Starity

Dalpremier: Lady Gaga — Applause

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 18. 21:42 #121
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2013.08.18. 21:36)
Honnan tudod? Hallottad élőben? Mert én igen és biztosíthatlak, hogy Gaga azon kevesek közé tartozik akik tudnak élőben énekelni.
A dalba pedig első hallásra beleszerettem, pedig egyáltalán nem vártam, hisz már rég nem rajongok annyira érte, mint régen, de ez nagyon tetszik w00t.gif

Igen, régen rajongtam érte, és akikért rajongok, azoknak általában meg szoktam nézni az élő fellépéseit is. Az én személyes véleményem az, hogy hangilag akkor sem adu. Nem lettem tőle libabőrős, nem estem extázisba a fellépései által. Sőt az meg egyenesen fülsüketítő, amikor a táncra fekteti a hangsúlyt, de azért eszébe jut, hogy énekelni is kéne. Nagyjából úgy hangzik az egész, mintha egy buldog párzani készülne, de felhívom a figyelmet, egyéni vélemény. unsure.gif
2013. augusztus 19. 08:53 #122
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.08.18. 21:42)
Igen, régen rajongtam érte, és akikért rajongok, azoknak általában meg szoktam nézni az élő fellépéseit is. Az én személyes véleményem az, hogy hangilag akkor sem adu. Nem lettem tőle libabőrős, nem estem extázisba a fellépései által. Sőt az meg egyenesen fülsüketítő, amikor a táncra fekteti a hangsúlyt, de azért eszébe jut, hogy énekelni is kéne. Nagyjából úgy hangzik az egész, mintha egy buldog párzani készülne, de felhívom a figyelmet, egyéni vélemény. unsure.gif

Nézd mindenkinek van véleménye, nem értem miért kellett ezt kihangsúlyozni, hogy egyéni. Régebben elvetemült rajongója voltam, ma már nem, és eszem ágában sincs senkit letámadni. Tudom, hogy sokan nem szeretik, de azt állíthatom, hogy amikor én a koncertjén voltam, akkor igenis olyan volt, mint a CD-ken, playback nélkül, mivel ott adtak át egy díjat és azalatt abbahagyta az éneklést is. És mai fejjel persze már nálam sem ér el akkora hatást, mint ha meghallgatom a legnagyobb kedvenc arab énekesnőm fellépését, de attól még tud élőben énekelni.-szerintem.
2013. augusztus 19. 14:56 #123
FlyGirl
FlyGirl
visszatérő vendég
 
StátuszSzerintem színesben látom a világot, amit néha sötét színek borítanak el ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.17.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 2
Azonosító: 127389
Offline offline
Simán beillene a Born This Way-ra is. Amúgy úgy érzem, hogy semmi extra nincs benne.
2013. augusztus 31. 12:52 #124
- törölt felhasználó -    
Vannak jó számai GaGának,és a hangja sem rossz,de ez a szám szerintem ritka sz×× lett.Igénytelen dal,ráadásul GaGa folyton plágiumokból él.És ahogy egyszer kedves Norah is írta:"Popular doesn't mean good."Attól még,hogy a GaGafanok odavannak érte,még nem olyan nagy durranás.Ez csak az én véleményem,de törődjetek bele,hogy nekem is van!Pedig amúgy kicsit bírom GaGát,de nem értem miért ennyire nagy szám.Besöpör egy csomó díjat,és azzal jönnek,hogy többet mint Madonna.Igen ám,csakhogy akkoriban még volt az embereknek tehetsége.És Lady Gaga olyannyira felvállalja magát,hogy mindenét eltakarja az "extravagáns" öltözékeivel.Nekem nincs bajom azzal,hogy szeretik,mert egyszer kétszer én is meghallgatom,de a GaGa rajongók mindent istenítenek,bármilyen igénytelenséget is csinál ő.Tudom,hogy ezért rajongók,de akkor is.
2013. szeptember 04. 17:16 #125
- törölt felhasználó -    
Szerintem a klipp elmebeteg,de ez benne a jó smileeee.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok