Starity

A legsikeresebb videoklipek: Anastacia

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 13. 14:24 #1
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Az amerikai popénekesnő több mint 15 évvel ezelőtt tett szert valódi ismertségre, amikor egy tehetségkutató műsorban a második helyezést ért el. Íme, a legnépszerűbb és legsikeresebb videói!
A teljes cikkhez kattints ide!
3 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Beyla, Pöttömke
2013. augusztus 13. 14:26 #2
Jeckyll
Jeckyll
 
Státusz...szeretek ilyen meghökkentő és furcsa lenni! - Holly Goulightly -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.23.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 5318
Azonosító: 137013
Offline offline
Wáááááááááá, mindet imádom!!!
2013. augusztus 13. 14:34 #3
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Anastacia egy sokoldalú énekesnő, ezt számtalanszor bebizonyította már. Nekem a Paid My Dues tetszik a legjobban, második helyen áll a Left Outside Alone, a harmadik az I'm Outta Love. Emlékszem, még két évvel ezelőtt egy nőci jelentkezett a Paid My Duessal az X-Faktorba... ő sem volt semmi. Ana-ra is jellemző az a tipikus sztáros krízis, hogy sok helyen próbálkozott, de mégsem vették fel. Pont azért, mert nem volt annyira eladható és slampos az arca. Mert ő más volt, és ezért mondtak neki annyian nemet. De amikor sorra gyűrte a slágerlistákat, akkor a kiadók is azt gondolják magukban: mekkora balfék voltam, hogy nem vettem fel Anastaciát. És akkor már bánkódhatnak. Így a végére pedig: napjaink egyik legnagyobb hangja. Sok sikert neki a továbbiakban is.
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. augusztus 13. 14:41 #4
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Gratulálok szép cikk lett. =) Én is a Paid My Dues c. dalával ismertem meg, mint gondolom a legtöbben. Hihetetlen hangja van, de sajnos sosem tudott igazán befutni sajnos. Nyilván közrejátszik hogy kétszer is meg kellett küzdenie azzal az alattomos betegséggel. De még fiatal, még lehet Neki az I'm Outta Love-hoz vagy a Paid My Dues-hoz hasonló nagy dobása. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. augusztus 13. 14:42 #5
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Nagyon jó kis cikk!smileeee.gif
2013. augusztus 13. 14:52 #6
- törölt felhasználó -    
Anastacia-nak nagyon kivételes és nagyszerű különleges hangja van! Nincs párja e világon! Nagyon örülök, hogy megjelenhetett róla cikk, köszönöm szépen!
Végre egy igazi tehetségről kapunk cikket és nem holmi botrányhős justin bieberről! meg hogy selena gomez mikor eszik alszik és fingik!
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. augusztus 13. 14:53 #7
MegaBibuska
MegaBibuska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.06.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 182644
Offline offline
Én a Left outside alone és a Sick and tired számát ismerem csak,de azt szeretem smileeee.gif
2013. augusztus 13. 14:57 #8
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Mindegyik számát bírom! smileeee.gif smileeee.gif
2013. augusztus 13. 16:31 #9
- törölt felhasználó -    
Szeretem a dalait, tehetséges énekes. Nagyon jó cikk lett mellesleg smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. augusztus 13. 16:34 #10
- törölt felhasználó -    
Ezeket a dalait nagyon szeretem, a klipek is szuperek lettek! Anastacia egy különleges énekesnő, kitartó, és a hangja egyszerűen... nem is tudom, h a gyönyörű, vagy a hihetetlen szót használjam.
Bár a cikk jó lett, hiányolom belőle a helyezéseket, az elért eredményeket. Én egyébként az I'm Outta Loveal ismertem meg biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. augusztus 13. 16:35 #11
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2013.08.13. 14:41)
Gratulálok szép cikk lett. =) Én is a Paid My Dues c. dalával ismertem meg, mint gondolom a legtöbben. Hihetetlen hangja van, de sajnos sosem tudott igazán befutni sajnos. Nyilván közrejátszik hogy kétszer is meg kellett küzdenie azzal az alattomos betegséggel. De még fiatal, még lehet Neki az I'm Outta Love-hoz vagy a Paid My Dues-hoz hasonló nagy dobása. smileeee.gif


Mondjuk én nem bánom, hogy ilyen kis visszafogott, aki inkább a háttérben marad. smileeee.gif Befutott a saját maga módján, és éli saját, piciny világát - teljesen kizárva a felhajtást és a médiát. Ha nekiállna vetkőzni, botrányt csinálni, biztos felkapnák a fejüket az emberek, hogy "azta!" És rögtön érdekesebb lenne számukra. De én mindig azt mondom, hogy ha ez a népszerűség ára, akkor inkább ne legyen az. Maradjon csak ilyen, mint amilyen eddig is volt. smileeee.gif

Én nagyon örülök neki, hogy nem egy Madonna, vagy egy Gaga, akik aztán tényleg mindig, mindenhol ott vannak, és bevásárolni sem tudnak úgy, hogy ne legyen a s.ggükben a fél világ. De ez mindenkinek a saját döntése, hogy melyik utat választja: a felhajtást, a médiabeli életet, vagy a visszafogottságot, a médiától való elszigetelődést.

Ja, meg ugyebár ha többen rajonganának érte, akkor nekem kevesebb jutna belőle, szóval: el a kezekkel, emberek! _nevet.gif Egyébként köszönöm a dicséretet! blush.gif heart.gif

@Törpemókus Így igaz, és azért megnézném most azokat a fejeket, akik tizen-akárhány évvel ezelőtt elhajtották Anát... Ja, amúgy volt, aki pasinak hitte a hangja alapján, ezen anno jól ki is akadt, hogy wtf? rohog.gif

Múltkor meg egy ismerősöm az autóban meghallotta a rádióban, reakció: "milyen furán énekel, olyan orrhangja van!" wub2.gif Pillanatok alatt is borultam az autóból ülésestül... lolhit.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. augusztus 13. 16:52 #12
Selli gomez fan.
Selli gomez fan.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.16.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 17
Azonosító: 196175
Offline offline
Nem hallottam még róla.
2013. augusztus 13. 17:00 #13
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Selli gomez fan. @ 2013.08.13. 16:52)
Nem hallottam még róla.


Köszönjük ezt a bazi értelmes megnyilvánulást! Miért nem húzol vissza Szalonna González topikjába, és boldogítod ott a sok hozzád hasonló ökröt?!
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. augusztus 13. 19:23 #14
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett! Egyszerűen imádom ezt a nőt és a dalait is, legnagyobb kedvencem tőle a Paid My Dues smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. augusztus 13. 20:19 #15
kismano2
kismano2
otaku
 
Státusztoo much anime, not enough time :c ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 2061
Csatolások: 396
Azonosító: 156859
Offline offline
Sick And Tired a kedvencem. *-* Remek. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. augusztus 13. 21:56 #16
- törölt felhasználó -    
nem nagyon szeretem a számait, de a Left Outside Alone jó kis dal.
2013. augusztus 13. 22:20 #17
- törölt felhasználó -    
Délután olvastam a cikket, de valamiért kiment a fejemből, hogy áldásomat adjam Anastaciára. Most már megteszem, hogy regéljek róla egy keveset. biggrin.gif Hosszú ideje, hogy az egyik kedvenc énekesnőm. Már közel 10 éve, hogyha hallottam azt a csodálatos, 1 millió ember közül is felismerhető hangját. A dalai mind szivhez szólóak, és tartalmilag is van mondanivalójuk. Imádom az albumait, a kedvencem a Not That Kind, mint a debütáló albuma. Igazán ütős lemez lett az új évezredben. Mint emberre is felnézek rá. Odaadó, nagyszivű és egy igazi amazon (harcos lélek). smileeee.gif A következő albumát is várom, biztos újabb remekművet kapunk tőle. Gratulálok a cikkhez ! Nincs is annál jobb, mikor a sok agyonsztárolt tehetségtelen mitugrászok cikkei mellett, felragyog egy igazi tehetség*. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. november 22. 16:01 #18
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Jó lett a cikk, de én még csak pár számát hallottam ... de azért eléggé érdekes hangszíne van, nekem tetszik.smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Anastacia Anastacia 1196.