Starity

Justin Bieber újra hallat magáról - videó

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 11. 18:06 #201
Gina99
Gina99
 
StátuszNem mérheted időben az örökkévalóságot. /American Horror Story/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 774
Csatolások: 0
Azonosító: 155603
Offline offline
Oké ez jó! :DDDD De egy részben megértem az utálókat is!
2013. július 11. 18:31 #202
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Mit csinált az a hülye gyerek már megint!? Egy étteremben volt és a felmosó kannába pisilt. -.-"
Tudjátok ,hogy mit mondok erre? Azt ,hogy kapja be, fulladjon meg egy kanál vízben!Istenem ő sem tehet meg mindent!Ő csak egy bunkó paraszt ember!De főleg bunkó.Nem értem ,hogy a rajongók miért rajonganak érte.Ő csak egy bunkó aki nem érdekli semmi mást csak is ő azt hiszi ,hogy csak is róla forog az egész világ ,de pedig nem.Mindenkit megsért ,mert egy flúgos!
2 felhasználónak tetszik: Balázs69, Szandiiii
2013. július 11. 18:36 #203
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Balázs69:És pont ezért nem kéne így viselkednie, hálásnak kéne lennie azért, hogy nem halt éhen, nem pedig belehugyozni egy felmosóvödörbe egy étteremben.

Igazad van!Nem kéne neki így viselkednie.Én csak erre azt tudom mondani minden sértésének ,hogy naggyon szánalmas!!!
1 felhasználónak tetszik: Balázs69
2013. július 11. 20:31 #204
- törölt felhasználó -    
Látszik hogy mennyire el van szállva magától, szánalmas. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Balázs69
2013. július 11. 20:49 #205
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Idióta! Annak is égő, aki épp vele volt......
1 felhasználónak tetszik: Balázs69
2013. július 11. 22:39 #206
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1313
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Ez a kis k*cs*g most már igazán elbújhatna, senki se kíváncsi a hülyeségeire.
Lehetne legalább annyi esze, hogy a tehetségével hívná fel a figyelmet (igaz, nincs semmi tehetsége, és nem is lesz).
És szerintem ez nem poén, egyáltalán nem vicces amit ez a h*lyegyerek csinál(t).
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. július 11. 23:06 #207
- törölt felhasználó -    
Igazán elfáradhatott volna a wc-ig.. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, s.z.i.l.v.i.a91
2013. július 11. 23:38 #208
sztáránia
sztáránia
visszatérő vendég
 
StátuszAz emberi hülyeség határtalan!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 189013
Offline offline
de azert ugy látom hogy a legtobb bieber rajongo most ehhez nem szol semmit es ez nagyon erdekes most nincsenek annyian hogy megvédjék justint most nem vedik meg mert nem tudják és nem szolnak hozzá semmit
2013. július 12. 02:09 #209
Zorkaaa
Zorkaaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.31.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 188731
Offline offline
ennyi a normális emberek értik a poént wink.gif
2013. július 12. 02:18 #210
Zorkaaa
Zorkaaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.31.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 188731
Offline offline
Szandiiii hát én a helyedbe csöndbe maradnék neked van valami tehetséged ?? Justin nézd meg hogy hová el jutott ..ha nem lenne tényleg semmi tehetsége most nem tartana itt !!
2013. július 12. 08:56 #211
cintia2000
cintia2000
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.08.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 55
Azonosító: 191157
Offline offline
Zorkaaa teljesen egyetértek veled!!!!!!!! Ezek nem tudják felfogni ebben a videóban a poént! Nincs humorérzékük. Miért kell ilyen nagyra venni ezt???! úgy mondjátok mintha valami világi katasztrófát csinált volna!!!! úgy csináljátok mintha ti külömbek lennétek! PAKOLJÁTOK MÁR KI AZ ASZTALRA MIT Ő KIPAKOLT!!! CSÚFOLHATJÁTOK,LESZÓLHATJÁTOK DE SOSEM FOGTOK ELÉRNI ANNYIT EGÉSZ ÉLETETEKBEN MINT AMENNYIT Ő 19 ÉVESEN! LEHET HOGY VANNAK BOTRÁNYI DE MÉG FIATAL, MOST ÉLI KI AZ ÉLETÉT! ÁLLANDÓAN DOLGOZIK ÉS MÁSOKKAL FOGLALKOZIK VÉGRE HAGY TÖRŐDJÖN MÁR MAGÁVAL! HA NEKI EZ JÓL ESIK AKKOR CSINÁLJA! NEM A TI BAJOTOK LESZ! Ő IGAZÁBÓL NEM ILYEN EMBER AZÓTA LETT ILYEN AMIÓTA ILYEN SEGGFEJ BARÁTAI VANNAK! ÉS NEM VESZI ÉSZRE HOGY CSAK KIHASZNÁLJÁK ŐT! JUSTIN EGY NAGYON JÓ EMBER ÉS EZT CSAK A BELIEBER LÁTJÁK! AZT A SOK JÓ DOLGOZ AMIT CSINÁL SENKI NEM VESZI ÉSZRE! MINDENKI CSAK A BOTRÁNYAIT LÁTJA DE AZT SENKI HOGY MILYEN JÓSZÍVŰ,GONDOSKODÓ, SEGÍTŐKÉSZ ÉS ARANYOS! JUSTIN SOSEM AZT NÉZI HOGY KI UTÁLJA HANEM AZT AKI SZERETI ÉS TÁMOGASSA! VISSZA LEHET FOGNI MAGATOKAT MERT TI IS KÖVETTEK EL HIBÁKAT! SENKI NEM TÖKÉLETES! HA VALAMI MEG NEM TETSZIK AZT NEM ITT KELL ELMONDANI HANEM A GYÁRTÓNÁL KELL REKLAMÁLNI! PÁ :*
2013. július 12. 09:14 #212
sztáránia
sztáránia
visszatérő vendég
 
StátuszAz emberi hülyeség határtalan!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 189013
Offline offline
zorkaa mi nem vagyunk olyanok mint bieber mert:nem jáunk alsogatyába a reptéren,nem dtogozunk ,nem a felmosóvödorbe intezzuk a dolgainkat és azok alapján amit csinál nem is akarom megismerni ez epp eleg hogy azt mondjam ra hogy fuuuuuj
2013. július 12. 10:06 #213
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zorkaaa @ 2013.07.12. 02:15)
hajnaladrienn4 te se vagy különb ha ilyet írsz drága wink.gif gondolkozz egy kicsit és amúgy ismered? nem! NE ÍTÉLJETEK EL OLYAT AKIT NEM IS ISMERTEK!!! TI se vagytok különbek ..és írhatjátok vagy ezren hogy én akkor sem csinálnék ilyet meg hogy akkor is mit képzel magáról ..akkor sem vagytok se lesztek különbek !

Egyébként te sem ismered, akkor minek véded?!!! biggrin.gifD Komolyan, szerinted normális, amit ez a gyerek csinál? Szerinted rendes dolog, hogy egy FELNŐTT ilyeneket tesz? Ha szerinted az, akkor elég rossz az értékrended...
2 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91, Szandiiii
2013. július 12. 10:18 #214
s.z.i.l.v.i.a91
s.z.i.l.v.i.a91
visszatérő vendég
 
StátuszHa utálsz csendben tedd,mert nem vagyok rá kiváncsi ;):))))))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.05.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 197232
Offline offline
Zorkaaa..
Már bocs...folyton irogatod,hogy ,,TI ISMERITEK"???
Te talán ismered?Nem wink.gif
Mi sem...de szerintem valamennyiünknek égne a pofája ha kapcsolatba lennénk egy ilyen primitív,,emberrel"...egyszerűen visszataszító és gusztustalan amit művelt..és ezen nem javít semmi..le..rom hogy milyen élete volt régen...és hogy most bejött neki az élet így már megtehet mindent??A nagy...-t!!Nem egy Obama...a tojáshéj meg még ott van a fenekén!!Inkább arra kéne koncentrálnia hogy a karrierje ne sérüljön meg a hírneve ne szenvedjen csorbát és megmaradjon a tökéletes élete...Ezt csinálja??Nem...Akkor miről beszélünk? dry.gif Szóval mi a lényeg ebből?Hogy primitív és gusztustalan amit művelt...az étterem dolgozóit alázta meg ezzel a viselkedésével NYÍLVÁNOSAN!!És persze saját magát minősítette.. clapping.gif Csak gratulálni tudok.. yu.gif bday.gif
2013. július 12. 10:21 #215
s.z.i.l.v.i.a91
s.z.i.l.v.i.a91
visszatérő vendég
 
StátuszHa utálsz csendben tedd,mert nem vagyok rá kiváncsi ;):))))))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.05.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 197232
Offline offline
És félreértés ne legyen...a zenéivel nincs semmi bajom..de az ő személyével van...ennyi wink.gif
2013. július 12. 11:15 #216
cintia2000
cintia2000
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.08.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 55
Azonosító: 191157
Offline offline
s.z.i.l.v.i.a91 te szerintem kussoljál mert a drága Sellykéd sem külömb! Ennyire gyenge felfogásotok hogy lehet??! komolyan mond hogy mintha 3 évesek között lennénk! Ha annyi pénzetek lenne mint neki meg akkor hatalmatok ti sem lennétek angyalkák! A nevét ismeritek de a történetét nem! és mindenki üljön vissza a seggére mert egyikőtök sem ismeri! a Belieber ezt jobban tudják és valamennyire ismerik őt! mellesleg én már beszéltem vele (ha nem hiszed a te bajod) és hatalmas szive van!!! nem kell itt hirdetni magatok ez itt nem az ebay vagy a vatera ha vmi kell akkor nálam lehet dumálni oké??!
2013. július 12. 12:02 #217
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia2000 @ 2013.07.12. 11:15)
s.z.i.l.v.i.a91 te szerintem kussoljál mert a drága Sellykéd sem külömb! Ennyire gyenge felfogásotok hogy lehet??! komolyan mond hogy mintha 3 évesek között lennénk! Ha annyi pénzetek lenne mint neki meg akkor hatalmatok ti sem lennétek angyalkák! A nevét ismeritek de a történetét nem! és mindenki üljön vissza a seggére mert egyikőtök sem ismeri! a Belieber ezt jobban tudják és valamennyire ismerik őt! mellesleg én már beszéltem vele (ha nem hiszed a te bajod) és hatalmas szive van!!! nem kell itt hirdetni magatok ez itt nem az ebay vagy a vatera ha vmi kell akkor nálam lehet dumálni oké??!

Szerintem kicsit vegyél vissza, mert ha így folytatod, könnyen kitilthatnak.
2 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91, Szandiiii
2013. július 12. 12:25 #218
s.z.i.l.v.i.a91
s.z.i.l.v.i.a91
visszatérő vendég
 
StátuszHa utálsz csendben tedd,mert nem vagyok rá kiváncsi ;):))))))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.05.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 197232
Offline offline
Cintia2000- tv.gif Csajszikám..hány éves is vagy?biggrin.gif Beszélhetnénk róla,hogy ki a gyerek..wink.gif Ezzel a megnyílvánulásoddal saját magadat minősítetted ok.gif
Elnézést kérek hogy belegázoltam a picike lelkivilágodba...biggrin.gif
Szövegértelmezésből hányast kaptál??biggrin.gif Volt itt szó Selenáról??biggrin.gif Nem hiszem dry.gif _nevet.gif
A másik...beszéltél vele...biggrin.gif ahogy gondolod .. pardon.gif és ez azt jelenti,hogy te már nagyon jó ismered dry.gif _nevet.gif
Nem fogod fel a cikk értelmét???Hatalmas szíve van...és??Csóró volt...és???szegény drága mennyit dolgozott...és???
Ez feljogosítja az ilyen minősíthetetlen viselkedésre??Jaaa...bocs..nehogy ,már a végén én kérjek elnézést...
A másik...vegyél vissza a fiatalos lendületedből...én kifejtettem a véleményemet...ez pedig egy fórum...ami arra való...úgyhogy search.gif nem látom akadályát annak hogy ezt megtehetném ok.gif pardon.gif tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. július 12. 13:40 #219
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1313
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Zorkaaa
Szandii hát én a helyedbe csöndbe maradnék neked van valami tehetséged ?? Justin nézd meg hogy hová el jutott ..ha nem lenne tényleg semmi tehetsége most nem tartana itt !!

Nem, nem maradok csöndbe, leírtam amit akartam és kész.
Ha pedig nem tetszik amit írtam, akkor nem kell elolvasni.
Igen, van valami tehetségem, csak nem éneklésben.
A véleményem nem fog megváltozni, számomra nem biebernél kezdődik a tehetség! jbieber TEHETSÉGTELEN!
Hova jutott bíbörke? SEHOVA! Akkor te miről beszélsz?
Nem a tehetsége miatt jutott ide ahol most van.
A tízéves kislányok meg a cuki pofikája miatt ért el mindent! De ne te beszélj a tehetségről, mert gőzöd sincs a tehetségről!
Még azt se érdemli meg a hülyegyerek, hogy nagybetűvel írjam a nevét.
De te csak szeresd ezt a kis nyikhajt, én mindig is utálni fogom. Ha tetszik, ha nem!
Na pá!
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. július 12. 15:31 #220
Jenni011
Jenni011
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.11.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 205845
Offline offline
Szandiiii igen ha nem ér el semmit miért őt válasszák a legjobb énekesnek? Szerintem azért mert van elég tehetsége! Nem ugy mint pár embernek:) Okés utálod meg minden de nem kell hülyeségeket elhinni róla! Ha meg valaki nem érti a poént sajnálom! Nem ismered személyesen..én se! De nem vagyok ilyen, hogy hülye gyereknek nevezem:) De te tudod smileeee.gif)
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok