Starity

Miley Cyrus bugyiban mászkál Kanadában

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 14. 21:46 #201
N. Becca
N. Becca
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.21.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 184194
Offline offline
Én azt tudom, hogy - most már - ilyen a stílusa, csak azt nem értem, hogy miért kell ennyire azt mutogatnia, hogy "ő felnőtt". Mert azt máshogy is meg lehet mutatni...
2013. július 14. 23:33 #202
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Idézet (Encsi Ramóna Rita @ 2013.07.11. 11:07)
Jaj Bill Ray "kislánya" kisprostija biggrin.gif Inkább.Sír??Meg is fuladhatna a könnyeibe,meg ez példakép??Pff szánalmas aki ezt szereti az nem ember,Selena ilyet sose csinálna,ő normális.És fúúúj milyen ráncos a nyaka ohmy.gif kidobom a taccsot mindjáááárt ohmy.gif ááá ohmy.gif Egyébként nem csodálkoznék ha Liam nem lenne vele,Liam sokkal jobbat érdemel ennél a kis prostinál.Na nekem ennyi a véleményem Májlikáról.-.-""


Amúgy elárulod, ha már ilyen szépen megértjük mi egymást, hogy honnan a f*szomból szedted, hogy sírt?
3 felhasználónak tetszik: Pixie Buue, helloblaze, Average Girl
2013. július 14. 23:46 #203
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Idézet (csibu @ 2013.07.14. 15:59)
Encsi Ramóna Rita írta:
Jaj Bill Ray "kislánya" kisprostija  Inkább.Sír??Meg is fuladhatna a könnyeibe,meg ez példakép??Pff szánalmas aki ezt szereti az nem ember,Selena ilyet sose csinálna,ő normális.És fúúúj milyen ráncos a nyaka  kidobom a taccsot mindjáááárt  ááá  Egyébként nem csodálkoznék ha Liam nem lenne vele,Liam sokkal jobbat érdemel ennél a kis prostinál.Na nekem ennyi a véleményem Májlikáról.-.-""
Forrás: http://starity.hu/magazin/39892-miley-cyrus-bugyiban-maszkal-kanadaban/#comment#ixzz2Z1nvx57h 
És még a nevét sem tudod leírni rendesen.biggrin.gif Az nem MÁJLI hanem Miley. Hadd kérdezzem már meg tőled.Találkoztál valaha Selena Gomezzel, hogy ennyire ismered őt?Honnét veszed, hogy olyan kis ártatlan?Te aztán biztosan tudod!Miley Cyrus meg azt csinál az életében amit akar, ha ő így érzi jól magát ám legyen!

Képzeld el, ez a Ramóna nem 100%ban beszámítható. Az egy dolog, hogy BENNT VAN MILEY A KEDVENCEI KÖZÖTT, amin már eleve kiakadtam, de úgy lejáratja magát, mint senki más. Figyelj.: KAMU Fb rajongói oldalakat szerkeszt magáról. Vagy 4 darabot, eljátsza hogy vannak adminok, meg fanok, közben kamuprofilból irogat magának. Próbál angolul makogni, de meghallgattam és sírva fakadtam, hogy ennyire hogy lehet lealázni egy nyelvet... Nos, itt is van pár alkotása.:


Keress rá a csatornáján a többi videóra, halláskárosult leszel. Aztán nézzük a szerkesztett képeit.: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/994816_567138376677453_1295343973_n.png
Na, magáról szerkeszt képeket, és álnézen kirakja egy nyilvános oldalra. Ráadásul Selena Gomez tweetjeit és egyéb dolgait lopja. Elhiszi, hogy mindennap másik reptéren van, pedig csak a PUSZTÁN fotóztatja magát az anyjával. Felvesz egy ezer éves ruhát, és aláírja, hogy 1millióba került. A kutyámra nem adnám. Előadja, hogy több milliós villában lakik LA-ben, közbe a videóba omlik a fal a háta mögött. Csinál magáról 'rajongói képeket' amiről a fanok lemaradnak. Kitalálta, hogy 'ramitor' = SELENATOR koppintása. Továbbá fel akarta jelenteni a barátaimat, és engem is. XDDD AZ IGAZSÁGÉRT. Na de, ezt nézd meg.:
Na ez mi? Milyen nyelv ez? Hhh ez.. Ja, és csinált magának egy kamuszülinapot 'utószülinap' alatt, amit Selena szülinapján rendez meg. Plusz az ANYJA TÁMOGATJA. Egy csoportba több ellenséget gyűjtött magának, mint ezek előtt volt neki. Ja, és Selenának van DOL parfümje, neki meg LOD.XDDD és Selena a kedvence. Na ennyit erről a csajról.
2 felhasználónak tetszik: Pixie Buue, helloblaze
2013. július 15. 00:34 #204
Viktiella
Viktiella
visszatérő vendég
 
Státuszmindenki jeloljon be barátnak!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 0
Azonosító: 197022
Offline offline
Nem normális!!!
2013. július 15. 10:42 #205
tücsi1
tücsi1
új tag
 
StátuszMér' nem enged ez tovább írni, he?!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 202108
Offline offline
Ez már tényleg több a SOKKnál!
2013. július 15. 11:46 #206
Szelin
Szelin
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.19.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 99158
Offline offline
Régi Miley igazán visszatérhetnél!!
2013. július 15. 12:42 #207
YQŁQ
YQŁQ
visszatérő vendég
 
StátuszSomeone call the doctor......by exo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 198008
Offline offline
had mászkáljon ha ő úgy szereti
2013. július 15. 13:10 #208
enci o.oO
enci o.oO
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://starity.hu/profil/245016-encsiiiiiiii/ AZ ÉN PROFILOM EZ IS!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.07.13.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 205999
Offline offline
Ha ő így érzi jól magát...ő dolga hogy mit vesz fel vagy éppen mit nem vesz fel!! smileeee.gif
2013. július 15. 13:27 #209
Ginuu
Ginuu
❌Faded ❌
 
StátuszAre you insane like me?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 1356
Csatolások: 6
Azonosító: 203876
Offline offline
öhöm izééé :S ő tudja....
2013. július 15. 14:11 #210
noncsi1
noncsi1
 
Státuszlove or hate?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.03.
Hozzászólás: 584
Csatolások: 0
Azonosító: 205167
Offline offline
ő tudja de ez elég cikik
2013. július 15. 14:11 #211
noncsi1
noncsi1
 
Státuszlove or hate?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.03.
Hozzászólás: 584
Csatolások: 0
Azonosító: 205167
Offline offline
öööööööööööööööö smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
2013. július 15. 15:27 #212
- törölt felhasználó -    
Nyugodtan...vele kapcsolatban már semmi sem lep meg. blink.gif
2013. július 15. 15:47 #213
lastonestanding
lastonestanding
visszatérő vendég
 
StátuszThe things that make you strange are the things that make you powerful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.10.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 187511
Offline offline
Feltűnési viszketegség. De ha ő erről akar híres lenni... Ő tudja...
2013. július 15. 16:41 #214
beyondbiebs
beyondbiebs
új tag
 
Státuszlove me, hate me,whatever ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 24
Azonosító: 205049
Offline offline
ez most komoly?
nagyon megváltozott sad.gif
2013. július 15. 17:20 #215
- törölt felhasználó -    
Remélem javulni fog a kapcsolatuk. Sajnálnám ha szétmennének. sad.gif
2013. július 15. 18:21 #216
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
kit érdekel h mi van rajta. Az utcán járkálnak ennél ízléstelenebb ruhákban is. Ez nem olyan durva.
2013. július 15. 18:43 #217
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (miley900 @ 2013.07.14. 23:46)
Képzeld el, ez a Ramóna nem 100%ban beszámítható. Az egy dolog, hogy ...

