Idézet (Dorynda @ 2017.12.10. 17:51)
Varázslók a Waverly helyből
Régen imádtam.
Mi volt a jeled oviban?
Mi volt a jeled oviban?
Kifli
Neked?
|
|
Lisanneinjeolmi <3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.12.28. Hozzászólás: 11007 Csatolások: 2193 Azonosító: 252651 offline
|
|
|
LaDySmIthwardinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.16. Hozzászólás: 4416 Csatolások: 15107 Azonosító: 112374 offline
|
|
|
Doryndawake up in day one |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.12.04. Hozzászólás: 2021 Csatolások: 32 Azonosító: 261189 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvolt a hagyatéki eljárás.