Starity

Ez történt a 30. MTV Video Music Awardson

19 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 26. 19:44 #141
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6086
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
hát ez naagyon jó cikk lett
2013. augusztus 26. 19:48 #142
Bagika99
Bagika99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.06.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 201531
Offline offline
Taylor egyszerűen szánalmas volt egész este...
2013. augusztus 26. 19:50 #143
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Úgy látom nem maradtam le túl sok mindenről, mikor bealudtam a vörös szőnyeges felvonulás kellős közepén. Ez a díjátadó már régen nem a díjazottakról, hanem a polgárpukkasztó megjelenésekről és viselkedésről szól. Miley már annyira szeretne kitörni a Hannah Montana korszakból, hogy gyerekesebben viselkedik, mint egy 11 éves. Undorító amit művel. Ennek a nőnek semmi önkritikája nincs? Hogy tudott egy ilyen minősíthetetlen sz#rral kiállni a színpadra? Ahogy elnézem, Thicke azért annyira nem élvezi a produkciót. Gagától nagyon szép volt, hogy így bevédte a fiúkat, nem is gondoltam, hogy ennyire kedveli őket.
Oké, Miley nem sokáig élvezhette a "leggyerekesebb híresség" díját, amit én ajándékoztam neki, ugyanis most át szeretném ruházni Taylor kisasszonyra. Meddig lovagol még ezen a Harry-s témán? Egyébként szerintem nem rá célzott mikor az I knew you were trouble-el szerzett díjat megköszönte az ihletőjének, hiszen éppen akkor voltak hatalmas szerelemben, nem? think.gif Azért az a shut the f#ck up elég szánalmas volt tőle. Riri-n látszik, hogy mennyire unja magát. De hát a rajongóiért még erre is képes volt elmenni.
Katy fogáról a véleményem: wtf.gif
2013. augusztus 26. 19:51 #144
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Ember miért kell mindig találgatnotok??? Sokaknak igenis tetszett Miley előadása...de ti direkt csak az olyanokat tüntetitek fel, amikor rosszat írnak róla vagy alakítgattok kedvetek szerint...az egyik kép meg már megint a ti kitalációtok ugyanis ha smithes képet megnyitjátok a kép sarkában Lady Gaga van és NEM Miley..remélem innentől már tudtok következtetni...
"Thicke felesége viszont nem úgy tűnt, mint aki nagyon bánja, hogy a férje szemmel láthatóan kikezdett Miley-val a színpadon, majd Cyrus folytatta a flörtölést a backstage-ben is." Ezt is már megint honnan a fenéből vettétek??? A képből amit belinkeltetek Robinról és a feleségéről azt egyáltalán nem lehet kikövetkeztetni. Miley fellépése igenis jó volt és vannak más sztárok is akik ugyanezt művelik a színpadon és bevadulnak, de bezzeg azt észre sem veszitek...érdekes azt senki se szólja meg, hogy Gaga ( nincs semmi bajom vele, csak példa) szinte pucéran állt ki a fellépése végén...
2013. augusztus 26. 19:58 #145
Blugibaba22
Blugibaba22
új tag
 
StátuszAnnyira okos vagyok, hogy néha én sem értem mit mondok.:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 0
Azonosító: 150090
Offline offline
Taylor megmutatta hogy van még lellyeb..-,- régen szerettem, sőt akkor sem bántottam amikor Harryvel volt de most..?! tiszta szánalom..juuuj One Direction.<33 olyan cukik voltak meg úgy minden.smileeee.gif<33 Riri tök rendes volt.smileeee.gif
2013. augusztus 26. 20:07 #146
Reqkaaa
Reqkaaa
új tag
 
Státuszf*ck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.13.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 206072
Offline offline
Thekid ott a pont!!
2013. augusztus 26. 20:07 #147
- törölt felhasználó -    
Flopga csak puncsolt egy sort a bozótfejűnek és bandájának, mert az Applause nem durrant akkorát, mint amit várt a Gagastáb. Leszállóágban a karrierje. Muszáj neki felhajtani újabb little monstereket. A refréneknél elfelejtett ráénekelni a félplaybackre. laugh.gif
Májlika pedig nem csak egy feltünési viszketegségben szenvedő bige, aki kis híján megerőszakolta "csokit", de rettenetesen rossz előadó is. Egy kamion is megfordulna benne, akkorákat terpeszt. Mint egy próbálkozó a tükör előtt, miután kijött a vigyorgóból.
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beach Baby, Beyla
2013. augusztus 26. 20:09 #148
Lynette
Lynette
visszatérő vendég
 
StátuszI love Ariana Grande! <333!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 0
Azonosító: 207108
Offline offline
Lady Gaga elképesztő volt.
Selena Gomez szerintem idén is gyönynörűen nézett ki.
Azt meg nem értem h az 1D-t miért fújolták ki?!
De Rihanna jól megmondta a magáét!!! wink.gif biggrin.gif
2013. augusztus 26. 20:10 #149
- törölt felhasználó -    
Lady Gaga teljesen jól mondja! Húzzanak haza azok akik lehurrogták a 1D-t! Mit képzelnek?
2013. augusztus 26. 20:10 #150
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Köszi a cikket! smileeee.gif
2013. augusztus 26. 20:13 #151
- törölt felhasználó -    
Mileyt egyszerűen rossz volt nézni, nem áll jól neki ez a r*bancos stílus. Gaga nem kedvencem de rendes volt tőle hogy odament a srácokhoz. smileeee.gif Taylorral sosem volt különösebben problémám de nem értem miért nem lép már túl Harryn. JT pedig fantasztikus volt,mint mindig.
2013. augusztus 26. 20:21 #152
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Nem volt olyan borzalmas, vagyis a tavalyinál mindenképp jobb volt. smileeee.gif Viszont Szájrúzs elképesztően szánalmas előadásától enyhe hányingerem támadt. Mint egy eredeti rossz útszéli, semmi nőiesség nem volt benne, undorító volt és az az állandó nyelvöltögetése, ocsmány. biggrin.gif Thicke egy kisebb csalódást okozott nekem azzal, hogy belement abba majomkodásba Májlival. A többi előadásban nem találtam nagy kifogásolnivalót (lehet, hogy nem láttam az összeset), még Gaga puccparádéjára is azt mondom, hogy el lehetett nézni + végre valami olyan fellépéssel állt elő, aminek nagyjából felfogtam a lényegét. biggrin.gif Viszont az a nyalás a gáj direksönnek nem kellett volna. JT egyértelműen uralta a díjátadót, nagyon örülök a sikerének. Először csak kósza pletykának gondoltam azt, hogy "visszatér" az 'N Sync, de mégse volt az. Nem támogatnám a visszatérés ötletét, egyrészt mert Timberlake a saját karrierjét ápolja, másrészt az 'N Sync akármennyire is 90's évek fílingű, enchant tinibanda volt és az is marad, ahogy a többi 90's boyband. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Misao
2013. augusztus 26. 20:25 #153
Ács F
Ács F
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 0
Azonosító: 135284
Offline offline
Miley borzalmas miket művel a Bruno Marsos duett közben T.T -.-""
2013. augusztus 26. 20:28 #154
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2013.08.26. 20:07)
Flopga csak puncsolt egy sort a bozótfejűnek és bandájának, mert az Applause nem durrant akkorát, mint amit várt a Gagastáb. Leszállóágban a karrierje. Muszáj neki felhajtani újabb little monstereket. A refréneknél elfelejtett ráénekelni a félplaybackre. laugh.gif 
Májlika pedig nem csak egy feltünési viszketegségben szenvedő bige, aki kis híján megerőszakolta "csokit", de rettenetesen rossz előadó is. Egy kamion is megfordulna benne, akkorákat terpeszt. Mint egy próbálkozó a tükör előtt, miután kijött a vigyorgóból.

Àltalàban jó meglátásaid vannak és kétségkívül nem a szél lebegteti a szàd. Mindez akkor igaz amikor nem Gagáról írsz. Tök mindegy mit csinál leszólod. én is így vagyok katy.vel vagy sokszor rihannaval kapcsolatban. Csak az a különbség , hogy én nem kamu dumával jövök, hogy flop. az applause.t szándékosan adták ki első kislemezként, nem szánták világslágernek, mégis milyen jól teljesít mindenhol. Ez egy dance/electronic record... a billboardon első helyen áll a kategóriában, az iTunes-on 2. a dal... perry 17. jelenleg, több napja csúszik a francba. A kiadója Gagának azt mondta más taktikát választ. Es kèsőbbre hagyják az erős dalokat.Ami az énektudását illeti, egyszer linkeltél egy videot nekünk
(akaratodon kívül bizonyítottad be, hogy nem volt akkor igazad), hogy Gaga igenis tud..( a félplaybacket látod, tuti madonnától tanulta) a fellépés elején bebizonyította Gaga hogy hogyan tolja igazàbòl. nem mondom soha hogy szeretni kell, vagy elismerni, azt se mondom,hogy nem kell leszolni ha nem csíped, az a jó ha mindenki megmondja azt ami szerinte a frankó DE nem hazugsàgokkal kell előhozakodni.
2013. augusztus 26. 20:30 #155
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Nem csodálom, hogy kipfujolták az egydét, megérdemelték. biggrin.gif
2013. augusztus 26. 20:31 #156
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Mileyra ráférne egy jókora pofon, hogy észhez térjen. Az a performance s*ggrázásból és nyelvnyújtogatásból állt. Liamet sajnálom, hogy ekkora r*banc a barátnője.
Jared szokás szerint remekül festett.
2013. augusztus 26. 20:32 #157
Vienke
Vienke
új tag
 
StátuszI can be nice only 1 person a day. And today isn't your day!!! :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 205190
Offline offline
Jó cikk lettt kösszi !! smileeee.gif
2013. augusztus 26. 20:35 #158
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Miley Cyrus undorító nagyon csúnya lány és ahogyan felöltözött igen nagy verebet csinált magából úgy rázta magát mint egy ócska ri...
Lady Gaga a másik jó madár ha nem vetkőzne le akkor az már nem is ö lenne.
Nem tudják ezek a nők máshogyan felhívni magukra a figyelmet pedig már elég unalmasak!!
2013. augusztus 26. 20:35 #159
H_rawrr
H_rawrr
visszatérő vendég
 
StátuszWhen I'm sad, I stop being sad, and be awesome instead.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 371
Csatolások: 20
Azonosító: 205236
Offline offline
Jó cikk lett! smileeee.gif Gaga előtt le a kalappal! Taylor tényleg egy r*****. Rihannán szakadtam biggrin.gif
2013. augusztus 26. 20:38 #160
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Miley borzalmasan fest. Jobban meglephette volna a népet, ha egy csinos ruhában, normális viselkedéssel jelenik meg.
3 felhasználónak tetszik: rencsi95, CandUs, Misao
19 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok