A hazánkban nyaraló Ke$ha és a világhírű Pitbull nemrégiben jelentette be, miszerint közös turnéra indulnak idén októberben Ausztráliában.
A teljes cikkhez kattints ide!
Ke$ha és Pitbull közös turnéra indul
2013. augusztus 06. 09:58
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
2013. augusztus 06. 10:21
#3
|
|
Ildikócska10LoveSick ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.04. Hozzászólás: 6073 Csatolások: 5769 Azonosító: 164815 offline
|
ez nagyon jóóóóóóóóóóóó
2013. augusztus 06. 10:39
#4
|
|
acsadrienn20Teen Wolf :) Violetta :) és Jorge Blanco és Dylan Sprayberry fan :) TVD <3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.24. Hozzászólás: 7060 Csatolások: 1908 Azonosító: 181337 offline
|
ez nagyon hó hír
2013. augusztus 06. 10:45
#5
|
|
Candy_attackMonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.04. Hozzászólás: 1580 Csatolások: 0 Azonosító: 130532 offline
|
OMG de elmennék. A party királya és királynője. =D
2013. augusztus 06. 10:56
#6
Az USA után irány Ausztrália
Jó kis turné, elmennék rá
2013. augusztus 06. 11:19
#8
|
|
TörpemókusTʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.04. Hozzászólás: 3396 Csatolások: 158 Azonosító: 179420 offline
|
Picit úgy érzem, hogy Kesha koppintotta a Skillet logóját, vagy csak hasonlóság van benne.
2013. augusztus 06. 11:30
#11
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
Ausztráliaaaa én is akarok oda menni!!!
Jó turnézást nekik.
Jó turnézást nekik.
2013. augusztus 06. 11:52
#12
|
|
klaudia0320visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.08. Hozzászólás: 435 Csatolások: 0 Azonosító: 191197 offline
|
Bár én is ott lehetnék!!
2013. augusztus 06. 12:38
#14
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
jó turnét..................
2013. augusztus 06. 22:02
#20
|
|
Irresistibleúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.16. Hozzászólás: 86 Csatolások: 0 Azonosító: 191728 offline
|
Én voltam a koncertjükön, ugyanis az USA-ban lakok, és Kesha elképesztő volt, Pitbull nekem sajna nem jön be. Semmit nem énekelt... Nekem a koncert olyan, hogy a fellépő énekel, és lehetőleg ne playbackben. Kesha nem playbackelt, csak néha volt aláfestve a hangja a zenében, mindenesetre nagy élmény volt.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:





