Starity

Miley Cyrus bugyiban mászkál Kanadában

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 15. 21:38 #221
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.07.15. 18:43)
Őszintén szólva, megnézegettem a videóit, és én arra a következtetésre jutottam, hogy ezzel a kislánnyal nem foglalkoznak eleget a szülei. Valami vagy valaki miatt elkezdte ezt csinálni, vagy csak szimplán jó murinak tartja, ám úgy érzem, hogy egy picit már átesett a ló túlsó oldalára. Szerintem meg bántás és fikázás helyett írni kéne neki, megismerni őt, beszélgetni vele, mert lehet, hogy valami olyan gondja vagy problémája van, amit nem tud megosztani senkivel sem. Mitől vagy te speciel jobb, hogy idejössz, mindezt lefirkálod ide, mondván, hogy had járassuk le? Nem tudom, valahogy ez eléggé embertelen, nem gondolod? Ha meg neki ez a szórakozása, akkor meg kit érdekel? Zavar téged? Bánt téged? Könnyű rögvest rámondani egy kislányra azt, hogy biztos hülye, biztos idióta, biztos nem százas, csak, mert van valami hülye hóbortja. Had legyen neki, hisz nem bánt engem ugyan. Inkább ezt csinálja, minthogy bulizzon, drogozzon, alkoholizáljon, cigizzen és r*banckodjon. Azért, mert nem olyan műp*csa, mint ti, s veled ellentétben, nem péniszeket fogdos 10-13 évesen, akkor már rögtön dilis? Sosem fogom felfogni a mai gyermekek gondolkodási morálját. Ha választani kéne közted és Ramóna között, akkor elhihetnéd, hogy Ramónát választanám, s inkább őt ismerném meg és beszélgetnék vele. Te meg gondolkozz el szerintem...

Szerinted nem próbáltam már meg? Írtam neki FB-n több barátommal, kedvesen, egy TÖK NORMÁLIS LEVELET és tudod mit kaptunk vissza? Hogy a k*rva anyánkat, és hogy beletapos a szánkba. A pofátlanság határtalan, nem gondolod? Amég nem ismered a sztorit kár engem lehordani, írj neki egy levelet, aztán megkapod ugyanezt. Gondolom nagyon fog tetszeni
3 felhasználónak tetszik: Pixie Buue, helloblaze, Average Girl
2013. július 15. 21:47 #222
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Idézet (Zsécii @ 2013.07.15. 18:52)
Én ebbe nem akartam beleszólni, DE! te most szerintem nagyjából ugyanazt csináltad miley900-zal, amit ő Ramónával. Miből következtetsz pl. arra, hogy ő műp*csa? Vagy arra, hogy ő péniszeket fogdos 10-13 évesen? Jó, tényleg nem volt szép, hogy belinkelte a videókat, meg ilyen szavakkal illette ezt a kislányt, de most te sem csináltál mást vele. Szóval...gödörből a lyuk. pardon.gif


Had írja, engem nem zavar. Nem ismeri, hogy ez a kis "Ramóna" mit csinált velem és pár barátommal. Szépen kértük többször is, hogy fejezze be, és én voltam a prosti. Hát rendben, de akkor tőlem ne várjon semmit, ez a minimum amit visszakap. Azt mondta beletapos a számba, mikor megkértem SZÉPEN, hogy törölje ki az ócsároló kommentet. HOGY JÖN Ő EHHEZ?! Én vagyok a műp*csa, ismer/látott már engem? Nagyon könnyű így engem szídni neki, de ha megnézné az üzeneteket, akkor már nem biztos hogy Ramika lenne a szent. R*bancokhoz visszatérve, a kiscsaj, aki nem fiatalabb NÁLAM, szóval nem érzem az iróniát, engem miért műp*csáz, őt meg kislányozza, azt mondta, hogy: "Ha valaki megbánt azt mondom, már leszoptam" Gratulálok.
3 felhasználónak tetszik: Pixie Buue, helloblaze, Average Girl
2013. július 15. 22:12 #223
James-XD
James-XD
új tag
 
StátuszI just gotta make it to you by the end of the night. Oh Yeah.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.08.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 205581
Offline offline
Selenator_32 még hogy nagyon rövid gatya a pinája jó hogy nincs kint belőle. a csöpp kis melleit nem akarja kirakni a kis ribije. És Cute Baby-nek igaza van:Egy ilyen cikk hány embert összeugraszt. Miley csak egy kis celeb ribi ennyi. Amúgy is ha pucéran mászkálna az sem érdekelne. ÉS nem értem hogy miért kell egymást szidni ezzel a sok kommival. mindenkinek más a véleménye és nem kell emiatt összeveszi ennyi embernek. Azzal mondjuk egyet értek hogy Selena hogy jött itt szóba? James-Xd-vel egyet értek és nem azért mert a pasim hanem azért: Ha körül néz az ember itt Magyarországon vagy bárhol, hány kurva mászkál és hány olyan lány van akit megerőszakolnak?! Ezért: Mert ilyen senkiházi ribancok a (Példaképek) és persze hogy itt tart már ez a világ. Meg abban is igaz a van James-nek hogy tényleg sok lánynak van szép alakja de azok sem mászkálnak 1 szál bugyiba az utcán! Szép lenne nem?!
2013. július 16. 01:22 #224
flóranekem8
flóranekem8
 
Státusz160408
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 2
Azonosító: 187732
Offline offline
Nem lehet hogy fürdőbugyi? Amúgy tényleg nem éppen egy illendő dolog... De g*ci jó lábai vannak!!
2 felhasználónak tetszik: Pixie Buue, helloblaze
2013. július 16. 11:00 #225
Amy..
Amy..
visszatérő vendég
 
StátuszIf you do not like it, you can go .. ;) - YOLO ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 395
Csatolások: 0
Azonosító: 178850
Offline offline
mért ne?? had tegye ..
2013. július 16. 11:44 #226
- törölt felhasználó -    
Ibiii: ömm igen..szval én is így gondoltam. Én kicsi koromban mindig felnéztem Mileyra. De most nem annyira. sad.gif
Na most legyen elég, h azért Miley sem követ el mindig ilyeneket. ;-)
De a We Can't Stop felénél kinyomtam..RÉMES!
2013. július 16. 12:02 #227
Zsófi10
Zsófi10
új tag
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 192547
Offline offline
Szerintem van rajta nadrág...wink.gif
2013. július 16. 14:05 #228
miley98
miley98
visszatérő vendég
 
Státusz'Hogyha senki sem utál, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz!'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.18.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 165455
Offline offline
Ibiii: Nem...Miley már jó pár éve nem disney sztár...És nagyon örülök neki... a disney számomra már túlon túl gyerekes..Jó lehet, hogy én is csak 15 éves vagyok, de aki ismer az tudja hogy érettebb vagyok a koromnál..meg Miley-n kívül van még elég sztár szerintem aki példakép lehet...Ha nem tetszik valami valakinek akkor ne nézegesse és tartsa meg magának a véleményét...
2013. július 16. 14:14 #229
Pixie Buue
Pixie Buue
This is fucking Saška♥
 
Státuszim back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.13.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 172
Azonosító: 117370
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.07.15. 18:43)
Őszintén szólva, megnézegettem a videóit, és én arra a következtetésre jutottam, hogy ezzel a kislánnyal nem foglalkoznak eleget a szülei. Valami vagy valaki miatt elkezdte ezt csinálni, vagy csak szimplán jó murinak tartja, ám úgy érzem, hogy egy picit már átesett a ló túlsó oldalára. Szerintem meg bántás és fikázás helyett írni kéne neki, megismerni őt, beszélgetni vele, mert lehet, hogy valami olyan gondja vagy problémája van, amit nem tud megosztani senkivel sem. Mitől vagy te speciel jobb, hogy idejössz, mindezt lefirkálod ide, mondván, hogy had járassuk le? Nem tudom, valahogy ez eléggé embertelen, nem gondolod? Ha meg neki ez a szórakozása, akkor meg kit érdekel? Zavar téged? Bánt téged? Könnyű rögvest rámondani egy kislányra azt, hogy biztos hülye, biztos idióta, biztos nem százas, csak, mert van valami hülye hóbortja. Had legyen neki, hisz nem bánt engem ugyan. Inkább ezt csinálja, minthogy bulizzon, drogozzon, alkoholizáljon, cigizzen és r*banckodjon. Azért, mert nem olyan műp*csa, mint ti, s veled ellentétben, nem péniszeket fogdos 10-13 évesen, akkor már rögtön dilis? Sosem fogom felfogni a mai gyermekek gondolkodási morálját. Ha választani kéne közted és Ramóna között, akkor elhihetnéd, hogy Ramónát választanám, s inkább őt ismerném meg és beszélgetnék vele. Te meg gondolkozz el szerintem...

Miért is műpicsa? smileeee.gif mert TE kilométerekről megállapítottad azért mert belinkelt néhány videót egy kislányról? smileeee.gif Szép dolog,mit ne mondjak.Mindenki lep_cshat akárkit,de persze ilyenkor senki sincs megbüntetve smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: helloblaze, Average Girl
2013. július 16. 15:20 #230
babuska3
babuska3
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.08.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 205577
Offline offline
Miley nagyon megváltozott
2013. július 16. 18:28 #231
- törölt felhasználó -    
Idézet (Encsi Ramóna Rita @ 2013.07.11. 11:07)
Jaj Bill Ray "kislánya" kisprostija biggrin.gif Inkább.Sír??Meg is fuladhatna a könnyeibe,meg ez példakép??Pff szánalmas aki ezt szereti az nem ember,Selena ilyet sose csinálna,ő normális.És fúúúj milyen ráncos a nyaka ohmy.gif kidobom a taccsot mindjáááárt ohmy.gif ááá ohmy.gif Egyébként nem csodálkoznék ha Liam nem lenne vele,Liam sokkal jobbat érdemel ennél a kis prostinál.Na nekem ennyi a véleményem Májlikáról.-.-""