Őszintén szólva, megnézegettem a videóit, és én arra a következtetésre jutottam, hogy ezzel a kislánnyal nem foglalkoznak eleget a szülei. Valami vagy valaki miatt elkezdte ezt csinálni, vagy csak szimplán jó murinak tartja, ám úgy érzem, hogy egy picit már átesett a ló túlsó oldalára. Szerintem meg bántás és fikázás helyett írni kéne neki, megismerni őt, beszélgetni vele, mert lehet, hogy valami olyan gondja vagy problémája van, amit nem tud megosztani senkivel sem. Mitől vagy te speciel jobb, hogy idejössz, mindezt lefirkálod ide, mondván, hogy had járassuk le? Nem tudom, valahogy ez eléggé embertelen, nem gondolod? Ha meg neki ez a szórakozása, akkor meg kit érdekel? Zavar téged? Bánt téged? Könnyű rögvest rámondani egy kislányra azt, hogy biztos hülye, biztos idióta, biztos nem százas, csak, mert van valami hülye hóbortja. Had legyen neki, hisz nem bánt engem ugyan. Inkább ezt csinálja, minthogy bulizzon, drogozzon, alkoholizáljon, cigizzen és r*banckodjon. Azért, mert nem olyan műp*csa, mint ti, s veled ellentétben, nem péniszeket fogdos 10-13 évesen, akkor már rögtön dilis? Sosem fogom felfogni a mai gyermekek gondolkodási morálját. Ha választani kéne közted és Ramóna között, akkor elhihetnéd, hogy Ramónát választanám, s inkább őt ismerném meg és beszélgetnék vele. Te meg gondolkozz el szerintem...
2013. július 15. 18:52 #218
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.07.15. 18:43)
Őszintén szólva, megnézegettem a videóit, és én arra a következtetésre jutottam, hogy ezzel a kislánnyal nem foglalkoznak eleget a szülei. Valami vagy valaki miatt elkezdte ezt csinálni, vagy csak szimplán jó murinak tartja, ám úgy érzem, hogy egy picit már átesett a ló túlsó oldalára. Szerintem meg bántás és fikázás helyett írni kéne neki, megismerni őt, beszélgetni vele, mert lehet, hogy valami olyan gondja vagy problémája van, amit nem tud megosztani senkivel sem. Mitől vagy te speciel jobb, hogy idejössz, mindezt lefirkálod ide, mondván, hogy had járassuk le? Nem tudom, valahogy ez eléggé embertelen, nem gondolod? Ha meg neki ez a szórakozása, akkor meg kit érdekel? Zavar téged? Bánt téged? Könnyű rögvest rámondani egy kislányra azt, hogy biztos hülye, biztos idióta, biztos nem százas, csak, mert van valami hülye hóbortja. Had legyen neki, hisz nem bánt engem ugyan. Inkább ezt csinálja, minthogy bulizzon, drogozzon, alkoholizáljon, cigizzen és r*banckodjon. Azért, mert nem olyan műp*csa, mint ti, s veled ellentétben, nem péniszeket fogdos 10-13 évesen, akkor már rögtön dilis? Sosem fogom felfogni a mai gyermekek gondolkodási morálját. Ha választani kéne közted és Ramóna között, akkor elhihetnéd, hogy Ramónát választanám, s inkább őt ismerném meg és beszélgetnék vele. Te meg gondolkozz el szerintem...

Én ebbe nem akartam beleszólni, DE! te most szerintem nagyjából ugyanazt csináltad miley900-zal, amit ő Ramónával. Miből következtetsz pl. arra, hogy ő műp*csa? Vagy arra, hogy ő péniszeket fogdos 10-13 évesen? Jó, tényleg nem volt szép, hogy belinkelte a videókat, meg ilyen szavakkal illette ezt a kislányt, de most te sem csináltál mást vele. Szóval...gödörből a lyuk. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Pixie Buue, helloblaze, Average Girl
2013. július 15. 18:55 #219
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Zsécii @ 2013.07.15. 18:52)
Én ebbe nem akartam beleszólni, DE! te most szerintem nagyjából ugyanazt csináltad miley900-zal, amit ő Ramónával. Miből következtetsz pl. arra, hogy ő műp*csa? Vagy arra, hogy ő péniszeket fogdos 10-13 évesen? Jó, tényleg nem volt szép, hogy belinkelte a videókat, meg ilyen szavakkal illette ezt a kislányt, de most te sem csináltál mást vele. Szóval...gödörből a lyuk. pardon.gif

A stílusa alapján, és az, hogy "Foglalt", nagyjából erre lehet következtetni. Csak azt csináltam, amit ő... első látásra ítéltem. Akkor sincs joga más fórumon, más háta mögött így lealázni a másikat. Nálam kicsapta a biztosítékot, ne haragudj! Nem szoktam elsőre ítélni, mert nem vagyok olyan ember, de tudod, amilyen amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten. Engem felháborított teljesen, és hangot kellett adnom annak, hogy nem emberhez méltó viselkedés, és gondolkodjon el.
2013. július 15. 20:37 #220
Ibiii
Ibiii
új tag
 
StátuszSymbien ft. Tom David - Say You Will
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 206246
Offline offline
Úgy tudtam, hogy Miley a Disney sztár, aki a szülők példaképe és van mindenféle cucc, amin rajta van mint például táskák és tolltartók. Erre megnézem az új videoklipjét,(bár jó volt a zene)hátrahőköltem. Először is: Mi vaaaan? Másodszor: Ez nem normális!!!!!!!!
Harmadszor ezt gondoltam magamban: Hatalmasat csalódtam benned, Miley.
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok