5 Second of Summer
2015. szeptember 01. 19:07
#1621
Akkor...akkor legyen zombi. A zombik menők. De h a francba lehet egy ilyen jo resznek szomoruu a vege?!
Zombi Luke. Hmm
2015. szeptember 01. 19:11
#1622
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.01. 19:07)
Akkor...akkor legyen zombi. A zombik menők. De h a francba lehet egy ilyen jo resznek szomoruu a vege?!
Zombi Luke. Hmm
Zombi? Ha Luke zombi lenne, akkor komolyan mondom beájulnék.
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 01. 19:12
#1623
Joo befejeztem...
akkor legyen szomoru a vege... Luke For life
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 01. 19:13
#1624
Jólvan na! Csak oan...oan ite a vege... Ilyenkor minden eszembe jut....
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 01. 19:14
#1625
*sóhaj* am milyen volt az első nap?
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 01. 19:17
#1626
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.01. 19:14)
*sóhaj* am milyen volt az első nap?
Remek. Csak két osztálytársam részletes meggyilkolását terveltem ki.
2015. szeptember 01. 19:24
#1627
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.01. 19:14)
*sóhaj* am milyen volt az első nap?
otthon ültem, hihi.
egyébként nálunk ma ünnep van, tehát még a szüleim se mentek dolgozni.
1 felhasználónak tetszik:
Lovatics04
2015. szeptember 01. 19:26
#1628
Vivi a mázlista
fuhhh oan rossz az órarend... Blahh
2015. szeptember 01. 19:32
#1629
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Nelia @ 2015.09.01. 19:24)
otthon ültem, hihi.
egyébként nálunk ma ünnep van, tehát még a szüleim se mentek dolgozni.
egyébként nálunk ma ünnep van, tehát még a szüleim se mentek dolgozni.
Jó neked...
2015. szeptember 01. 19:36
#1630
Basszus azt álmodtam h elmentünk egy varosnezeste es láttuk a 5sos-t. Golfkocsiba nézelődtünk, amikor meglattukna bandát. Integettunk 1000-rel is visszeintett Calum. Es itt megszólalt az a rohadt ébresztő.
1 felhasználónak tetszik:
TearsOnMirror
2015. szeptember 01. 19:38
#1631
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.01. 19:36)
Basszus azt álmodtam h elmentünk egy varosnezeste es láttuk a 5sos-t. Golfkocsiba nézelődtünk, amikor meglattukna bandát. Integettunk 1000-rel is visszeintett Calum. Es itt megszólalt az a rohadt ébresztő.
Neee!
2015. szeptember 01. 19:41
#1632
Aha. Visszaintett. Es egyszer csak CSÖÖÖÖRRRRRRRR!!!! Gondolhatod h milyen jókedvű voltam, h nem almodhattam vegig az álmom
2015. szeptember 01. 19:42
#1633
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.01. 19:41)
Aha. Visszaintett. Es egyszer csak CSÖÖÖÖRRRRRRRR!!!! Gondolhatod h milyen jókedvű voltam, h nem almodhattam vegig az álmom 
Én sose álmodok ilyen jókat...
2015. szeptember 01. 19:43
#1634
Vaaagy lehet h álmodsz ilyeneket, csak nem emlekszel rajuk.
2015. szeptember 01. 19:44
#1635
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
kinek hogy telt a napja
2015. szeptember 01. 19:44
#1636
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.01. 19:43)
Vaaagy lehet h álmodsz ilyeneket, csak nem emlekszel rajuk. 
Én emlékezni akarok mindenre!
2015. szeptember 01. 19:46
#1637
Haat az nagy baj h mar most nyariszunetet akarok???
2015. szeptember 01. 19:48
#1638
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.01. 19:46)
Haat az nagy baj h mar most nyariszunetet akarok??? 
Nem, de én nem akarok szünetet. Lett 4 "új" osztálytársunk.
2015. szeptember 01. 19:50
#1639
Haat nalunk semmi kulonos nem tortent.. Csak az h a Lányoknak megnott a hajuk
2015. szeptember 01. 20:08
#1640
|
|
Dorina1024høgh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.18. Hozzászólás: 3778 Csatolások: 1047 Azonosító: 191824 offline
|
Idézet (Forever 8 @ 2015.09.01. 19:46)
Haat az nagy baj h mar most nyariszunetet akarok??? 
nekem baj
1 felhasználónak tetszik:
Blackheart.com
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


offline