Szóval azért vagyok szánalmas (és nem is lehet az emberek csoportjába sorolni, ugye?) csak mert szeretek valakit, és ez a valaki Destiny Hope Cyrus, vagyis Miley Cyrus. Korrekt vagy ember, az egyszer biztos. És mi az, hogy prosti? Tanuld inkább meg a szavak jelentését ahelyett, hogy itt írogatod a mocskos üzeneteidet. Amúgy meg, Selena hogy jön ide megint? Hidd el, a tévhittel ellentétben Selena sem tökéletes, akkor Miley-tól miért várjátok el?! Nem kell egymáshoz hasonlítani a két sztárt, pont azért, mert mindannyian külön, színes egyéniségek vagyunk! Nem igaz, hogy ezt egyszerűen nem lehet megérteni. Én inkább ezt nevezem szánalmasnak mintsem azt, hogy szeretek valakit.

És csak hogy ne legyek off: mászkáljon csak, ilyen dögmelegben nem is csodálom, hogy így járkál, mellesleg ez amúgy is az Ő dolga. Ja, de várjatok, lehet, hogy ez csak egy fürdőruha alsó része. Ebbe nem is gondoltatok bele, ugye? Nem, hát persze, hogy nem.
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
2013. július 16. 18:55 #232
Betta15
Betta15
visszatérő vendég
 
Státusz" És akkor az oroszlán beleszeretett a bárányba...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.09.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 182964
Offline offline
Az még oké volt számomra, hogy Miley a Hannah Montanah kislányos imizsét el akarta hagyni,de ,hogy ennyire megváltozott!!!??? :S
Olyan mintha Rihannát,Rita Orát,Lady Gagát és Pinket összegyúrták volna és így jött volna létre Miley új énje=stílusa....
Nekem sokkal jobban tetszett amikor még önmaga volt !!
2013. július 16. 20:29 #233
TaylorSwift36
TaylorSwift36
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.11.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 205818
Offline offline
Nekem a régi énje jobban tetszett. Jó,megértem,hogy már nem akar annyira kislányos lenni, de ez már túlzás. X(
2013. július 16. 21:04 #234
OMG9ezkomoly5
OMG9ezkomoly5
visszatérő vendég
 
StátuszEverything happens for a reason... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 192246
Offline offline
Nem mindegy, hogy miben öltözködik az ő dolga és könyörgöm e szekáljátok már!!!!!! ohmy.gif (kinek nem inge ne vegye magára) Miért őt szekálja mindenki???? ohmy.gif
2013. július 16. 21:07 #235
OMG9ezkomoly5
OMG9ezkomoly5
visszatérő vendég
 
StátuszEverything happens for a reason... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 192246
Offline offline
És helloblaze teljesen és maximálisan egyeértek veled wink.gif
1 felhasználónak tetszik: helloblaze
2013. július 16. 21:27 #236
panniBelieber
panniBelieber
új tag
 
StátuszWe love Justin forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.18.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 203978
Offline offline
kinek miköze h miben mászkál...am nekem kifejezetten bejön az új Miley wink.gif
2013. július 16. 21:43 #237
angel000girl
angel000girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.07.
Hozzászólás: 814
Csatolások: 36
Azonosító: 189277
Offline offline
Annyira túl van már reagálva ez az egész... B*aszki akinek nem elfogadott ez a stílus akkor említse meg maximum 1-szer, de csesszétek meg minden Miley-s cikknél ezt olvasni már rohadt unalmas!!! Hányan mászkálnak 1 szál csöcsbe az utcán (és nem csak a prostik) és Miley-t szidja mindenki. Nem tudom mi bajotok van, mert nincs kint a segge, egy bő, hosszú felső van rajta, még csak nem is egy haspóló!!! Jó, igen, belátom ez nem "normális" öltözködés, de ez van. A sztárok jelentős része azt hiszi ettől lesznek menők, vagy csak ebben érzik jól magukat, nem tudom, de ezért így baszogatni valakit annyira visszataszító. A kritizálóknak ajánlom figyelmébe, hogy foglalják el magukat valami mással, mint, hogy itt szidják szerencsétlen Miley-t. Én sem bírom őt, de amit itt már egyesek művelnek az olyan gusztustalan. Szerintem Miley elnézőbben viselkedik nálatok!! És az meg már nevetséges ahogy egyesek állandóan a Disney-s Miley-val jönnek. Felnőtt! Ezt nem lehet annyira megérteni??!! Vagy azt várjátok tőle, hogy 20 évesen eljátsszon egy kettős életet élő kis rocksztárt?? Könyörgöm a Hannah Montana csak egy szerep volt és nem ő. Én nem vagyok rajongója, de úgy tűnik még is könnyebben felfogom, mint az állítólagos kis rajongók...
2013. július 16. 21:51 #238
Kikicica
Kikicica
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.30.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 188676
Offline offline
a régi Miley jobb volt
2013. július 17. 09:39 #239
noémi99.
noémi99.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 201015
Offline offline
uristenn...Miley nagyon elfajult.
2013. július 17. 10:41 #240
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6086
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
hol van a regi Miley en az ujat nem szeretem
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok