Idézet (Dorina1024 @ 2015.12.20. 20:17)
az a helyzet, hogy nem én vettem, hanem anyumék az egyik legjobb barátnőmnek
Nyár vagy tél?
Nyár vagy tél?
Tél.
Ki a legjobb barátod starityn?
|
|
Judit107daddy steve harrington |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.29. Hozzászólás: 2214 Csatolások: 1379 Azonosító: 178984 offline
|
|
|
Vlover13×Suicide Squad× |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.03.28. Hozzászólás: 2154 Csatolások: 88 Azonosító: 241895 offline
|
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
|
|
Shadygirlvajaskenyér |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.07. Hozzászólás: 3452 Csatolások: 533 Azonosító: 236935 offline
|
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Dúl köztük a szerelem.
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Románc alakulhatott a forgatáson.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.