Starity

Adam Lambert megvédte Miley Cyrust

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 28. 16:11 #21
- törölt felhasználó -    
Helyes dolog volt tőle.
2013. augusztus 28. 16:11 #22
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Ez kedves dolog volt tőle! smileeee.gif
2013. augusztus 28. 16:12 #23
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
ma én is visszanéztem a díjátadót de miley-ról pont lemaradtam már annyit láttam hogy milyen ,,ruha" volt rajta...bár azok után amiket itt olvastam nem is baj hogy lemaradtam róla... de azért az kedves Adam-től hogy megvédte miley-t:) heart.gif
2013. augusztus 28. 16:12 #24
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Amúgy úgy láttam a felvételen amit visszanéztem, hogy sokan mosolyogtak meg kacsintgattak a nézőtéren biggrin.gif Szerintem elég sok mindenkinek tetszett.
2013. augusztus 28. 16:15 #25
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Kedves volt Adamtól,hogy megvédte. smileeee.gif
2013. augusztus 28. 16:16 #26
Bo_1D_ED_JB
Bo_1D_ED_JB
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen jó, hogy nem látjuk a korláttól a szakadékot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 196855
Offline offline
Adam egy valóban fanatasztikus ember,és pont smileeee.gif Igazi példakép lehet mindenki számára! x
2013. augusztus 28. 16:16 #27
- törölt felhasználó -    
Nagyon rendes volt tőle, igaza van. Miley előadása ugyan botrányos volt, de a sajtó megint vele foglalkozik ami neki csak jó. wink.gif
2013. augusztus 28. 16:17 #28
- törölt felhasználó -    
Tényle 5 csillagos előadás volt és JTn sírtam is és ezen előadása miatt megkedveltem Katyt és megimádtam a Roart! Kelly Clarkson a példaképem ezért egyet értek vele hogy hogyan vélekedik Mileyról! És Bruno egy örök kedvenc marad és a kedvenc számom tőle a Gorilla!!
Am most teljesen új a profilom nézzetek be! wink.gif
2013. augusztus 28. 16:20 #29
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Mondhat bármit Adam, akkor sem volt joga Miley-nak ilyen alpári módon viselkednie a színpadon, egy olyan díjátadó rendezvényen, amit még kicsik is néznek. Adam egy nagyon rendes srác és szeretem azt, amit csinál, de ő sem gondolhatja komolyan, hogy ha valaki úgy érzi jól magát a színpadon, akkor egy fenékbe bevágó bugyogóba kell végig rázni a hátsóját és közben meg egy nős férfinak a nyakát nyalogatni, akinek ráadásul a felesége is jelen volt. Ennyi erővel azok az emberek akik kipróbálták a drogot, jól érzik magukat tőle és hadd csinálják, mert legalább boldogabbak lesznek. Igazából nem ilyen felfogással kell erre gondolni. Ha nem arra, hogy Miley megérdemelne szegény apjától egy nagy pofont. Azzal egyetértek, hogy Miley jól elérte, hogy róla beszéljenek. Ennél jobban nem is érhette volna el. Sőt, most biztos röhög a markába. De ha sztár lennék, és azt akarnám, hogy beszéljenek rólam, biztos nem így intézném el, mert semmi pénzért nem álltam volna ki úgy és ráztam volna magam, mint Miley. "ennyi negatív kritikát soha nem kapott, mint most." Hát az biztos és ezt mind magának köszönheti. Nem tudom Miley milyen kapcsolatban áll a szüleivel, de akit most a legjobban leégetett ezzel a viselkedésével, azaz ember, akinek köszönheti, hogy tejfölös szájúként berakta a Disney-be és ott elindíthatott egy "karriert". Ezzel hálálja meg az apjának? Az én szüleim biztos jól helyre tettek volna, annak ellenére is, hogy ha húsz éves lennék...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. augusztus 28. 16:24 #30
AngieLively
AngieLively
 
Státusz"Ha látni akarod a szivárványt, akkor meg kell tanulnod szeretni az esőt!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 905
Csatolások: 22
Azonosító: 166586
Offline offline
Sokan megvédték Miley-t, még Justin Timberlake is.
2013. augusztus 28. 16:32 #31
Kittister
Kittister
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen messze járhatnak egy e-mail szavai attól, amit valójában érez az ember!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 344
Csatolások: 1
Azonosító: 207481
Offline offline
mi a mano van a sztárvilágban mindenki védi? emberek olyat tett olyan férfival akinek felesége van hogy az megbocsálthatatlan...negativ leveleket küldjétek a bankszámlámra pénz formájában smileeee.gif
2013. augusztus 28. 16:32 #32
bellafan77
bellafan77
visszatérő vendég
 
