A dél-koreai színész egy nemrég megtartott sajtótájékoztatón beszélt új sorozatáról és annak egy érdekes jelenetéről.
A teljes cikkhez kattints ide!
Lee Jun Ki-t élve eltemették
2013. augusztus 01. 20:33
#1
2013. augusztus 01. 20:36
#3
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
lehet h megnézem majd ez a sorozatot amibe ő van
2013. augusztus 01. 20:38
#4
|
|
D.KPOPvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.20. Hozzászólás: 464 Csatolások: 0 Azonosító: 196411 offline
|
Wow~Először azt hittem hogy tényleg élve eltemették és meghalt!!Egy pillanatra megállt a szívem!!!Megijedtem
!!!Érdekesnek hangzik a film, lehet megnézem!!!Kiváncsi vagyok rá!!!De tényleg nagyon megijedtem!!
2013. augusztus 01. 20:42
#5
|
|
lucyrean001visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.17. Hozzászólás: 340 Csatolások: 1 Azonosító: 177980 offline
|
Először a sz.r is megállt bennem... jóég.. XDDDDDDDDDDDDDDDDD Jaj, mindenképpen megnézem a sorozatot >w<
2013. augusztus 01. 20:52
#6
|
|
starity girl2000chill |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.07. Hozzászólás: 5150 Csatolások: 172 Azonosító: 185641 offline
|
Érdekes, de gondoltam hogy valami filmes jelenet lehet csak:)
2013. augusztus 01. 20:59
#8
|
|
dori410visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.24. Hozzászólás: 233 Csatolások: 48 Azonosító: 164319 offline
|
Ez olyan ilyesztő volt. Majdnem eájultam h most ez komoly?? És utána megnyugodtam. Olyan jó. A Dél-koreai cikekkhez mindig elöször a k-popperek írnak megjegyzést m. Imádlak titeket You are Friend Forever
És mindenki a barátom
És mindenki a barátom
2013. augusztus 01. 21:38
#9
Vele én is jó kijönnék... nagyon is!
Ami az élve eltemetést illeti... a világon ez az az egyetlen egy dolog, amitől iszonyatosan félek. Soha...még több millióért sem vállalnám be, az tuti!
Ami az élve eltemetést illeti... a világon ez az az egyetlen egy dolog, amitől iszonyatosan félek. Soha...még több millióért sem vállalnám be, az tuti!
2013. augusztus 01. 23:08
#13
|
|
Lakreen.ELF o(≧∀≦)o |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.18. Hozzászólás: 1782 Csatolások: 132 Azonosító: 145693 offline
|
Junkiról? Cikk?
Basszus, nem kicsit megijedtem... Nekem ilyen esetben 10 másodperc se kellene, és belehalnék. Persze, ha egyáltalán bevállalnám. XD
Biztos, hogy megfogom nézni.
Köszönöm, GomNaNa az újabb koreai idolról szóló cikket!! ^^
Basszus, nem kicsit megijedtem... Nekem ilyen esetben 10 másodperc se kellene, és belehalnék. Persze, ha egyáltalán bevállalnám. XD
Biztos, hogy megfogom nézni.
Köszönöm, GomNaNa az újabb koreai idolról szóló cikket!! ^^
2013. augusztus 01. 23:40
#15
Látom a többségre sikerült rá hoznom a szívrohamot ezzel a cikkel.
Én személy szerint pont emiatt is tisztelem és rajongok Jun Kiért, mert egy remek színész és még, hogy ezt is bevállalta hát emelem kalapom. Eddig is első számú kedvenc színészem volt, de ezek után meg végképp felnézek rá és még szép, hogy a sorozatát is megnézem!
Én személy szerint pont emiatt is tisztelem és rajongok Jun Kiért, mert egy remek színész és még, hogy ezt is bevállalta hát emelem kalapom. Eddig is első számú kedvenc színészem volt, de ezek után meg végképp felnézek rá és még szép, hogy a sorozatát is megnézem!
2013. augusztus 02. 07:57
#16
|
|
SuperJuniorfanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.24. Hozzászólás: 207 Csatolások: 95 Azonosító: 202501 offline
|
Júj ,erre nagyon kíváncsi vagyok, biztos megfogom nézni. Jun Ki egy nagyon jó színész, és hogy még ilyen jeleneteket is bevállal ez teljesen rá vall!
2013. augusztus 02. 08:19
#17
|
|
Betti90~Simply Perfect~ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 12.05.26. Hozzászólás: 5814 Csatolások: 42466 Azonosító: 176552 offline
|
Én már nem dőlök be az ilyeneken XD Am nagyon örülök ennek az új filmnek, főleg, hogy Park Ha Sun is eléggé fontos szerepet tölt be, kíváncsi leszek a szerepeikre.
2013. augusztus 02. 12:20
#19
|
|
Little Monster-GFF첸게 ^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.23. Hozzászólás: 1162 Csatolások: 61 Azonosító: 161058 offline
|
Szegéény, de semmi baja nem esett, szóval addig jó.
Biztos jó lehet az a sorozat.
2013. augusztus 02. 12:21
#20
|
|
Little Monster-GFF첸게 ^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.23. Hozzászólás: 1162 Csatolások: 61 Azonosító: 161058 offline
|
Idézet (malna90 @ 2013.08.02. 11:05)
Ő egyébként ki is? 
Talán egy dél-koreai színész...?!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


0 felhasználónak tetszik:
offline

