! Igazából nem nagyon vagyok oda a csajbandákért, de ők nagyon megfogtak! Nem telik el úgy nap, hogy ne hallgatnék meg minimum 1 2NE1 számot! biggrin.gif Egyszerűen imádom őket! 2NE1 fighting! <3
2013. július 12. 15:11 #27
Nemmindegykivagyok
Nemmindegykivagyok
visszatérő vendég
 
StátuszBeach! Bitch? Beach? Bitch!-V&Jimin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.17.
Hozzászólás: 374
Csatolások: 96
Azonosító: 171444
Offline offline
Nekem annyira nem jön be ez a szám,hallottam már tőlük jobbat is ♫
2013. július 12. 19:40 #28
- törölt felhasználó -    
nem azt mondom hogy rossz de nem is a legjobb ,valahol a kettő között
2013. július 13. 16:47 #29
- törölt felhasználó -    
IMÁDOM ♫ 10-es skálán kb 7-8-ast kapna <3
2013. július 18. 14:38 #30
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett,imádom *-* heart.gif heart.gif
2013. július 19. 15:42 #31
Hugikah
Hugikah
 
Státusz"Let the monster be..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.13.
Hozzászólás: 959
Csatolások: 75
Azonosító: 169226
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2013.07.08. 10:08)
Hát nem tudom. Nekem egyáltalán nem nagy kedvencem a 2NE1. Sőt mondhatjuk is, hogy nem bírom őket. Eléggé a BIGBANG, közülük is leginkább G-Dragon hátán akarnak felkapaszkodni, főleg CL és Dara.. sőt, csak ők.. de mindegy, ez már részletkérdés. A dal viszont nem annyira vészes. Nem mondom, hogy jó, de azt sem, hogy nagyon rossz. Minzy és Bom nagyon jók voltak, mint mindig, viszont ez egyáltalán nem a 2NE1 legjobb dala. Nem kedvelem annyira a dalaikat, engem nem győznek meg igazán. Eddig csak pár nyerte el a tetszésem, például az I Am The Best, az I Love You, a Can't Nobody, vagy a Fire. Ezzel nagyjából le is van zárva a lista.. és ez sem fog felkerülni rá. Hallgatható, de nem nagy szám. A klip pedig.. hát.. megint csak azt tudom mondani, hogy Minzy gyönyörű volt benne. Őt láttam meg először és tátva maradt a szám. Nagyon szép! Jó, persze, mindig az, de akkor is meglepődtem, hogy milyen jól állt neki a rózsaszín haj. Bom-on kicsit furcsálltam hirtelen a kék szemet, de aztán megbékéltem vele. Furcsán állt neki, de még így is szép volt. Hát.. a másik kettőről nem igazán akarok sokat beszélni. Annyit fűznék hozzá, hogy CL próbált rappelni, mint általában. CL az ordibálást hívja rapnek. A klipben pedig szokásosan hozta a "gizibe" formáját. (Remélem tudjátok mit jelent. wink.gif) Darának pedig a gépesített hangja. Nevetséges. Ráadásul az a szőke haj.. és az, ahogy próbálkozik a tánccal. Borzasztó. Na ennyit is erről. Minzy & Bom, fighting! biggrin.gif

Hát ezt most végig olvastam,és hát Őööh~ XD néhány helyen jókat röhögtem...Bocsi előre amit írok wink.gif de... CL és Dara nem DG-n "kapaszkodik" föl :"D meg nem koppintanak,meg ilyesmi...Lehet te úgy vetted észre,de tudod ez nem épp így van...Dara meg nem tud táncolni és botladozik meg minden.. XD LOL .. sőt BIG LOOOL :"3 már megbocsásson mindenki de szerintetek Dara nem tud táncolni? ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PBts6p4CPFA ) Akkor most nem itt lenne a 2NE1 bandában...Könyörgök emberek!A Sztár képzőbe nem azért veszik föl őket és utána engedik tovább őket a kiadóhoz mert nem tud táncolni és énekelni (no meg színészkedni,aki színésznek tanul) .. mit hittetek sokan?Azt hogy oda azért veszik föl őket mert jól tudnak kötni? XD Már megbocsássatok de én röhögőgörcsöt kaptam :"D Komolyan...Néha olyanokat tudnak írni néhányan... wink.gif .. Ja és...Aki nem ismeri ezt a bandát akkor mit keres itt? O.o Pardon.. :PPP Dara haja meg szerintem szép biggrin.gif olyan mint egy kis Barbie baba ^^ lehet hogy van akinek nem tetszik de az a lényeg hogy neki tetszik ^^ Hihi~ biggrin.gif wink.gif Köszi ha végig olvastátok és megértettétek amit mondani akartam ezzel... pardon.gif Kellemes további napot ;-* Chu
2013. július 22. 10:04 #32
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Idézet (Hugikah @ 2013.07.19. 15:42)
Hát ezt most végig olvastam,és hát Őööh~ XD néhány helyen jókat röhögtem...Bocsi előre amit írok wink.gif de... CL és Dara nem DG-n "kapaszkodik" föl :"D meg nem koppintanak,meg ilyesmi...Lehet te úgy vetted észre,de tudod ez nem épp így van...Dara meg nem tud táncolni és botladozik meg minden.. XD LOL .. sőt BIG LOOOL :"3 már megbocsásson mindenki de szerintetek Dara nem tud táncolni? ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PBts6p4CPFA )  Akkor most nem itt lenne a 2NE1 bandában...Könyörgök emberek!A Sztár képzőbe nem azért veszik föl őket és utána engedik tovább őket a kiadóhoz mert nem tud táncolni és énekelni (no meg színészkedni,aki színésznek tanul) .. mit hittetek sokan?Azt hogy oda azért veszik föl őket mert jól tudnak kötni? XD Már megbocsássatok de én röhögőgörcsöt kaptam :"D Komolyan...Néha olyanokat tudnak írni néhányan... wink.gif .. Ja és...Aki nem ismeri ezt a bandát akkor mit keres itt? O.o Pardon.. :PPP Dara haja meg szerintem szép biggrin.gif olyan mint egy kis Barbie baba ^^ lehet hogy van akinek nem tetszik de az a lényeg hogy neki tetszik ^^ Hihi~ biggrin.gif wink.gif Köszi ha végig olvastátok és megértettétek amit mondani akartam ezzel... pardon.gif Kellemes további napot ;-* Chu

Nem kell videókat küldözgetned.. éppen eleget láttam róla, hogy megállapítsam, hogy tehetségtelen. Botmozgású és robothangú, ez van. laugh.gif És édesem, csak egy szót mondok erre: protekció. wink.gif .. Na meg G-Dragon és a BIGBANG háta. rohog.gif
2013. július 22. 22:09 #33
Hugikah
Hugikah
 
Státusz"Let the monster be..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.13.
Hozzászólás: 959
Csatolások: 75
Azonosító: 169226
Offline offline
Idézet (Cassie3 @ 2013.07.22. 10:04)
Nem kell videókat küldözgetned.. éppen eleget láttam róla, hogy megállapítsam, hogy tehetségtelen. Botmozgású és robothangú, ez van. laugh.gif  És édesem, csak egy szót mondok erre: protekció. wink.gif .. Na meg G-Dragon és a BIGBANG háta. rohog.gif

:"D Hát ha nem akkor nem wink.gif Nem állok le vitázni olyanokkal akik nem értik meg amiket írok :"$$ Nyuu~ ^^ most pedig húztam innen és ezt a egészet lezárom ^^' lesz@rom mit mondasz most erre és azt is hogy mi a véleményed,mert nekem az én véleményem számít biggrin.gif Pás
2013. július 29. 09:52 #34
KyKy97
KyKy97
Seoul <3
 
StátuszToo fast to live Too young to die ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.31.
Hozzászólás: 1284
Csatolások: 29
Azonosító: 157041
Offline offline
imádom!! biggrin.gif nekem ez a számuk nagyon tetszik smileeee.gif imádom benne Dara hangját.nagyon jó lett!^^
2013. augusztus 28. 19:28 #35
- törölt felhasználó -    
Imádom! Nagyon tetszik! heart.gif
2013. szeptember 08. 10:46 #36
RihannaFan26
RihannaFan26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 211156
Offline offline
Nagyyyon szeretem
2013. szeptember 21. 15:48 #37
Music1
Music1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 0
Azonosító: 207215
Offline offline
Hihiiii imádom *.*
2013. december 08. 09:32 #38
- törölt felhasználó -    
Imádom ezt a dalt és ezt a klippet is heart.gif
2014. március 18. 18:20 #39
KimMinTae
KimMinTae
 
Státusz309
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 557
Csatolások: 65
Azonosító: 212688
Offline offline
Imádom a lányokat és ez a számok is a fellegekben jár.
2015. február 07. 17:34 #40
Ariana Shioga
Ariana Shioga
új tag
 
StátuszAz élet egy nehéz játék élretünk végéig .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.13.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 233304
Offline offline
nagyon jó lett . smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Park Bom Park Bom 500.