Starity

Klippremier: 2NE1 - Falling In Love

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 16. 16:20 #41
- törölt felhasználó -    
Még mindig imádom heart.gif
2015. június 27. 19:34 #42
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Én is imádom mideggyik számukat smileeee.gif heart.gif
2015. szeptember 01. 23:27 #43
- törölt felhasználó -    
Nem tudom 2013-as kommentelők hogy tudott ennyi hülyeséget összehordani. Főleg az a Cassie lány. GD hátán felkapaszkodni? :'D Jól van lányom, jár a keksz.

Nem értem... mi bajotok van Dara unnieval? Hogy szép? Hogy még a szőke is JÓL ÁLL neki? Hogy KÜLÖNEGES hangja van? Hogy TUDD TÁNCOLNI? ._. De ezen a hang dolgon nagyon kiakadtam. Miért, Ellie Goulding (vagy hogy írják xDD) "I need you" c. számában, milyen hangja van az énekesnőnek? Hát, ő sem egy Beyonce.

És még egy kérdés... CL hogy a francba lehet az első számú (női) rapperek között, ha annyira "nem tud rappelni, csak kiabál"?! Megmutatom én neked hogy mi az a kiabálás, de azt nem felejted el. smileeee.gif
2015. november 11. 12:12 #44
Romolia
Romolia
asgardian princess
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.14.
Hozzászólás: 3257
Csatolások: 798
Azonosító: 248403
Offline offline
Szerintem nagyon jó szám,imádom a 2NE1-t. smileeee.gif
2015. november 22. 12:40 #45
- törölt felhasználó -    
Amióta kijött,csak ezt hallgatom,amúgy nemtudom hogy minek kell ide írni olyan embereknek akik semmit sem tudnak a K-popról...
Bevallom becsülettel hogy DARÁT én sem kedvelem,de van bennem annyi méltóság hogy csak a jó dolgairól írok a rosszakat pedig inkább megtartom magamnak..Először is Dara:Nagyon gyönyörű a klippben,tetszik a haja,sajnos nem kap valami túl sok részt de amúgy nagyon aranyos..
BOM:Imádom,gyönyörű hangja van és az ő ruhái most a legjobbak (Bocsi CL)
Minzy:ÁÁh,ez a lány /Nő olyan kis édes és a haja smileeee.gif nekem nagyon tetszik.Nagyon gyönyörűű
Cl:Perfection hozta atőle megszokott formáját,repje egyszerűen fantasztikus és ez a haj?!Nagyon jól áll neki..
A dallal nincs semmi bajom..Tény és való hogy tökéletes,de sajnos a klipp rendezőjéhez lenne egy-két keresetlen szavam....smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Park Bom Park Bom 500.