Starity

Klippremier: Lady Gaga — Applause

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 19. 20:43 #101
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
,,justthetruth
Itt a bizonyíték Gaga "eredetiségéről"... http://www.youtube.com/watch?v=CyQcD4EDqcM Ennyi véletlen nem létezik! Hiába állítja, h mindig is ilyen lázadó volt látszik a fiatalkori képein h inkább volt ő "szürke egér". ,,


Lehet,hogy ezek a számok mind koppintva vannak,nah,de nem is Lady Gaga írja a szöveget meg nem,is ő csinálja a számot meg a klipet,hanem neki mondják meg,hogy mi van.
2013. augusztus 19. 20:44 #102
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
De basszus,hogy megöregedett Gaga arca ohmy.gif
Szerintem,amúgy meg jó lett a klip meg a szám is. wink.gif
2013. augusztus 19. 20:54 #103
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Dzsenifer3: Nem Gaga írja a szövegeket és a zenét( ehhez természetesen mások segítségét is igénybe veszi)? blink.gif Te is aztán jártas vagy a témában! biggrin.gif Összekevered valamelyik jelenkori fiú bandával vagy hazai pop pacsirtával, akiknek valóban megmondják, hogy "mi van" .
2013. augusztus 19. 21:01 #104
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (Dzsenifer3 @ 2013.08.19. 20:43)
nem is Lady Gaga írja a szöveget meg nem,is ő csinálja a számot meg a klipet,hanem neki mondják meg,hogy mi van.

Már bocs,de Gaga saját maga írja a dalainak a szövegét.
2013. augusztus 19. 21:37 #105
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Szerintem gyerekes veszekedni! Akinek tetszik, tetszik akinek nem,nem.Nekem személy szerint nagyon tetszik olyan misztikus egyedi érdekes.Jó lett GaGa visszatért.
2013. augusztus 19. 21:39 #106
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok a legnagyobb Gaga rajongó, de már kezdett hiányozni, örülök hogy ezzel hivatalosan is visszatért! A szám nagyon tetszik, a klip pedig a megszokott egyedi gaga stílus smileeee.gif
2013. augusztus 19. 21:40 #107
JohnnyDeppFanForever
JohnnyDeppFanForever
visszatérő vendég
 
StátuszNot all treasure is silver and gold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.29.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 207548
Offline offline
Szerintem jó lett! biggrin.gif
2013. augusztus 19. 21:41 #108
- törölt felhasználó -    
Még most is csak kapkodom a levegőt. Sosem voltam az a hatalmas Gaga rajongó, bár be kell vallanom egyre jobban csodálom Őt. Már nagyon vártam a klipet, nem hiába. Mikor először láttam elbőgtem magam rohog.gif Libabőr végig megvolt. Ennél ütősebb dallal és klippel nem is "térhetett" volna vissza. Számomra Gaga a kreativitás verhetetlen királynője. Szép munka! meghajolo.gif
2013. augusztus 19. 22:00 #109
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
3 szóval tudnám jellemezni, és nem szép! A klipp egyáltalán nem, talán még a szám az tetszik! Hol van a Just dance-es Lady Gaga???
2013. augusztus 19. 22:02 #110
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
devilrose

Akkor elnézést,ezt akkor nagyon benéztem...

selena_taylor_fan
Ezt nem tudtam,de akkor miért nincsen a foglalkozásánál,hogy dalszerző???
2013. augusztus 19. 22:12 #111
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Hát bevallom néha megijedtem tőle... mellow.gif
2013. augusztus 19. 22:36 #112
LittleMonster0211
LittleMonster0211
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.03.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 187081
Offline offline
nagyon kreatív sztem a klip. A videóban van az a rész amikor Gaga 1 ketrecben van sárga parókában az a kedvencem .. .a régi The Fame Monster - es idpszakra emlékeztet nagyon bírom smileeee.gif főleg amilyen képeket vág akkor biggrin.gif az valami haláli biggrin.gif
2013. augusztus 19. 22:37 #113
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Én kész vagyok. Teljesen kész vagyok, gyakorlatilag szóhoz sem jutok mióta megnéztem. Nem érdekel ki mit gondol, a kommenteket sem olvastam (pedig szokásom), de én szabályosan elsírtam magam, miközben néztem a klipet. És nem, nem azért, mert olyan szörnyű lenne. Annyi emlék tört rám hirtelen, ami Gaga zenéjéhez fűződik, hogy teljesen elérzékenyültem. laugh.gif Eddig voltak kétségeim az Applause-al, nem is kevés, elszállt mind. Most hirtelen annyira nosztalgiázós kedvem lett, hogy esküszöm mindjárt végigrohanok az összes Gaga albumon. Imádom. Szavakba sem tudom önteni. Lehet, hogy nem a legjobb, nem a legtökéletesebb, de akkor is, most hirtelen nagyon kedves lett nekem ez a dal.
2013. augusztus 19. 22:43 #114
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
A dal unalmas, a klipp meg semmi új! Valahogy úgy vagyok Gagával, hogy bármit csinál unalmas! Meguntam! Nem tud már újat mutatni! Tudom elcsépelt duma, de nekem is hiányzik a "villámos" Gaga! biggrin.gif
2013. augusztus 19. 22:47 #115
kanka
kanka
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 57
Azonosító: 97843
Offline offline
ebben a számban sajnos nem találok semmit ami megfogna.remélem a többi uj számában lesz valami ami megfog.a klip látványvilága abszolut gagás.már fenn sem akadok.1-2 snittben egészjol néz ki máshol abszolut nem tetszik
2013. augusztus 19. 22:54 #116
YQŁQ
YQŁQ
visszatérő vendég
 
StátuszSomeone call the doctor......by exo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 198008
Offline offline
a szám nagyon tetszik a vidi meg.....Gagás xd
2013. augusztus 19. 23:00 #117
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.08.19. 16:58)
Beyla-t nem kell komolyan venni, mert ha rossz napja  van boldog,boldogtalanba beleköt, rengetegen írták (moderátorok is), hogy próbáljuk meg tolerálni, sikerült.(mielőtt kövezés lenne, sokszor van jó meglátása, de ha mellélő, akkor támadás van ezerrel)

Jah, értem! Ha nem tetszik valakinek a véleményem, akkor szimplán csak sz*r napom van.XD Érdekes logika, érdekes meglátás, mondhatom. Újabb analizálás, újabb mellélövés. Fucklogic!XD Ha sz*r napom van, akkor általában nem fórumozok, hanem fekszek és megpróbálom kifeküdni azt, ami miatt sz*rul vagyok, s elnézést a kifejezésért, de nem a rezet b*szom a gép előtt. Sokszor csak szórakozásból cáfolom meg a dolgokat, de eskü, én vagyok a Rockstar (hogy Pöttömkém szavaival éljek) ezen a fórumon, csak, mert sokszor negatív véleményem van és állandó jelleggel rácáfolok a fatális baromságaitokra.XD Jót nevettem ezen, az egyszer biztos. A moderátorok meg általában csitítják itt a jó népet óvónénis módszerekkel ... mondjuk ide kell is sajnos... Mindenesetre, ha nem reagáltok egy-egy negatívan megírt hozzászólásomra olyan vehemesen vagy egyáltalán, akkor elkerülhetők a viták, s azok, hogy engem lehordjatok a sárgaföldig. Hogy rájöjj, ehhez más tagok és a moderátorok segítsége kellett? think.gif Mindegy is nekem igazából, hogy őszinte legyek... A hiba nem csak az én negatív aspektusommal van, hanem téged idézve, ha mellélövök és valakinek baromira nem tetszik, mikor olyat fikázok, aki a kedvence, akkor támadás van ezerrel... Ne haragudj, de ez a viselkedési morál tíz éves gyermekekre hajaz. unsure.gif Ha tényleg így oldod meg a problémáidat, és így mondod el valakinek, ha nem tetszik valami, akkor belátom azt, hogy nem az én nyers hozzászólásaimmal van a problem, hanem a többi tag infantilis magatartásával...
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2013. augusztus 19. 23:08 #118
- törölt felhasználó -    
Hozta a formáját biggrin.gif
2013. augusztus 19. 23:18 #119
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Candy_attack @ 2013.08.19. 16:35)
Beyla: 
Aha! Szóval ha Madonna úgy lopkodja össze magát, az oké, meg az csak inspiráció.
Amúgy meg amit Madonnáról írtál, Gaga is azt csinálja, ha valakitől inspirációt vesz, azt átformálja a maga képére, és legalább nem egyetlen előadót próbál 100%-ban lemásolni (mint Madonna Marilyn-t) plusz ő legalább fel is tűnteti (a BTW-nél is elmondta, hogy a 80-as évek pop, Szörnyella De Frász, a prostik és Madonna inspirálta). Amúgy meg a Christina, Britney, stb koppintás mind baromság, látszik rajtuk, hogy erőltetettek. A Christina fanek is akkor kezdték el, mikor kijött a Bionic, meg a Bad Romance 2, akarom mondani Not Myself Tonight.
Ez a klip meg nem véletlenül ilyen, direkt ikonokat jelenít meg benne: Marilyn Monroe, Aphrodite, stb.
"I'm not an Icon. I'm every Icon." - Lady Gaga

Gaguska fizet azért, amit csinál? Nem, és ez a probléma. Ha már valakit másol, mert egyedi nem tud lenni, akkor igen is fizessen azért az imidzsért, ám úgy látszik a mai világban büntetik azt, ha valaki ellop egy szelet csokit, de azt nem, ha esetlegesen az adott illető lopott imidzsből szedi meg magát. Szóval, ha belegondolsz minden csak nézőpont kérdése, mivel is a lopást bünteti az USA-ban is a BTK. Hogy is van ez akkor? Más engedélyt kérni és jogdíjat fizetni, és más jogdíj fizetése nélkül valamit elvenni. Egyes arab országokban egy ellopott rizsszemért is a kezedet vágnák le. Én úgy érzem, hogy gagus nem formálja át a maga képére az ellopott elemeket, hiszen, ha így lenne, akkor nem Madonna vagy Xtina jutott volna eszembe a klipet elnézegetve. Túlzottan is erőlködik, hogy annyira baromi egyedit hozzon létre, közben meg vagy tíz énekesnő klipjeiből lopkodta össze az ő mindössze három perces videóját. Akárhogyan is próbálom a dolgot nézni, ez nem egyediség, hanem maga a tömény plagizálás. A másik pedig, hogy próbálj különbséget tenni inspiráció és lopkodás között! Inspiráció az, amikor az adott ötletet saját magadévá avanzsálod - engem például a kémfilmek inspirálnak regényírás terén, de nem ugyanazt a kémfilmet vetem papírra, amit láttam, hanem megpróbálok kitalálni egy új történetet teljesen más szereplőkkel. Gaga nem ezt csinálja sem a zenéiben, sem a klipjeiben. Valaki itt azt hiszem a második-harmadik oldalon belinkelt egy youtube videót, amiben TOP10-be össze van szedve gaguska lopkodásai - nézd meg a videót, és talán rájössz, hogy miért vádolja mindenki plagizálással! Britney-t gaguskában még nem vettem észre, de lehet, hogy van, nem tudom. (őt ismerve, biztos, hogy lopott tőle is) Én csak azt mondom, hogy Applause nézése közben leginkább Madonna jutott eszembe, de ahogyan többen írták, Xtina sincs benne kevés. Van benne egy csipetnyi Cher és Kylie is, de valamiért Beyoncé is felötlött bennem. Nekem az nem egyediség, amikor egy három perces klipről vagy öt énekesnő jut az eszembe. Kár a dalért, mert nem rossz, és, ha dukált volna hozzá egy ízléses kisfilm, akkor lehet, hogy kezdtem volna visszaesni a régi gagus imádatomba.
2013. augusztus 19. 23:29 #120
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
A videoklip a szokásos, nekem nem annyira tetszik... a dal meg nem rossz...
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok