Idézet (Daveigh @ 2015.04.07. 17:25)
van.
Hogy hívják a legjobb barátodat/barátnődet?
Hogy hívják a legjobb barátodat/barátnődet?
Zsófi:))
Melyik a kedvenc évszakod?
|
|
starity girl2000chill |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.07. Hozzászólás: 5150 Csatolások: 172 Azonosító: 185641 offline
|
|
|
Lucy12♛♏ Queen ♌♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.01. Hozzászólás: 5074 Csatolások: 3034 Azonosító: 238224 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!