Státusznem mindig tudok visszaírni csak hétvégéken..♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.30.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 207661
Offline offline
malna90

Nagyon rendes volt tőle, igaza van. Miley előadása ugyan botrányos volt, de a sajtó megint vele foglalkozik ami neki csak jó
egyetértek
2013. augusztus 28. 16:33 #33
DorcsiNegró
DorcsiNegró
visszatérő vendég
 
StátuszI Lovee you^^ ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 205245
Offline offline
Szeretem Miley Cyrust példakéem de azért ez akkor is nagy sokk! Nem gondolt a azokra a rajogokra akik még csak 9 évesek! Én már megértem mért csinálja hisz majdnam vele egykorba vagyok! De ez már sok tőle!
2013. augusztus 28. 16:34 #34
Meliikee
Meliikee
visszatérő vendég
 
Státusz"Is it desire? Or is it love that I'm feeling for you?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.22.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 0
Azonosító: 204211
Offline offline
Igaza van...mert bár Miley botrányos,mindenki vele foglalkozik,nem a többiekkel. Lehet,hogy csak féltékenyek. wink.gif (Mondjuk tényleg nem volt szép dolog Miley-tól :-/)
2013. augusztus 28. 16:36 #35
- törölt felhasználó -    
Az kedves gesztus volt, hogy megvédte, de ettől még korántsem biztos, hogy igaza is van. Miley olyan szinten lejáratta magát, hogy én szégyenlem magamat helyette. Egy ilyesfajta viselkedés, nem méltó egy példaképhez. Mikor fogja megérteni, hogy kisgyermekek milliói tisztelik, és szeretik?! Valószínűleg soha. Ok beismerem, hogy 20 éves, élvezni akarja az életet, és bulizni, amit lehet is, csak éppen bizonyos határokon belül...
2013. augusztus 28. 16:36 #36
barika1020
barika1020
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 210705
Offline offline
Nektek fel sem tűnik, hogy a féltékenység beszél belőletek... Gondolom mind kiszámíthatóak vagytok, az meg csak egy kicsit unalmas... Viccesek vagytok... Ez az egész egy show volt, Miley ilyen, fikázni persze mindig könnyebb a másikat... Komolyan fájdalmas, ahogy ezt felfujjátok... -.-
2013. augusztus 28. 16:39 #37
- törölt felhasználó -    
Nem érdekel kinek milyen véleménye van róla. Felőlem az egész sztárvilág védheti , ez szerintem akkor is botrányos és undorító volt. Még életemben nem láttam ilyen viselkedést és fellépést amit ő művelt. (Gaga sem a visszafogottságáról híres , de neki valahogy jól áll , tőle szeretem is ezt.) Komolyan , mintha nem lenne normális , és nevetséges , hogy azt hiszi ezzel sexi. Igazán rájöhetne hogy NEKI EZ NEM ÁLL JÓL , hiába akarja erőltetni.
2013. augusztus 28. 16:42 #38
Hannuusshh
Hannuusshh
Patley
 
StátuszMockingjay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 1670
Csatolások: 193
Azonosító: 150324
Offline offline
Adamnek igaza van, ne azzal foglalkozzanak az emberek ami rossz volt hanem ami jó, de Miley tényleg elérte, hogy mindenki róla beszéljen, ezért egy újabb rekordot is megdöntött. biggrin.gifD azért meg csak köszönet jár, mert ha utálod akkor is róla beszélsz. wink.gif
2013. augusztus 28. 16:44 #39
- törölt felhasználó -    
Imádom Adamet, mert fantasztikus embernek, és nagyon jó előadónak tartom, de ezzel nagyon nem értek egyet. Abban igaza van, h mindenki Mileyról beszél, és valamit jól csinál: az idióta viselkedést remekül el tudta sajátítani. Nem lenne neki is jobb, ha a pozitív, szívből jövő dolgairól beszélnének a hülyeség helyett?
2013. augusztus 28. 16:46 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (barika1020 @ 2013.08.28. 16:36)
Nektek fel sem tűnik, hogy a féltékenység beszél belőletek... Gondolom mind kiszámíthatóak vagytok, az meg csak egy kicsit unalmas... Viccesek vagytok... Ez az egész egy show volt, Miley ilyen, fikázni persze mindig könnyebb a másikat... Komolyan fájdalmas, ahogy ezt felfujjátok... -.-

Mire lennénk féltékenyek?
Arra esetleg hogy nem vagyunk provokatívak és nem csinálunk undorító dolgokat még csak show műsor kedvéért sem?
Amúgy a felfujjátok szót hosszú u-val kell írni ...
2 felhasználónak tetszik: Timicsy008, Beyla
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!