Starity

Klippremier: Lady Gaga — Applause

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 20. 16:54 #141
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candy_attack @ 2013.08.20. 00:07)
Beyla:
Erről nem érdemes vitatkozni, te már a magad hülyeségét is elhiszed. Az egyetlen klipje ami tényleg szemet szúrhat, az az Alejandro, de ebben pont semmi hasonlóság nincs sem Xtina, sem Madonna irányába (vagy csak Madonna ugrálhat melltartóban fekete háttér előtt? Bocs, nem tudtam, hogy levédette.) És mielőtt azzal jönnél, hogy látatlanban pofázok, Madonna munkásságát is ismerem nagyjából, régen szerettem is, Xtina meg az egyik kedvenc énekesnőm, ott az egész discográfiája a telefonomon.
Az olyan videókból meg láttam eleget, de fordítva is van ám, keress csak rá: Xtina copies Gaga, stb. Azokból is van 200. De Madonna Alejandro Gone Wild-ja is ott van a magassarkús pasikkal. Szóval lehet a szart dobálni, de vissza is talál, mivel a zenei szakmában már nem lehet újat kitalálni, ezért felesleges mindenre mindent ráfogni. "OMFG Gaga levegőt vett. Úristen, Madonna is lélegzik már vagy 200 évvel régebb óta, tuti tőle nyúlta."
Amúgy érdekes, hogy Madonna rajongóin kívül senki sem veszi észre, sőt, minden második komment az, hogy milyen eredeti a klip (és nem a monsterek) meg az is, hogy Madonna rajongói trendelik twitteren, hogy töröltessük az Applause-t. Értem én, hogy savanyú a szőlő, mert az MDNA-t sem vette senki, de most már elég lesz, mert kezd nagyon unalmas lenni.
Mellesleg a klipben megjelennek: Marilyn Monroe, Michael Jackson, Venus (ókori római istennő), Pierrot (a bohóc). Mind ikonok és nem véletlenül vannak a videóban. "I'm not an icon I'm every icon". Madonnáról itt szó sincs.


A tájékozottságod nem a legjobb, mivel ha tényleg utána olvastál volna 1-2 dolognak te is okosabb lehetnél. Christina a *Not Myself Tonigt* klipjét nem Gaga egyik klipjére épitette, hanem Madonna *Express Yourself*-ére és a *Human Nature*-re. Madonna *Girl Gone Wild*-ja se az Alejandrora hajaz, mivel ő '92 körül már elsütötte ezt a témát, tehát saját ötletéből meritett. Az tény, hogy hasonló a két klip, de Madonnának nem kell bizonyitania. Ő már annyit megtett, mint szinte senki más.. Egyébként én is első perctől fogva szeretem Gagát, csak nem ilyen szinten. Az albumait, dalait, megnyilvánulásait, és a személyiségét is. Csak a fejem lágya benőtt és ez az imádat tova szállt. Tehetséges és jó énekesnő, szóval nehogy azt hidd, hogy vele van bajom, csak az olyan rajongóival, akik annyira bizonyitatni akarják az eredetiségét, hogy az már unalmassá és nevetségessé válik.. Amúgy ugyanolyan gyenge érveket hozol fel te is, mint a kis Gaga mániákus társad Holembo... Próbáld kicsit tolerálni mások negativ kritikáját (vagy épp teljes egészében lesz*rni), mert az se megoldás, ha a *semmin* civakodtok.

http://media.tumblr.com/tumblr_m17z5mFhX11r5swg5.png

Christina-Madonna #1
Christina-Madonna #2
4 felhasználónak tetszik: Eszti0305, Jolie_77, MadHatter, Beyla
2013. augusztus 20. 16:54 #142
Rebarb.
Rebarb.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.22.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 17
Azonosító: 206869
Offline offline
Nagyon jó lett!! <3
2013. augusztus 20. 17:34 #143
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon jól áll neki az a hosszú szőke göndör haj!
2013. augusztus 20. 19:01 #144
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.08.20. 16:54)
A tájékozottságod nem a legjobb, mivel ha tényleg utána olvastál volna 1-2 dolognak te is okosabb lehetnél. Christina a *Not Myself Tonigt* klipjét nem Gaga egyik klipjére épitette, hanem Madonna *Express Yourself*-ére és a *Human Nature*-re. Madonna *Girl Gone Wild*-ja se az Alejandrora hajaz, mivel ő '92 körül már elsütötte ezt a témát, tehát saját ötletéből meritett. Az tény, hogy hasonló a két klip, de Madonnának nem kell bizonyitania. Ő már annyit megtett, mint szinte senki más.. Egyébként én is első perctől fogva szeretem Gagát, csak nem ilyen szinten. Az albumait, dalait, megnyilvánulásait, és a személyiségét is. Csak a fejem lágya benőtt és ez az imádat tova szállt. Tehetséges és jó énekesnő, szóval nehogy azt hidd, hogy vele van bajom, csak az olyan rajongóival, akik annyira bizonyitatni akarják az eredetiségét, hogy az már unalmassá és nevetségessé válik.. Amúgy ugyanolyan gyenge érveket hozol fel te is, mint a kis Gaga mániákus társad Holembo... Próbáld kicsit tolerálni mások negativ kritikáját (vagy épp teljes egészében lesz*rni), mert az se megoldás, ha a *semmin* civakodtok.
http://media.tumblr.com/tumblr_m17z5mFhX11r5swg5.png
Christina-Madonna #1
Christina-Madonna #2

haha. gondoltam hogy megy az okoskodás, mint mindig... ezert visszaneztem. Hat Levin te megint megmondtad a frankot.. ennyit ezekről. ha mar minden 2. kommentedben megemlitesz. szoval: engem hidegen hagy ha gaga masol,ha szarabbul teljesit egy dala, vagy ilyesmi. engem az irrital,ha ok nelkul mocskoljak reflexbol, mert undorito dolog... szamtalanszor elmondtam h gaga vegtelenul szimpatikus ezert is allok ki mellette. Es mi van ha masol? mindenki masol mindenkit az egesz vilagban jelen van.
Xtina kopi? Hol van xtina ma? hol? sehol. sullyesztoben valahol. olvastam h 2 ekkora buktaalbum utan nem nagyon lesz neki tobb. Cseszheti a hangjat.
En ha leszolom katy es tarsait az azert van mert semmi kozuk a sajat zenejukhoz gyakorlatilag penzcsinalo gepek semmi tobb katy raadasul nem tud enekelni.
2013. augusztus 20. 19:21 #145
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.08.20. 19:01)

Xtina kopi? Hol van xtina ma? hol? sehol. sullyesztoben valahol. olvastam h 2 ekkora buktaalbum utan nem nagyon lesz neki tobb. Cseszheti a hangjat. 

Na azért álljunk meg egy pillanatra.Christina soha a büdös életbe nem kerül süllyesztőbe,ebben egészen biztos lehetsz (most sincs ott magunk között szólva).Még mindig tucatnyi rajongója van,elég szétnézned csak a Starityn,jómagam is köztük vagyok.A Bionic és a Lotus pedig fantasztikus albumok lettek (habár utóbbi nekem annyira nem jön be),és koránt sem lehet totális bukásként elkönyvelni őket.
Hiába próbáljátok Gaga-t a széltől is óvni,és azokat az embereket,akiktől bizonyítottan lopott,bemocskolni,mert nem fog sikerülni.Christina generációnk egyik legnagyobb énekesnője,akinek 2szer akkora hangja van,mint Gaga-nak,ezt megmondja neked bármelyik hozzáértő is.Madonnáról pedig szerintem felesleges beszélnem,hiszen ha belátod,ha nem,talán az egyik legtöbbet elért énekesnőnek tarthatjuk számon,aki stílust teremtett,ezzel meghatározva egy hosszú korszakot.Gaga nem ér fel a közelükbe sem,ha beletörődsz,ha nem,ez van.
Manapság pedig a sz*rra mindig sok a vevő,ez nem kétséges.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jolie_77, Beyla
2013. augusztus 20. 19:34 #146
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti0305 @ 2013.08.20. 19:21)
Na azért álljunk meg egy pillanatra.Christina soha a büdös életbe nem kerül süllyesztőbe,ebben egészen biztos lehetsz (most sincs ott magunk között szólva).Még mindig tucatnyi rajongója van,elég szétnézned csak a Starityn,jómagam is köztük vagyok.A Bionic és a Lotus pedig fantasztikus albumok lettek (habár utóbbi nekem annyira nem jön be),és koránt sem lehet totális bukásként elkönyvelni őket.
Hiába próbáljátok Gaga-t a széltől is óvni,és azokat az embereket,akiktől bizonyítottan lopott,bemocskolni,mert nem fog sikerülni.Christina generációnk egyik legnagyobb énekesnője,akinek 2szer akkora hangja van,mint Gaga-nak,ezt megmondja neked bármelyik hozzáértő is.Madonnáról pedig szerintem felesleges beszélnem,hiszen ha belátod,ha nem,talán az egyik legtöbbet elért énekesnőnek tarthatjuk számon,aki stílust teremtett,ezzel meghatározva egy hosszú korszakot.Gaga nem ér fel a közelükbe sem,ha beletörődsz,ha nem,ez van.
Manapság pedig a sz*rra mindig sok a vevő,ez nem kétséges.

El vagy varázsolva kicsit, Madonnát nem mocskoltam biggrin.gif miért tenném? szeretem a zenéjét, de őt magát nem. Ettőé függetlenül mindig is elismertem a munkásságát.
Xtina kétszer akkora hangjával kitörölheti a s**gét. Nézd meg mit művel 2010 óta. Azaz, szinte semmit. Ha jöttök itt a nagy flop-ozással, akkor először ott kezdjétek biggrin.gif Nem,nem arról van szó, hogy nem hallom milyen gyönyörű hangja van, hanem egyszerűen az kevés, ha szar zenéje van. Hát én 100.000 db albumeladást egy ekkora énekesnél bukásnak hívok,
2013. augusztus 20. 21:54 #147
- törölt felhasználó -    
Idézet (holembo @ 2013.08.20. 19:01)
haha. gondoltam hogy megy az okoskodás, mint mindig... ezert visszaneztem. Hat Levin te megint megmondtad a frankot.. ennyit ezekről. ha mar minden 2. kommentedben megemlitesz. szoval: engem hidegen hagy ha gaga masol,ha szarabbul teljesit egy dala, vagy ilyesmi. engem az irrital,ha  ok nelkul mocskoljak reflexbol, mert undorito dolog... szamtalanszor elmondtam h gaga vegtelenul szimpatikus ezert is allok ki mellette. Es mi van ha masol? mindenki masol mindenkit az egesz vilagban jelen van. 
Xtina kopi? Hol van xtina ma? hol? sehol. sullyesztoben valahol. olvastam h 2 ekkora buktaalbum utan nem nagyon lesz neki tobb. Cseszheti a hangjat. 
En ha leszolom katy es tarsait az azert van mert semmi kozuk a sajat zenejukhoz gyakorlatilag penzcsinalo gepek semmi tobb katy raadasul nem tud enekelni.


Amilyen mocskot kapsz, te 2x annál mocskosabbat irsz. Mint valami védőszentje úgy véded. Habár tényleg akadnak elég mocskos szájúak is, akik úgy beszélnek róla mint sz*jháról. Azok a megnyilvánulások nekem se tetszenek. De te néha ráteszel az idegesitő, mindent tudó kommentárjaiddal. Christina hiába nincs toppon, azért még a süllyesztőbe még nincs. Az emberek nem tudtak megbarátkozni az albumokkal (először én se), de én aztán rájöttem a Lotus milyen jó kis lemez. Ez a szitu köbö olyan, mint Madonnánál az Era illetve a BS. Lehet XTina is atombombaszerűen visszatér, mint Madonna a Rol-ral. De látod, most se veszed észre magad. Most lehordod Xtinát, a következő bekezdésben Katyt hozod fel, akit konkrétan fel se hoztam és senki se, csak te vagy rákattanva, hogy ő ilyen sz*r hangú, ennyire nincs tehetsége és blablabla. dry.gif Komolyan mondom néha a süket dumáddal feldobod a napomat. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Eszti0305, MadHatter
2013. augusztus 20. 22:43 #148
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Vajon Gaga tisztában van azzal, hogy mennyi agymosott rajongója van? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Eszti0305, MadHatter
2013. augusztus 21. 00:16 #149
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.08.20. 19:34)
El vagy varázsolva kicsit, Madonnát nem mocskoltam biggrin.gif miért tenném? szeretem a zenéjét, de őt magát nem. Ettőé függetlenül mindig is elismertem a munkásságát. 
Xtina kétszer akkora hangjával kitörölheti a s**gét. Nézd meg mit művel 2010 óta. Azaz, szinte semmit. Ha jöttök itt a nagy flop-ozással, akkor először ott kezdjétek biggrin.gif Nem,nem arról van szó, hogy nem hallom milyen gyönyörű hangja van, hanem egyszerűen az kevés, ha szar zenéje van. Hát én 100.000 db albumeladást egy ekkora énekesnél bukásnak hívok,

Úgy látszik,nem én vagyok az egyedüli,aki el van varázsolva.Egyáltalán nem 100.000-et adtak el a Bionicból,vagy éppen a Lotusból.Mielőtt h*lyeségeket írsz,legalább nézz utána,please. unsure.gif
Sz*r zenéje Chrisnek meg sosem volt,Gaga munkássága meg aztán főleg nem különb Christináénál,szóval nem is értem,miért hasonlítgatjuk össze a kettőt,mert az egyik minőségi,a másik kevésbé olyan zenét gyárt.Ezennel én ezt a "vitát" lezártnak tekintem,mivel úgysem tudnánk a végére érni,egyikünk sem tágít a véleménye mellől,"teleoffolni" a fórumot meg szerintem se te,se én nem akarom.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. augusztus 21. 09:53 #150
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Hát ez olyan Gagás lett. Nekem kb. egyik klipje sem tetszik, viszont a dalait szeretem...biggrin.gif
2013. augusztus 21. 11:06 #151
KatyAdamFan
KatyAdamFan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.30.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 199057
Offline offline
A Fame/Fame monster korszakában szerettem Gagát,de az utóbbi években valahogy elmúlt a rajongásom.Ez a szám sem tetszik különösebben.Mondjuk a klip nem lett rossz.
2013. augusztus 21. 13:19 #152
Kiroo
Kiroo
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 151129
Offline offline
beteg biggrin.gif ez a no smileeee.gif de a hangja meg mindiig joo smileeee.gif!
2013. augusztus 21. 17:40 #153
RecklessBambie
RecklessBambie
visszatérő vendég
 
StátuszTough Cookie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.15.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 14
Azonosító: 203802
Offline offline
nekem tetszik a zene, a klip kicsit fura biggrin.gif
2013. augusztus 21. 18:17 #154
Patty33
Patty33
új tag
 
StátuszSenki sem tökéletes, de én olyan közel állok hozzá, amennyire csak lehet! :))) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.09.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 203478
Offline offline
nekem tetszik smileeee.gif nem vagyok Gagának nagy rajongója, de a klipjei mindig ötletesek, ez és az életfelfogása tetszik benne a legjobban, de a dal is nagyon a szívemhez nőtt biggrin.gif
2013. augusztus 21. 18:28 #155
- törölt felhasználó -    
A dal még mindig uncsi és olyan semmilyen, a klip se jobb. Gyors vágások, Xerox Copy, semmi story. Egyébként az Applause szinte sehol nem teljesít jól. Leszálló ágban van (G)lady karrierje, hiába töltötték orrba szájba a littlö monszterek'. Elfogyott ez a nő. smileeee.gif))
3 felhasználónak tetszik: Eszti0305, MadHatter, Jolie_77
2013. augusztus 21. 19:43 #156
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon jó lett a klip is és a szám is! biggrin.gif
2013. augusztus 21. 19:45 #157
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2013.08.21. 18:28)
A dal még mindig uncsi és olyan semmilyen, a klip se jobb. Gyors vágások, Xerox Copy, semmi story. Egyébként az Applause szinte sehol nem teljesít jól. Leszálló ágban van (G)lady karrierje, hiába töltötték orrba szájba a littlö monszterek'. Elfogyott ez a nő. smileeee.gif))

Azért első az iTunes-on nem? xD
2013. augusztus 22. 00:31 #158
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.08.21. 19:45)
Azért első az iTunes-on nem? xD

Az itunes semmit se ér (gondolom Norah se arra célzott). Pl. az Egyesült Államokban, ha jól tudom az Applause a 6. helyen áll, míg Perry száma a 2. helyen - ezt azért hoztam fel, mert az elmúlt hetekben nagy divat lett versenyeztetni kettőjüket. Persze lehet még az Applause number one az amcsiknál (bár ezt erősen kétlem, elvégre pl. a Bad Romance és a Telephone se volt az), ez még csak a jelenlegi tényállás. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. augusztus 22. 13:32 #159
- törölt felhasználó -    
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.08.22. 00:31)
Az itunes semmit se ér (gondolom Norah se arra célzott). Pl. az Egyesült Államokban, ha jól tudom az Applause a 6. helyen áll, míg Perry száma a 2. helyen - ezt azért hoztam fel, mert az elmúlt hetekben nagy divat lett versenyeztetni kettőjüket. Persze lehet még az Applause number one az amcsiknál (bár ezt erősen kétlem, elvégre pl. a Bad Romance és a Telephone se volt az), ez még csak a jelenlegi tényállás. smileeee.gif

az Applause azért van hátrébb a listákon, mert egy teljes héttel hamarabb lett kiadva, mint ahogy tervezték.. Katy száma meg csak 2 nappal lett hamarabb kiadva. 2 nap szinte semmi, de azért egy teljes hét azért nem mindegy... és ugye az egész világ úgy tudta, h az Applause 19-én jelenik meg klippel együtt, aki nem rajongó, az esetleg még nem értesülhetett olyan hamar a korábbi megjelenésről. ráadásul a rádiók is csak 19-étől akarták sugározni a dalt, szóval azért teljesített egy fél fokkal rosszabbul mint a Roar. Egyébként még így is nagyon sikeres lett a dal (az iTuneson több országba lett első mint Katy száma biggrin.gif)
Most itt a klip, visszaugrott a legtöbb helyen az 1. helyre, mindjárt itt a VMA-s fellépés + az iTunes fesztiválos fellépés, úgyhogy nem kell attól tartani, h az Applause nem lesz #1 a Billboard Hot 100-on smileeee.gif
2013. augusztus 22. 17:09 #160
- törölt felhasználó -    
NEM BÍROM LE TENNI EZT A VIDEÓ KLIPET HÁROM NAPJA EGÉSZ NAP HALGATOM ♥ smileeee.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok